[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Podhale
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wierchy Rabka Zdrój 26 59 19 2 5 70-35 11 0 2 37-14 8 2 3 33-21
2.  Lubań Tylmanowa 26 58 18 4 4 84-38 12 0 1 50-13 6 4 3 34-25
3.  ZOR Frydman 26 55 17 4 5 61-31 10 2 1 38-12 7 2 4 23-19
4.  Szarotka Nowy Targ 26 48 14 6 6 60-36 10 2 1 32-10 4 4 5 28-26
5.  LKS Szaflary 26 40 11 7 8 50-52 6 4 3 27-28 5 3 5 23-24
6.  Jordan Jordanów 26 36 10 6 10 65-46 6 5 2 43-21 4 1 8 22-25 2 6 2 0 0 7-1
7.  Lepietnica Klikuszowa 26 36 11 3 12 52-52 7 3 3 31-17 4 0 9 21-35 2 0 0 0 2 1-7
8.  Czarni Czarny Dunajec 26 34 9 7 10 45-48 5 3 5 23-25 4 4 5 22-23 2 4 1 1 0 4-1
9.  Dunajec Ostrowsko 26 34 10 4 12 55-65 6 3 4 30-27 4 1 8 25-38 2 1 0 1 1 1-4
10.  Skawianin Skawa 26 32 9 5 12 65-58 7 2 4 37-19 2 3 8 28-39
11.  Przełęcz Łopuszna 26 31 8 7 11 40-51 3 4 6 21-25 5 3 5 19-26
12.  Bystry Nowe Bystre 26 22 6 4 16 49-84 3 1 9 29-47 3 3 7 20-37
13.  Sokolica Krościenko nad Dunajcem 26 16 4 4 18 39-89 3 2 8 18-37 1 2 10 21-52
14.  Spisz Krempachy 26 12 3 3 20 32-82 2 2 9 19-37 1 1 11 13-45
Skawianin Skawa jesienią rozgrywał swoje mecze w roli gospodarza na boisku Szarotki Rokiciny Podhalańskie a Bystry Nowe Bystre na stadionie COS Zakopane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wierchy Rabka Zdrój    2-1 3-0 3-2 1-0 0-3 3-1 0-3 4-1 6-1 2-1 5-0 5-0 3-1 
 2 Lubań Tylmanowa1-2     7-1 4-2 3-1 3-1 4-0 4-2 6-1 3-2 4-0 4-0 3-0 4-1 
 3 ZOR Frydman3-2 4-1     4-1 0-0 2-0 4-2 3-0 3-1 1-1 2-0 2-3 5-1 5-0 
 4 Szarotka Nowy Targ5-2 1-3 1-1     0-0 2-1 1-0 3-1 4-1 4-0 5-0 2-0 3-1 1-0 
 5 LKS Szaflary1-2 3-3 0-4 4-2     2-1 2-1 2-1 4-3 1-1 1-1 0-4 4-2 3-3 
 6 Jordan Jordanów3-6 3-3 3-3 0-0 1-1     4-0 2-2 8-0 1-2 3-0* 6-3 5-1 4-0 
 7 Lepietnica Klikuszowa1-2 1-1 2-0 1-1 5-1 1-3     1-1 3-2 4-1 2-3 3-1 4-0 3-1 
 8 Czarni Czarny Dunajec1-1 3-2 0-2 1-3 0-2 3-1 1-2     1-1 4-3 1-3 2-1 3-3 3-1 
 9 Dunajec Ostrowsko0-4 0-1 1-0 5-2 1-4 3-1 4-3 0-3     5-2 2-2 1-1 4-4 4-0 
 10 Skawianin Skawa1-3 1-1 2-3 0-4 6-2 2-1 1-0 1-1 2-0     0-1 6-0 8-2 7-1 
 11 Przełęcz Łopuszna0-3 2-3 0-1 0-0 3-1 0-3 2-3 1-1 1-2 1-1     3-3 4-3 4-1 
 12 Bystry Nowe Bystre5-4 4-6 0-3* 2-6 3-5 3-3 1-5 1-2 0-5 4-2 2-3     2-3 2-0 
 13 Sokolica Krościenko nad Dunajcem0-2 0-6 0-3 1-4 1-5 1-3 6-1 2-1 1-5 2-1 1-1 1-1     2-4 
 14 Spisz Krempachy0-0 1-3 0-2 1-1 0-1 3-1 2-3 3-4 1-3 3-11 1-4 2-3 2-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Szaflary 0-4 ZOR Frydman
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Lubań Tylmanowa
Szarotka Nowy Targ 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Czarni Czarny Dunajec 3-1 Jordan Jordanów
Spisz Krempachy 0-0 Wierchy Rabka Zdrój
Przełęcz Łopuszna 1-1 Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 0-5 Dunajec Ostrowsko 22 sierpnia

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Dunajec Ostrowsko 5-2 Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 2-0 Spisz Krempachy
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów 0-0 Szarotka Nowy Targ
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 6-1 Lepietnica Klikuszowa
Lubań Tylmanowa 3-1 LKS Szaflary
ZOR Frydman 2-0 Przełęcz Łopuszna

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Skawianin Skawa 2-3 ZOR Frydman
Przełęcz Łopuszna 2-3 Lubań Tylmanowa
LKS Szaflary 4-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Lepietnica Klikuszowa 1-3 Jordan Jordanów
Szarotka Nowy Targ 5-2 Wierchy Rabka Zdrój
Spisz Krempachy 1-3 Dunajec Ostrowsko
Bystry Nowe Bystre 1-2 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Spisz Krempachy 3-11 Skawianin Skawa
Dunajec Ostrowsko 0-3 Czarni Czarny Dunajec
Bystry Nowe Bystre 2-6 Szarotka Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Lepietnica Klikuszowa
Jordan Jordanów 1-1 LKS Szaflary
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa 7-1 ZOR Frydman

Kolejka 5 - 1-2 września

Skawianin Skawa 1-1 Lubań Tylmanowa
ZOR Frydman 5-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Przełęcz Łopuszna 0-3 Jordan Jordanów
LKS Szaflary 1-2 Wierchy Rabka Zdrój
Lepietnica Klikuszowa 3-1 Bystry Nowe Bystre
Szarotka Nowy Targ 4-1 Dunajec Ostrowsko
Czarni Czarny Dunajec 3-1 Spisz Krempachy

Kolejka 6 - 3-4 listopada

Czarni Czarny Dunajec 4-3 Skawianin Skawa 9 sierpnia
Spisz Krempachy 1-1 Szarotka Nowy Targ
Dunajec Ostrowsko 4-3 Lepietnica Klikuszowa
Bystry Nowe Bystre 3-5 LKS Szaflary
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów 3-3 ZOR Frydman
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-6 Lubań Tylmanowa

Kolejka 7 - 15-16 września

Skawianin Skawa 8-2 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Lubań Tylmanowa 3-1 Jordan Jordanów
ZOR Frydman 3-2 Wierchy Rabka Zdrój
Przełęcz Łopuszna 3-3 Bystry Nowe Bystre
LKS Szaflary 4-3 Dunajec Ostrowsko
Lepietnica Klikuszowa 3-1 Spisz Krempachy
Szarotka Nowy Targ 3-1 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 8 - 22-23 września

Szarotka Nowy Targ 4-0 Skawianin Skawa
Czarni Czarny Dunajec 1-2 Lepietnica Klikuszowa
Spisz Krempachy 0-1 LKS Szaflary
Dunajec Ostrowsko 2-2 Przełęcz Łopuszna
Bystry Nowe Bystre 0-3 ZOR Frydman
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 1-2 z powodu wtargnięcia na boisko kibiców
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów 5-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem

Kolejka 9 - 29-30 września

Skawianin Skawa 2-1 Jordan Jordanów
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-2 Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa 4-0 Bystry Nowe Bystre
ZOR Frydman 3-1 Dunajec Ostrowsko
Przełęcz Łopuszna 4-1 Spisz Krempachy
LKS Szaflary 2-1 Czarni Czarny Dunajec
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 10 - 6-7 października

Lepietnica Klikuszowa 4-1 Skawianin Skawa
Szarotka Nowy Targ 0-0 LKS Szaflary
Czarni Czarny Dunajec 1-3 Przełęcz Łopuszna
Spisz Krempachy 0-2 ZOR Frydman
Dunajec Ostrowsko 0-1 Lubań Tylmanowa
Bystry Nowe Bystre 2-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Wierchy Rabka Zdrój 0-3 Jordan Jordanów

Kolejka 11 - 13-14 października

Skawianin Skawa 1-3 Wierchy Rabka Zdrój
Jordan Jordanów 6-3 Bystry Nowe Bystre
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-5 Dunajec Ostrowsko
Lubań Tylmanowa 4-1 Spisz Krempachy
ZOR Frydman 3-0 Czarni Czarny Dunajec
Przełęcz Łopuszna 0-0 Szarotka Nowy Targ
LKS Szaflary 2-1 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 12 - 20-21 października

LKS Szaflary 1-1 Skawianin Skawa
Lepietnica Klikuszowa 2-3 Przełęcz Łopuszna
Szarotka Nowy Targ 1-1 ZOR Frydman
Czarni Czarny Dunajec 3-2 Lubań Tylmanowa
Spisz Krempachy 2-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Dunajec Ostrowsko 3-1 Jordan Jordanów
Bystry Nowe Bystre 5-4 Wierchy Rabka Zdrój 6 kwietnia
w pierwotnym terminie (21 października) i drugim (11 listopada) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 27-28 października

Skawianin Skawa 6-0 Bystry Nowe Bystre
Wierchy Rabka Zdrój 4-1 Dunajec Ostrowsko
Jordan Jordanów 4-0 Spisz Krempachy
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Czarni Czarny Dunajec
Lubań Tylmanowa 4-2 Szarotka Nowy Targ
ZOR Frydman 4-2 Lepietnica Klikuszowa
Przełęcz Łopuszna 3-1 LKS Szaflary

Kolejka 14 - 13 kwietnia

Skawianin Skawa 0-1 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 1-1 Bystry Nowe Bystre
ZOR Frydman 0-0 LKS Szaflary
Lubań Tylmanowa 4-0 Lepietnica Klikuszowa
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-4 Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów 2-2 Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Spisz Krempachy

Kolejka 15 - 20 kwietnia

Skawianin Skawa 2-0 Dunajec Ostrowsko
Spisz Krempachy 2-3 Bystry Nowe Bystre
Czarni Czarny Dunajec 1-1 Wierchy Rabka Zdrój
Szarotka Nowy Targ 2-1 Jordan Jordanów
Lepietnica Klikuszowa 4-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
LKS Szaflary 3-3 Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna 0-1 ZOR Frydman

Kolejka 16 - 27 kwietnia

Czarni Czarny Dunajec 2-1 Bystry Nowe Bystre
ZOR Frydman 1-1 Skawianin Skawa
Lubań Tylmanowa 4-0 Przełęcz Łopuszna
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-5 LKS Szaflary
Jordan Jordanów 4-0 Lepietnica Klikuszowa
Wierchy Rabka Zdrój 3-2 Szarotka Nowy Targ
Dunajec Ostrowsko 4-0 Spisz Krempachy

Kolejka 17 - 1 maja

Skawianin Skawa 7-1 Spisz Krempachy
Czarni Czarny Dunajec 1-1 Dunajec Ostrowsko
Szarotka Nowy Targ 2-0 Bystry Nowe Bystre
Lepietnica Klikuszowa 1-2 Wierchy Rabka Zdrój
LKS Szaflary 2-1 Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna 4-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
ZOR Frydman 4-1 Lubań Tylmanowa

Kolejka 18 - 4 maja

Lubań Tylmanowa 3-2 Skawianin Skawa
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 0-3 ZOR Frydman
Jordan Jordanów 3-0 Przełęcz Łopuszna
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Wierchy Rabka Zdrój 1-0 LKS Szaflary
Bystry Nowe Bystre 1-5 Lepietnica Klikuszowa
Dunajec Ostrowsko 5-2 Szarotka Nowy Targ
Spisz Krempachy 3-4 Czarni Czarny Dunajec

Kolejka 19 - 11 maja

Skawianin Skawa 1-1 Czarni Czarny Dunajec
Szarotka Nowy Targ 1-0 Spisz Krempachy
Lepietnica Klikuszowa 3-2 Dunajec Ostrowsko
LKS Szaflary 0-4 Bystry Nowe Bystre
Przełęcz Łopuszna 0-3 Wierchy Rabka Zdrój
ZOR Frydman 2-0 Jordan Jordanów
Lubań Tylmanowa 3-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem

Kolejka 20 - 18 maja

Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-1 Skawianin Skawa
Jordan Jordanów 3-3 Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój 3-0 ZOR Frydman
Bystry Nowe Bystre 2-3 Przełęcz Łopuszna
Dunajec Ostrowsko 1-4 LKS Szaflary
Spisz Krempachy 2-3 Lepietnica Klikuszowa
Czarni Czarny Dunajec 1-3 Szarotka Nowy Targ

Kolejka 21 - 22 maja

Skawianin Skawa 0-4 Szarotka Nowy Targ
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Czarni Czarny Dunajec
LKS Szaflary 3-3 Spisz Krempachy
Przełęcz Łopuszna 1-2 Dunajec Ostrowsko
ZOR Frydman 2-3 Bystry Nowe Bystre
Lubań Tylmanowa 1-2 Wierchy Rabka Zdrój
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-3 Jordan Jordanów

Kolejka 22 - 25 maja

Jordan Jordanów 1-2 Skawianin Skawa
Wierchy Rabka Zdrój 5-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Bystry Nowe Bystre 4-6 Lubań Tylmanowa
Dunajec Ostrowsko 1-0 ZOR Frydman
Spisz Krempachy 1-4 Przełęcz Łopuszna
Czarni Czarny Dunajec 0-2 LKS Szaflary
Szarotka Nowy Targ 1-0 Lepietnica Klikuszowa

Kolejka 23 - 1 czerwca

Skawianin Skawa 1-0 Lepietnica Klikuszowa
LKS Szaflary 4-2 Szarotka Nowy Targ
Przełęcz Łopuszna 1-1 Czarni Czarny Dunajec
ZOR Frydman 5-0 Spisz Krempachy
Lubań Tylmanowa 6-1 Dunajec Ostrowsko
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-1 Bystry Nowe Bystre
Jordan Jordanów 3-6 Wierchy Rabka Zdrój

Kolejka 24 - 8 czerwca

Wierchy Rabka Zdrój 6-1 Skawianin Skawa
Bystry Nowe Bystre 3-3 Jordan Jordanów
Dunajec Ostrowsko 4-4 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Spisz Krempachy 1-3 Lubań Tylmanowa
Czarni Czarny Dunajec 0-2 ZOR Frydman
Szarotka Nowy Targ 5-0 Przełęcz Łopuszna
Lepietnica Klikuszowa 5-1 LKS Szaflary

Kolejka 25 - 15 czerwca

Skawianin Skawa 6-2 LKS Szaflary
Przełęcz Łopuszna 2-3 Lepietnica Klikuszowa
ZOR Frydman 4-1 Szarotka Nowy Targ
Lubań Tylmanowa 4-2 Czarni Czarny Dunajec
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2-4 Spisz Krempachy
Jordan Jordanów 8-0 Dunajec Ostrowsko
Wierchy Rabka Zdrój 5-0 Bystry Nowe Bystre

Kolejka 26 - 22 czerwca

Bystry Nowe Bystre 4-2 Skawianin Skawa
Dunajec Ostrowsko 0-4 Wierchy Rabka Zdrój
Spisz Krempachy 3-1 Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec 3-3 Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Szarotka Nowy Targ 1-3 Lubań Tylmanowa
Lepietnica Klikuszowa 2-0 ZOR Frydman
LKS Szaflary 1-1 Przełęcz Łopuszna

Liga okręgowa 2007/2008 (Nowy Sącz)

Klasa A 2007/2008 (Limanowa)
Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz)
Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz-Gorlice)

Klasa B 2007/2008 (Podhale (wschód))
Klasa B 2007/2008 (Podhale (zachód))

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas