[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN - Kraków

I runda - 29 lipca
Grzegórzecki KS Kraków, Skawinka II Skawina, Jastrzębiec Książ Wielki, Strażak Przybysławice, Orzeł Bębło, PKS Albertus Kraków, Tonianka Tonie (Kraków) - wolny los.

LKS Libertów 6-4 Victoria Kraków
Podgórze Kraków 2-3 Płaszowianka Kraków
na boisku Płaszowianki
KS Rybitwy (Kraków) 0-3 Bieżanowianka Kraków
TS Węgrzce 0-1 Bibiczanka Bibice
Wisła Rząska 1-9 Błękitni Modlnica
Grom Kraków 1-7 Zwierzyniecki KS Kraków
na boisku Victorii Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-1 Pogoń Miechów
Spartak Charsznica 4-1 LKS Niedźwiedź
KS Wróżenice (Kraków) 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)
Hutnik II Kraków zrezygnował z gry w Pucharze Polski
Czarni 03 Grzegorzowice 0-1 Partyzant Dojazdów
Kapitol Racławice 1-5 Szreniawa Koszyce
Maszycanka Maszyce 0-3 Tonianka Tonie (Kraków)
MKS Proszowice 6-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka
Cobra Wężerów 2-3 Michałowianka Michałowice
Agricola Klimontów 2-8 Milenium Radziemice
Topór Aleksandrowice 0-5 Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka 5-0 Potok Więckowice
LKS Skała 2004 3-3 JKS Zelków
k. 7-8
Pogoń II Skotniki (Kraków) 3-0 Nadwiślan Kraków
(wo)
goście nie dojechali
Garbarnia II Kraków 2-1 Zieleńczanka Zielonki 28 lipca
w Zielonkach
Liszczanka Liszki 1-3 Lotnik Kryspinów
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Pogoń Skotniki (Kraków)
Prokocim Kraków 2-1 Wawel Kraków
Strażak Rączna 3-1 Piast Wołowice
Pozowianka Pozowice 4-1 Iskra Krzęcin
Armatura Kraków 2-2 Bronowianka Kraków
k. 5-4
na boisku Bronowianki
Grębałowianka Kraków 0-2 Wieczysta Kraków
Radziszowianka Radziszów 0-4 KS Borek (Kraków)
Wiślanie Jaśkowice 0-1 Skawinka II Skawina
Kosynierzy Łuczyce 3-4 Wiarusy Igołomia

II runda - 4-5 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Bibiczanka Bibice
Grzegórzecki KS Kraków 0-4 Płaszowianka Kraków
Spartak Charsznica 1-3 Michałowianka Michałowice
Skawinka II Skawina 0-9 Partyzant Dojazdów
MKS Proszowice 6-1 Milenium Radziemice
Pozowianka Pozowice 1-5 Pogoń Skotniki (Kraków)
Dragon Szczyglice 2-1 Błękitni Modlnica
Strażak Rączna 1-0 Armatura Kraków
Szreniawa Koszyce 3-1 Wiarusy Igołomia
LKS Libertów 2-2 Skawinka Skawina
k. 4-5
Jastrzębiec Książ Wielki 1-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Sportowiec Modlniczka 3-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Strażak Przybysławice 3-2 KS Wróżenice (Kraków)
Prokocim Kraków 4-1 Wieczysta Kraków
Lotnik Kryspinów 2-2 KS Borek (Kraków)
k. 3-4
Orzeł Bębło 1-2 JKS Zelków
Bieżanowianka Kraków 5-2 PKS Albertus Kraków 14 sierpnia
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Garbarnia II Kraków 14 sierpnia
(wo)
Pogoń II Skotniki wycofała się z rozgrywek

III runda - 5 września
Do gry przystąpiły drużyny z V ligi Kraków-Wadowice - Wróblowianka Wróblowice (Kraków), Clepardia Kraków, Orzeł Piaski Wielkie (Kraków), Prądniczanka Kraków, LKS Mogilany, Słomniczanka Słomniki, Tramwaj Kraków, Świt Krzeszowice.

MKS Proszowice 3-1 Szreniawa Koszyce 9 października
Skawinka Skawina 0-2 Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 5 września
Płaszowianka Kraków 6-1 Clepardia Kraków 3 października
Partyzant Dojazdów 0-3 KS Borek (Kraków) 26 września
Strażak Przybysławice 2-5 Spartak Wielkanoc-Gołcza 26 września
Prokocim Kraków 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5 września
Sportowiec Modlniczka 1-2 Prądniczanka Kraków 26 września
Bieżanowianka Kraków 3-3 LKS Mogilany 5 września
k. 4-2
Michałowianka Michałowice 4-3 Słomniczanka Słomniki 26 września
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Tramwaj Kraków 5 września
Dragon Szczyglice 4-2 Garbarnia II Kraków 20 września
Bibiczanka Bibice 3-0 Strażak Rączna 26 września
JKS Zelków 0-6 Świt Krzeszowice 26 września

IV runda - 10 października
Do gry przystąpiły drużyny z IV ligi - Garbarnia Kraków, Płomień Jerzmanowice, Puszcza Niepołomice, Wisła II Kraków.
MKS Proszowice - wolny los.

KS Borek (Kraków) 2-3 Wisła II Kraków 10 października, 15:30
Dragon Szczyglice 2-4 Świt Krzeszowice 10 października, 15:30
Bieżanowianka Kraków 1-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 10 października, 15:30
k. 5-4
Płaszowianka Kraków 1-2 Garbarnia Kraków 10 października, 15:30
Wróblowianka Wróblowice (Kraków) 1-1 Puszcza Niepołomice 10 października, 15:30
k. 4-5
Michałowianka Michałowice 2-6 Tramwaj Kraków 10 października, 15:30
Bibiczanka Bibice 2-0 Prądniczanka Kraków 10 października, 15:30
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-1 Płomień Jerzmanowice 10 października, 15:30

V runda - 10 listopada
Do gry przystąpiły drużyny z III ligi - Górnik Wieliczka i Hutnik Kraków
Do gry przystąpił zwycięzca PP Wieliczka - LKS Śledziejowice.

Świt Krzeszowice 3-0 Wisła II Kraków
(wo)
przełożony na wiosnę 2008 - w pierwotnym terminie (10 listopada, 13:30) odwołany; Wisła II wycofała się w przerwie zimowej
Tramwaj Kraków 2-4 Garbarnia Kraków 10 listopada, 13:30
Anioł 16, Chodźko 42 - Kwater 5, 9, 80, Wojciechowski 20
MKS Proszowice 2-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 24 lutego, 13:00 (250)
Makuła 14, Wrona 60
przełożony na wiosnę 2008 - w pierwotnym terminie (10 listopada) odwołany
Bibiczanka Bibice 1-3 LKS Śledziejowice 2 marca, 14:00
Skwarek 55 - Kruczek 61, Maśnica 82, Hiller 88
przełożony na wiosnę 2008 - w pierwotnym terminie (10 listopada) odwołany
Bieżanowianka Kraków 1-6 Górnik Wieliczka 1 marca, 14:00 (100)
Żurek 50 - Gawęcki 3, 58, 61, Policht 27, Gruszka 45, 54
przełożony na wiosnę 2008 - w pierwotnym terminie (10 listopada) odwołany
Puszcza Niepołomice 6-0 Hutnik Kraków 9 lutego, 12:00 (200)
Kusia 17, 64 (k), Kmak 28, 53, 87, Bernas 74
na sztucznym boisku Hutnika Kraków

VI runda
MKS Proszowice, LKS Śledziejowice, Górnik Wieliczka, Puszcza Niepołomice - wolny los.

Świt Krzeszowice 0-3 Garbarnia Kraków 9 lutego, 18:30 (100)
Zięba 55, Wojciechowski 68, Brak 86
w Krakowie (boisko w Skotnikach)

1/4 finału - 8 marca
Do gry przystąpił zwycięzca PP Myślenice - Raba Dobczyce.

LKS Śledziejowice 0-3 Garbarnia Kraków 8 marca, 14:30 (100)
Wołczyk 32 (k), 35, Kwater 39
w Kokotowie
MKS Proszowice 0-2 Puszcza Niepołomice 8 marca, 14:30 (200)
Kmak 28, 89
Raba Dobczyce 0-1 Górnik Wieliczka 8 marca, 11:30 (100)
Gawęcki 9

1/2 finału - 14 maja
Garbarnia Kraków - wolny los.

Puszcza Niepołomice 2-1 Górnik Wieliczka 14 maja, 17:30 (200)
Kornio 56, Mazur 79 - Policht 82

Finał - 15 czerwca

Garbarnia Kraków 1-1 Puszcza Niepołomice 15 czerwca, 12:00 (300)
pd. k. 7-6
Klim 38 - M.Morawski 18
w Krakowie na stadionie Orła Piaski Wielkie

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas