[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Legnica

I runda - 29 sierpnia
Mewa Kunice - wolny los

Łagoszowia Łagoszów 0-6 Chojnowianka Chojnów 29 sierpnia, 17:00
Ikar Miłogostowice 1-4 Kuźnia Jawor 29 sierpnia, 17:00
Mieszko Ruszowice 1-1 Zamet Przemków 29 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-5
Zryw Kotla 1-6 Odra Chobienia 29 sierpnia, 17:00
Krokus Kwiatkowice 2-3 Orkan Szczedrzykowice 29 sierpnia, 17:00
Rataj Paszowice 0-1 Miedź II Legnica 29 sierpnia, 17:00
Platan Sichów 3-4 Orla Wąsosz 29 sierpnia, 17:00
Górnik II Polkowice 1-0 Konfeks Legnica 29 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 2-5 Chrobry Głogów 29 sierpnia, 17:00
Iskra Droglowice 3-2 Iskra Kochlice 29 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 3-0 Górnik Złotoryja 5 września, 17:00
(wo)
Arkon Przemków 0-1 Sparta Rudna 29 sierpnia, 17:00
Zawisza Serby 2-3 Prochowiczanka Prochowice 29 sierpnia, 17:00
Lechia Rokitnica 1-6 Nysa Wiadrów 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Czerna 1-4 Kaczawa Bieniowice 29 sierpnia, 17:00

1/8 finału - 26 września

Zamet Przemków 0-0 Kuźnia Jawor 26 września, 16:00
pd. k. 5-4
Mewa Kunice 0-4 Orkan Szczedrzykowice 26 września, 16:00
Górnik II Polkowice 4-1 Chojnowianka Chojnów 26 września, 16:00
Chrobry II Głogów 3-0 Nysa Wiadrów 26 września, 16:00
(wo)
Prochowiczanka Prochowice 2-4 Chrobry Głogów 26 września, 16:00
Iskra Droglowice 0-2 Miedź II Legnica 26 września, 16:00
Sparta Rudna 4-2 Odra Chobienia 26 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 4-0 Orla Wąsosz 26 września, 16:00

1/4 finału - 26 marca

Orkan Szczedrzykowice 1-3 Zamet Przemków 26 marca, 16:00
Zarański ? - Czado ?, ?, Serek ?
Chrobry II Głogów 0-7 Miedź II Legnica 26 marca, 16:00
Kociszewski 13, 30, 39, Lew 20, 42, Niziołek 70, 82
Górnik II Polkowice 1-5 Chrobry Głogów 26 marca, 16:00
Ryter 72 - Milkowski 23, Węglarz 48, 57, Szuszkiewicz 65, 76
Kaczawa Bieniowice 3-1 Sparta Rudna 26 marca, 16:00
Rybiński ?, ?, Myszogląd ? - Siwak ? (k)

1/2 finału - 2 kwietnia
(Losowanie - 27 marca 2008)

Zamet Przemków 2-2 Chrobry Głogów 2 kwietnia, 16:30
pd. k. 11-10
Czado ?, ? - Milkowski ?, Szuszkiewicz ?
Kaczawa Bieniowice 2-3 Miedź II Legnica 22 kwietnia, 17:00
nieznany ?, ? - Wepa 8, Liberek 9, Kociszewski 84

Finał - 21 maja

Zamet Przemków 1-2 Miedź II Legnica 21 maja, 17:00
Czado 26 - Piech 7 (s), Kaczor 75
w Przemkowie

Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN - Jelenia Góra)
Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN - Wałbrzych)
Puchar Polski 2007/2008 (Dolnośląski ZPN - Wrocław)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas