[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Czarnochowice 26 62 19 5 2 75-23 11 1 1 42-11 8 4 1 33-12
2.  Targowianka Targowisko 26 57 18 3 5 68-36 11 1 1 43-10 7 2 4 25-26
3.  Sparta Winiary 26 49 15 4 7 64-39 7 2 4 31-23 8 2 3 33-16
4.  Iskra Zakrzów 26 48 15 3 8 82-52 8 1 4 45-28 7 2 4 37-24
5.  Wilga Golkowice 26 41 12 5 9 69-47 7 1 5 44-28 5 4 4 25-19
6.  Wieliczanka Wieliczka 26 40 11 7 8 50-41 9 4 0 31-13 2 3 8 19-28
7.  Wilga Koźmice Wielkie 26 35 11 2 13 54-44 4 1 8 20-21 7 1 5 34-23
8.  Start Brzezie 26 34 10 4 12 51-69 5 2 6 23-34 5 2 6 28-35
9.  Naprzód Ochmanów 26 33 9 6 11 47-50 5 3 5 24-23 4 3 6 23-27 2 4 1 1 0 4-3
10.  Contra Sułków 26 33 10 3 13 48-59 6 2 5 29-22 4 1 8 19-37 2 1 0 1 1 3-4
11.  Tęcza Słomiróg 26 26 7 5 14 33-53 6 4 3 20-19 1 1 11 13-34
12.  OSS Rajsko (Kraków) 26 23 6 5 15 37-78 3 3 7 21-36 3 2 8 16-42 2 4 1 1 0 3-0
13.  Stryszowianka Stryszowa 26 23 6 5 15 37-79 4 2 7 18-32 2 3 8 19-47 2 1 0 1 1 0-3
14.  Legion Pierzchów 26 10 1 7 18 23-68 1 5 7 14-33 0 2 11 9-35

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Czarnochowice    4-2 1-0 3-1 3-0 1-0 2-2 5-3 1-2 3-0 2-1 9-0 6-0 2-0 
 2 Targowianka Targowisko0-3     2-2 3-1 3-0 3-0 1-0 4-2 5-1 6-0 4-1 8-0 2-0 2-0 
 3 Sparta Winiary1-1 4-0     1-2 3-2 2-0 2-5 1-2 3-3 2-3 3-2 5-1 2-1 2-1 
 4 Iskra Zakrzów2-4 1-3 0-1     4-3 3-2 4-2 1-4 6-2 7-1 3-0 3-3 7-2 4-1 
 5 Wilga Golkowice3-3 4-0 1-2 3-5     1-4 2-3 6-1 2-5 6-2 5-1 4-2 4-0 3-0 
 6 Wieliczanka Wieliczka1-1 6-2 4-3 1-0 0-0     1-0 1-1 2-1 2-1 5-1 0-0 5-3 3-0* 
 7 Wilga Koźmice Wielkie2-3 0-2 2-3 2-3 1-1 1-2     0-2 1-3 2-0 2-0 3-0 1-2 3-0* 
 8 Start Brzezie0-5 2-3 0-3 0-1 0-2 3-1 2-8     1-0 3-3 2-1 4-3 4-2 2-2 
 9 Naprzód Ochmanów1-3 1-1 0-5 2-2 0-3* 2-2 3-0 6-0     2-1 1-0 1-2 2-4 3-0 
 10 Contra Sułków0-4 1-2 3-2 1-2 1-1 2-1 1-4 2-1 2-2     2-1 0-1 10-1 4-0 
 11 Tęcza Słomiróg1-0 1-2 1-3 3-3 1-1 2-1 3-2 0-2 0-0 2-1     1-0 2-2 3-2 
 12 OSS Rajsko (Kraków)1-3 0-3 1-5 1-7 2-5 4-2 2-4 5-2 1-0 1-2 2-2     0-0 1-1 
 13 Stryszowianka Stryszowa0-3* 0-3* 1-1 3-2 0-2 3-3 0-1 2-6 3-2 1-3 2-1 0-3     3-2 
 14 Legion Pierzchów0-0 2-2 0-3 1-8 1-5 1-1 0-3 2-2 0-2 0-2 1-2 4-1 2-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Start Brzezie 3-1 Wieliczanka Wieliczka
LZS Czarnochowice 2-1 Tęcza Słomiróg
Contra Sułków 1-2 Targowianka Targowisko
Wilga Golkowice 4-0 Stryszowianka Stryszowa
Iskra Zakrzów 0-1 Sparta Winiary
Wilga Koźmice Wielkie 3-0 OSS Rajsko (Kraków)
Naprzód Ochmanów 3-0 Legion Pierzchów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wieliczanka Wieliczka 2-1 Naprzód Ochmanów
OSS Rajsko (Kraków) 1-1 Legion Pierzchów
Sparta Winiary 2-5 Wilga Koźmice Wielkie
Stryszowianka Stryszowa 3-2 Iskra Zakrzów
Targowianka Targowisko 3-0 Wilga Golkowice
Tęcza Słomiróg 2-1 Contra Sułków
Start Brzezie 0-5 LZS Czarnochowice

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LZS Czarnochowice 1-0 Wieliczanka Wieliczka
Contra Sułków 2-1 Start Brzezie
Wilga Golkowice 5-1 Tęcza Słomiróg
Iskra Zakrzów 1-3 Targowianka Targowisko
Wilga Koźmice Wielkie 1-2 Stryszowianka Stryszowa 5 września
Legion Pierzchów 0-3 Sparta Winiary
Naprzód Ochmanów 1-2 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Wieliczanka Wieliczka 0-0 OSS Rajsko (Kraków)
Sparta Winiary 3-3 Naprzód Ochmanów
Stryszowianka Stryszowa 3-2 Legion Pierzchów
Targowianka Targowisko 1-0 Wilga Koźmice Wielkie
Tęcza Słomiróg 3-3 Iskra Zakrzów
Start Brzezie 0-2 Wilga Golkowice
LZS Czarnochowice 3-0 Contra Sułków

Kolejka 5 - 1-2 września

Contra Sułków 2-1 Wieliczanka Wieliczka
Iskra Zakrzów 1-4 Start Brzezie
Wilga Koźmice Wielkie 2-0 Tęcza Słomiróg
Legion Pierzchów 2-2 Targowianka Targowisko
Naprzód Ochmanów 2-4 Stryszowianka Stryszowa
OSS Rajsko (Kraków) 1-5 Sparta Winiary
LZS Czarnochowice 3-0 Wilga Golkowice

Kolejka 6 - 3-4 listopada

Wieliczanka Wieliczka 4-3 Sparta Winiary
Stryszowianka Stryszowa 0-3 OSS Rajsko (Kraków)
Targowianka Targowisko 5-1 Naprzód Ochmanów
Tęcza Słomiróg 3-2 Legion Pierzchów
Start Brzezie 2-8 Wilga Koźmice Wielkie
LZS Czarnochowice 3-1 Iskra Zakrzów
Contra Sułków 1-1 Wilga Golkowice

Kolejka 7 - 15-16 września

Wilga Golkowice 1-4 Wieliczanka Wieliczka
Iskra Zakrzów 7-1 Contra Sułków
Wilga Koźmice Wielkie 2-3 LZS Czarnochowice
Legion Pierzchów 2-2 Start Brzezie
Naprzód Ochmanów 1-0 Tęcza Słomiróg
Sparta Winiary 2-1 Stryszowianka Stryszowa
Targowianka Targowisko 8-0 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 8 - 22-23 września

Wieliczanka Wieliczka 5-3 Stryszowianka Stryszowa
Targowianka Targowisko 2-2 Sparta Winiary
Tęcza Słomiróg 1-0 OSS Rajsko (Kraków)
Start Brzezie 1-0 Naprzód Ochmanów
LZS Czarnochowice 2-0 Legion Pierzchów
Contra Sułków 1-4 Wilga Koźmice Wielkie
Wilga Golkowice 3-5 Iskra Zakrzów

Kolejka 9 - 29-30 września

Iskra Zakrzów 3-2 Wieliczanka Wieliczka
Wilga Koźmice Wielkie 1-1 Wilga Golkowice
Legion Pierzchów 0-2 Contra Sułków
Naprzód Ochmanów 1-3 LZS Czarnochowice
OSS Rajsko (Kraków) 5-2 Start Brzezie
Sparta Winiary 3-2 Tęcza Słomiróg
Stryszowianka Stryszowa 0-3 Targowianka Targowisko
(wo)
mecz przerwany w 85. minucie z powodu czynnego znieważenia sędziego przez zawodników Stryszowianki

Kolejka 10 - 6-7 października

Wieliczanka Wieliczka 6-2 Targowianka Targowisko
Tęcza Słomiróg 2-2 Stryszowianka Stryszowa
Start Brzezie 0-3 Sparta Winiary
LZS Czarnochowice 9-0 OSS Rajsko (Kraków)
Contra Sułków 2-2 Naprzód Ochmanów
Wilga Golkowice 3-0 Legion Pierzchów
Iskra Zakrzów 4-2 Wilga Koźmice Wielkie

Kolejka 11 - 13-14 października

Wilga Koźmice Wielkie 1-2 Wieliczanka Wieliczka
Legion Pierzchów 1-8 Iskra Zakrzów
Naprzód Ochmanów 0-3 Wilga Golkowice
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
OSS Rajsko (Kraków) 1-2 Contra Sułków
Sparta Winiary 1-1 LZS Czarnochowice
Stryszowianka Stryszowa 2-6 Start Brzezie
Targowianka Targowisko 4-1 Tęcza Słomiróg

Kolejka 12 - 20-21 października

Wieliczanka Wieliczka 5-1 Tęcza Słomiróg
Start Brzezie 2-3 Targowianka Targowisko
LZS Czarnochowice 6-0 Stryszowianka Stryszowa
Contra Sułków 3-2 Sparta Winiary
Wilga Golkowice 4-2 OSS Rajsko (Kraków)
Iskra Zakrzów 6-2 Naprzód Ochmanów
Wilga Koźmice Wielkie 3-0 Legion Pierzchów
(wo)

Kolejka 13 - 27-28 października

Legion Pierzchów 1-1 Wieliczanka Wieliczka
Naprzód Ochmanów 3-0 Wilga Koźmice Wielkie
OSS Rajsko (Kraków) 1-7 Iskra Zakrzów
Sparta Winiary 3-2 Wilga Golkowice
Stryszowianka Stryszowa 1-3 Contra Sułków
Targowianka Targowisko 0-3 LZS Czarnochowice
Tęcza Słomiróg 0-2 Start Brzezie

Kolejka 14 - 29-30 marca

Legion Pierzchów 0-2 Naprzód Ochmanów
Wieliczanka Wieliczka 1-1 Start Brzezie
Tęcza Słomiróg 1-0 LZS Czarnochowice
Targowianka Targowisko 6-0 Contra Sułków
Stryszowianka Stryszowa 0-2 Wilga Golkowice 1 maja
Sparta Winiary 1-2 Iskra Zakrzów
OSS Rajsko (Kraków) 2-4 Wilga Koźmice Wielkie

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Naprzód Ochmanów 2-2 Wieliczanka Wieliczka
Legion Pierzchów 4-1 OSS Rajsko (Kraków)
Wilga Koźmice Wielkie 2-3 Sparta Winiary
Iskra Zakrzów 7-2 Stryszowianka Stryszowa
Wilga Golkowice 4-0 Targowianka Targowisko
Contra Sułków 2-1 Tęcza Słomiróg
LZS Czarnochowice 5-3 Start Brzezie

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Wieliczanka Wieliczka 1-1 LZS Czarnochowice
Start Brzezie 3-3 Contra Sułków
Tęcza Słomiróg 1-1 Wilga Golkowice
Targowianka Targowisko 3-1 Iskra Zakrzów
Stryszowianka Stryszowa 0-1 Wilga Koźmice Wielkie
Sparta Winiary 2-1 Legion Pierzchów
OSS Rajsko (Kraków) 1-0 Naprzód Ochmanów

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

OSS Rajsko (Kraków) 4-2 Wieliczanka Wieliczka
Naprzód Ochmanów 0-5 Sparta Winiary
Legion Pierzchów 2-2 Stryszowianka Stryszowa
Wilga Koźmice Wielkie 0-2 Targowianka Targowisko
Iskra Zakrzów 3-0 Tęcza Słomiróg
Wilga Golkowice 6-1 Start Brzezie
Contra Sułków 0-4 LZS Czarnochowice

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Wilga Golkowice 3-3 LZS Czarnochowice
Wieliczanka Wieliczka 2-1 Contra Sułków
Start Brzezie 0-1 Iskra Zakrzów
Tęcza Słomiróg 3-2 Wilga Koźmice Wielkie
Targowianka Targowisko 2-0 Legion Pierzchów
Stryszowianka Stryszowa 3-2 Naprzód Ochmanów
Sparta Winiary 5-1 OSS Rajsko (Kraków)

Kolejka 19 - 3-4 maja

Sparta Winiary 2-0 Wieliczanka Wieliczka
OSS Rajsko (Kraków) 0-0 Stryszowianka Stryszowa
Naprzód Ochmanów 1-1 Targowianka Targowisko
Legion Pierzchów 1-2 Tęcza Słomiróg
Wilga Koźmice Wielkie 0-2 Start Brzezie
Iskra Zakrzów 2-4 LZS Czarnochowice
Wilga Golkowice 6-2 Contra Sułków

Kolejka 20 - 10-11 maja

OSS Rajsko (Kraków) 0-3 Targowianka Targowisko
Wieliczanka Wieliczka 0-0 Wilga Golkowice
Contra Sułków 1-2 Iskra Zakrzów
LZS Czarnochowice 2-2 Wilga Koźmice Wielkie
Start Brzezie 2-2 Legion Pierzchów
Tęcza Słomiróg 0-0 Naprzód Ochmanów
Stryszowianka Stryszowa 1-1 Sparta Winiary

Kolejka 21 - 17-18 maja

Stryszowianka Stryszowa 3-3 Wieliczanka Wieliczka
Sparta Winiary 4-0 Targowianka Targowisko
OSS Rajsko (Kraków) 2-2 Tęcza Słomiróg
Naprzód Ochmanów 6-0 Start Brzezie
Legion Pierzchów 0-0 LZS Czarnochowice
Wilga Koźmice Wielkie 2-0 Contra Sułków
Iskra Zakrzów 4-3 Wilga Golkowice

Kolejka 22 - 24-25 maja

Wieliczanka Wieliczka 1-0 Iskra Zakrzów
Wilga Golkowice 2-3 Wilga Koźmice Wielkie
Contra Sułków 4-0 Legion Pierzchów
LZS Czarnochowice 1-2 Naprzód Ochmanów
Start Brzezie 4-3 OSS Rajsko (Kraków)
Tęcza Słomiróg 1-3 Sparta Winiary
Targowianka Targowisko 2-0 Stryszowianka Stryszowa

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Targowianka Targowisko 3-0 Wieliczanka Wieliczka
Stryszowianka Stryszowa 2-1 Tęcza Słomiróg
Sparta Winiary 1-2 Start Brzezie
OSS Rajsko (Kraków) 1-3 LZS Czarnochowice
Naprzód Ochmanów 2-1 Contra Sułków
Legion Pierzchów 1-5 Wilga Golkowice
Wilga Koźmice Wielkie 2-3 Iskra Zakrzów

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Wieliczanka Wieliczka 1-0 Wilga Koźmice Wielkie
Iskra Zakrzów 4-1 Legion Pierzchów
Wilga Golkowice 2-5 Naprzód Ochmanów
Contra Sułków 0-1 OSS Rajsko (Kraków)
LZS Czarnochowice 1-0 Sparta Winiary
Start Brzezie 4-2 Stryszowianka Stryszowa
Tęcza Słomiróg 1-2 Targowianka Targowisko

Kolejka 25 - 15 czerwca

Tęcza Słomiróg 2-1 Wieliczanka Wieliczka
Targowianka Targowisko 4-2 Start Brzezie
Stryszowianka Stryszowa 0-3 LZS Czarnochowice
(wo)
mecz przerwany przy stanie 2-1 z powodu uderzenia sędziego przez gracza gospodarzy
Sparta Winiary 2-3 Contra Sułków
OSS Rajsko (Kraków) 2-5 Wilga Golkowice
Naprzód Ochmanów 2-2 Iskra Zakrzów
Legion Pierzchów 0-3 Wilga Koźmice Wielkie

Kolejka 26 - 21 czerwca

Wieliczanka Wieliczka 3-0 Legion Pierzchów
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wilga Koźmice Wielkie 1-3 Naprzód Ochmanów
Iskra Zakrzów 3-3 OSS Rajsko (Kraków)
Wilga Golkowice 1-2 Sparta Winiary
Contra Sułków 10-1 Stryszowianka Stryszowa
LZS Czarnochowice 4-2 Targowianka Targowisko
Start Brzezie 2-1 Tęcza Słomiróg

Klasa A 2007/2008 (Wieliczka)

Klasa C 2007/2008 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas