[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dobrzanka Dobra 26 69 22 3 1 80-28 12 1 0 47-12 10 2 1 33-16
2.  Gorce Kamienica 26 57 18 3 5 83-42 10 1 2 45-22 8 2 3 38-20
3.  Turbacz Mszana Dolna 26 47 14 5 7 66-42 6 3 4 35-24 8 2 3 31-18 2 4 1 1 0 7-1
4.  Laskovia Laskowa 26 47 14 5 7 67-45 9 3 1 42-17 5 2 6 25-28 2 1 0 1 1 1-7
5.  AKS Ujanowice 26 43 13 4 9 69-46 9 1 3 47-21 4 3 6 22-25
6.  Krokus Przyszowa 26 41 11 8 7 42-38 6 5 2 25-14 5 3 5 17-24 2 2 0 2 0 3-3
7.  Sokół Słopnice 26 41 12 5 9 53-40 8 2 3 30-17 4 3 6 23-23 2 2 0 2 0 3-3
8.  Jaworzanka Jaworzna 26 33 9 6 11 43-45 7 4 2 27-14 2 2 9 16-31
9.  Zalesianka Zalesie 26 30 9 3 14 40-63 7 3 3 29-21 2 0 11 11-42
10.  Błyskawica Rupniów 26 27 7 6 13 45-68 5 2 6 25-32 2 4 7 20-36
11.  Zenit Kasinka Mała 26 26 8 2 16 58-83 5 1 7 29-30 3 1 9 29-53
12.  LKS Mordarka 26 20 6 2 18 34-63 3 0 10 14-30 3 2 8 20-33
13.  Witów Mszana Górna 26 19 4 7 15 38-76 3 4 6 21-33 1 3 9 17-43
14.  Limanovia II Limanowa 26 16 5 1 20 30-69 1 0 12 9-36 4 1 8 21-33
Przed rozpoczęciem sezonu z ligi wycofał się zespół Płomień Limanowa, a jego miejsce zajał Zenit Kasinka Mała, zwycięzca barażu Śnieżnica Kasina Wielka - Zenit Kasinka Mała.
W trakcie rundy wiosennej wycofała sie drużyna Limanovii II.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Dobrzanka Dobra    2-1 3-2 2-1 2-0 5-1 4-0 3-1 3-0 1-1 7-1 6-2 6-1 3-1 
 2 Gorce Kamienica3-0*     4-3 4-2 1-2 1-0 2-1 3-2 9-0 2-2 2-6 4-1 4-2 6-1 
 3 Turbacz Mszana Dolna1-2 2-4     6-0 1-1 1-3 2-2 3-1 4-2 4-2 4-1 4-1 2-2 1-3 
 4 Laskovia Laskowa1-4 3-1 1-1     5-1 3-1 2-0 6-0 1-0 7-3 8-4 1-1 1-1 3-0* 
 5 AKS Ujanowice2-3 2-3 1-4 3-0     2-2 3-2 2-0 5-1 4-2 8-2 3-0 9-2 3-0* 
 6 Krokus Przyszowa3-4 1-1 1-1 2-1 0-3*     1-1 3-0 2-1 6-1 2-0 0-0 1-1 3-0* 
 7 Sokół Słopnice0-1 0-1 4-1 3-2 5-2 2-2     2-2 3-1 2-1 3-0 1-3 2-1 3-0* 
 8 Jaworzanka Jaworzna1-2 2-1 1-3 0-0 3-1 1-1 3-1     4-0 1-1 5-2 1-0 3-0* 2-2 
 9 Zalesianka Zalesie1-1 0-4 0-3 0-2 2-2 4-2 3-2 2-1     1-1 4-1 5-2 4-0* 3-0* 
 10 Błyskawica Rupniów0-4 2-2 2-3 1-5 1-0 0-1 1-1 3-1 3-1     5-3 0-4 5-1 2-6 
 11 Zenit Kasinka Mała1-5 2-6 0-1 3-4 1-4 5-0 0-3 1-1 0-2 3-0     6-2 4-2 3-0* 
 12 LKS Mordarka1-2 0-2 1-2 2-5 3-2 0-1 0-4 1-3 3-0 0-3* 1-2     2-1 0-3 
 13 Witów Mszana Górna2-2 1-7 0-4 2-2 1-1 0-1 2-3 2-1 1-3 5-1 2-2 2-1     1-5 
 14 Limanovia II Limanowa0-3* 3-5 0-3* 0-1 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 4-0 0-2 2-5 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Turbacz Mszana Dolna 6-0 Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna 5-1 Błyskawica Rupniów
Limanovia II Limanowa 3-5 Gorce Kamienica 4 listopada
Zenit Kasinka Mała 0-3 Sokół Słopnice
LKS Mordarka 3-2 AKS Ujanowice
Krokus Przyszowa 3-0 Jaworzanka Jaworzna
Dobrzanka Dobra 3-0 Zalesianka Zalesie

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zalesianka Zalesie 0-3 Turbacz Mszana Dolna
Jaworzanka Jaworzna 1-2 Dobrzanka Dobra
AKS Ujanowice 2-2 Krokus Przyszowa
Sokół Słopnice 1-3 LKS Mordarka
Gorce Kamienica 2-6 Zenit Kasinka Mała
Błyskawica Rupniów 2-6 Limanovia II Limanowa
Laskovia Laskowa 1-1 Witów Mszana Górna

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Turbacz Mszana Dolna 2-2 Witów Mszana Górna
Limanovia II Limanowa 0-1 Laskovia Laskowa
Zenit Kasinka Mała 3-0 Błyskawica Rupniów
LKS Mordarka 0-2 Gorce Kamienica
Krokus Przyszowa 1-1 Sokół Słopnice
Dobrzanka Dobra 2-0 AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie 2-1 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Jaworzanka Jaworzna 1-3 Turbacz Mszana Dolna
AKS Ujanowice 5-1 Zalesianka Zalesie
Sokół Słopnice 0-1 Dobrzanka Dobra
Gorce Kamienica 1-0 Krokus Przyszowa
Błyskawica Rupniów 0-4 LKS Mordarka
Laskovia Laskowa 8-4 Zenit Kasinka Mała
Witów Mszana Górna 1-5 Limanovia II Limanowa

Kolejka 5 - 1-2 września

Turbacz Mszana Dolna 1-3 Limanovia II Limanowa
Zenit Kasinka Mała 4-2 Witów Mszana Górna
Krokus Przyszowa 6-1 Błyskawica Rupniów
Dobrzanka Dobra 2-1 Gorce Kamienica
Zalesianka Zalesie 3-2 Sokół Słopnice
Jaworzanka Jaworzna 3-1 AKS Ujanowice
Laskovia Laskowa 1-1 LKS Mordarka

Kolejka 6 - 8-9 września

AKS Ujanowice 1-4 Turbacz Mszana Dolna
Sokół Słopnice 2-2 Jaworzanka Jaworzna
Gorce Kamienica 9-0 Zalesianka Zalesie
Błyskawica Rupniów 0-4 Dobrzanka Dobra 4 listopada
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Laskovia Laskowa 3-1 Krokus Przyszowa
Limanovia II Limanowa 2-5 Zenit Kasinka Mała
LKS Mordarka 2-1 Witów Mszana Górna

Kolejka 7 - 15-16 września

Turbacz Mszana Dolna 4-1 Zenit Kasinka Mała
LKS Mordarka 0-3 Limanovia II Limanowa
Krokus Przyszowa 1-1 Witów Mszana Górna
Dobrzanka Dobra 2-1 Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie 1-1 Błyskawica Rupniów
Jaworzanka Jaworzna 2-1 Gorce Kamienica
AKS Ujanowice 3-2 Sokół Słopnice

Kolejka 8 - 22-23 września

Sokół Słopnice 4-1 Turbacz Mszana Dolna
Gorce Kamienica 1-2 AKS Ujanowice
Błyskawica Rupniów 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Laskovia Laskowa 1-0 Zalesianka Zalesie
Witów Mszana Górna 2-2 Dobrzanka Dobra
Limanovia II Limanowa 0-2 Krokus Przyszowa
Zenit Kasinka Mała 6-2 LKS Mordarka

Kolejka 9 - 29-30 września

Turbacz Mszana Dolna 4-1 LKS Mordarka
Krokus Przyszowa 2-0 Zenit Kasinka Mała
Dobrzanka Dobra 3-1 Limanovia II Limanowa
Zalesianka Zalesie 4-0 Witów Mszana Górna
(wo)
na boisku 4-2
Jaworzanka Jaworzna 0-0 Laskovia Laskowa
AKS Ujanowice 4-2 Błyskawica Rupniów
Sokół Słopnice 0-1 Gorce Kamienica

Kolejka 10 - 6-7 października

Gorce Kamienica 4-3 Turbacz Mszana Dolna
Błyskawica Rupniów 1-1 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 5-1 AKS Ujanowice
Witów Mszana Górna 2-1 Jaworzanka Jaworzna
Limanovia II Limanowa 4-0 Zalesianka Zalesie
Zenit Kasinka Mała 1-5 Dobrzanka Dobra
LKS Mordarka 0-1 Krokus Przyszowa

Kolejka 11 - 13-14 października

Turbacz Mszana Dolna 1-3 Krokus Przyszowa
Dobrzanka Dobra 6-2 LKS Mordarka
Zalesianka Zalesie 4-1 Zenit Kasinka Mała
Jaworzanka Jaworzna 2-2 Limanovia II Limanowa
AKS Ujanowice 9-2 Witów Mszana Górna
Sokół Słopnice 3-2 Laskovia Laskowa
Gorce Kamienica 2-2 Błyskawica Rupniów

Kolejka 12 - 20-21 października

Błyskawica Rupniów 2-3 Turbacz Mszana Dolna
Laskovia Laskowa 3-1 Gorce Kamienica
Witów Mszana Górna 2-3 Sokół Słopnice
Limanovia II Limanowa 0-3 AKS Ujanowice
(wo)
mecz się nie odbył z powodu nieudostępnienia boiska przez gospodarzy
Zenit Kasinka Mała 1-1 Jaworzanka Jaworzna
LKS Mordarka 3-0 Zalesianka Zalesie
Krokus Przyszowa 3-4 Dobrzanka Dobra

Kolejka 13 - 27-28 października

Zalesianka Zalesie 4-2 Krokus Przyszowa
Jaworzanka Jaworzna 1-0 LKS Mordarka
AKS Ujanowice 8-2 Zenit Kasinka Mała
Sokół Słopnice 3-0 Limanovia II Limanowa
(wo)
na boisku 3-2
Gorce Kamienica 4-2 Witów Mszana Górna
Błyskawica Rupniów 1-5 Laskovia Laskowa
Dobrzanka Dobra 3-2 Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 14 - 6 kwietnia

Laskovia Laskowa 1-1 Turbacz Mszana Dolna
Błyskawica Rupniów 5-1 Witów Mszana Górna
Gorce Kamienica 6-1 Limanovia II Limanowa
Sokół Słopnice 3-0 Zenit Kasinka Mała
AKS Ujanowice 3-0 LKS Mordarka
Jaworzanka Jaworzna 1-1 Krokus Przyszowa
w Przyszowej, Jaworzanka gospodarzem
Zalesianka Zalesie 1-1 Dobrzanka Dobra 1 maja
w pierwotnym terminie (6 kwietnia) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Turbacz Mszana Dolna 4-2 Zalesianka Zalesie
Dobrzanka Dobra 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Krokus Przyszowa 0-3 AKS Ujanowice
(wo)
na boisku 2-1
LKS Mordarka 0-4 Sokół Słopnice
Zenit Kasinka Mała 2-6 Gorce Kamienica
Limanovia II Limanowa 0-2 Błyskawica Rupniów
Witów Mszana Górna 2-2 Laskovia Laskowa

Kolejka 16 - 20 kwietnia

Witów Mszana Górna 0-4 Turbacz Mszana Dolna
Laskovia Laskowa 3-0 Limanovia II Limanowa
(wo)
Błyskawica Rupniów 5-3 Zenit Kasinka Mała
Gorce Kamienica 4-1 LKS Mordarka
Sokół Słopnice 2-2 Krokus Przyszowa
AKS Ujanowice 2-3 Dobrzanka Dobra
Jaworzanka Jaworzna 4-0 Zalesianka Zalesie

Kolejka 17 - 27 kwietnia

Turbacz Mszana Dolna 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Zalesianka Zalesie 2-2 AKS Ujanowice
Dobrzanka Dobra 4-0 Sokół Słopnice
Krokus Przyszowa 1-1 Gorce Kamienica
LKS Mordarka 0-3 Błyskawica Rupniów
(wo)
na boisku 2-1
Zenit Kasinka Mała 3-4 Laskovia Laskowa
Limanovia II Limanowa 0-3 Witów Mszana Górna
(wo)
na boisku 7-2

Kolejka 18 - 4 maja

LKS Mordarka 2-5 Laskovia Laskowa
Limanovia II Limanowa 0-3 Turbacz Mszana Dolna
(wo)
Witów Mszana Górna 2-2 Zenit Kasinka Mała
Błyskawica Rupniów 0-1 Krokus Przyszowa
Gorce Kamienica 3-0 Dobrzanka Dobra
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Słopnice 3-1 Zalesianka Zalesie
AKS Ujanowice 2-0 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 19 - 11 maja

Witów Mszana Górna 2-1 LKS Mordarka
Turbacz Mszana Dolna 1-1 AKS Ujanowice
Jaworzanka Jaworzna 3-1 Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie 0-4 Gorce Kamienica
Dobrzanka Dobra 1-1 Błyskawica Rupniów
Krokus Przyszowa 2-1 Laskovia Laskowa
Zenit Kasinka Mała 3-0 Limanovia II Limanowa
(wo)

Kolejka 20 - 18 maja

Zenit Kasinka Mała 0-1 Turbacz Mszana Dolna
Limanovia II Limanowa 0-3 LKS Mordarka
(wo)
Witów Mszana Górna 0-1 Krokus Przyszowa
Laskovia Laskowa 1-4 Dobrzanka Dobra
Błyskawica Rupniów 3-1 Zalesianka Zalesie
Gorce Kamienica 3-2 Jaworzanka Jaworzna 30 marca
rozegrany awansem ze wzgledu na kolizję terminów z ogólnopolskim turniejem trampkarzy
Sokół Słopnice 5-2 AKS Ujanowice

Kolejka 21 - 22 maja

Turbacz Mszana Dolna 2-2 Sokół Słopnice
AKS Ujanowice 2-3 Gorce Kamienica
Jaworzanka Jaworzna 1-1 Błyskawica Rupniów
Zalesianka Zalesie 0-2 Laskovia Laskowa
Dobrzanka Dobra 6-1 Witów Mszana Górna
Krokus Przyszowa 3-0 Limanovia II Limanowa
(wo)
LKS Mordarka 1-2 Zenit Kasinka Mała

Kolejka 22 - 25 maja

LKS Mordarka 1-2 Turbacz Mszana Dolna
Zenit Kasinka Mała 5-0 Krokus Przyszowa
Limanovia II Limanowa 0-3 Dobrzanka Dobra
(wo)
Witów Mszana Górna 1-3 Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa 6-0 Jaworzanka Jaworzna
Błyskawica Rupniów 1-0 AKS Ujanowice
Gorce Kamienica 2-1 Sokół Słopnice

Kolejka 23 - 1 czerwca

Turbacz Mszana Dolna 2-4 Gorce Kamienica
Sokół Słopnice 2-1 Błyskawica Rupniów
AKS Ujanowice 3-0 Laskovia Laskowa
Jaworzanka Jaworzna 3-0 Witów Mszana Górna
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Zalesianka Zalesie 3-0 Limanovia II Limanowa
(wo)
Dobrzanka Dobra 7-1 Zenit Kasinka Mała
Krokus Przyszowa 0-0 LKS Mordarka

Kolejka 24 - 8 czerwca

Krokus Przyszowa 1-1 Turbacz Mszana Dolna
LKS Mordarka 1-2 Dobrzanka Dobra
Zenit Kasinka Mała 0-2 Zalesianka Zalesie
Limanovia II Limanowa 0-3 Jaworzanka Jaworzna
(wo)
Witów Mszana Górna 1-1 AKS Ujanowice
Laskovia Laskowa 2-0 Sokół Słopnice
Błyskawica Rupniów 2-2 Gorce Kamienica

Kolejka 25 - 15 czerwca

Turbacz Mszana Dolna 4-2 Błyskawica Rupniów
Gorce Kamienica 4-2 Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice 2-1 Witów Mszana Górna
AKS Ujanowice 3-0 Limanovia II Limanowa
(wo)
Jaworzanka Jaworzna 5-2 Zenit Kasinka Mała
Zalesianka Zalesie 5-2 LKS Mordarka
Dobrzanka Dobra 5-1 Krokus Przyszowa

Kolejka 26 - 22 czerwca

Turbacz Mszana Dolna 1-2 Dobrzanka Dobra
Krokus Przyszowa 2-1 Zalesianka Zalesie
LKS Mordarka 1-3 Jaworzanka Jaworzna
Zenit Kasinka Mała 1-4 AKS Ujanowice
Limanovia II Limanowa 0-3 Sokół Słopnice
(wo)
Witów Mszana Górna 1-7 Gorce Kamienica
Laskovia Laskowa 7-3 Błyskawica Rupniów

Liga okręgowa 2007/2008 (Nowy Sącz)

Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz)
Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2007/2008 (Podhale)

Klasa B 2007/2008 (Limanowa)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas