[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Helena Nowy Sącz 30 64 19 7 4 60-29 9 3 3 29-14 10 4 1 31-15
2.  Gród Podegrodzie 30 62 19 5 6 63-32 11 1 3 32-9 8 4 3 31-23
3.  LKS Uście Gorlickie 30 60 19 3 8 54-39 10 3 2 31-15 9 0 6 23-24
4.  Olimpia Pisarzowa 30 57 17 6 7 55-35 5 4 6 27-21 12 2 1 28-14
5.  Grybovia Grybów 30 49 15 4 11 59-37 8 1 6 35-19 7 3 5 24-18
6.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 47 13 8 9 61-42 8 4 3 36-17 5 4 6 25-25 2 3 1 0 1 6-2
7.  LKS Zagórzany 30 47 14 5 11 54-50 10 1 4 36-20 4 4 7 18-30 2 3 1 0 1 2-6
8.  Poroniec Poronin 30 45 13 6 11 53-44 7 2 6 31-23 6 4 5 22-21
9.  KS Zakopane 30 42 12 6 12 51-45 9 4 2 32-13 3 2 10 19-32
10.  Zawada Nowy Sącz 30 40 12 4 14 57-66 7 3 5 29-26 5 1 9 28-40
11.  KS Tymbark 30 36 9 9 12 61-60 5 4 6 37-32 4 5 6 24-28
12.  Łosoś Łososina Dolna 30 35 9 8 13 47-57 6 4 5 29-22 3 4 8 18-35 2 3 1 0 1 6-5
13.  Przełęcz Tylicz 30 35 10 5 15 38-54 7 2 6 23-22 3 3 9 15-32 2 3 1 0 1 5-6
14.  Orawa Jabłonka 30 32 10 2 18 61-71 7 0 8 31-27 3 2 10 30-44
15.  Orkan Raba Wyżna 30 19 4 7 19 34-73 3 5 7 23-36 1 2 12 11-37
16.  KS Biecz 30 6 1 3 26 27-101 0 3 12 13-45 1 0 14 14-56
Poroniec Poronin rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza na boisku COS Zakopane a Olimpia Pisarzowa na boisku LKS Mordarka (jesienią) i Płomienia Limanowa - w Łososinie Górnej (wiosną).

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Helena Nowy Sącz    1-2 0-1 0-1 1-1 1-1 3-1 3-2 3-0 0-0 1-0 3-1 3-0* 4-3 3-0 3-1 
 2 Gród Podegrodzie0-1     1-0 1-2 2-1 2-0 0-0 1-2 2-0 2-0 2-1 1-0 2-0 3-1 7-0 6-1 
 3 LKS Uście Gorlickie0-0 1-3     0-1 2-0 3-0 2-0 3-1 1-1 4-1 2-2 2-1 2-1 3-2 3-1 3-1 
 4 Olimpia Pisarzowa0-1 1-3 1-2     0-2 1-1 6-3 0-0 0-1 4-2 3-1 1-1 1-1 2-3 2-0 5-0 
 5 Grybovia Grybów1-4 0-2 0-1 0-1     2-1 1-3 1-2 2-1 6-0 2-2 3-0 4-1 3-0 4-0 6-1 
 6 Ogniwo Piwniczna Zdrój2-0 1-2 4-1 3-4 3-1     5-0 1-1 3-0 4-1 1-1 2-2 0-1 3-3 2-0 2-0 
 7 LKS Zagórzany1-2 2-0 3-2 2-3 0-2 2-1     0-1 5-3 3-1 2-0 3-2 3-0 5-1 2-2 3-0 
 8 Poroniec Poronin2-4 0-1 0-1 1-2 0-2 4-1 3-0     3-0 5-2 2-2 0-1 0-0 5-3 2-1 4-3 
 9 KS Zakopane1-1 6-4 0-1 1-1 2-0 1-1 0-1 2-1     3-1 3-0 5-0 1-1 1-0 1-0 5-1 
 10 Zawada Nowy Sącz1-7 2-2 2-4 0-1 1-3 4-2 1-1 0-1 2-0     3-2 1-1 2-0 3-1 2-1 5-0 
 11 KS Tymbark2-3 3-3 6-2 0-2 0-0 0-2 2-2 1-1 1-3 4-1     6-2 2-3 2-5 3-2 5-1 
 12 Łosoś Łososina Dolna0-1 1-4 4-2 1-1 1-1 2-3 1-2 3-0* 1-0 0-3 1-1     6-2 2-2 2-0 4-0 
 13 Przełęcz Tylicz2-2 2-1 1-0 0-2 0-2 1-1 3-2 2-3 2-1 2-3 1-2 3-0     1-0 1-2 2-1 
 14 Orawa Jabłonka1-2 1-2 1-3 4-0 3-0 1-4 2-1 1-0 5-3 1-2 2-3 3-4 4-0     1-0 1-3 
 15 Orkan Raba Wyżna1-1 1-1 0-1 1-5 2-3 0-3 1-1 2-2 1-5 2-4 2-4 1-1 2-1 5-3     2-1 
 16 KS Biecz1-2 1-1 1-2 0-2 1-6 1-4 0-1 1-5 1-1 0-7 1-3 1-2 0-4 2-3 2-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12 sierpnia

LKS Uście Gorlickie 2-0 Grybovia Grybów 11 sierpnia, 15:00
Poroniec Poronin 4-3 KS Biecz 12 sierpnia, 12:00
Olimpia Pisarzowa 2-3 Orawa Jabłonka 12 sierpnia, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-1 Gród Podegrodzie 12 sierpnia, 16:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 LKS Zagórzany 12 sierpnia, 17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 KS Tymbark 9 kwietnia, 17:00
w Tymbarku - Ogniwo gospodarzem; w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu remontu boiska Ogniwa Piwniczna, w drugim terminie (3 października) odwołany z powodu trudności ze skompletowaniem składu przez drużynę gości
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Orkan Raba Wyżna 12 sierpnia, 15:00
KS Zakopane 1-1 Helena Nowy Sącz 12 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Grybovia Grybów 1-3 LKS Zagórzany 15 sierpnia, 17:30
Gród Podegrodzie 2-0 Zawada Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka 4-0 Przełęcz Tylicz 15 sierpnia, 16:00
KS Zakopane 1-1 Olimpia Pisarzowa 15 sierpnia, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 0-1 Helena Nowy Sącz 15 sierpnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Orkan Raba Wyżna 22 marca, 13:00
pierwotnie odwołany z powodu remontu boiska Ogniwa Piwniczna, w drugim terminie (18 listopada 12:00) z powodu złych warunków atmosferycznych
KS Biecz 1-3 KS Tymbark 15 sierpnia, 17:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 Poroniec Poronin 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Poroniec Poronin 0-2 Grybovia Grybów 19 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 6-2 LKS Uście Gorlickie 18 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 KS Biecz 19 sierpnia, 15:00
Helena Nowy Sącz 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Pisarzowa 1-1 Łosoś Łososina Dolna 12 września, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-1 KS Zakopane 19 sierpnia, 16:00
Zawada Nowy Sącz 3-1 Orawa Jabłonka 19 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 2-0 Gród Podegrodzie 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Grybovia Grybów 0-2 Gród Podegrodzie 26 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka 2-1 LKS Zagórzany 26 sierpnia, 15:00
KS Zakopane 3-1 Zawada Nowy Sącz 26 sierpnia, 16:00
Łosoś Łososina Dolna 6-2 Przełęcz Tylicz 26 sierpnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-4 Olimpia Pisarzowa 26 sierpnia, 17:00
KS Biecz 1-2 Helena Nowy Sącz 26 sierpnia, 16:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 Orkan Raba Wyżna 26 sierpnia, 16:00
Poroniec Poronin 2-2 KS Tymbark 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 1-2 września

KS Tymbark 0-0 Grybovia Grybów 2 września, 11:00
Orkan Raba Wyżna 2-2 Poroniec Poronin 2 września, 14:00
Helena Nowy Sącz 0-1 LKS Uście Gorlickie 1 września, 17:00
Olimpia Pisarzowa 5-0 KS Biecz 2 września, 17:00
Przełęcz Tylicz 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 września, 15:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 Łosoś Łososina Dolna 2 września, 17:00
LKS Zagórzany 5-3 KS Zakopane 1 września, 15:00
Gród Podegrodzie 3-1 Orawa Jabłonka 2 września, 15:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Grybovia Grybów 3-0 Orawa Jabłonka 9 września, 15:00
KS Zakopane 6-4 Gród Podegrodzie 8 września, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 1-2 LKS Zagórzany 9 września, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Zawada Nowy Sącz 16 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (9 września, 16:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
KS Biecz 0-4 Przełęcz Tylicz 9 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 0-1 Olimpia Pisarzowa 8 września, 16:00
Poroniec Poronin 2-4 Helena Nowy Sącz 9 września, 15:00
w Nowym Sączu, Poroniec gospodarzem
KS Tymbark 3-2 Orkan Raba Wyżna 23 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (9 września, 16:30) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska

Kolejka 7 - 15-16 września

Orkan Raba Wyżna 2-3 Grybovia Grybów 16 września, 14:00
Helena Nowy Sącz 1-0 KS Tymbark 26 września, 16:00
we wcześniejszym terminie (22 sierpnia, 17:00) mecz się nie odbył, następnie przełożony z powodu udziału zawodników gości w reprezentacji Starostwa Limanowskiego w turnieju w Anglii
Olimpia Pisarzowa 0-0 Poroniec Poronin 26 września, 16:00
przełożony z powodu udziału zespołu gości w turnieju w Austrii
Przełęcz Tylicz 1-0 LKS Uście Gorlickie 16 września, 14:00
LKS Zagórzany 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 września, 16:00
Gród Podegrodzie 1-0 Łosoś Łososina Dolna 16 września, 16:00
Orawa Jabłonka 5-3 KS Zakopane 15 września, 16:00
KS Biecz 0-7 Zawada Nowy Sącz 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Grybovia Grybów 2-1 KS Zakopane 23 września, 15:00
Łosoś Łososina Dolna 2-2 Orawa Jabłonka 23 września, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Gród Podegrodzie 23 września, 16:00
KS Biecz 0-1 LKS Zagórzany 23 września, 16:00
LKS Uście Gorlickie 4-1 Zawada Nowy Sącz 23 września, 11:00
Poroniec Poronin 0-0 Przełęcz Tylicz 23 września, 12:00
KS Tymbark 0-2 Olimpia Pisarzowa 23 września, 16:00
Orkan Raba Wyżna 1-1 Helena Nowy Sącz 23 września, 14:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Helena Nowy Sącz 1-1 Grybovia Grybów 30 września, 15:30
Olimpia Pisarzowa 2-0 Orkan Raba Wyżna 30 września, 15:30
Przełęcz Tylicz 1-2 KS Tymbark 30 września, 12:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 Poroniec Poronin 30 września, 15:30
LKS Zagórzany 3-2 LKS Uście Gorlickie 30 września, 15:30
Gród Podegrodzie 6-1 KS Biecz 30 września, 15:00
Orawa Jabłonka 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 września, 15:00
KS Zakopane 5-0 Łosoś Łososina Dolna 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Grybovia Grybów 3-0 Łosoś Łososina Dolna 7 października, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-0 KS Zakopane 7 października, 15:00
KS Biecz 2-3 Orawa Jabłonka 7 października, 14:00
LKS Uście Gorlickie 1-3 Gród Podegrodzie 7 października, 11:00
Poroniec Poronin 3-0 LKS Zagórzany 7 października, 14:30
KS Tymbark 4-1 Zawada Nowy Sącz 7 października, 11:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 Przełęcz Tylicz 7 października, 14:00
Helena Nowy Sącz 0-1 Olimpia Pisarzowa 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Olimpia Pisarzowa 0-2 Grybovia Grybów 14 października, 15:00
Przełęcz Tylicz 2-2 Helena Nowy Sącz 14 października, 14:30
Zawada Nowy Sącz 2-1 Orkan Raba Wyżna 14 października, 15:00
LKS Zagórzany 2-0 KS Tymbark 14 października, 12:00
Gród Podegrodzie 1-2 Poroniec Poronin 14 października, 14:00
Orawa Jabłonka 1-3 LKS Uście Gorlickie 13 października, 15:00
KS Zakopane 5-1 KS Biecz 14 października, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 2-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Grybovia Grybów 2-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 21 października, 14:00
KS Biecz 1-2 Łosoś Łososina Dolna 21 października, 14:30
LKS Uście Gorlickie 1-1 KS Zakopane 22 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (20 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Poroniec Poronin 5-3 Orawa Jabłonka 21 października, 14:00
w Jabłonce, gospodarzem Poroniec
KS Tymbark 3-3 Gród Podegrodzie 21 października, 12:00
Orkan Raba Wyżna 1-1 LKS Zagórzany 21 października, 14:00
Helena Nowy Sącz 0-0 Zawada Nowy Sącz 21 października, 14:00
Olimpia Pisarzowa 1-1 Przełęcz Tylicz 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Przełęcz Tylicz 0-2 Grybovia Grybów 28 października, 13:00
Zawada Nowy Sącz 0-1 Olimpia Pisarzowa 28 października, 14:00
LKS Zagórzany 1-2 Helena Nowy Sącz 28 października, 14:00
Gród Podegrodzie 7-0 Orkan Raba Wyżna 28 października, 14:00
Orawa Jabłonka 2-3 KS Tymbark 28 października, 13:00
KS Zakopane 2-1 Poroniec Poronin 9 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) przełożony z powodu złego stanu boiska
Łosoś Łososina Dolna 4-2 LKS Uście Gorlickie 28 października, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 KS Biecz 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Grybovia Grybów 6-1 KS Biecz 4 listopada, 13:00
LKS Uście Gorlickie 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 4 listopada, 11:00
Poroniec Poronin 0-1 Łosoś Łososina Dolna 3 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 listopada, 11:00) przełożony z powodu złego stanu boiska
KS Tymbark 1-3 KS Zakopane 4 listopada, 12:00
Orkan Raba Wyżna 5-3 Orawa Jabłonka 4 listopada, 13:00
Helena Nowy Sącz 1-2 Gród Podegrodzie 4 listopada, 13:00
Olimpia Pisarzowa 6-3 LKS Zagórzany 4 listopada, 13:00
w Łososinie Górnej
Przełęcz Tylicz 2-3 Zawada Nowy Sącz 4 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Zawada Nowy Sącz 1-3 Grybovia Grybów 11 listopada, 13:00
LKS Zagórzany 3-0 Przełęcz Tylicz 10 listopada, 13:00
Gród Podegrodzie 1-2 Olimpia Pisarzowa 11 listopada, 13:00
Orawa Jabłonka 1-2 Helena Nowy Sącz 11 listopada, 12:00
na stadionie Heleny, Orawa gospodarzem
KS Zakopane 1-0 Orkan Raba Wyżna 16 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 listopada 2007) mecz odwołany ze względu na złe waruki atmosferyczne
Łosoś Łososina Dolna 1-1 KS Tymbark 11 listopada, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Poroniec Poronin 11 listopada, 13:00
KS Biecz 1-2 LKS Uście Gorlickie 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 30 marca

KS Tymbark 0-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 marca, 15:00
w Piwnicznej, KS Tymbark gospodarzem
Orkan Raba Wyżna 1-1 Łosoś Łososina Dolna 30 marca, 15:00
Helena Nowy Sącz 3-0 KS Zakopane 30 marca, 14:00
Grybovia Grybów 0-1 LKS Uście Gorlickie 30 marca, 13:00
KS Biecz 1-5 Poroniec Poronin 30 marca, 16:00
Orawa Jabłonka 4-0 Olimpia Pisarzowa 23 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Gród Podegrodzie 2-0 Przełęcz Tylicz 30 marca, 16:00
LKS Zagórzany 3-1 Zawada Nowy Sącz 30 marca, 16:00

Kolejka 17 - 6 kwietnia

LKS Zagórzany 0-2 Grybovia Grybów 6 kwietnia, 16:00
Zawada Nowy Sącz 2-2 Gród Podegrodzie 6 kwietnia, 16:00
Przełęcz Tylicz 1-0 Orawa Jabłonka 6 kwietnia, 14:00
Olimpia Pisarzowa 0-1 KS Zakopane 6 kwietnia, 16:00
Helena Nowy Sącz 3-1 Łosoś Łososina Dolna 6 kwietnia, 11:00
Orkan Raba Wyżna 0-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 6 kwietnia, 14:00
KS Tymbark 5-1 KS Biecz 6 kwietnia, 12:00
Poroniec Poronin 0-1 LKS Uście Gorlickie 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Grybovia Grybów 1-2 Poroniec Poronin 13 kwietnia, 14:00
LKS Uście Gorlickie 2-2 KS Tymbark 13 kwietnia, 12:00
KS Biecz 2-2 Orkan Raba Wyżna 13 kwietnia, 14:00
w Rabie Wyżnej
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 Helena Nowy Sącz 13 kwietnia, 16:00
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Olimpia Pisarzowa 13 kwietnia, 14:00
KS Zakopane 1-1 Przełęcz Tylicz 13 kwietnia, 14:00
Orawa Jabłonka 1-2 Zawada Nowy Sącz 13 kwietnia, 16:00
Gród Podegrodzie 0-0 LKS Zagórzany 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 20 kwietnia

Gród Podegrodzie 2-1 Grybovia Grybów 20 kwietnia, 16:00
LKS Zagórzany 5-1 Orawa Jabłonka 20 kwietnia, 14:00
Zawada Nowy Sącz 2-0 KS Zakopane 20 kwietnia, 16:00
Przełęcz Tylicz 3-0 Łosoś Łososina Dolna 20 kwietnia, 14:00
Olimpia Pisarzowa 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 kwietnia, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-1 KS Biecz 20 kwietnia, 16:00
Orkan Raba Wyżna 0-1 LKS Uście Gorlickie 20 kwietnia, 16:00
KS Tymbark 1-1 Poroniec Poronin 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 27 kwietnia

Grybovia Grybów 2-2 KS Tymbark 27 kwietnia, 11:00
Poroniec Poronin 2-1 Orkan Raba Wyżna 27 kwietnia, 11:00
LKS Uście Gorlickie 0-0 Helena Nowy Sącz 27 kwietnia, 16:00
KS Biecz 0-2 Olimpia Pisarzowa 27 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 0-1 Przełęcz Tylicz 27 kwietnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 0-3 Zawada Nowy Sącz 27 kwietnia, 17:00
KS Zakopane 0-1 LKS Zagórzany 27 kwietnia, 13:00
Orawa Jabłonka 1-2 Gród Podegrodzie 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Orawa Jabłonka 3-0 Grybovia Grybów 1 maja, 16:00
Gród Podegrodzie 2-0 KS Zakopane 1 maja, 16:00
LKS Zagórzany 3-2 Łosoś Łososina Dolna 1 maja, 16:00
Zawada Nowy Sącz 4-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 1 maja, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-1 KS Biecz 1 maja, 16:00
Olimpia Pisarzowa 1-2 LKS Uście Gorlickie 1 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-2 Poroniec Poronin 1 maja, 14:00
Orkan Raba Wyżna 2-4 KS Tymbark 1 maja, 16:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Zawada Nowy Sącz 5-0 KS Biecz 4 maja, 17:00
Grybovia Grybów 4-0 Orkan Raba Wyżna 4 maja, 16:00
KS Tymbark 2-3 Helena Nowy Sącz 4 maja, 17:00
Poroniec Poronin 1-2 Olimpia Pisarzowa 3 maja, 16:00
LKS Uście Gorlickie 2-1 Przełęcz Tylicz 4 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-0 LKS Zagórzany 4 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 1-4 Gród Podegrodzie 4 maja, 17:00
KS Zakopane 1-0 Orawa Jabłonka 4 maja, 14:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

KS Zakopane 2-0 Grybovia Grybów 11 maja, 14:00
Orawa Jabłonka 3-4 Łosoś Łososina Dolna 11 maja, 14:00
Gród Podegrodzie 2-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 28 maja, 17:30
LKS Zagórzany 3-0 KS Biecz 11 maja, 17:00
Zawada Nowy Sącz 2-4 LKS Uście Gorlickie 11 maja, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-3 Poroniec Poronin 10 maja, 16:00
Olimpia Pisarzowa 3-1 KS Tymbark 11 maja, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Orkan Raba Wyżna 11 maja, 16:00

Kolejka 24 - 18 maja

Grybovia Grybów 1-4 Helena Nowy Sącz 18 maja, 14:00
Orkan Raba Wyżna 1-5 Olimpia Pisarzowa 18 maja, 17:00
KS Tymbark 2-3 Przełęcz Tylicz 18 maja, 17:00
Poroniec Poronin 5-2 Zawada Nowy Sącz 18 maja, 16:00
LKS Uście Gorlickie 2-0 LKS Zagórzany 18 maja, 17:00
KS Biecz 1-1 Gród Podegrodzie 18 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-3 Orawa Jabłonka 5 czerwca, 18:00
Łosoś Łososina Dolna 1-0 KS Zakopane 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 22 maja

Łosoś Łososina Dolna 1-1 Grybovia Grybów 22 maja, 17:00
KS Zakopane 1-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 22 maja, 14:00
Orawa Jabłonka 1-3 KS Biecz 22 maja, 17:00
Gród Podegrodzie 1-0 LKS Uście Gorlickie 22 maja, 16:00
LKS Zagórzany 0-1 Poroniec Poronin 22 maja, 14:00
Zawada Nowy Sącz 3-2 KS Tymbark 22 maja, 17:00
Przełęcz Tylicz 1-2 Orkan Raba Wyżna 22 maja, 17:00
Olimpia Pisarzowa 0-1 Helena Nowy Sącz 22 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25 maja

Grybovia Grybów 0-1 Olimpia Pisarzowa 25 maja, 14:00
Helena Nowy Sącz 3-0 Przełęcz Tylicz 25 maja, 16:00
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości; na boisku 1-1
Orkan Raba Wyżna 2-4 Zawada Nowy Sącz 25 maja, 16:00
KS Tymbark 2-2 LKS Zagórzany 25 maja, 17:00
Poroniec Poronin 0-1 Gród Podegrodzie 25 maja, 17:00
LKS Uście Gorlickie 3-2 Orawa Jabłonka 25 maja, 17:00
KS Biecz 1-1 KS Zakopane 25 maja, 14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 Łosoś Łososina Dolna 25 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1 czerwca

Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-1 Grybovia Grybów 1 czerwca, 16:00
Łosoś Łososina Dolna 4-0 KS Biecz 1 czerwca, 17:00
KS Zakopane 0-1 LKS Uście Gorlickie 1 czerwca, 14:00
Orawa Jabłonka 1-0 Poroniec Poronin 1 czerwca, 17:00
Gród Podegrodzie 2-1 KS Tymbark 1 czerwca, 17:30
LKS Zagórzany 2-2 Orkan Raba Wyżna 1 czerwca, 14:00
Zawada Nowy Sącz 1-7 Helena Nowy Sącz 1 czerwca, 14:00
Przełęcz Tylicz 0-2 Olimpia Pisarzowa 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8 czerwca

Grybovia Grybów 4-1 Przełęcz Tylicz 8 czerwca, 15:00
Olimpia Pisarzowa 4-2 Zawada Nowy Sącz 8 czerwca, 17:00
Helena Nowy Sącz 3-1 LKS Zagórzany 8 czerwca, 14:30
Orkan Raba Wyżna 1-1 Gród Podegrodzie 8 czerwca, 14:30
KS Tymbark 2-5 Orawa Jabłonka 8 czerwca, 14:30
Poroniec Poronin 3-0 KS Zakopane 8 czerwca, 14:00
LKS Uście Gorlickie 2-1 Łosoś Łososina Dolna 8 czerwca, 14:30
KS Biecz 1-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 8 czerwca, 14:30

Kolejka 29 - 15 czerwca

KS Biecz 1-6 Grybovia Grybów 15 czerwca, 17:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 LKS Uście Gorlickie 15 czerwca, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Poroniec Poronin 15 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
KS Zakopane 3-0 KS Tymbark 15 czerwca, 17:30
Orawa Jabłonka 1-0 Orkan Raba Wyżna 15 czerwca, 17:30
Gród Podegrodzie 0-1 Helena Nowy Sącz 15 czerwca, 17:30
LKS Zagórzany 2-3 Olimpia Pisarzowa 15 czerwca, 17:30
Zawada Nowy Sącz 2-0 Przełęcz Tylicz 15 czerwca, 17:30

REKLAMA

Kolejka 30 - 22 czerwca

Grybovia Grybów 6-0 Zawada Nowy Sącz 22 czerwca, 17:00
Przełęcz Tylicz 3-2 LKS Zagórzany 22 czerwca, 17:00
Olimpia Pisarzowa 1-3 Gród Podegrodzie 22 czerwca, 17:00
Helena Nowy Sącz 4-3 Orawa Jabłonka 22 czerwca, 17:00
Orkan Raba Wyżna 1-5 KS Zakopane 22 czerwca, 17:00
KS Tymbark 6-2 Łosoś Łososina Dolna 22 czerwca, 17:00
Poroniec Poronin 4-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 22 czerwca, 17:00
LKS Uście Gorlickie 3-1 KS Biecz 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w V lidze (Nowy Sącz-Tarnów)

V liga 2007/2008 (Nowy Sącz-Tarnów)

Liga okręgowa 2007/2008 (Tarnów)

Klasa A 2007/2008 (Limanowa)
Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz)
Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2007/2008 (Podhale)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas