[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 1999/2000

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 30 czerwca
Do gry przystępują zwycięzcy Pucharu Polski na szczeblu OZPN
Amica II Wronki, AZS Podlasie Biała Podlaska, Górnik Wałbrzych, Jagiellonka Nieszawa, Jutrzenka Warta, Lubuszanin Drezdenko, Nysa Zgorzelec, Piast Kobylin, Pogoń Lębork, Pogoń Siedlce, Pogoń Świebodzin, Pomorzanin Toruń, Syrena Młynary, Unia Skierniewice, Warta Poznań - wolny los

Kasztelan Sierpc 2-1 Okęcie Warszawa 22-23 czerwca
Bałtyk Gdynia 1-0 Chemik Bydgoszcz
Siechnice/Inkopax Wrocław 3-2 Górnik Polkowice
pd.
Odra II Wodzisław Śląski 0-4 Włókniarz Kietrz
SKP Słupca 0-1 LKS Jankowy
Ceramika II Opoczno 1-2 Włókniarz Pabianice
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-3 Polonia Przemyśl
Włodawianka Włodawa 0-1 Czarni/Orlęta Dęblin
Pomerania Police 5-2 Gwardia Koszalin
pd.
w Trzebieży
Narew Ostrołęka 1-6 Wigry Suwałki 23 czerwca
Pilica Białobrzegi 1-2 Spartakus Daleszyce 27 czerwca
Granica Kętrzyn 0-2 MKS Mława 23 czerwca
Raków II Częstochowa 3-0 Wisłoka Dębica
(wo)
KS Tymbark 3-0 Karpaty Krosno
(wo)
Jagiellonia Białystok 6-0 Olimpia Zambrów 21 lipca
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Tłoki Gorzyce 1 sierpnia
BBTS Komorowice (Bielsko-Biała) 3-0 Kabel II Kraków

II runda - 11 sierpnia
Do gry przystępują II-ligowcy w sezonie 1998/99
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Petro Płock, Śląsk Wrocław - wolny los
Wobec wycofania z rozgrywek II ligi w sezonie 1998/99 Górnik Wałbrzych, Okocimski KS Brzesko i Zawisza Bydgoszcz utraciły prawo do gry w tej rundzie rozgrywek Pucharu Polski. Jakkolwiek, Górnik Wałbrzych wygrał w sezonie 1998/99 rozgrywki regionalne grając już jako czwartoligowiec i w ten sposób zakwalifikował się do rozgrywek centralnych.

Kasztelan Sierpc 0-3 Raków Częstochowa
MKS Mława 2-0 Górnik Łęczna
Wigry Suwałki 0-0 Jeziorak Iława
pd. k. 4-3
Spartakus Daleszyce 1-2 Hutnik Kraków
Naprzód Rydułtowy 0-4 Włókniarz Kietrz
Włókniarz Pabianice 2-4 Korona Kielce
Lubuszanin Drezdenko 0-2 Pomerania Police
Polonia Przemyśl 4-0 Hetman Zamość 10 sierpnia
Pogoń Świebodzin 1-3 LKS Jankowy
Czarni/Orlęta Dęblin 3-0 Unia Tarnów
(wo)
Siechnice/Inkopax Wrocław 3-2 Odra Opole
Pomorzanin Toruń 0-3 Bałtyk Gdynia
BBTS Komorowice (Bielsko-Biała) 5-0 Grunwald Ruda Śląska
KS Tymbark 0-3 Wawel Kraków
Raków II Częstochowa 0-2 Ceramika Opoczno
Jagiellonia Białystok 0-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10 sierpnia
Tłoki Gorzyce 4-0 Stal Sanok
AZS Podlasie Biała Podlaska 3-2 Avia Świdnik
Syrena Młynary 1-5 Lechia/Polonia Gdańsk
Nysa Zgorzelec 2-1 Karkonosze Jelenia Góra 1 sierpnia
pd.
Piast Kobylin 1-3 Lechia Zielona Góra
Amica II Wronki 0-3 Odra Szczecin
Warta Poznań 1-2 RKS Radomsko
Jutrzenka Warta 0-2 KS Myszków
Pogoń Siedlce 0-2 Stal Stalowa Wola
Pogoń Lębork 2-2 KP Konin
pd. k. 3-4
Unia Skierniewice 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Górnik Wałbrzych 0-3 Polonia Bytom
Jagiellonka Nieszawa 4-0 Toruński KP

III runda - 15 września

Pomerania Police 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 września, 16:00 (500)
pd. k. 6-5
Wigry Suwałki 0-0 Petro Płock 15 września, 16:00 (2500)
pd. k. 2-4
Lechia Zielona Góra 3-4 Odra Szczecin
pd.
Bałtyk Gdynia 2-3 KP Konin
pd.
MKS Mława 1-2 Lechia/Polonia Gdańsk 14 września
pd.
LKS Jankowy 1-3 RKS Radomsko
pd.
Jagiellonka Nieszawa 4-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
pd.
Nysa Zgorzelec 2-6 Śląsk Wrocław
Siechnice/Inkopax Wrocław 6-0 Polonia Bytom
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-1 Raków Częstochowa
Tłoki Gorzyce 1-0 Ceramika Opoczno
Wawel Kraków 1-0 Włókniarz Kietrz
BBTS Komorowice (Bielsko-Biała) 0-1 KS Myszków
Polonia Przemyśl 0-1 Hutnik Kraków
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-2 Stal Stalowa Wola
Czarni/Orlęta Dęblin 0-2 Korona Kielce

IV runda - 13 października
Do gry przystępują I-ligowcy w sezonie 1998/99
W losowaniu rozstawiono drużyny, które zajęły pierwsze osiem miejsc w I lidze w sezonie 1998/99 tj. Wisła (1), Zagłębie (8), Polonia (5), Lech (4), Legia (3), Ruch R. (6), Górnik (7), Widzew (2). W wolne miejsca drabinki dolosowano pozostałych uczestników rozgrywek. Gospodarzami meczów są drużyny, które w sezonie 1998/99 grały w niższej lidze, przy czym drużyny rozstawione obligatoryjnie grają na wyjeździe. Dodatkowo rozlosowano gospodarzy w parach: Ruch - Pogoń, Raków - Petro, Stomil - Odra, Katowice - Łódzki KS, Radomsko - Korona.

Wawel Kraków 1-3 Górnik Zabrze 12 października, 15:00 (700)
Krzysztof Szumiec 58 - Adam Kompała 31 (k), 88, Grzegorz Lekki 65
Siechnice/Inkopax Wrocław 0-2 Pomerania Police 12 października, 15:30 (200)
Piotr Uss 13, Jacek Kosmalski 78
Stomil Olsztyn 1-1 Odra Wodzisław Śląski 12 października, 15:30 (3000)
pd. k. 2-4
Cezary Kucharski 38 - Arkadiusz Bałuszyński 23
GKS Bełchatów 2-1 Zagłębie Lubin 13 października, 14:00 (400)
Hubert Kościukiewicz 61, Grzegorz Rasiak 90 - Radosław Jasiński 52
Raków Częstochowa 0-2 Petro Płock 13 października, 14:30 (500)
Artur Kapela 77, Kamil Szarnecki 84
RKS Radomsko 2-0 Korona Kielce 13 października, 14:30 (1500)
Konrad Horawa 56, Janusz Jelonkowski 89
Śląsk Wrocław 0-1 Widzew Łódź 13 października, 14:45 (4500)
Sławomir Gula 65
Jagiellonka Nieszawa 1-2 Stal Stalowa Wola 13 października, 15:00 (1000)
pd.
Krzysztof Kwasiborski 51 (k) - Paweł Szafran 63, Piotr Karwan 120
Hutnik Kraków 2-2 Polonia Warszawa 13 października, 15:00 (250)
pd. k. 4-5
Artur Prokop 35, Krzysztof Przytuła 44 - Igor Gołaszewski 13, Emmanuel Olisadebe 17
Odra Szczecin 1-2 Lech Poznań 13 października, 15:00 (1000)
Adam Benesz 51 - Jarosław Maćkiewicz 27, Krzysztof Piskuła 90
KP Konin 1-2 Legia Warszawa 13 października, 15:00 (3000)
Mariusz Rosiak I 39 - Sylwester Czereszewski 45, 81
Tłoki Gorzyce 1-1 KS Myszków 13 października, 15:30 (1300)
pd. k. 2-4
Anatolij Ławryszyn 90 - Witold Czekański 54
Lechia/Polonia Gdańsk 0-2 Wisła Kraków 13 października, 15:30 (4000)
Brasília 24, Mariusz Jop 80
GKS Katowice 0-2 Łódzki KS 13 października, 17:00 (2000)
Łukasz Madej 30, Austin Hamlet 83
Ruch Chorzów 2-0 Pogoń Szczecin 13 października, 18:05 (1515)
Maciej Mizia 56, Piotr Włodarczyk 86
Amica Wronki 2-1 Ruch Radzionków 13 października, 20:30 (1200)
pd.
Tomasz Dawidowski 53, Dariusz Jackiewicz 97 - Marian Janoszka 62 (k)

1/8 finału - 8 marca
Losowanie gospodarzy meczów Ruch - Bełchatów i Amica - Łódzki KS - 13 stycznia 2000

KS Myszków 1-3 Widzew Łódź 8 marca, 13:00 (1000)
Mariusz Mizgała 40 - Mirosław Szymkowiak 7, Rafał Pawlak 27, Maciej Stolarczyk 80 (k)
RKS Radomsko 1-1 Górnik Zabrze 8 marca, 13:30 (1000)
pd. k. 5-4
Janusz Jelonkowski 18 - Adam Kompała 90
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Legia Warszawa 8 marca, 14:00 (2000)
Marcin Mięciel 46, Sylwester Czereszewski 59
Petro Płock 0-2 Polonia Warszawa 8 marca, 14:15 (300)
Tomasz Wieszczycki 23, Tomasz Kiełbowicz 35
Stal Stalowa Wola 2-2 Wisła Kraków 8 marca, 14:30 (3500)
pd. k. 3-5
Paweł Gadziała 52, Krystian Lebioda 90 - Grzegorz Pater 34, Ryszard Czerwiec 46
Pomerania Police 3-2 Lech Poznań 8 marca, 15:15 (1500)
pd.
Mariusz Szmit 27 (k), Dariusz Marciniak 89, Marcin Flejter 109 - Bartosz Ślusarski 25, 36
Amica Wronki 2-1 Łódzki KS 8 marca, 16:00 (600)
pd.
Paweł Kryszałowicz 100, Jarosław Bieniuk 104 - Paweł Abbott 107
Ruch Chorzów 1-2 GKS Bełchatów 8 marca, 18:10 (1601)
pd.
Krzysztof Bizacki 62 - Grzegorz Rasiak 26, Marcin Florek 111

1/4 finału - 11-12 kwietnia, 18-19 kwietnia
Losowanie gospodarzy pierwszych meczów - 11 lutego 2000

Polonia Warszawa 1-0 Pomerania Police 11 kwietnia, 16:00 (2800)
Tomas Žvirgždauskas 86
GKS Bełchatów 1-0 Wisła Kraków 11 kwietnia, 16:30 (1500)
Marcin Florek 49
Legia Warszawa 3-2 Amica Wronki 11 kwietnia, 18:05 (6000)
Marcin Mięciel 41, 47, Bartosz Karwan 77 - Grzegorz Król 20, 86
Widzew Łódź 3-1 RKS Radomsko 12 kwietnia, 18:05 (1500)
Robertas Poškus 17, Sławomir Gula 31, Mirosław Szymkowiak 89 - Janusz Jelonkowski 68

Amica Wronki 3-2 Legia Warszawa 18 kwietnia, 18:00 (4000)
pd. k. 3-1
Paweł Kryszałowicz 35, 48, Rafał Andraszak 73 - Sylwester Czereszewski 57, 86
RKS Radomsko 2-0 Widzew Łódź 19 kwietnia, 16:00 (5000)
Janusz Jelonkowski 29, Krzysztof Stocki 90
Pomerania Police 0-1 Polonia Warszawa 19 kwietnia, 16:00 (2500)
Gražvydas Mikulėnas 27
Wisła Kraków 2-0 GKS Bełchatów 19 kwietnia, 16:30 (3500)
Grzegorz Pater 41, Radosław Kałużny 80

1/2 finału - 4 maja, 11 maja

Wisła Kraków 2-1 Polonia Warszawa 4 maja, 17:00 (9000)
Olgierd Moskalewicz 40, Maciej Żurawski 90 (k) - Mateusz Bartczak 74
Amica Wronki 5-3 RKS Radomsko 4 maja, 18:00 (1850)
Grzegorz Król 38, 47, 90 (k), Paweł Kryszałowicz 42, Tomasz Sokołowski II 45 - Janusz Jelonkowski 5, Radosław Kowalczyk 14, Marcin Nowak 53

Polonia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 11 maja, 17:00 (5000)
Tomasz Frankowski 45, Maciej Żurawski 89
RKS Radomsko 0-1 Amica Wronki 11 maja, 17:00 (4000)
Grzegorz Król 89
W 67. minucie Marcin Nowak (RKS Radomsko) nie wykorzystał rzutu karnego.

Finał - 6 czerwca, 9 czerwca

Wisła Kraków 2-2 Amica Wronki 6 czerwca, 18:00 (8000)
Tomasz Frankowski 45, 74 - Remigiusz Sobociński 28, Tomasz Sokołowski II 65

Amica Wronki 3-0 Wisła Kraków 9 czerwca, 18:00 (5500)
Radosław Biliński 8, Marek Zieńczuk 45, Remigiusz Sobociński 85

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas