[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

V liga 2007/2008, grupa: Nowy Sącz-Tarnów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MLKS Żabno 30 70 22 4 4 73-20 12 1 2 39-8 10 3 2 34-12
2.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 30 66 20 6 4 66-35 12 2 1 33-11 8 4 3 33-24
3.  Limanovia Limanowa 30 64 20 4 6 66-34 11 3 1 36-11 9 1 5 30-23
4.  Orkan Szczyrzyc 30 63 19 6 5 87-35 11 2 2 53-12 8 4 3 34-23
5.  Skalnik Kamionka Wielka 30 58 16 10 4 59-28 10 3 2 36-16 6 7 2 23-12
6.  Wolania Wola Rzędzińska 30 56 17 5 8 79-34 11 2 2 52-11 6 3 6 27-23
7.  Barciczanka Barcice 30 49 15 4 11 56-42 8 2 5 33-22 7 2 6 23-20
8.  Orzeł Dębno 30 47 13 8 9 53-35 8 4 3 31-15 5 4 6 22-20
9.  Wisła Grobla 30 39 10 9 11 45-50 6 7 2 29-18 4 2 9 16-32
10.  Watra Białka Tatrzańska 30 34 10 4 16 40-57 6 2 7 22-23 4 2 9 18-34
11.  Wisła Szczucin 30 30 8 6 16 29-58 5 4 6 14-16 3 2 10 15-42
12.  Dunajec Nowy Sącz 30 29 7 8 15 38-50 5 5 5 26-23 2 3 10 12-27
13.  Victoria Witowice Dolne 30 21 6 3 21 33-82 3 2 10 21-45 3 1 11 12-37
14.  LKS Jodłownik 30 16 4 4 22 29-83 3 2 10 18-34 1 2 12 11-49
15.  Metal Tarnów 30 19 6 1 23 23-82 4 0 11 9-30 2 1 12 14-52
 Biegoniczanka Nowy Sącz 30 13 3 4 23 25-82 1 2 12 14-43 2 2 11 11-39
Rylovia Rylowa wycofała się z rozgrywek przed sezonem - jej miejsce zajął Metal Tarnów.
Biegoniczanka Nowy Sącz i Metal Tarnów wycofały się z rozgrywek przed rundą wiosenną.
LKS Jodłownik wycofał się po zakończeniu sezonu.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MLKS Żabno    0-1 4-0 3-1 0-0 1-2 1-0 3-1 3-2 1-0 3-0* 2-1 1-0 5-0 9-0 3-0* 
 2 Szreniawa Nowy Wiśnicz2-1     2-4 2-1 1-0 0-0 2-0 1-0 0-0 5-1 6-1 2-0 3-0 2-0 2-1 3-2 
 3 Limanovia Limanowa3-0 2-0     1-3 3-0 2-2 2-0 4-3 0-0 1-0 5-1 2-1 2-0 5-0 3-0* 1-1 
 4 Orkan Szczyrzyc0-1 8-2 2-2     1-1 3-1 4-1 4-1 5-0 0-1 3-1 4-0 6-0 3-1 7-0 3-0* 
 5 Skalnik Kamionka Wielka0-7 0-0 4-0 1-1     3-1 0-2 1-1 4-1 4-0 4-0 3-0 1-0 3-0* 5-3 3-0* 
 6 Wolania Wola Rzędzińska0-1 2-2 3-1 6-2 0-0     2-0 0-1 4-0 5-1 5-0 4-1 4-0 9-2 3-0* 5-0 
 7 Barciczanka Barcice2-4 3-1 0-1 1-3 1-3 4-3     3-3 1-2 2-1 4-0 1-0 4-0 1-1 3-0 3-0* 
 8 Orzeł Dębno0-0 1-3 2-5 0-0 1-1 3-1 2-0     3-1 0-2 3-0 1-1 3-1 5-0 3-0* 4-0 
 9 Wisła Grobla1-1 2-2 0-1 1-4 1-1 1-1 1-1 1-1     4-2 3-1 2-0 6-1 2-1 3-0* 1-1 
 10 Watra Białka Tatrzańska0-2 1-1 1-2 2-4 1-1 3-0 0-3* 0-1 1-3     1-0 2-1 2-3 2-0 3-0* 3-2 
 11 Wisła Szczucin2-3 1-2 0-2 0-0 0-2 0-4 0-2 1-0 2-0 3-0*     0-0 1-0 1-1 0-0 3-0* 
 12 Dunajec Nowy Sącz1-1 0-2 1-0 2-2 1-1 3-2 2-5 1-1 2-1 2-3 1-2     1-1 6-0 3-0* 0-2 
 13 Victoria Witowice Dolne0-6 0-6 1-5 3-4 0-3 0-3 2-3 0-3 4-0 3-3 1-1 2-1     2-1 2-3 1-3 
 14 LKS Jodłownik1-2 4-5 1-4 0-4 0-3 0-3 0-1 0-3 0-2 1-1 1-3 2-2 3-0     2-1 3-0* 
 15 Metal Tarnów0-3* 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 1-0 3-1 3-0 0-3* 0-1 0-3* 0-3*     *** 
 16 Biegoniczanka Nowy Sącz0-2 0-3* 0-3* 1-2 2-4 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 3-1 4-6     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Watra Białka Tatrzańska 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 29 sierpnia
w pierwotnym terminie (12 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska w Białce Tatrzańskiej
LKS Jodłownik 2-1 Metal Tarnów 12 sierpnia, 16:00
Victoria Witowice Dolne 1-3 Biegoniczanka Nowy Sącz 12 sierpnia, 17:30
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Dunajec Nowy Sącz 12 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno 3-0 Wisła Szczucin 11 sierpnia, 17:00
Barciczanka Barcice 0-1 Limanovia Limanowa 12 sierpnia, 17:00
Wisła Grobla 1-1 MLKS Żabno 12 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Wolania Wola Rzędzińska 15 sierpnia, 17:30
MLKS Żabno 3-1 Orkan Szczyrzyc 15 sierpnia, 17:00
Limanovia Limanowa 0-0 Wisła Grobla 15 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Orzeł Dębno 15 sierpnia, 17:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-4 Skalnik Kamionka Wielka 15 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 2-0 LKS Jodłownik 15 sierpnia, 17:00
Barciczanka Barcice 4-0 Wisła Szczucin 15 sierpnia, 17:00
Victoria Witowice Dolne 2-3 Metal Tarnów 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Jodłownik 4-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 sierpnia, 16:00
Victoria Witowice Dolne 3-3 Watra Białka Tatrzańska 19 sierpnia, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 5-3 Metal Tarnów 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno 4-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 18 sierpnia, 17:00
Wisła Grobla 3-1 Wisła Szczucin 19 sierpnia, 17:00
Orkan Szczyrzyc 2-2 Limanovia Limanowa 19 sierpnia, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 0-1 MLKS Żabno 19 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 2-5 Barciczanka Barcice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1 MLKS Żabno 25 sierpnia, 17:00
Limanovia Limanowa 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 25 sierpnia, 17:00
Wisła Szczucin 0-0 Orkan Szczyrzyc 26 sierpnia, 17:00
Dunajec Nowy Sącz 2-1 Wisła Grobla 25 sierpnia, 14:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Barciczanka Barcice 25 sierpnia, 17:00
Metal Tarnów 1-0 Orzeł Dębno 25 sierpnia, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 26 sierpnia, 17:00
LKS Jodłownik 3-0 Victoria Witowice Dolne 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Victoria Witowice Dolne 0-6 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2 września, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 LKS Jodłownik 2 września, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie posiadali kart zawodniczych
Orzeł Dębno 0-2 Watra Białka Tatrzańska 1 września, 17:00
Barciczanka Barcice 3-0 Metal Tarnów 2 września, 17:00
Wisła Grobla 1-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 2 września, 17:00
Orkan Szczyrzyc 4-0 Dunajec Nowy Sącz 2 września, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Wisła Szczucin 1 września, 17:00
MLKS Żabno 4-0 Limanovia Limanowa 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-4 Limanovia Limanowa 8 września, 16:30
Wisła Szczucin 2-3 MLKS Żabno 9 września, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 3-2 Wolania Wola Rzędzińska 8 września, 16:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-2 Orkan Szczyrzyc 8 września, 16:00
Metal Tarnów 3-1 Wisła Grobla 8 września, 16:30
Watra Białka Tatrzańska 0-3 Barciczanka Barcice 9 września, 16:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LKS Jodłownik 0-3 Orzeł Dębno 9 września, 16:00
Victoria Witowice Dolne 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 9 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Skalnik Kamionka Wielka 0-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 września, 16:00
Orzeł Dębno 3-1 Victoria Witowice Dolne 15 września, 16:00
Barciczanka Barcice 1-1 LKS Jodłownik 26 września, 15:30
przełożony z powodu udziału zawodników gości w reprezentacji Starostwa Limanowskiego w turnieju w Anglii
Wisła Grobla 4-2 Watra Białka Tatrzańska 16 września, 16:00
Orkan Szczyrzyc 7-0 Metal Tarnów 16 września, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 16 września, 16:00
MLKS Żabno 2-1 Dunajec Nowy Sącz 16 września, 16:00
Limanovia Limanowa 5-1 Wisła Szczucin 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Szreniawa Nowy Wiśnicz 6-1 Wisła Szczucin 22 września, 16:00
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Limanovia Limanowa 22 września, 12:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-2 MLKS Żabno 22 września, 16:00
Metal Tarnów 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 22 września, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 2-4 Orkan Szczyrzyc 23 września, 16:00
LKS Jodłownik 0-2 Wisła Grobla 23 września, 16:00
Victoria Witowice Dolne 2-3 Barciczanka Barcice 23 września, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Orzeł Dębno 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Orzeł Dębno 1-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 29 września, 15:30
Barciczanka Barcice 1-3 Skalnik Kamionka Wielka 30 września, 15:30
Wisła Grobla 6-1 Victoria Witowice Dolne 30 września, 15:00
Orkan Szczyrzyc 3-1 LKS Jodłownik 30 września, 15:30
Wolania Wola Rzędzińska 5-1 Watra Białka Tatrzańska 30 września, 15:00
MLKS Żabno 9-0 Metal Tarnów 30 września, 15:00
Limanovia Limanowa 1-1 Biegoniczanka Nowy Sącz 29 września, 15:30
Wisła Szczucin 0-0 Dunajec Nowy Sącz 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 6-7 października

Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Dunajec Nowy Sącz 6 października, 15:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Wisła Szczucin 6 października, 15:30
Metal Tarnów 2-0 Limanovia Limanowa 6 października, 15:30
Watra Białka Tatrzańska 0-2 MLKS Żabno 7 października, 15:00
LKS Jodłownik 0-3 Wolania Wola Rzędzińska 7 października, 15:00
Victoria Witowice Dolne 3-4 Orkan Szczyrzyc 7 października, 15:30
Skalnik Kamionka Wielka 4-1 Wisła Grobla 7 października, 15:30
Orzeł Dębno 2-0 Barciczanka Barcice 6 października, 15:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Barciczanka Barcice 3-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 14 października, 15:00
Wisła Grobla 1-1 Orzeł Dębno 14 października, 14:30
Orkan Szczyrzyc 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 14 października, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska 4-0 Victoria Witowice Dolne 14 października, 15:00
MLKS Żabno 5-0 LKS Jodłownik 14 października, 15:00
Limanovia Limanowa 1-0 Watra Białka Tatrzańska 14 października, 15:00
Wisła Szczucin 0-0 Metal Tarnów 14 października, 15:00
Dunajec Nowy Sącz 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 20 października, 14:30
Metal Tarnów 0-1 Dunajec Nowy Sącz 20 października, 14:30
Watra Białka Tatrzańska 1-0 Wisła Szczucin 21 października, 14:30
LKS Jodłownik 1-4 Limanovia Limanowa 21 października, 14:00
Victoria Witowice Dolne 0-6 MLKS Żabno 22 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) odwołany z powodu zlokalizowania punktu wyborczego w budynku klubowym Victorii oraz pogrzebu kierownika II drużyny MLKS Żabno a w drugim terminie (18 listopada 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 21 października, 14:30
Orzeł Dębno 0-0 Orkan Szczyrzyc 20 października, 14:30
Barciczanka Barcice 1-2 Wisła Grobla 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Wisła Grobla 2-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 28 października, 13:30
Orkan Szczyrzyc 4-1 Barciczanka Barcice 28 października, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska 0-1 Orzeł Dębno 28 października, 13:30
MLKS Żabno 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 28 października, 14:00
Limanovia Limanowa 2-0 Victoria Witowice Dolne 28 października, 13:00
Wisła Szczucin 1-1 LKS Jodłownik 28 października, 13:00
Dunajec Nowy Sącz 2-3 Watra Białka Tatrzańska 28 października, 13:00
Biegoniczanka Nowy Sącz 4-6 Metal Tarnów 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1 Metal Tarnów 3 listopada, 13:00
Watra Białka Tatrzańska 3-2 Biegoniczanka Nowy Sącz 4 listopada, 13:00
LKS Jodłownik 2-2 Dunajec Nowy Sącz 4 listopada, 13:00
Victoria Witowice Dolne 1-1 Wisła Szczucin 4 listopada, 13:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Limanovia Limanowa 4 listopada, 13:00
Orzeł Dębno 0-0 MLKS Żabno 3 listopada, 13:00
Barciczanka Barcice 4-3 Wolania Wola Rzędzińska 4 listopada, 13:00
Wisła Grobla 1-4 Orkan Szczyrzyc 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Orkan Szczyrzyc 8-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 11 listopada, 13:00
Wolania Wola Rzędzińska 4-0 Wisła Grobla 11 listopada, 13:00
MLKS Żabno 1-0 Barciczanka Barcice 11 listopada, 13:00
Limanovia Limanowa 4-3 Orzeł Dębno 10 listopada, 13:00
Wisła Szczucin 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 11 listopada, 13:00
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Victoria Witowice Dolne 11 listopada, 13:30
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 LKS Jodłownik 10 listopada, 13:00
Metal Tarnów 3-0 Watra Białka Tatrzańska 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Szreniawa Nowy Wiśnicz 5-1 Watra Białka Tatrzańska 29 marca, 14:00
Metal Tarnów 0-3 LKS Jodłownik
(wo)
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Victoria Witowice Dolne
(wo)
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 30 marca, 11:00
Wisła Szczucin 1-0 Orzeł Dębno 30 marca, 15:00
Limanovia Limanowa 2-0 Barciczanka Barcice 29 marca, 14:30
MLKS Żabno 3-2 Wisła Grobla 30 marca, 15:00
Wolania Wola Rzędzińska 6-2 Orkan Szczyrzyc 30 marca, 14:30

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Wisła Szczucin 0-2 Barciczanka Barcice 6 kwietnia, 15:00
Metal Tarnów 0-3 Victoria Witowice Dolne
(wo)
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 6 kwietnia, 14:30
Orkan Szczyrzyc 0-1 MLKS Żabno 6 kwietnia, 15:00
Wisła Grobla 0-1 Limanovia Limanowa 6 kwietnia, 15:00
Orzeł Dębno 1-1 Dunajec Nowy Sącz 5 kwietnia, 15:30
Skalnik Kamionka Wielka 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
(wo)
LKS Jodłownik 1-1 Watra Białka Tatrzańska 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Barciczanka Barcice 1-0 Dunajec Nowy Sącz 13 kwietnia, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 LKS Jodłownik 13 kwietnia, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 2-3 Victoria Witowice Dolne 13 kwietnia, 15:00
Metal Tarnów 0-3 Skalnik Kamionka Wielka
(wo)
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Orzeł Dębno
(wo)
Wisła Szczucin 2-0 Wisła Grobla 13 kwietnia, 15:00
Limanovia Limanowa 1-3 Orkan Szczyrzyc 13 kwietnia, 15:00
MLKS Żabno 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 20 kwietnia

MLKS Żabno 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 20 kwietnia, 16:00
Wolania Wola Rzędzińska 3-1 Limanovia Limanowa 20 kwietnia, 15:00
Orkan Szczyrzyc 3-1 Wisła Szczucin 20 kwietnia, 16:00
Wisła Grobla 2-0 Dunajec Nowy Sącz 20 kwietnia, 15:00
Barciczanka Barcice 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
(wo)
Orzeł Dębno 3-0 Metal Tarnów
(wo)
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Watra Białka Tatrzańska 20 kwietnia, 16:00
Victoria Witowice Dolne 2-1 LKS Jodłownik 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Victoria Witowice Dolne 26 kwietnia, 16:00
LKS Jodłownik 0-3 Skalnik Kamionka Wielka 27 kwietnia, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 0-1 Orzeł Dębno 27 kwietnia, 16:00
Metal Tarnów 0-3 Barciczanka Barcice
(wo)
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Wisła Grobla
(wo)
Dunajec Nowy Sącz 2-2 Orkan Szczyrzyc 26 kwietnia, 13:00
Wisła Szczucin 0-4 Wolania Wola Rzędzińska 27 kwietnia, 16:00
Limanovia Limanowa 3-0 MLKS Żabno 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

Limanovia Limanowa 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 1 maja, 16:00
MLKS Żabno 3-0 Wisła Szczucin 1 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-2 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wolania Wola Rzędzińska 4-1 Dunajec Nowy Sącz 1 maja, 16:30
Orkan Szczyrzyc 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
(wo)
Wisła Grobla 3-0 Metal Tarnów
(wo)
Barciczanka Barcice 2-1 Watra Białka Tatrzańska 1 maja, 16:00
Orzeł Dębno 5-0 LKS Jodłownik 30 kwietnia, 16:30
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Victoria Witowice Dolne 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 4 maja

Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 4 maja, 16:00
Victoria Witowice Dolne 0-3 Orzeł Dębno 4 maja, 16:30
LKS Jodłownik 0-1 Barciczanka Barcice 3 maja, 16:00
Watra Białka Tatrzańska 1-3 Wisła Grobla 4 maja, 16:00
Metal Tarnów 0-3 Orkan Szczyrzyc
(wo)
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Wolania Wola Rzędzińska
(wo)
Dunajec Nowy Sącz 1-1 MLKS Żabno 4 maja, 11:00
Wisła Szczucin 0-2 Limanovia Limanowa 4 maja, 16:30

Kolejka 23 - 10-11 maja

Wisła Szczucin 1-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 11 maja, 16:30
Limanovia Limanowa 2-1 Dunajec Nowy Sącz 10 maja, 16:30
MLKS Żabno 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
(wo)
Wolania Wola Rzędzińska 3-0 Metal Tarnów
(wo)
Orkan Szczyrzyc 0-1 Watra Białka Tatrzańska 11 maja, 16:00
Wisła Grobla 2-1 LKS Jodłownik 11 maja, 16:00
Barciczanka Barcice 4-0 Victoria Witowice Dolne 11 maja, 17:00
Orzeł Dębno 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Orzeł Dębno 17 maja, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Barciczanka Barcice 18 maja, 17:00
Victoria Witowice Dolne 4-0 Wisła Grobla 18 maja, 17:00
LKS Jodłownik 0-4 Orkan Szczyrzyc 18 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Wolania Wola Rzędzińska 18 maja, 15:00
Metal Tarnów 0-3 MLKS Żabno
(wo)
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Limanovia Limanowa
(wo)
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Wisła Szczucin 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Dunajec Nowy Sącz 0-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 21 maja, 17:30
Wisła Szczucin 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
(wo)
Limanovia Limanowa 3-0 Metal Tarnów
(wo)
MLKS Żabno 1-0 Watra Białka Tatrzańska 22 maja, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 9-2 LKS Jodłownik 21 maja, 17:30
Orkan Szczyrzyc 6-0 Victoria Witowice Dolne 21 maja, 17:30
Wisła Grobla 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 22 maja, 17:00
Barciczanka Barcice 3-3 Orzeł Dębno 21 maja, 17:30

Kolejka 26 - 24-25 maja

Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Barciczanka Barcice 24 maja, 17:00
Orzeł Dębno 3-1 Wisła Grobla 24 maja, 17:30
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Orkan Szczyrzyc 25 maja, 17:30
Victoria Witowice Dolne 0-3 Wolania Wola Rzędzińska 25 maja, 17:00
LKS Jodłownik 1-2 MLKS Żabno 25 maja, 17:00
Watra Białka Tatrzańska 1-2 Limanovia Limanowa 25 maja, 17:00
Metal Tarnów 0-3 Wisła Szczucin
(wo)
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Dunajec Nowy Sącz
(wo)

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
(wo)
Dunajec Nowy Sącz 3-0 Metal Tarnów
(wo)
Wisła Szczucin 3-0 Watra Białka Tatrzańska 1 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Limanovia Limanowa 5-0 LKS Jodłownik 31 maja, 17:00
MLKS Żabno 1-0 Victoria Witowice Dolne 1 czerwca, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 1 czerwca, 17:00
Orkan Szczyrzyc 4-1 Orzeł Dębno 1 czerwca, 17:00
Wisła Grobla 1-1 Barciczanka Barcice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Wisła Grobla 4 czerwca, 17:30
Barciczanka Barcice 1-3 Orkan Szczyrzyc 8 czerwca, 15:00
Orzeł Dębno 3-1 Wolania Wola Rzędzińska 7 czerwca, 17:30
Skalnik Kamionka Wielka 0-7 MLKS Żabno 11 czerwca, 17:30
Victoria Witowice Dolne 1-5 Limanovia Limanowa 8 czerwca, 15:00
LKS Jodłownik 1-3 Wisła Szczucin 8 czerwca, 15:00
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Dunajec Nowy Sącz 8 czerwca, 15:00
Metal Tarnów - Biegoniczanka Nowy Sącz
(wo)
obustronny walkower

Kolejka 29 - 15 czerwca

Metal Tarnów 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
(wo)
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Watra Białka Tatrzańska
(wo)
Dunajec Nowy Sącz 6-0 LKS Jodłownik 15 czerwca, 17:00
Wisła Szczucin 1-0 Victoria Witowice Dolne 15 czerwca, 17:00
Limanovia Limanowa 3-0 Skalnik Kamionka Wielka 15 czerwca, 17:00
MLKS Żabno 3-1 Orzeł Dębno 15 czerwca, 17:00
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Barciczanka Barcice 15 czerwca, 17:00
Orkan Szczyrzyc 5-0 Wisła Grobla 15 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 21 czerwca

Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1 Orkan Szczyrzyc 21 czerwca, 17:00
Wisła Grobla 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 21 czerwca, 17:00
Barciczanka Barcice 2-4 MLKS Żabno 21 czerwca, 17:00
Orzeł Dębno 2-5 Limanovia Limanowa 21 czerwca, 17:00
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Wisła Szczucin 21 czerwca, 17:00
Victoria Witowice Dolne 2-1 Dunajec Nowy Sącz 21 czerwca, 17:00
LKS Jodłownik 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
(wo)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Metal Tarnów
(wo)

Baraże o udział w III lidze (małopolsko-świętokrzyska)
Baraże o udział w V lidze (Nowy Sącz-Tarnów)

IV liga 2007/2008 (małopolska)

V liga 2007/2008 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2007/2008 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2007/2008 (Tarnów)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas