[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Podhale (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jarmuta Szczawnica 22 53 17 2 3 65-21 10 1 0 40-7 7 1 3 25-14 4 6 2 0 2 7-4
2.  Gorc Ochotnica 22 53 17 2 3 77-24 9 1 1 38-7 8 1 2 39-17 4 5 1 2 1 6-7
3.  Granit Czarna Góra 22 53 17 2 3 57-32 10 1 0 32-11 7 1 3 25-21 4 5 1 2 1 6-8
4.  Trzy Korony Sromowce Niżne 22 44 14 2 6 62-42 9 1 1 34-15 5 1 5 28-27
5.  Zapora Kluszkowce 22 39 12 3 7 52-38 6 3 2 27-14 6 0 5 25-24
6.  Biali Biały Dunajec 22 31 8 7 7 38-41 4 4 3 18-16 4 3 4 20-25
7.  Gronik Gronków 22 23 7 2 13 36-51 3 2 6 18-28 4 0 7 18-23
8.  Błyskawica Kacwin 22 20 6 2 14 33-48 4 0 7 23-27 2 2 7 10-21
9.  Krokus 2000 Łapsze Niżne 22 19 5 4 13 34-45 4 1 6 23-22 1 3 7 11-23
10.  Łęgi Nowa Biała 22 18 5 3 14 49-72 3 0 8 26-36 2 3 6 23-36
11.  Zawrat Bukowina Tatrzańska 22 16 5 1 16 29-66 3 1 7 14-23 2 0 9 15-43
12.  Wicher Dursztyn 22 11 3 2 17 31-83 2 1 8 22-42 1 1 9 9-41
Zawrat Bukowina Tatrzańska rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LZS Łęgi Nowa Biała a Krokus 2000 Łapsze Niżne na wyjazdach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Jarmuta Szczawnica    3-0 4-1 2-0 3-1 1-1 5-1 2-1 4-1 5-1 8-0 3-0 
 2 Gorc Ochotnica2-0     2-2 6-1 0-2 7-0 3-0 3-1 3-0 4-0 3-0 5-1 
 3 Granit Czarna Góra1-0 2-2     5-3 4-0 3-2 2-1 3-2 1-0 3-1 2-0 6-0 
 4 Trzy Korony Sromowce Niżne1-3 1-0 6-1     3-2 3-1 4-2 3-1 1-0 4-3 6-0 2-2 
 5 Zapora Kluszkowce2-0 1-5 2-1 4-1     1-1 0-1 0-0 4-0 3-3 4-1 6-1 
 6 Biali Biały Dunajec2-2 1-5 0-1 2-2 0-3*     1-0 0-0 0-0 3-1 2-1 7-1 
 7 Gronik Gronków0-4 0-5 1-3 0-3 3-1 0-2     4-0 3-3 3-3 1-3 3-1 
 8 Błyskawica Kacwin0-3 1-6 2-4 1-2 2-3 1-3 4-0     2-1 2-4 7-1 1-0 
 9 Krokus 2000 Łapsze Niżne1-4 3-4 1-2 0-2 1-2 0-2 2-0 3-0     4-4 3-2 5-0 
 10 Łęgi Nowa Biała3-4 2-6 2-4 1-7 6-1 3-4 0-2 0-4 3-0     3-4 3-0 
 11 Zawrat Bukowina Tatrzańska0-1 1-3 1-5 2-5 0-3 3-1 0-1 3-0* 1-1 3-0*     0-3 
 12 Wicher Dursztyn2-4 2-3 0-1 4-2 2-7 3-3 2-10 0-1 1-5 2-3 4-3     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Błyskawica Kacwin 1-6 Gorc Ochotnica
Łęgi Nowa Biała 6-1 Zapora Kluszkowce
Jarmuta Szczawnica 3-0 Wicher Dursztyn
Biali Biały Dunajec 1-0 Gronik Gronków
Trzy Korony Sromowce Niżne 6-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Granit Czarna Góra 1-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Granit Czarna Góra 3-2 Błyskawica Kacwin
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-2 Trzy Korony Sromowce Niżne
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-1 Biali Biały Dunajec
Gronik Gronków 0-4 Jarmuta Szczawnica
Wicher Dursztyn 2-3 Łęgi Nowa Biała
Zapora Kluszkowce 1-5 Gorc Ochotnica

Kolejka 3 - 1-2 września

Błyskawica Kacwin 2-3 Zapora Kluszkowce
Gorc Ochotnica 5-1 Wicher Dursztyn
Jarmuta Szczawnica 8-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Biali Biały Dunajec 0-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Trzy Korony Sromowce Niżne 6-1 Granit Czarna Góra
Gronik Gronków 3-3 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Trzy Korony Sromowce Niżne 3-1 Błyskawica Kacwin
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Granit Czarna Góra 3-2 Biali Biały Dunajec
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-4 Jarmuta Szczawnica
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-0 Łęgi Nowa Biała
(wo)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk / w drugim terminie goście nie przystąpili do meczu
Gronik Gronków 0-5 Gorc Ochotnica
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wicher Dursztyn 2-7 Zapora Kluszkowce
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 5 - 15-16 września

Błyskawica Kacwin 1-0 Wicher Dursztyn
Zapora Kluszkowce 0-1 Gronik Gronków
Gorc Ochotnica 3-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Łęgi Nowa Biała 3-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Jarmuta Szczawnica 4-1 Granit Czarna Góra
Biali Biały Dunajec 2-2 Trzy Korony Sromowce Niżne

Kolejka 6 - 22-23 września

Biali Biały Dunajec 0-0 Błyskawica Kacwin
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-3 Jarmuta Szczawnica
Granit Czarna Góra 3-1 Łęgi Nowa Biała
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-4 Gorc Ochotnica
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-3 Zapora Kluszkowce
Gronik Gronków 3-1 Wicher Dursztyn

Kolejka 7 - 29-30 września

Błyskawica Kacwin 4-0 Gronik Gronków
Wicher Dursztyn 4-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Zapora Kluszkowce 4-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Gorc Ochotnica 2-2 Granit Czarna Góra
Łęgi Nowa Biała 1-7 Trzy Korony Sromowce Niżne
Jarmuta Szczawnica 1-1 Biali Biały Dunajec

Kolejka 8 - 6-7 października

Jarmuta Szczawnica 2-1 Błyskawica Kacwin
Biali Biały Dunajec 3-1 Łęgi Nowa Biała
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-0 Gorc Ochotnica
Granit Czarna Góra 4-0 Zapora Kluszkowce
Krokus 2000 Łapsze Niżne 5-0 Wicher Dursztyn
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-1 Gronik Gronków

Kolejka 9 - 13-14 października

Błyskawica Kacwin 7-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Gronik Gronków 3-3 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Wicher Dursztyn 0-1 Granit Czarna Góra
Zapora Kluszkowce 4-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Gorc Ochotnica 7-0 Biali Biały Dunajec
Łęgi Nowa Biała 3-4 Jarmuta Szczawnica

Kolejka 10 - 20-21 października

Łęgi Nowa Biała 0-4 Błyskawica Kacwin
Jarmuta Szczawnica 3-0 Gorc Ochotnica 13 kwietnia
w pierwotnym terminie (21 października) i w drugim (11 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Biali Biały Dunajec 0-3 Zapora Kluszkowce
(wo)
mecz przerwany w 87. minucie przy stanie 0-1 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
Trzy Korony Sromowce Niżne 2-2 Wicher Dursztyn
Granit Czarna Góra 2-1 Gronik Gronków
Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-2 Zawrat Bukowina Tatrzańska

Kolejka 11 - 27-28 października

Błyskawica Kacwin 2-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-5 Granit Czarna Góra
Gronik Gronków 0-3 Trzy Korony Sromowce Niżne
Wicher Dursztyn 3-3 Biali Biały Dunajec
Zapora Kluszkowce 2-0 Jarmuta Szczawnica
Gorc Ochotnica 4-0 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 12 - 20 kwietnia

Gorc Ochotnica 3-1 Błyskawica Kacwin
Zapora Kluszkowce 3-3 Łęgi Nowa Biała
Wicher Dursztyn 2-4 Jarmuta Szczawnica
Gronik Gronków 0-2 Biali Biały Dunajec
Zawrat Bukowina Tatrzańska 2-5 Trzy Korony Sromowce Niżne
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-2 Granit Czarna Góra

Kolejka 13 - 27 kwietnia

Błyskawica Kacwin 2-4 Granit Czarna Góra
Trzy Korony Sromowce Niżne 1-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Biali Biały Dunajec 2-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jarmuta Szczawnica 5-1 Gronik Gronków
Łęgi Nowa Biała 3-0 Wicher Dursztyn
Gorc Ochotnica 0-2 Zapora Kluszkowce

Kolejka 14 - 4 maja

Łęgi Nowa Biała 0-2 Gronik Gronków
Zapora Kluszkowce 0-0 Błyskawica Kacwin
Wicher Dursztyn 2-3 Gorc Ochotnica
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-1 Jarmuta Szczawnica
Krokus 2000 Łapsze Niżne 0-2 Biali Biały Dunajec
Granit Czarna Góra 5-3 Trzy Korony Sromowce Niżne

Kolejka 15 - 11 maja

Błyskawica Kacwin 1-2 Trzy Korony Sromowce Niżne
Biali Biały Dunajec 0-1 Granit Czarna Góra
Jarmuta Szczawnica 4-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Łęgi Nowa Biała 3-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Gorc Ochotnica 3-0 Gronik Gronków
Zapora Kluszkowce 6-1 Wicher Dursztyn

Kolejka 16 - 18 maja

Wicher Dursztyn 0-1 Błyskawica Kacwin
Gronik Gronków 3-1 Zapora Kluszkowce
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-3 Gorc Ochotnica
Krokus 2000 Łapsze Niżne 4-4 Łęgi Nowa Biała
Granit Czarna Góra 1-0 Jarmuta Szczawnica
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-1 Biali Biały Dunajec

Kolejka 17 - 22 maja

Błyskawica Kacwin 1-3 Biali Biały Dunajec
Jarmuta Szczawnica 2-0 Trzy Korony Sromowce Niżne
Łęgi Nowa Biała 2-4 Granit Czarna Góra
Gorc Ochotnica 3-0 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Zapora Kluszkowce 4-1 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wicher Dursztyn 2-10 Gronik Gronków

Kolejka 18 - 25 maja

Gronik Gronków 4-0 Błyskawica Kacwin
Zawrat Bukowina Tatrzańska 0-3 Wicher Dursztyn
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-2 Zapora Kluszkowce
Granit Czarna Góra 2-2 Gorc Ochotnica
Trzy Korony Sromowce Niżne 4-3 Łęgi Nowa Biała
Biali Biały Dunajec 2-2 Jarmuta Szczawnica

Kolejka 19 - 1 czerwca

Błyskawica Kacwin 0-3 Jarmuta Szczawnica
Łęgi Nowa Biała 3-4 Biali Biały Dunajec
Gorc Ochotnica 6-1 Trzy Korony Sromowce Niżne
Zapora Kluszkowce 2-1 Granit Czarna Góra
Wicher Dursztyn 1-5 Krokus 2000 Łapsze Niżne
Gronik Gronków 1-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska

Kolejka 20 - 8 czerwca

Zawrat Bukowina Tatrzańska 3-0 Błyskawica Kacwin
(wo)
Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-0 Gronik Gronków
Granit Czarna Góra 6-0 Wicher Dursztyn
Trzy Korony Sromowce Niżne 3-2 Zapora Kluszkowce
Biali Biały Dunajec 1-5 Gorc Ochotnica
Jarmuta Szczawnica 5-1 Łęgi Nowa Biała

Kolejka 21 - 15 czerwca

Błyskawica Kacwin 2-4 Łęgi Nowa Biała
Gorc Ochotnica 2-0 Jarmuta Szczawnica
Zapora Kluszkowce 1-1 Biali Biały Dunajec
Wicher Dursztyn 4-2 Trzy Korony Sromowce Niżne
Gronik Gronków 1-3 Granit Czarna Góra
Zawrat Bukowina Tatrzańska 1-1 Krokus 2000 Łapsze Niżne

Kolejka 22 - 22 czerwca

Krokus 2000 Łapsze Niżne 3-0 Błyskawica Kacwin
Granit Czarna Góra 2-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Trzy Korony Sromowce Niżne 4-2 Gronik Gronków
Biali Biały Dunajec 7-1 Wicher Dursztyn
Jarmuta Szczawnica 3-1 Zapora Kluszkowce
Łęgi Nowa Biała 2-6 Gorc Ochotnica

Klasa A 2007/2008 (Podhale)

Klasa B 2007/2008 (Podhale (zachód))

Klasa C 2007/2008 (Podhale)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas