[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Podhale (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Waksmund 22 52 16 4 2 62-22 8 3 0 37-10 8 1 2 25-12
2.  Grel Trute 22 46 14 4 4 56-28 8 1 2 35-14 6 3 2 21-14
3.  Wiatr Ludźmierz 22 38 10 8 4 52-34 6 4 1 28-14 4 4 3 24-20
4.  Babia Góra Lipnica Wielka 22 37 11 4 7 44-23 8 1 2 28-11 3 3 5 16-12
5.  Napravia Naprawa 22 34 9 7 6 50-39 5 5 1 31-18 4 2 5 19-21 4 7 2 1 1 8-6
6.  Wierchy Lasek 22 34 10 4 8 54-46 6 2 3 28-19 4 2 5 26-27 4 7 2 1 1 10-8
7.  Skałka Rogoźnik 22 34 10 4 8 43-48 6 2 3 26-25 4 2 5 17-23 4 2 0 2 2 9-13
8.  KS II Zakopane 22 25 8 1 13 38-45 6 0 5 25-18 2 1 8 13-27
9.  Janosik Sieniawa 22 24 6 6 10 28-52 4 3 4 15-17 2 3 6 13-35
10.  OSP Chabówka 22 21 6 3 13 33-53 4 1 6 16-21 2 2 7 17-32
11.  Szarotka Rokiciny Podhalańskie 22 15 4 3 15 29-55 2 2 7 12-23 2 1 8 17-32
12.  Delta Pieniążkowice 22 10 2 4 16 38-82 2 2 7 20-36 0 2 9 18-46
Skałka Rogoźnik rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku LKS Podgórki Krauszów a Delta Pieniążkowice na wyjazdach.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Huragan Waksmund    1-1 1-1 1-0 5-2 5-2 1-1 2-0 4-0 6-1 4-0 7-2 
 2 Grel Trute0-3     1-3 1-0 2-0 4-1 0-0 6-2 8-1 3-2 4-1 6-1 
 3 Wiatr Ludźmierz1-1 2-2     0-0 0-3* 3-2 5-2 4-0 2-2 4-1 3-1 4-0 
 4 Babia Góra Lipnica Wielka3-2 1-2 3-0     3-0 3-0 6-0 0-2 1-1 2-0 3-2 3-2 
 5 Napravia Naprawa0-2 1-1 3-3 1-1     2-1 4-1 2-2 8-0 4-3 3-1 3-3 
 6 Wierchy Lasek2-3 0-1 2-4 2-1 2-0     3-2 2-1 3-0 2-2 1-1 9-4 
 7 Skałka Rogoźnik3-2 3-2 2-1 1-6 2-2 4-4     4-2 1-3 1-2 2-1 3-0 
 8 KS II Zakopane0-1 0-2 1-3 3-0 2-1 2-5 0-1     2-1 3-1 8-1 4-2 
 9 Janosik Sieniawa1-2 0-3 1-1 1-0 2-4 1-1 0-3 2-1     3-0 3-1 1-1 
 10 OSP Chabówka0-2 4-0 3-0 0-5 1-4 1-2 1-2 2-0 2-2     0-3* 2-1 
 11 Szarotka Rokiciny Podhalańskie1-4 0-1 1-6 1-1 0-0 1-3 2-0 0-1 1-3 1-2     4-2 
 12 Delta Pieniążkowice1-3 2-6 2-2 1-2 2-3 1-5 1-5 3-2 3-0* 3-3 1-5     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

KS II Zakopane 2-1 Napravia Naprawa
Skałka Rogoźnik 3-0 Delta Pieniążkowice
Wierchy Lasek 2-2 OSP Chabówka
Janosik Sieniawa 1-2 Huragan Waksmund
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Wiatr Ludźmierz
Grel Trute 4-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Grel Trute 6-2 KS II Zakopane
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka
Wiatr Ludźmierz 2-2 Janosik Sieniawa
Huragan Waksmund 5-2 Wierchy Lasek
OSP Chabówka 1-2 Skałka Rogoźnik
Delta Pieniążkowice 2-3 Napravia Naprawa

Kolejka 3 - 1-2 września

KS II Zakopane 4-2 Delta Pieniążkowice
Napravia Naprawa 4-3 OSP Chabówka
Skałka Rogoźnik 3-2 Huragan Waksmund
Janosik Sieniawa 3-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Babia Góra Lipnica Wielka 1-2 Grel Trute
Wiatr Ludźmierz 3-2 Wierchy Lasek

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Babia Góra Lipnica Wielka 0-2 KS II Zakopane
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Grel Trute 8-1 Janosik Sieniawa
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-3 Wierchy Lasek
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wiatr Ludźmierz 5-2 Skałka Rogoźnik
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Huragan Waksmund 5-2 Napravia Naprawa
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
OSP Chabówka 2-1 Delta Pieniążkowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 5 - 15-16 września

KS II Zakopane 3-1 OSP Chabówka
Delta Pieniążkowice 1-3 Huragan Waksmund
Napravia Naprawa 3-3 Wiatr Ludźmierz
Skałka Rogoźnik 2-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Lasek 0-1 Grel Trute
Janosik Sieniawa 1-0 Babia Góra Lipnica Wielka

Kolejka 6 - 22-23 września

Janosik Sieniawa 2-1 KS II Zakopane
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Wierchy Lasek
Grel Trute 0-0 Skałka Rogoźnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-0 Napravia Naprawa
Wiatr Ludźmierz 4-0 Delta Pieniążkowice
Huragan Waksmund 6-1 OSP Chabówka

Kolejka 7 - 29-30 września

KS II Zakopane 0-1 Huragan Waksmund
OSP Chabówka 3-0 Wiatr Ludźmierz
Delta Pieniążkowice 1-5 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Napravia Naprawa 1-1 Grel Trute
Skałka Rogoźnik 1-6 Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Lasek 3-0 Janosik Sieniawa

Kolejka 8 - 6-7 października

Wierchy Lasek 2-1 KS II Zakopane
Janosik Sieniawa 0-3 Skałka Rogoźnik
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Napravia Naprawa
Grel Trute 6-1 Delta Pieniążkowice
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-2 OSP Chabówka
Wiatr Ludźmierz 1-1 Huragan Waksmund

Kolejka 9 - 13-14 października

KS II Zakopane 1-3 Wiatr Ludźmierz
Huragan Waksmund 4-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
OSP Chabówka 4-0 Grel Trute
Delta Pieniążkowice 1-2 Babia Góra Lipnica Wielka
Napravia Naprawa 8-0 Janosik Sieniawa
Skałka Rogoźnik 4-4 Wierchy Lasek

Kolejka 10 - 20-21 października

Skałka Rogoźnik 4-2 KS II Zakopane
Wierchy Lasek 2-0 Napravia Naprawa
Janosik Sieniawa 1-1 Delta Pieniążkowice
Babia Góra Lipnica Wielka 2-0 OSP Chabówka
Grel Trute 0-3 Huragan Waksmund
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-6 Wiatr Ludźmierz

Kolejka 11 - 27-28 października

KS II Zakopane 8-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wiatr Ludźmierz 2-2 Grel Trute
Huragan Waksmund 1-0 Babia Góra Lipnica Wielka
OSP Chabówka 2-2 Janosik Sieniawa
Delta Pieniążkowice 1-5 Wierchy Lasek
Napravia Naprawa 4-1 Skałka Rogoźnik

Kolejka 12 - 20 kwietnia

Napravia Naprawa 2-2 KS II Zakopane
Delta Pieniążkowice 1-5 Skałka Rogoźnik
OSP Chabówka 1-2 Wierchy Lasek
Huragan Waksmund 4-0 Janosik Sieniawa
Wiatr Ludźmierz 0-0 Babia Góra Lipnica Wielka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-1 Grel Trute

Kolejka 13 - 27 kwietnia

KS II Zakopane 0-2 Grel Trute
Babia Góra Lipnica Wielka 3-2 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Janosik Sieniawa 1-1 Wiatr Ludźmierz
Wierchy Lasek 2-3 Huragan Waksmund
Skałka Rogoźnik 1-2 OSP Chabówka
Napravia Naprawa 3-3 Delta Pieniążkowice

Kolejka 14 - 4 maja

Wierchy Lasek 2-4 Wiatr Ludźmierz
Delta Pieniążkowice 3-2 KS II Zakopane
OSP Chabówka 1-4 Napravia Naprawa
Huragan Waksmund 1-1 Skałka Rogoźnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-3 Janosik Sieniawa
Grel Trute 1-0 Babia Góra Lipnica Wielka

Kolejka 15 - 11 maja

KS II Zakopane 3-0 Babia Góra Lipnica Wielka
Janosik Sieniawa 0-3 Grel Trute
Wierchy Lasek 1-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skałka Rogoźnik 2-1 Wiatr Ludźmierz
Napravia Naprawa 0-2 Huragan Waksmund
Delta Pieniążkowice 3-3 OSP Chabówka

Kolejka 16 - 18 maja

OSP Chabówka 2-0 KS II Zakopane
Huragan Waksmund 7-2 Delta Pieniążkowice
Wiatr Ludźmierz 0-3 Napravia Naprawa
(wo)
przerwany z powodu awantur; na boisku 1-2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-0 Skałka Rogoźnik
Grel Trute 4-1 Wierchy Lasek
Babia Góra Lipnica Wielka 1-1 Janosik Sieniawa

Kolejka 17 - 22 maja

KS II Zakopane 2-1 Janosik Sieniawa
Wierchy Lasek 2-1 Babia Góra Lipnica Wielka
Skałka Rogoźnik 3-2 Grel Trute
Napravia Naprawa 3-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Delta Pieniążkowice 2-2 Wiatr Ludźmierz
OSP Chabówka 0-2 Huragan Waksmund

Kolejka 18 - 25 maja

Huragan Waksmund 2-0 KS II Zakopane
Wiatr Ludźmierz 4-1 OSP Chabówka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4-2 Delta Pieniążkowice
Grel Trute 2-0 Napravia Naprawa
Babia Góra Lipnica Wielka 6-0 Skałka Rogoźnik
Janosik Sieniawa 1-1 Wierchy Lasek

Kolejka 19 - 1 czerwca

KS II Zakopane 2-5 Wierchy Lasek
Skałka Rogoźnik 1-3 Janosik Sieniawa
Napravia Naprawa 1-1 Babia Góra Lipnica Wielka
Delta Pieniążkowice 2-6 Grel Trute
OSP Chabówka 0-3 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy; na boisku 4-1
Huragan Waksmund 1-1 Wiatr Ludźmierz

Kolejka 20 - 8 czerwca

Wiatr Ludźmierz 4-0 KS II Zakopane
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-4 Huragan Waksmund
Grel Trute 3-2 OSP Chabówka
Babia Góra Lipnica Wielka 3-2 Delta Pieniążkowice
Janosik Sieniawa 2-4 Napravia Naprawa
Wierchy Lasek 3-2 Skałka Rogoźnik

Kolejka 21 - 15 czerwca

KS II Zakopane 0-1 Skałka Rogoźnik
Napravia Naprawa 2-1 Wierchy Lasek
Delta Pieniążkowice 3-0 Janosik Sieniawa
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
OSP Chabówka 0-5 Babia Góra Lipnica Wielka
Huragan Waksmund 1-1 Grel Trute
Wiatr Ludźmierz 3-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie

Kolejka 22 - 22 czerwca

Szarotka Rokiciny Podhalańskie 0-1 KS II Zakopane
Grel Trute 1-3 Wiatr Ludźmierz
Babia Góra Lipnica Wielka 3-2 Huragan Waksmund
Janosik Sieniawa 3-0 OSP Chabówka
Wierchy Lasek 9-4 Delta Pieniążkowice
Skałka Rogoźnik 2-2 Napravia Naprawa

Klasa A 2007/2008 (Podhale)

Klasa B 2007/2008 (Podhale (wschód))

Klasa C 2007/2008 (Podhale)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas