[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2007/2008, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Halny Kalna 16 42 14 0 2 65-23 8 0 0 34-4 6 0 2 31-19
2.  BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 16 37 12 1 3 60-19 6 0 2 30-10 6 1 1 30-9
3.  LKS II Czaniec 16 34 11 1 4 51-24 6 1 1 37-10 5 0 3 14-14
4.  Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 16 30 10 0 6 69-38 6 0 2 37-19 4 0 4 32-19
5.  Zamek Grodziec Śląski 16 25 8 1 7 39-43 4 1 3 21-20 4 0 4 18-23
6.  Czarni Jaworze 16 24 8 0 8 60-51 4 0 4 33-21 4 0 4 27-30
7.  Iskra Rybarzowice 16 11 3 2 11 22-48 1 1 6 11-22 2 1 5 11-26
8.  GLKS II Wilkowice 16 6 1 3 12 35-88 0 1 7 18-44 1 2 5 17-44
9.  KS Międzyrzecze 16 2 0 2 14 16-83 0 1 7 8-38 0 1 7 8-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Halny Kalna    4-2 3-0 2-1 4-0 8-0 6-1 5-0 2-0 
 2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała1-0     1-3 4-2 2-1 5-1 0-1 12-1 5-1 
 3 LKS II Czaniec8-1 2-2     6-1 2-3 4-2 3-0 3-1 9-0 
 4 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)3-6 0-4 3-0*     6-1 6-4 3-0 11-1 5-3 
 5 Zamek Grodziec Śląski0-4 1-6 3-0* 3-2     3-4 2-1 2-2 7-1 
 6 Czarni Jaworze1-3 2-4 1-3 1-4 4-1     6-1 7-5 11-0 
 7 Iskra Rybarzowice3-4 0-3 1-3 0-3 1-2 1-5     2-2 3-0 
 8 GLKS II Wilkowice2-7 0-7 1-2 2-5 3-8 3-7 4-5     3-3 
 9 KS Międzyrzecze1-6 0-2 1-3 1-14 1-2 0-4 2-2 2-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: GLKS II Wilkowice.
 
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 6-1 Zamek Grodziec Śląski
Halny Kalna 2-0 KS Międzyrzecze
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 5-1 Czarni Jaworze
Iskra Rybarzowice 1-3 LKS II Czaniec

Kolejka 2 - 8-9 września

Pauza: Czarni Jaworze.
 
Zamek Grodziec Śląski 3-0 LKS II Czaniec 3 listopada
(wo)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk; w drugim terminie goście nie dojechali
GLKS II Wilkowice 4-5 Iskra Rybarzowice 12 września
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
KS Międzyrzecze 0-2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 26 września
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 3-6 Halny Kalna 3 listopada
w Grodzcu Śląskim / w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 3 - 15-16 września

Pauza: KS Międzyrzecze.
 
Halny Kalna 4-0 Zamek Grodziec Śląski
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 4-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 20 września
Iskra Rybarzowice 1-5 Czarni Jaworze
LKS II Czaniec 3-1 GLKS II Wilkowice

Kolejka 4 - 22-23 września

Pauza: Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała).
 
Zamek Grodziec Śląski 2-2 GLKS II Wilkowice
Czarni Jaworze 1-3 LKS II Czaniec
KS Międzyrzecze 2-2 Iskra Rybarzowice
Halny Kalna 4-2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

Kolejka 5 - 29-30 września

Pauza: Halny Kalna.
 
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2-1 Zamek Grodziec Śląski
Iskra Rybarzowice 0-3 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
LKS II Czaniec 9-0 KS Międzyrzecze
GLKS II Wilkowice 3-7 Czarni Jaworze

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: BBTS Włókniarz Bielsko-Biała.
 
Zamek Grodziec Śląski 3-4 Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze 2-5 GLKS II Wilkowice
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 LKS II Czaniec
(wo)
w Grodźcu Śląskim / goście nie dojechali
Halny Kalna 6-1 Iskra Rybarzowice

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
Iskra Rybarzowice 0-3 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
LKS II Czaniec 8-1 Halny Kalna
GLKS II Wilkowice 2-5 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
Czarni Jaworze 11-0 KS Międzyrzecze

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Iskra Rybarzowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 7-1 KS Międzyrzecze
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 6-4 Czarni Jaworze
w Grodźcu Śląskim
Halny Kalna 5-0 GLKS II Wilkowice
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1-3 LKS II Czaniec

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: LKS II Czaniec.
 
Iskra Rybarzowice 1-2 Zamek Grodziec Śląski
GLKS II Wilkowice 0-7 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
Czarni Jaworze 1-3 Halny Kalna
KS Międzyrzecze 1-14 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)

Kolejka 10 - 19-20 kwietnia

Pauza: GLKS II Wilkowice.
 
Zamek Grodziec Śląski 3-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
KS Międzyrzecze 1-6 Halny Kalna
Czarni Jaworze 2-4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
LKS II Czaniec 3-0 Iskra Rybarzowice

Kolejka 11 - 26-27 kwietnia

Pauza: Czarni Jaworze.
 
LKS II Czaniec 2-3 Zamek Grodziec Śląski
Iskra Rybarzowice 2-2 GLKS II Wilkowice 1 maja
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 5-1 KS Międzyrzecze
Halny Kalna 2-1 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)

Kolejka 12 - 4 maja

Pauza: KS Międzyrzecze.
 
Zamek Grodziec Śląski 0-4 Halny Kalna
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 0-4 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
Czarni Jaworze 6-1 Iskra Rybarzowice
GLKS II Wilkowice 1-2 LKS II Czaniec

Kolejka 13 - 11 maja

Pauza: Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała).
 
GLKS II Wilkowice 3-8 Zamek Grodziec Śląski
LKS II Czaniec 4-2 Czarni Jaworze
Iskra Rybarzowice 3-0 KS Międzyrzecze
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 1-0 Halny Kalna

Kolejka 14 - 17-18 maja

Pauza: Halny Kalna.
 
Zamek Grodziec Śląski 1-6 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 Iskra Rybarzowice
KS Międzyrzecze 1-3 LKS II Czaniec
Czarni Jaworze 7-5 GLKS II Wilkowice

Kolejka 15 - 25 maja

Pauza: BBTS Włókniarz Bielsko-Biała.
 
Czarni Jaworze 4-1 Zamek Grodziec Śląski
GLKS II Wilkowice 3-3 KS Międzyrzecze
LKS II Czaniec 6-1 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
Iskra Rybarzowice 3-4 Halny Kalna 22 maja

Kolejka 16 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Zamek Grodziec Śląski.
 
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 0-1 Iskra Rybarzowice
Halny Kalna 3-0 LKS II Czaniec
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 11-1 GLKS II Wilkowice
KS Międzyrzecze 0-4 Czarni Jaworze

Kolejka 17 - 8 czerwca

Pauza: Iskra Rybarzowice.
 
KS Międzyrzecze 1-2 Zamek Grodziec Śląski
Czarni Jaworze 1-4 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
GLKS II Wilkowice 2-7 Halny Kalna
LKS II Czaniec 2-2 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

REKLAMA

Kolejka 18 - 15 czerwca

Pauza: LKS II Czaniec.
 
Zamek Grodziec Śląski 2-1 Iskra Rybarzowice
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 12-1 GLKS II Wilkowice
Halny Kalna 8-0 Czarni Jaworze
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 5-3 KS Międzyrzecze

Klasa A 2007/2008 (Bielsko-Biała)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas