[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Nowy Sącz-Gorlice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Kobylanka 26 57 18 3 5 63-37 9 2 2 31-11 9 1 3 32-26 2 4 1 1 0 2-0
2.  KS Bobowa 26 57 17 6 3 72-23 10 2 1 47-11 7 4 2 25-12 2 1 0 1 1 0-2
3.  Orzeł Wojnarowa 26 54 16 6 4 69-34 9 2 2 37-18 7 4 2 32-16
4.  Ogień Sękowa 26 53 16 5 5 69-34 8 3 2 42-17 8 2 3 27-17
5.  LKS Ropa 26 40 11 7 8 41-32 8 1 4 26-11 3 6 4 15-21
6.  LKS Świniarsko 26 39 11 6 9 54-43 6 4 3 33-20 5 2 6 21-23
7.  Nafta Kryg 26 38 12 2 12 50-50 7 2 4 27-22 5 0 8 23-28
8.  Zuber Krynica Zdrój 26 34 10 4 12 44-44 6 2 5 28-23 4 2 7 16-21
9.  Olimpijczyk Racławice 26 32 9 5 12 53-62 7 3 3 34-24 2 2 9 19-38 2 4 1 1 0 4-3
10.  LKS Stróżówka 26 32 9 5 12 33-40 6 4 3 18-14 3 1 9 15-26 2 1 0 1 1 3-4
11.  KPT Nawojowa 26 21 6 3 17 28-62 4 2 7 13-18 2 1 10 15-44 2 3 1 0 1 3-2
12.  Biała Brunary 26 21 5 6 15 38-79 3 3 7 25-35 2 3 8 13-44 2 3 1 0 1 2-3
13.  Królovia Królowa Górna 26 20 6 2 18 33-62 5 1 7 22-23 1 1 11 11-39
14.  LKS Grudna Kępska 26 16 4 4 18 30-75 2 1 10 15-32 2 3 8 15-43
Po rocznej przerwie do rozgrywek zgłoszono zespół LKS Kobylanka (wycofany przed poprzednim sezonem po spadku z IV ligi). LKS Stróżówka rozgrywa swoje mecze jako gospodarz na boisku OSiR Gorlice a LKS Grudna Kępska na boisku KS Biecz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Kobylanka    0-0 2-1 1-3 0-1 3-2 2-1 1-0 2-0 1-1 3-1 6-1 8-0 2-0 
 2 KS Bobowa0-2     3-2 1-0 5-0 1-1 6-2 1-1 5-1 2-0 7-1 6-0 2-0 8-1 
 3 Orzeł Wojnarowa7-2 1-2     1-2 1-1 3-1 3-0 2-1 4-0 3-1 1-0 3-2 5-3 3-3 
 4 Ogień Sękowa4-1 0-0 0-4     2-0 3-3 1-2 3-1 7-3 2-0 9-0 7-0 2-1 2-2 
 5 LKS Ropa1-2 0-2 0-2 0-1     2-0 2-1 0-0 4-0 2-1 4-1 5-1 3-0* 3-0 
 6 LKS Świniarsko0-2 1-1 1-3 0-0 2-2     4-1 4-2 5-3 2-4 3-0 5-0 5-1 1-1 
 7 Nafta Kryg0-1 1-6 1-2 0-2 2-2 3-0*     2-1 3-2 4-0 4-1 1-1 2-1 4-3 
 8 Zuber Krynica Zdrój3-3 4-2 1-2 3-4 2-1 2-4 3-0     3-2 1-2 2-0 1-1 2-0 1-2 
 9 Olimpijczyk Racławice2-4 1-0 2-2 3-5 0-0 0-2 3-1 4-0     2-1 6-4 2-2 4-2 5-1 
 10 LKS Stróżówka1-2 1-1 0-0 2-1 1-0 2-1 1-0 1-2 2-2     2-2 1-3 2-0 2-0 
 11 KPT Nawojowa1-3 1-2 1-1 2-0 0-0 2-1 0-3 0-3 0-1 2-1     3-0 1-2 0-1 
 12 Biała Brunary6-3 2-5 1-6 3-3 3-4 1-3 0-3 1-3 1-1 1-2 2-0     1-1 3-1 
 13 Królovia Królowa Górna0-4 0-1 1-4 1-4 1-1 1-2 1-4 1-0 1-0 3-2 0-1 3-0     9-0 
 14 LKS Grudna Kępska1-3 0-3 3-3 0-2 2-3 0-1 2-5 1-2 1-4 1-0 1-4 1-2 2-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

LKS Świniarsko 0-0 Ogień Sękowa
LKS Kobylanka 8-0 Królovia Królowa Górna
Orzeł Wojnarowa 1-0 KPT Nawojowa
KS Bobowa 6-0 Biała Brunary
LKS Grudna Kępska 2-3 LKS Ropa
Olimpijczyk Racławice 3-1 Nafta Kryg
Zuber Krynica Zdrój 1-2 LKS Stróżówka

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Nafta Kryg 4-0 LKS Stróżówka
LKS Ropa 4-0 Olimpijczyk Racławice
Biała Brunary 3-1 LKS Grudna Kępska
KPT Nawojowa 1-2 KS Bobowa
Królovia Królowa Górna 1-4 Orzeł Wojnarowa
Zuber Krynica Zdrój 3-4 Ogień Sękowa
LKS Kobylanka 3-2 LKS Świniarsko

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Kobylanka 1-3 Ogień Sękowa
Orzeł Wojnarowa 3-1 LKS Świniarsko
KS Bobowa 2-0 Królovia Królowa Górna
LKS Grudna Kępska 1-4 KPT Nawojowa
Olimpijczyk Racławice 2-2 Biała Brunary
LKS Stróżówka 1-0 LKS Ropa
Zuber Krynica Zdrój 3-0 Nafta Kryg

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Ogień Sękowa 1-2 Nafta Kryg
LKS Ropa 0-0 Zuber Krynica Zdrój
Biała Brunary 1-2 LKS Stróżówka
KPT Nawojowa 0-1 Olimpijczyk Racławice
Królovia Królowa Górna 9-0 LKS Grudna Kępska
LKS Świniarsko 1-1 KS Bobowa
LKS Kobylanka 2-1 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 5 - 1-2 września

Orzeł Wojnarowa 1-2 Ogień Sękowa
KS Bobowa 0-2 LKS Kobylanka
LKS Grudna Kępska 0-1 LKS Świniarsko
Olimpijczyk Racławice 4-2 Królovia Królowa Górna
LKS Stróżówka 2-2 KPT Nawojowa
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Biała Brunary
Nafta Kryg 2-2 LKS Ropa

Kolejka 6 - 8-9 września

Ogień Sękowa 2-0 LKS Ropa
Biała Brunary 0-3 Nafta Kryg
KPT Nawojowa 0-3 Zuber Krynica Zdrój
Królovia Królowa Górna 3-2 LKS Stróżówka
LKS Świniarsko 5-3 Olimpijczyk Racławice
LKS Kobylanka 2-0 LKS Grudna Kępska
Orzeł Wojnarowa 1-2 KS Bobowa

Kolejka 7 - 15-16 września

KS Bobowa 1-0 Ogień Sękowa
LKS Grudna Kępska 3-3 Orzeł Wojnarowa
Olimpijczyk Racławice 2-4 LKS Kobylanka
LKS Stróżówka 2-1 LKS Świniarsko
Zuber Krynica Zdrój 2-0 Królovia Królowa Górna
Nafta Kryg 4-1 KPT Nawojowa
LKS Ropa 5-1 Biała Brunary

Kolejka 8 - 22-23 września

Ogień Sękowa 7-0 Biała Brunary
KPT Nawojowa 0-0 LKS Ropa
Królovia Królowa Górna 1-4 Nafta Kryg
LKS Świniarsko 4-2 Zuber Krynica Zdrój
LKS Kobylanka 1-1 LKS Stróżówka
Orzeł Wojnarowa 4-0 Olimpijczyk Racławice
KS Bobowa 8-1 LKS Grudna Kępska

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS Grudna Kępska 0-2 Ogień Sękowa
Olimpijczyk Racławice 1-0 KS Bobowa
LKS Stróżówka 0-0 Orzeł Wojnarowa
Zuber Krynica Zdrój 3-3 LKS Kobylanka 3 października
Nafta Kryg 3-0 LKS Świniarsko
(wo)
na boisku 0-0
LKS Ropa 3-0 Królovia Królowa Górna
(wo)
na boisku 3-2
Biała Brunary 2-0 KPT Nawojowa

Kolejka 10 - 6-7 października

Ogień Sękowa 9-0 KPT Nawojowa
Królovia Królowa Górna 3-0 Biała Brunary
LKS Świniarsko 2-2 LKS Ropa
LKS Kobylanka 2-1 Nafta Kryg
Orzeł Wojnarowa 2-1 Zuber Krynica Zdrój
KS Bobowa 2-0 LKS Stróżówka
LKS Grudna Kępska 1-4 Olimpijczyk Racławice

Kolejka 11 - 13-14 października

Olimpijczyk Racławice 3-5 Ogień Sękowa
LKS Stróżówka 2-0 LKS Grudna Kępska
Zuber Krynica Zdrój 4-2 KS Bobowa
Nafta Kryg 1-2 Orzeł Wojnarowa
LKS Ropa 1-2 LKS Kobylanka
Biała Brunary 1-3 LKS Świniarsko
KPT Nawojowa 1-2 Królovia Królowa Górna

Kolejka 12 - 20-21 października

Ogień Sękowa 2-1 Królovia Królowa Górna
LKS Świniarsko 3-0 KPT Nawojowa
LKS Kobylanka 6-1 Biała Brunary
Orzeł Wojnarowa 1-1 LKS Ropa
KS Bobowa 6-2 Nafta Kryg
LKS Grudna Kępska 1-2 Zuber Krynica Zdrój
Olimpijczyk Racławice 2-1 LKS Stróżówka

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Stróżówka 2-1 Ogień Sękowa
Zuber Krynica Zdrój 3-2 Olimpijczyk Racławice
Nafta Kryg 4-3 LKS Grudna Kępska
LKS Ropa 0-2 KS Bobowa
Biała Brunary 1-6 Orzeł Wojnarowa
KPT Nawojowa 1-3 LKS Kobylanka
Królovia Królowa Górna 1-2 LKS Świniarsko

Kolejka 14 - 30 marca

LKS Stróżówka 1-2 Zuber Krynica Zdrój
Ogień Sękowa 3-3 LKS Świniarsko
w Kobylance
Królovia Królowa Górna 0-4 LKS Kobylanka
KPT Nawojowa 1-1 Orzeł Wojnarowa
Biała Brunary 2-5 KS Bobowa
LKS Ropa 3-0 LKS Grudna Kępska
Nafta Kryg 3-2 Olimpijczyk Racławice

Kolejka 15 - 6 kwietnia

Ogień Sękowa 3-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Świniarsko 0-2 LKS Kobylanka
LKS Stróżówka 1-0 Nafta Kryg
Olimpijczyk Racławice 0-0 LKS Ropa
LKS Grudna Kępska 1-2 Biała Brunary
KS Bobowa 7-1 KPT Nawojowa
Orzeł Wojnarowa 5-3 Królovia Królowa Górna

Kolejka 16 - 13 kwietnia

Ogień Sękowa 4-1 LKS Kobylanka
LKS Świniarsko 1-3 Orzeł Wojnarowa
Królovia Królowa Górna 0-1 KS Bobowa
KPT Nawojowa 0-1 LKS Grudna Kępska
Biała Brunary 1-1 Olimpijczyk Racławice
LKS Ropa 2-1 LKS Stróżówka
Nafta Kryg 2-1 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Nafta Kryg 0-2 Ogień Sękowa
Zuber Krynica Zdrój 2-1 LKS Ropa
LKS Stróżówka 1-3 Biała Brunary
Olimpijczyk Racławice 6-4 KPT Nawojowa
LKS Grudna Kępska 2-0 Królovia Królowa Górna
KS Bobowa 1-1 LKS Świniarsko
Orzeł Wojnarowa 7-2 LKS Kobylanka

Kolejka 18 - 27 kwietnia

Ogień Sękowa 0-4 Orzeł Wojnarowa
LKS Kobylanka 0-0 KS Bobowa
LKS Świniarsko 1-1 LKS Grudna Kępska
Królovia Królowa Górna 1-0 Olimpijczyk Racławice
KPT Nawojowa 2-1 LKS Stróżówka
Biała Brunary 1-3 Zuber Krynica Zdrój
LKS Ropa 2-1 Nafta Kryg

Kolejka 19 - 1 maja

LKS Ropa 0-1 Ogień Sękowa
Nafta Kryg 1-1 Biała Brunary
Zuber Krynica Zdrój 2-0 KPT Nawojowa
LKS Stróżówka 2-0 Królovia Królowa Górna
Olimpijczyk Racławice 0-2 LKS Świniarsko
LKS Grudna Kępska 1-3 LKS Kobylanka
KS Bobowa 3-2 Orzeł Wojnarowa

Kolejka 20 - 4 maja

Ogień Sękowa 0-0 KS Bobowa
Orzeł Wojnarowa 3-3 LKS Grudna Kępska
LKS Kobylanka 2-0 Olimpijczyk Racławice
LKS Świniarsko 2-4 LKS Stróżówka 22 maja
w pierwotnym terminie (4 maja) mecz się nie odbył z powodu nie dotarcia drużyny gości
Królovia Królowa Górna 1-0 Zuber Krynica Zdrój
KPT Nawojowa 0-3 Nafta Kryg
Biała Brunary 3-4 LKS Ropa

Kolejka 21 - 11 maja

Biała Brunary 3-3 Ogień Sękowa
LKS Ropa 4-1 KPT Nawojowa
Nafta Kryg 2-1 Królovia Królowa Górna
Zuber Krynica Zdrój 2-4 LKS Świniarsko
LKS Stróżówka 1-2 LKS Kobylanka
Olimpijczyk Racławice 2-2 Orzeł Wojnarowa
LKS Grudna Kępska 0-3 KS Bobowa

Kolejka 22 - 18 maja

Ogień Sękowa 2-2 LKS Grudna Kępska
KS Bobowa 5-1 Olimpijczyk Racławice
Orzeł Wojnarowa 3-1 LKS Stróżówka
LKS Kobylanka 1-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Świniarsko 4-1 Nafta Kryg
Królovia Królowa Górna 1-1 LKS Ropa
KPT Nawojowa 3-0 Biała Brunary

Kolejka 23 - 25 maja

KPT Nawojowa 2-0 Ogień Sękowa
Biała Brunary 1-1 Królovia Królowa Górna
LKS Ropa 2-0 LKS Świniarsko
Nafta Kryg 0-1 LKS Kobylanka
Zuber Krynica Zdrój 1-2 Orzeł Wojnarowa
LKS Stróżówka 1-1 KS Bobowa
Olimpijczyk Racławice 5-1 LKS Grudna Kępska

Kolejka 24 - 1 czerwca

Ogień Sękowa 7-3 Olimpijczyk Racławice
LKS Grudna Kępska 1-0 LKS Stróżówka
KS Bobowa 1-1 Zuber Krynica Zdrój
Orzeł Wojnarowa 3-0 Nafta Kryg
LKS Kobylanka 0-1 LKS Ropa
LKS Świniarsko 5-0 Biała Brunary
Królovia Królowa Górna 0-1 KPT Nawojowa

Kolejka 25 - 8 czerwca

Królovia Królowa Górna 1-4 Ogień Sękowa
KPT Nawojowa 2-1 LKS Świniarsko
Biała Brunary 6-3 LKS Kobylanka
LKS Ropa 0-2 Orzeł Wojnarowa
Nafta Kryg 1-6 KS Bobowa
Zuber Krynica Zdrój 1-2 LKS Grudna Kępska
LKS Stróżówka 2-2 Olimpijczyk Racławice

Kolejka 26 - 14 czerwca

Ogień Sękowa 2-0 LKS Stróżówka
Olimpijczyk Racławice 4-0 Zuber Krynica Zdrój
LKS Grudna Kępska 2-5 Nafta Kryg
KS Bobowa 5-0 LKS Ropa
Orzeł Wojnarowa 3-2 Biała Brunary
LKS Kobylanka 3-1 KPT Nawojowa
LKS Świniarsko 5-1 Królovia Królowa Górna

Liga okręgowa 2007/2008 (Nowy Sącz)

Klasa A 2007/2008 (Limanowa)
Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz)
Klasa A 2007/2008 (Podhale)

Klasa B 2007/2008 (Gorlice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas