[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 22 sierpnia
Do gry przystąpili zwycięzcy meczów I rund Pucharu Polski w Podokręgu Bochnia i Podokręgu Żabno.
Świebodzinianka Świebodzin - wolny los.

Macierz Lipnica Murowana 2-6 Dunajec Zakliczyn
Piast Łapanów 0-3 Olimpia Kąty
Victoria Słomka 6-2 Żubr Gawłówek
Błyskawica Proszówki 1-2 Orzeł Dębno
Tarnavia Tarnawa 1-7 Szreniawa Nowy Wiśnicz
Naprzód Sobolów 3-2 LKS Gnojnik
Czarni Kobyle 2-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa
k. 4-5
Drwinka Drwinia 1-5 Wisła Grobla
KS Tarnowiec 3-5 Metal Tarnów
Olszynka Ołpiny 0-7 Tarnovia Tarnów
LKS Olszyny (k. Ołpin) 1-8 Iskra Tarnów
Gryf Bogumiłowice 5-6 Iskra Łęki
LKS Dębina Łętowska 0-3 Olimpia Wojnicz
KS Radlna 3-1 Gosłavia Gosławice
LUKS Skrzyszów 3-0 Wolania Wola Rzędzińska
KS US Śmigno 4-1 Unia Niedomice
LKS II Nieciecza 2-1 Rylovia Rylowa
Dunajec Ujście Jezuickie 1-8 MLKS Żabno
LZS Luszowice 4-3 Łukovia Łukowa
Olimpia Zabawa 0-5 Radłovia Radłów
MLKS II Żabno 2-3 Wisła Szczucin
Spartakus Radgoszcz 0-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Wolania Wola Żelichowska 0-3 Ikar Odporyszów
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Błękitni Siedliszowice 2-2 LKS Wietrzychowice
k. 5-4

II runda - 12 września
Błękitni Siedliszowice - wolny los.

Świebodzinianka Świebodzin 1-3 Tarnovia Tarnów
w Tarnowcu
LZS Luszowice 8-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
Naprzód Sobolów 3-3 Olimpia Kąty
k. 5-4
Victoria Słomka 2-2 Wisła Grobla
k. 1-2
KS Radlna 1-3 Dunajec Zakliczyn
LKS II Nieciecza 7-4 Radłovia Radłów
LUKS Skrzyszów 2-0 Metal Tarnów
KS US Śmigno 2-2 Olimpia Wojnicz
k. 3-4
Iskra Łęki 1-2 Orzeł Dębno
Iskra Tarnów 1-6 MLKS Żabno
Ikar Odporyszów 3-4 Wisła Szczucin 11 września
Novi/Rzezawianka Rzezawa 3-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz

III runda - 26 września
Dunajec Zakliczyn - wolny los.

Naprzód Sobolów 1-6 Wisła Grobla
Novi/Rzezawianka Rzezawa 0-3 Orzeł Dębno
LZS Luszowice 1-3 Wisła Szczucin
Olimpia Wojnicz 0-4 MLKS Żabno
Błękitni Siedliszowice 1-6 LKS II Nieciecza
LUKS Skrzyszów 1-1 Tarnovia Tarnów
k. 5-6

IV runda - 10-11 listopada
Do gry przystępują drużyny z IV ligi małopolskiej.
Wisła Grobla, Orzeł Dębno, Wisła Szczucin, MLKS Żabno, Tuchovia Tuchów - wolny los.

LKS II Nieciecza 3-4 Unia Tarnów 10 listopada, 11:00 (40)
Pajor 15, Bugajski 22, 35 - Radliński 2, 32, Drozdowicz 72, D.Bartkowski 88
Tarnovia Tarnów 0-4 LKS Nieciecza 10 listopada, 11:00 (30)
Augustyn 8, Dzierżanowski 16, Fijał 58, Dunajko 86 (k)
Dunajec Zakliczyn 2-5 Bocheński KS 11 listopada, 13:00 (50)
Cabała 40, M.Nadolnik 62 - Stolarz 18, Stokłosa 30, Cygan 33, Kupiec 52, Zubel 60

V runda - 1-2 marca
MLKS Żabno - wolny los.

Bocheński KS 0-1 Orzeł Dębno 8 marca, 11:00 (50)
Bernady 37
w pierwotnym terminie (17-18 listopada) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych; w Chodenicach
Tuchovia Tuchów 0-4 Unia Tarnów 1 marca, 14:00 (100)
Ryński 24, J.Grzebień 32 (s), Ł.Popiela 69, Drozdowicz 81
w pierwotnym terminie (17-18 listopada) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Grobla 1-5 Okocimski KS Brzesko 2 marca, 13:00 (200)
Michał Leśniak 6 - Krzak 4, 24, Gryboś 28, 37 (k), Metz 48
w pierwotnym terminie (17-18 listopada) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych
Wisła Szczucin 1-6 LKS Nieciecza 2 marca, 13:00 (150)
T.Urban 56 - Fijał 29, 62, Kot 74, Kurzawski 77, 87, Bałuszyński 81
w pierwotnym terminie (17-18 listopada) nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych

1/4 finału - 8 marca
Okocimski KS Brzesko, LKS Nieciecza, Orzeł Dębno - wolny los.

MLKS Żabno 1-2 Unia Tarnów 8 marca, 13:00 (200)
Hołda 51 - Hajduk 14 (k), Spinda 82 (s)
w Odporyszowie

1/2 finału - 9 kwietnia

Orzeł Dębno 0-0 Okocimski KS Brzesko 9 kwietnia, 17:30 (250)
k. 4-5
spotkanie (pierwotnie zaplanowane na 9 kwietnia, 17:00) zaczęło się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu kłopotów z wyznaczeniem obsady sędziowskiej
LKS Nieciecza 0-1 Unia Tarnów 9 kwietnia, 17:00 (500)
Pawlak 30

Finał - 28 maja

Unia Tarnów 2-1 Okocimski KS Brzesko 28 maja, 20:00 (2500)
Witek 43, Fryś 63 - Matras 22
w Tarnowie

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas