[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra

I runda - 12 sierpnia
Cosmos Milików - wolny los

LZS Łąka (k. Bolesławca) 1-10 BKS Bobrzanie II Bolesławiec 12 sierpnia, 17:00
Piast Dziwiszów 0-0 Lotnik Jeżów Sudecki 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-4
Stella Lubomierz 1-8 Czarni Lwówek Śląski 12 sierpnia, 17:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-1 Orzeł Lubawka 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-4
Leśnik Osiecznica 1-1 Twardy Świętoszów 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-5
Sudety Sieniawka 1-6 Granica Bogatynia 12 sierpnia, 17:00
Hutnik Pieńsk 3-2 Apis Jędrzychowice 12 sierpnia, 17:00
Skalnik Rębiszów 2-2 Włókniarz Mirsk 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-1
Cosmos Radzimów 2-3 Piast Zawidów 12 sierpnia, 17:00
Spójnia Sady 0-2 Piast Bolków 12 sierpnia, 17:00
Włókniarz Leśna 0-4 Łużyce Lubań 12 sierpnia, 17:00
Olsza Olszyna Lubańska 0-1 Gryf Gryfów Śląski 12 sierpnia, 17:00
Victoria Czadrów 1-8 Olimpia Kamienna Góra 8 sierpnia, 17:00
Piast Czerwona Woda 0-5 Sparta Zebrzydowa 12 sierpnia, 17:00
Piast Wykroty 0-2 Chrobry Nowogrodziec 12 sierpnia, 17:00
Znicz Kruszyn 1-2 GKS Raciborowice 12 sierpnia, 17:00
Fatma Pobiedna 0-3 Kwisa Świeradów Zdrój 12 sierpnia, 17:00
(wo)
Czarni Strzyżowiec 2-1 Julia Szklarska Poręba 12 sierpnia, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 3-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 12 sierpnia, 17:00
Bóbr Marciszów 3-0 Olimpia II Krzeszów 15 sierpnia, 16:00
(wo)
Pogoń Świerzawa 1-2 Pub Gol Jelenia Góra 12 sierpnia, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-2 Błękitni Studniska Dolne 12 sierpnia, 17:00
Górnik Węgliniec 3-0 Victoria Ruszów 12 sierpnia, 17:00
Rolnik Rząsiny 3-0 Jawa Otok 12 sierpnia, 17:00
(wo)
Rudawy Janowice Wielkie 1-1 Orzeł Wojcieszów 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 7-6
Olimpia Kowary 7-1 KS Łomnica 12 sierpnia, 17:00
Pogoń Markocice 2-2 Bazalt Sulików 12 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Chmielanka Chmieleń 9-0 Orzeł Mysłakowice 12 sierpnia, 17:00

II runda - 19 września

GKS Warta Bolesławiecka 1-3 BKS Bobrzanie II Bolesławiec 19 września, 17:00
Olimpia Kowary 3-0 Lotnik Jeżów Sudecki 19 września, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 1-3 Czarni Lwówek Śląski 19 września, 17:00
Piast Bolków 2-2 Orzeł Lubawka 19 września, 17:00
pd. k. 1-3
Rolnik Rząsiny 0-7 Gryf Gryfów Śląski 19 września, 17:00
Czarni Strzyżowiec 4-2 Pub Gol Jelenia Góra 19 września, 17:00
Górnik Węgliniec 2-5 Twardy Świętoszów 19 września, 17:00
Pogoń Markocice 0-1 Granica Bogatynia 19 września, 17:00
Hutnik Pieńsk 3-6 Piast Zawidów 19 września, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-6 Nysa Zgorzelec 19 września, 17:00
Rudawy Janowice Wielkie 0-3 Karkonosze Jelenia Góra 12 września, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 2-2 Łużyce Lubań 19 września, 17:00
pd. k. 4-3
Chmielanka Chmieleń 2-1 Skalnik Rębiszów 19 września, 17:00
Cosmos Milików 1-2 Sparta Zebrzydowa 19 września, 17:00
GKS Raciborowice 1-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 12 września, 17:00
Bóbr Marciszów 2-5 Olimpia Kamienna Góra 19 września, 17:00

III runda - 24 października

Olimpia Kowary 7-0 Orzeł Lubawka 24 października, 15:00
Czarni Strzyżowiec 0-6 Czarni Lwówek Śląski 24 października, 15:00
Chmielanka Chmieleń 1-1 Gryf Gryfów Śląski 24 października, 15:00
pd. k. 4-5
BKS Bobrzanie II Bolesławiec 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 23 października, 16:00
Sparta Zebrzydowa 0-4 Twardy Świętoszów 24 października, 15:00
Granica Bogatynia 2-1 Piast Zawidów 24 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 3-4 Nysa Zgorzelec 5 marca
Olimpia Kamienna Góra 1-4 Karkonosze Jelenia Góra 1-2 marca

1/4 finału - 9 marca
(Losowanie - 5 marca 2008)

Twardy Świętoszów 3-4 Karkonosze Jelenia Góra 9 marca
pd.
Bałut ?, ?, Iskrzak ? - Krupa ?, ?, Durlak ?, Suchanecki ?
Czarni Lwówek Śląski 0-0 Gryf Gryfów Śląski 9 marca
pd. k. 6-5
Granica Bogatynia 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 marca
pd.
Pietkiewicz ? (k) - Serkies ?, Kumoś ?
Nysa Zgorzelec 2-3 Olimpia Kowary 9 marca
Matusewicz ?, Kameduła ? - Hutnik ?, J.Hobgarski ?, Szujewski ?

1/2 finału - 23 kwietnia

Czarni Lwówek Śląski 1-2 Karkonosze Jelenia Góra 23 kwietnia, 16:30
A.Podobiński 22 - Kogut 7, Suchanecki 54
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 Olimpia Kowary 23 kwietnia, 16:30
pd. k. 6-5
Szajwaj 62 - Szujewski 37

Finał - 21 maja

BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-0 Karkonosze Jelenia Góra 21 maja, 17:30
Rissmann 17, Rajchel 35, Mielnik 89
w Mirsku

Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN - Legnica)
Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas