[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hart Tęgoborze 28 72 22 6 0 90-16 12 2 0 52-7 10 4 0 38-9
2.  Poprad Rytro 28 66 21 3 4 84-31 12 1 1 47-10 9 2 3 37-21
3.  Dąbrovia Wielogłowy 28 53 16 5 7 66-44 9 2 3 40-23 7 3 4 26-21
4.  Nawoj Nawojowa 28 50 15 5 8 78-38 8 3 3 39-17 7 2 5 39-21
5.  Sokół Stary Sącz 28 49 14 7 7 70-47 7 4 3 27-23 7 3 4 43-24
6.  Start Nowy Sącz 28 48 15 3 10 55-39 9 2 3 32-16 6 1 7 23-23
7.  LKS Korzenna 28 47 15 2 11 51-46 8 1 5 30-20 7 1 6 21-26
8.  Zawisza Rożnów 28 42 13 3 12 57-57 7 1 6 35-27 6 2 6 22-30
9.  Jedność Nowy Sącz 28 41 12 5 11 43-44 6 3 5 21-17 6 2 6 22-27
10.  Zyndram Łącko 28 34 11 1 16 55-64 7 0 7 35-20 4 1 9 20-44
11.  Amator Paszyn 28 30 9 3 16 35-60 5 2 7 15-27 4 1 9 20-33
12.  Zabełcze Nowy Sącz 28 23 7 2 19 38-84 3 1 10 23-46 4 1 9 15-38
13.  LKS Łęka 28 17 5 2 21 31-105 4 1 9 15-47 1 1 12 16-58
14.  Librantovia Librantowa 28 16 4 4 20 41-71 2 3 9 25-35 2 1 11 16-36
15.  LKS Ubiad 28 15 4 3 21 34-82 2 1 11 20-37 2 2 10 14-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Hart Tęgoborze    1-0 3-3 3-0 1-1 3-1 6-1 7-0 6-0 3-0 5-1 3-0 3-0 2-0 6-0 
 2 Poprad Rytro0-1     3-0 3-3 3-2 2-0 1-0 3-1 2-0 7-2 2-1 5-0 6-0 5-0 5-0 
 3 Dąbrovia Wielogłowy0-6 1-2     1-1 1-2 4-2 2-1 1-1 2-0 7-2 3-1 8-0 4-1 3-2 3-2 
 4 Nawoj Nawojowa0-0 4-0 0-0     2-3 2-2 1-2 0-1 4-2 6-2 3-1 6-0 6-3 2-0 3-1 
 5 Sokół Stary Sącz0-3 1-3 1-4 2-1     2-0 3-1 2-2 2-1 2-2 3-0 3-2 4-2 1-1 1-1 
 6 Start Nowy Sącz1-1 1-1 0-2 1-2 2-1     3-1 4-3 1-2 4-2 2-1 1-0 7-0 2-0 3-0 
 7 LKS Korzenna1-2 4-2 2-1 0-1 3-3 2-1     3-0 0-1 4-0 2-0 1-2 2-5 2-1 4-1 
 8 Zawisza Rożnów1-3 2-3 5-1 2-7 0-1 3-1 0-1     3-3 3-1 3-4 1-0 5-1 2-1 5-0 
 9 Jedność Nowy Sącz1-1 1-1 0-3 1-0 3-1 1-0 2-3 0-1     3-0 2-3 1-1 3-0 3-1 0-2 
 10 Zyndram Łącko0-3* 1-2 4-1 2-1 1-3 1-2 1-2 1-2 0-1     3-0 3-1 5-0 5-1 8-1 
 11 Amator Paszyn0-6 0-5 0-0 0-1 1-0 1-3 1-2 2-1 1-4 3-0     1-0 2-1 1-2 2-2 
 12 Zabełcze Nowy Sącz3-3 2-5 0-2 0-9 2-6 0-5 1-0 1-2 0-2 2-4 1-4     4-1 5-0 2-3 
 13 LKS Łęka0-2 0-8 0-1 2-5 0-14 0-2 2-2 4-2 2-1 0-1 2-1 1-2     1-6 1-0 
 14 Librantovia Librantowa1-3 2-3 2-4 4-0 2-2 1-2 2-3 2-4 2-3 0-3* 1-1 2-4 2-2     2-1 
 15 LKS Ubiad1-4 1-2 1-4 0-8 3-4 1-2 1-2 0-2 2-2 0-1 1-2 2-3 5-0 2-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pauza: LKS Korzenna.
 
Sokół Stary Sącz 3-2 Zabełcze Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 3-1 Librantovia Librantowa
Amator Paszyn 3-0 Zyndram Łącko 19 sierpnia
Nawoj Nawojowa 3-1 LKS Ubiad
Start Nowy Sącz 7-0 LKS Łęka 4 września
Hart Tęgoborze 1-0 Poprad Rytro
Zawisza Rożnów 5-1 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Jedność Nowy Sącz.
 
Zabełcze Nowy Sącz 0-2 Dąbrovia Wielogłowy
Poprad Rytro 3-1 Zawisza Rożnów
LKS Łęka 0-2 Hart Tęgoborze
LKS Ubiad 1-2 Start Nowy Sącz
Zyndram Łącko 2-1 Nawoj Nawojowa
Librantovia Librantowa 1-1 Amator Paszyn
Sokół Stary Sącz 3-1 LKS Korzenna 22 sierpnia

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Pauza: Amator Paszyn.
 
LKS Korzenna 1-2 Zabełcze Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 3-1 Sokół Stary Sącz
Nawoj Nawojowa 2-0 Librantovia Librantowa
Start Nowy Sącz 4-2 Zyndram Łącko 30 sierpnia
Hart Tęgoborze 6-0 LKS Ubiad 12 września
Zawisza Rożnów 5-1 LKS Łęka
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Poprad Rytro

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: Nawoj Nawojowa.
 
Zabełcze Nowy Sącz 2-5 Poprad Rytro
LKS Łęka 0-1 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Ubiad 0-2 Zawisza Rożnów
Zyndram Łącko 0-3 Hart Tęgoborze
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 0-1 z powodu ataku na sędziego przez kibica i zagrożeniu bezpieczeństwa sędziów
Librantovia Librantowa 1-2 Start Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 3-0 Amator Paszyn
LKS Korzenna 0-1 Jedność Nowy Sącz
w Nowym Sączu

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: Start Nowy Sącz.
 
Jedność Nowy Sącz 1-1 Zabełcze Nowy Sącz
Amator Paszyn 1-2 LKS Korzenna
Nawoj Nawojowa 2-3 Sokół Stary Sącz 4 września
Hart Tęgoborze 2-0 Librantovia Librantowa
Zawisza Rożnów 3-1 Zyndram Łącko
Dąbrovia Wielogłowy 3-2 LKS Ubiad
Poprad Rytro 6-0 LKS Łęka

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: Hart Tęgoborze.
 
Zabełcze Nowy Sącz 4-1 LKS Łęka
LKS Ubiad 1-2 Poprad Rytro
Zyndram Łącko 4-1 Dąbrovia Wielogłowy
Librantovia Librantowa 2-4 Zawisza Rożnów
Sokół Stary Sącz 2-0 Start Nowy Sącz
LKS Korzenna 0-1 Nawoj Nawojowa
Jedność Nowy Sącz 2-3 Amator Paszyn

Kolejka 7 - 15-16 września

Pauza: Zawisza Rożnów.
 
Amator Paszyn 1-0 Zabełcze Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 4-2 Jedność Nowy Sącz
Start Nowy Sącz 3-1 LKS Korzenna
Hart Tęgoborze 1-1 Sokół Stary Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 3-2 Librantovia Librantowa
Poprad Rytro 7-2 Zyndram Łącko
LKS Łęka 1-0 LKS Ubiad

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: Dąbrovia Wielogłowy.
 
Zabełcze Nowy Sącz 2-3 LKS Ubiad
Zyndram Łącko 5-0 LKS Łęka
Librantovia Librantowa 2-3 Poprad Rytro
Sokół Stary Sącz 2-2 Zawisza Rożnów
LKS Korzenna 1-2 Hart Tęgoborze
Jedność Nowy Sącz 1-0 Start Nowy Sącz
Amator Paszyn 0-1 Nawoj Nawojowa

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: Poprad Rytro.
 
Nawoj Nawojowa 6-0 Zabełcze Nowy Sącz
Start Nowy Sącz 2-1 Amator Paszyn 29 września
Hart Tęgoborze 6-0 Jedność Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 0-1 LKS Korzenna
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Sokół Stary Sącz
LKS Łęka 1-6 Librantovia Librantowa
LKS Ubiad 0-1 Zyndram Łącko

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: LKS Łęka.
 
Zabełcze Nowy Sącz 2-4 Zyndram Łącko
Librantovia Librantowa 2-1 LKS Ubiad
Sokół Stary Sącz 1-3 Poprad Rytro
LKS Korzenna 2-1 Dąbrovia Wielogłowy
Jedność Nowy Sącz 0-1 Zawisza Rożnów
Amator Paszyn 0-6 Hart Tęgoborze
Nawoj Nawojowa 2-2 Start Nowy Sącz

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: LKS Ubiad.
 
Start Nowy Sącz 1-0 Zabełcze Nowy Sącz
Hart Tęgoborze 3-0 Nawoj Nawojowa
Zawisza Rożnów 3-4 Amator Paszyn
Dąbrovia Wielogłowy 2-0 Jedność Nowy Sącz
Poprad Rytro 1-0 LKS Korzenna
LKS Łęka 0-14 Sokół Stary Sącz
Zyndram Łącko 5-1 Librantovia Librantowa

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: Zyndram Łącko.
 
Zabełcze Nowy Sącz 5-0 Librantovia Librantowa
Sokół Stary Sącz 1-1 LKS Ubiad
LKS Korzenna 2-5 LKS Łęka 22 marca
w pierwotnym terminie (21 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedność Nowy Sącz 1-1 Poprad Rytro
Amator Paszyn 0-0 Dąbrovia Wielogłowy 22 marca
w pierwotnym terminie (20 października) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nawoj Nawojowa 0-1 Zawisza Rożnów
Start Nowy Sącz 1-1 Hart Tęgoborze

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: Librantovia Librantowa.
 
Hart Tęgoborze 3-0 Zabełcze Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 3-1 Start Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Nawoj Nawojowa
Poprad Rytro 2-1 Amator Paszyn
LKS Łęka 2-1 Jedność Nowy Sącz
LKS Ubiad 1-2 LKS Korzenna
Zyndram Łącko 1-3 Sokół Stary Sącz

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: Zabełcze Nowy Sącz.
 
Sokół Stary Sącz 1-1 Librantovia Librantowa
LKS Korzenna 4-0 Zyndram Łącko
Jedność Nowy Sącz 0-2 LKS Ubiad
Amator Paszyn 2-1 LKS Łęka
Nawoj Nawojowa 4-0 Poprad Rytro
Start Nowy Sącz 0-2 Dąbrovia Wielogłowy 3 listopada
Hart Tęgoborze 7-0 Zawisza Rożnów

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: Sokół Stary Sącz.
 
Zawisza Rożnów 1-0 Zabełcze Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 0-6 Hart Tęgoborze
Poprad Rytro 2-0 Start Nowy Sącz
LKS Łęka 2-5 Nawoj Nawojowa
LKS Ubiad 1-2 Amator Paszyn
Zyndram Łącko 0-1 Jedność Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 2-3 LKS Korzenna

Kolejka 16 - 30 marca

Pauza: LKS Korzenna.
 
Zabełcze Nowy Sącz 2-6 Sokół Stary Sącz
Librantovia Librantowa 2-3 Jedność Nowy Sącz 14 maja
Zyndram Łącko 3-0 Amator Paszyn
LKS Ubiad 0-8 Nawoj Nawojowa 14 maja
LKS Łęka 0-2 Start Nowy Sącz 29 marca
w Nowym Sączu
Poprad Rytro 0-1 Hart Tęgoborze
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Zawisza Rożnów

Kolejka 17 - 6 kwietnia

Pauza: Jedność Nowy Sącz.
 
Dąbrovia Wielogłowy 8-0 Zabełcze Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 2-3 Poprad Rytro
Hart Tęgoborze 3-0 LKS Łęka
Start Nowy Sącz 3-0 LKS Ubiad
Nawoj Nawojowa 6-2 Zyndram Łącko
Amator Paszyn 1-2 Librantovia Librantowa
LKS Korzenna 3-3 Sokół Stary Sącz

Kolejka 18 - 13 kwietnia

Pauza: Amator Paszyn.
 
Zabełcze Nowy Sącz 1-0 LKS Korzenna
Sokół Stary Sącz 2-1 Jedność Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 4-0 Nawoj Nawojowa
Zyndram Łącko 1-2 Start Nowy Sącz 12 kwietnia
LKS Ubiad 1-4 Hart Tęgoborze
LKS Łęka 4-2 Zawisza Rożnów
Poprad Rytro 3-0 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 19 - 20 kwietnia

Pauza: Nawoj Nawojowa.
 
Poprad Rytro 5-0 Zabełcze Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 4-1 LKS Łęka
Zawisza Rożnów 5-0 LKS Ubiad
Hart Tęgoborze 3-0 Zyndram Łącko
Start Nowy Sącz 2-0 Librantovia Librantowa
Amator Paszyn 1-0 Sokół Stary Sącz
Jedność Nowy Sącz 2-3 LKS Korzenna
w Korzennej

Kolejka 20 - 27 kwietnia

Pauza: Start Nowy Sącz.
 
Zabełcze Nowy Sącz 0-2 Jedność Nowy Sącz
LKS Korzenna 2-0 Amator Paszyn
Sokół Stary Sącz 2-1 Nawoj Nawojowa
Librantovia Librantowa 1-3 Hart Tęgoborze
Zyndram Łącko 1-2 Zawisza Rożnów
LKS Ubiad 1-4 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Łęka 0-8 Poprad Rytro

Kolejka 21 - 1 maja

Pauza: Hart Tęgoborze.
 
LKS Łęka 1-2 Zabełcze Nowy Sącz
Poprad Rytro 5-0 LKS Ubiad
Dąbrovia Wielogłowy 7-2 Zyndram Łącko
Zawisza Rożnów 2-1 Librantovia Librantowa
Start Nowy Sącz 2-1 Sokół Stary Sącz
Nawoj Nawojowa 1-2 LKS Korzenna
Amator Paszyn 1-4 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 22 - 4 maja

Pauza: Zawisza Rożnów.
 
Zabełcze Nowy Sącz 1-4 Amator Paszyn
Jedność Nowy Sącz 1-0 Nawoj Nawojowa
LKS Korzenna 2-1 Start Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 0-3 Hart Tęgoborze 3 maja
Librantovia Librantowa 2-4 Dąbrovia Wielogłowy
Zyndram Łącko 1-2 Poprad Rytro
LKS Ubiad 5-0 LKS Łęka 3 maja

Kolejka 23 - 11 maja

Pauza: Dąbrovia Wielogłowy.
 
LKS Ubiad 2-3 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Łęka 0-1 Zyndram Łącko 14 maja
Poprad Rytro 5-0 Librantovia Librantowa
Zawisza Rożnów 0-1 Sokół Stary Sącz
Hart Tęgoborze 6-1 LKS Korzenna
Start Nowy Sącz 1-2 Jedność Nowy Sącz 10 maja
Nawoj Nawojowa 3-1 Amator Paszyn

Kolejka 24 - 18 maja

Pauza: Poprad Rytro.
 
Zabełcze Nowy Sącz 0-9 Nawoj Nawojowa 12 czerwca
Amator Paszyn 1-3 Start Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 1-1 Hart Tęgoborze
LKS Korzenna 3-0 Zawisza Rożnów
Sokół Stary Sącz 1-4 Dąbrovia Wielogłowy 17 maja
Librantovia Librantowa 2-2 LKS Łęka
Zyndram Łącko 8-1 LKS Ubiad

Kolejka 25 - 22 maja

Pauza: LKS Łęka.
 
Zyndram Łącko 3-1 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Ubiad 2-1 Librantovia Librantowa
mecz przerwany w 85. minucie po uderzeniu sędziego przez kibica drużyny gości
Poprad Rytro 3-2 Sokół Stary Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 2-1 LKS Korzenna
Zawisza Rożnów 3-3 Jedność Nowy Sącz
Hart Tęgoborze 5-1 Amator Paszyn
mecz przerwany w 75. minucie po zejściu drużyny gości z boiska
Start Nowy Sącz 1-2 Nawoj Nawojowa

Kolejka 26 - 25 maja

Pauza: LKS Ubiad.
 
Zabełcze Nowy Sącz 0-5 Start Nowy Sącz 24 maja
Nawoj Nawojowa 0-0 Hart Tęgoborze
Amator Paszyn 2-1 Zawisza Rożnów
Jedność Nowy Sącz 0-3 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Korzenna 4-2 Poprad Rytro
Sokół Stary Sącz 4-2 LKS Łęka
Librantovia Librantowa 0-3 Zyndram Łącko
(wo)
mecz odwołany z powodu zawieszenia drużyny Librantovii w rozgrywkach po drugim w ciągu roku ataku kibiców na sędziów podczas trwania meczu

Kolejka 27 - 1 czerwca

Pauza: Zyndram Łącko.
 
Librantovia Librantowa 2-4 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Ubiad 3-4 Sokół Stary Sącz
LKS Łęka 2-2 LKS Korzenna
Poprad Rytro 2-0 Jedność Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 Amator Paszyn
Zawisza Rożnów 2-7 Nawoj Nawojowa
Hart Tęgoborze 3-1 Start Nowy Sącz 3 czerwca

Kolejka 28 - 8 czerwca

Pauza: Librantovia Librantowa.
 
Zabełcze Nowy Sącz 3-3 Hart Tęgoborze
Start Nowy Sącz 4-3 Zawisza Rożnów
Nawoj Nawojowa 0-0 Dąbrovia Wielogłowy
Amator Paszyn 0-5 Poprad Rytro
Jedność Nowy Sącz 3-0 LKS Łęka
LKS Korzenna 4-1 LKS Ubiad
Sokół Stary Sącz 2-2 Zyndram Łącko

Kolejka 29 - 15 czerwca

Pauza: Zabełcze Nowy Sącz.
 
Librantovia Librantowa 2-2 Sokół Stary Sącz
Zyndram Łącko 1-2 LKS Korzenna
LKS Ubiad 2-2 Jedność Nowy Sącz
LKS Łęka 2-1 Amator Paszyn
Poprad Rytro 3-3 Nawoj Nawojowa
Dąbrovia Wielogłowy 4-2 Start Nowy Sącz
Zawisza Rożnów 1-3 Hart Tęgoborze

Kolejka 30 - 21 czerwca

Pauza: Sokół Stary Sącz.
 
Zabełcze Nowy Sącz 1-2 Zawisza Rożnów
Hart Tęgoborze 3-3 Dąbrovia Wielogłowy
Start Nowy Sącz 1-1 Poprad Rytro
Nawoj Nawojowa 6-3 LKS Łęka
Amator Paszyn 2-2 LKS Ubiad
Jedność Nowy Sącz 3-0 Zyndram Łącko
LKS Korzenna 2-1 Librantovia Librantowa

Liga okręgowa 2007/2008 (Nowy Sącz)

Klasa A 2007/2008 (Limanowa)
Klasa A 2007/2008 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2007/2008 (Podhale)

Klasa B 2007/2008 (Nowy Sącz)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas