[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 26 62 20 2 4 84-33 9 1 3 36-17 11 1 1 48-16
2.  Wilamowiczanka Wilamowice 26 53 16 5 5 57-35 9 2 2 29-15 7 3 3 28-20
3.  Żar Międzybrodzie Bialskie 26 47 14 5 7 57-38 7 3 3 32-19 7 2 4 25-19
4.  Pionier Pisarzowice 26 46 14 4 8 71-43 8 2 3 40-21 6 2 5 31-22
5.  KS Bestwinka 26 39 12 3 11 48-47 9 1 3 29-19 3 2 8 19-28
6.  Sokół Buczkowice 26 38 10 8 8 58-44 9 3 1 38-16 1 5 7 20-28
7.  Przełom Kaniów 26 36 10 6 10 40-47 4 4 5 22-28 6 2 5 18-19 2 6 2 0 0 8-2
8.  Groń Bujaków 26 36 12 0 14 59-72 8 0 5 32-25 4 0 9 27-47 2 0 0 0 2 2-8
9.  Orzeł Kozy 26 34 9 7 10 60-55 6 4 3 34-22 3 3 7 26-33
10.  Soła Kobiernice 26 32 9 5 12 49-50 8 2 3 33-22 1 3 9 16-28
11.  Sokół Hecznarowice 26 27 7 6 13 40-61 5 3 5 23-33 2 3 8 17-28
12.  GLKS Wilkowice 26 22 6 4 16 27-63 3 3 7 15-28 3 1 9 12-35
13.  Centrum Ligota 26 21 5 6 15 34-66 5 3 5 20-18 0 3 10 14-48
14.  LKS Mazańcowice 26 19 4 7 15 22-52 3 3 7 13-27 1 4 8 9-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)    2-3 1-1 4-3 3-0 2-1 1-0 6-4 2-0 3-1 0-3* 0-1 5-0 7-0 
 2 Wilamowiczanka Wilamowice1-6     3-0 1-0 2-2 1-1 0-1 2-0 2-1 1-0 5-2 3-2 7-0 1-0 
 3 Żar Międzybrodzie Bialskie3-1 0-2     2-0 2-2 2-3 1-1 2-5 2-1 4-0 5-2 6-0 2-2 1-0 
 4 Pionier Pisarzowice2-5 1-2 4-0     2-0 3-1 0-0 7-3 6-2 5-3 2-0 4-0 2-2 2-3 
 5 KS Bestwinka1-4 4-0 1-2 1-4     3-1 2-1 4-1 3-3 1-0 2-0 4-2 2-1 1-0 
 6 Sokół Buczkowice1-1 3-2 3-0* 3-1 1-0     5-0 4-1 1-1 0-3 3-3 5-2 6-1 3-1 
 7 Przełom Kaniów0-8 1-1 0-3 1-1 0-2 3-2     7-2 4-1 2-1 0-2 0-1 2-2 2-2 
 8 Groń Bujaków0-4 1-3 0-2 3-5 6-3 3-2 0-1     4-1 2-1 2-1 2-1 7-1 2-0 
 9 Orzeł Kozy3-4 3-3 1-1 0-2 1-3 2-2 6-0 5-2     4-2 3-2 3-1 3-0 0-0 
 10 Soła Kobiernice2-5 3-3 4-3 1-1 2-0 2-1 0-1 1-3 2-1     4-1 5-0 4-2 3-1 
 11 Sokół Hecznarowice2-3 1-0 0-6 2-1 3-2 0-0 2-6 2-3 2-7 3-3     2-0 3-1 1-1 
 12 GLKS Wilkowice0-2 0-2 0-2 2-6 2-4 3-3 0-4 3-1 2-3 0-0 1-1     1-0 1-0 
 13 Centrum Ligota1-2 1-2 0-2 2-3 2-0 3-2 2-1 3-0* 1-1 2-2 1-0 1-2     1-1 
 14 LKS Mazańcowice0-3 0-5 2-3 0-4 2-1 1-1 0-2 1-2 2-4 1-0 0-0 0-0 4-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Orzeł Kozy 1-3 KS Bestwinka 11 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 2-2 LKS Mazańcowice 12 sierpnia, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-3 Wilamowiczanka Wilamowice 5 września, 17:00
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) nie odbył się, w nowym terminie mecz na boisku w Jasienicy
Groń Bujaków 2-1 Sokół Hecznarowice 12 sierpnia, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 4-0 Soła Kobiernice 12 sierpnia, 17:00
Pionier Pisarzowice 2-2 Centrum Ligota 12 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 3-3 Sokół Buczkowice 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

KS Bestwinka 3-1 Sokół Buczkowice 19 sierpnia, 16:00
Centrum Ligota 1-2 GLKS Wilkowice 18 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 1-1 Pionier Pisarzowice 19 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 0-6 Żar Międzybrodzie Bialskie 19 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-0 Groń Bujaków 18 sierpnia, 17:00
LKS Mazańcowice 0-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 6-0 Przełom Kaniów 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Przełom Kaniów 0-2 KS Bestwinka 25 sierpnia, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-0 Orzeł Kozy 26 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 2-0 LKS Mazańcowice 26 sierpnia, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-2 Wilamowiczanka Wilamowice 26 sierpnia, 17:00
Pionier Pisarzowice 2-0 Sokół Hecznarowice 26 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 0-0 Soła Kobiernice 26 sierpnia, 11:00
Sokół Buczkowice 6-1 Centrum Ligota 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

KS Bestwinka 2-1 Centrum Ligota 2 września, 16:00
Soła Kobiernice 2-1 Sokół Buczkowice 2 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-0 GLKS Wilkowice 2 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Pionier Pisarzowice 1 września, 16:00
LKS Mazańcowice 2-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 2 września, 16:00
Orzeł Kozy 5-2 Groń Bujaków 1 września, 16:00
Przełom Kaniów 0-8 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 KS Bestwinka 9 września, 16:00
Groń Bujaków 0-1 Przełom Kaniów 9 września, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-1 Orzeł Kozy 9 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 2-3 LKS Mazańcowice 9 września, 16:00
GLKS Wilkowice 0-2 Wilamowiczanka Wilamowice 9 września, 11:00
Sokół Buczkowice 3-3 Sokół Hecznarowice 9 września, 16:00
Centrum Ligota 2-2 Soła Kobiernice 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

KS Bestwinka 1-0 Soła Kobiernice 16 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 3-1 Centrum Ligota 16 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Sokół Buczkowice 15 września, 16:00
LKS Mazańcowice 0-0 GLKS Wilkowice 16 września, 16:00
Orzeł Kozy 0-2 Pionier Pisarzowice 15 września, 16:00
Przełom Kaniów 0-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 16 września, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6-4 Groń Bujaków 16 września, 16:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Groń Bujaków 6-3 KS Bestwinka 23 września, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 23 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 0-0 Przełom Kaniów 23 września, 16:00
GLKS Wilkowice 2-3 Orzeł Kozy 23 września, 11:00
Sokół Buczkowice 3-1 LKS Mazańcowice 23 września, 16:00
Centrum Ligota 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 22 września, 16:00
Soła Kobiernice 4-1 Sokół Hecznarowice 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

KS Bestwinka 2-0 Sokół Hecznarowice 30 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 Soła Kobiernice 29 września, 16:00
LKS Mazańcowice 4-2 Centrum Ligota 30 września, 16:00
Orzeł Kozy 2-2 Sokół Buczkowice 29 września, 16:00
Przełom Kaniów 0-1 GLKS Wilkowice 30 września, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4-3 Pionier Pisarzowice 30 września, 16:00
w Jasienicy
Groń Bujaków 0-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 30 września, 11:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Żar Międzybrodzie Bialskie 2-2 KS Bestwinka 7 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 7-3 Groń Bujaków 7 października, 15:00
GLKS Wilkowice 0-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 7 października, 11:00
Sokół Buczkowice 5-0 Przełom Kaniów 7 października, 15:00
Centrum Ligota 1-1 Orzeł Kozy 6 października, 15:00
Soła Kobiernice 3-1 LKS Mazańcowice 7 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

KS Bestwinka 4-0 Wilamowiczanka Wilamowice 14 października, 15:00
LKS Mazańcowice 0-0 Sokół Hecznarowice 14 października, 15:00
Orzeł Kozy 4-2 Soła Kobiernice 13 października, 15:00
Przełom Kaniów 2-2 Centrum Ligota 14 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 Sokół Buczkowice 14 października, 15:00
w Jasienicy
Groń Bujaków 2-1 GLKS Wilkowice 14 października, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-0 Pionier Pisarzowice 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Pionier Pisarzowice 2-0 KS Bestwinka 21 października, 15:00
GLKS Wilkowice 0-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 21 października, 11:00
Sokół Buczkowice 4-1 Groń Bujaków 21 października, 15:00
Centrum Ligota 1-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 20 października, 15:00
Soła Kobiernice 0-1 Przełom Kaniów 21 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 2-7 Orzeł Kozy 21 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-0 LKS Mazańcowice 20 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

KS Bestwinka 1-0 LKS Mazańcowice 28 października, 14:00
Orzeł Kozy 3-3 Wilamowiczanka Wilamowice 27 października, 15:00
Przełom Kaniów 0-2 Sokół Hecznarowice 28 października, 14:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 Soła Kobiernice 28 października, 14:00
w Jasienicy
Groń Bujaków 7-1 Centrum Ligota 28 października, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-3 Sokół Buczkowice 28 października, 14:00
Pionier Pisarzowice 4-0 GLKS Wilkowice 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

GLKS Wilkowice 2-4 KS Bestwinka 4 listopada, 11:00
Sokół Buczkowice 3-1 Pionier Pisarzowice 4 listopada, 14:00
Centrum Ligota 0-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 3 listopada, 14:00
Soła Kobiernice 1-3 Groń Bujaków 4 listopada, 14:00
Sokół Hecznarowice 2-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4 listopada, 14:00
Wilamowiczanka Wilamowice 0-1 Przełom Kaniów 3 listopada, 14:00
LKS Mazańcowice 2-4 Orzeł Kozy 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

KS Bestwinka 3-3 Orzeł Kozy 11 listopada, 13:30
LKS Mazańcowice 0-2 Przełom Kaniów 6 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie ( 11 listopad ) mecz odwołany z powodu zlego stanu boiska
Wilamowiczanka Wilamowice 1-6 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 10 listopada, 13:30
Sokół Hecznarowice 2-3 Groń Bujaków 11 listopada, 13:30
Soła Kobiernice 4-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 listopada, 13:30
Centrum Ligota 2-3 Pionier Pisarzowice 10 listopada, 13:30
Sokół Buczkowice 5-2 GLKS Wilkowice 6 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie ( 11 listopad ) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Sokół Buczkowice 1-0 KS Bestwinka 13 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 1-0 Centrum Ligota 13 kwietnia, 11:00
Pionier Pisarzowice 5-3 Soła Kobiernice 13 kwietnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 5-2 Sokół Hecznarowice 13 kwietnia, 16:00
Groń Bujaków 1-3 Wilamowiczanka Wilamowice 13 kwietnia, 11:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 7-0 LKS Mazańcowice 13 kwietnia, 16:00
Przełom Kaniów 4-1 Orzeł Kozy 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 19-20 kwietnia

KS Bestwinka 2-1 Przełom Kaniów 20 kwietnia, 16:00
Orzeł Kozy 3-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 19 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 1-2 Groń Bujaków 20 kwietnia, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 19 kwietnia, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-1 Pionier Pisarzowice 20 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 5-0 GLKS Wilkowice 20 kwietnia, 16:00
Centrum Ligota 3-2 Sokół Buczkowice 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Centrum Ligota 2-0 KS Bestwinka 27 kwietnia, 16:00
Sokół Buczkowice 0-3 Soła Kobiernice 27 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 1-1 Sokół Hecznarowice 27 kwietnia, 11:00
Pionier Pisarzowice 1-2 Wilamowiczanka Wilamowice 27 kwietnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-0 LKS Mazańcowice 27 kwietnia, 16:00
Groń Bujaków 4-1 Orzeł Kozy 27 kwietnia, 11:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 Przełom Kaniów 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 1 maja

KS Bestwinka 1-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1 maja, 16:00
Przełom Kaniów 7-2 Groń Bujaków 1 maja, 16:00
Orzeł Kozy 1-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 1 maja, 16:00
LKS Mazańcowice 0-4 Pionier Pisarzowice 1 maja, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-2 GLKS Wilkowice 1 maja, 16:00
Sokół Hecznarowice 0-0 Sokół Buczkowice 1 maja, 16:00
Soła Kobiernice 4-2 Centrum Ligota 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 4 maja

Soła Kobiernice 2-0 KS Bestwinka 4 maja, 16:00
Centrum Ligota 1-0 Sokół Hecznarowice 4 maja, 16:00
Sokół Buczkowice 3-2 Wilamowiczanka Wilamowice 4 maja, 16:00
GLKS Wilkowice 1-0 LKS Mazańcowice 4 maja, 11:00
Pionier Pisarzowice 6-2 Orzeł Kozy 4 maja, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-1 Przełom Kaniów 4 maja, 16:00
Groń Bujaków 0-4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4 maja, 11:00

Kolejka 20 - 10-11 maja

KS Bestwinka 4-1 Groń Bujaków 11 maja, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 maja, 17:00
Przełom Kaniów 1-1 Pionier Pisarzowice 11 maja, 17:00
Orzeł Kozy 3-1 GLKS Wilkowice 10 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 1-1 Sokół Buczkowice 11 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 7-0 Centrum Ligota 10 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 3-3 Soła Kobiernice 11 maja, 17:00

Kolejka 21 - 17-18 maja

Sokół Hecznarowice 3-2 KS Bestwinka 18 maja, 17:00
Soła Kobiernice 3-3 Wilamowiczanka Wilamowice 18 maja, 17:00
Centrum Ligota 1-1 LKS Mazańcowice 18 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 1-1 Orzeł Kozy 18 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 0-4 Przełom Kaniów 18 maja, 11:00
Pionier Pisarzowice 2-5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 18 maja, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-5 Groń Bujaków 18 maja, 17:00

Kolejka 22 - 22 maja

KS Bestwinka 1-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 22 maja, 16:00
Groń Bujaków 3-5 Pionier Pisarzowice 22 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-1 GLKS Wilkowice 22 maja, 17:00
Przełom Kaniów 3-2 Sokół Buczkowice 22 maja, 17:00
Orzeł Kozy 3-0 Centrum Ligota 22 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 1-0 Soła Kobiernice 22 maja, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 5-2 Sokół Hecznarowice 22 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25 maja

Wilamowiczanka Wilamowice 2-2 KS Bestwinka 24 maja, 16:00
Sokół Hecznarowice 1-1 LKS Mazańcowice 25 maja, 17:00
Soła Kobiernice 2-1 Orzeł Kozy 25 maja, 17:00
Centrum Ligota 2-1 Przełom Kaniów 25 maja, 17:00
Sokół Buczkowice 1-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 25 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 3-1 Groń Bujaków 25 maja, 11:00
Pionier Pisarzowice 4-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 25 maja, 17:00

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

KS Bestwinka 1-4 Pionier Pisarzowice 1 czerwca, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 6-0 GLKS Wilkowice 1 czerwca, 17:00
Groń Bujaków 3-2 Sokół Buczkowice 1 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 5-0 Centrum Ligota 1 czerwca, 17:00
Przełom Kaniów 2-1 Soła Kobiernice 1 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 3-2 Sokół Hecznarowice 1 czerwca, 17:00
LKS Mazańcowice 0-5 Wilamowiczanka Wilamowice 31 maja, 17:00

Kolejka 25 - 8 czerwca

LKS Mazańcowice 2-1 KS Bestwinka 8 czerwca, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 2-1 Orzeł Kozy 8 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 2-6 Przełom Kaniów 8 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 2-5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 8 czerwca, 17:00
Centrum Ligota 3-0 Groń Bujaków 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Buczkowice 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
GLKS Wilkowice 2-6 Pionier Pisarzowice 8 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

KS Bestwinka 4-2 GLKS Wilkowice 15 czerwca, 17:00
Pionier Pisarzowice 3-1 Sokół Buczkowice 15 czerwca, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-2 Centrum Ligota 15 czerwca, 17:00
Groń Bujaków 2-1 Soła Kobiernice 15 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-3 Sokół Hecznarowice 15 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 8-1
Przełom Kaniów 1-1 Wilamowiczanka Wilamowice 15 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 0-0 LKS Mazańcowice 15 czerwca, 17:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Bielsko-Biała)

Liga okręgowa 2007/2008 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2007/2008 (Skoczów)
Klasa A 2007/2008 (Żywiec)

Klasa B 2007/2008 (Bielsko-Biała)

Autor: Marek Stroński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas