[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Wieliczka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 26 54 16 6 4 53-23 10 2 1 29-6 6 4 3 24-17
2.  Wiślanka Grabie 26 45 13 6 7 58-34 6 4 3 33-16 7 2 4 25-18
3.  Nadwiślanka Nowe Brzesko 26 44 12 8 6 48-40 8 2 3 29-21 4 6 3 19-19
4.  Wawrzynianka Wawrzeńczyce 26 41 13 2 11 54-51 6 1 6 25-24 7 1 5 29-27
5.  Gdovia Gdów 26 38 10 8 8 45-38 7 3 3 29-17 3 5 5 16-21
6.  Wisła Niepołomice 26 36 9 9 8 39-40 4 5 4 17-17 5 4 4 22-23 2 3 1 0 1 8-7
7.  Czarni Staniątki 26 36 10 6 10 48-51 5 4 4 29-28 5 2 6 19-23 2 3 1 0 1 7-8
8.  Wolni Kłaj 26 34 9 7 10 47-47 4 4 5 18-18 5 3 5 29-29 6 10 3 1 2 13-8
9.  KS Rożnowa 26 34 10 4 12 50-58 6 2 5 26-28 4 2 7 24-30 6 9 2 3 1 12-7
10.  Zjednoczeni Branice (Kraków) 26 34 9 7 10 38-50 6 1 6 20-32 3 6 4 18-18 6 8 2 2 2 8-14
11.  Piłkarz Podłęże 26 34 9 7 10 32-42 4 6 3 15-15 5 1 7 17-27 6 5 1 2 3 6-10
12.  Strażak Kokotów 26 32 8 8 10 40-38 6 4 3 25-12 2 4 7 15-26
13.  Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 26 27 8 3 15 44-51 4 2 7 22-23 4 1 8 22-28
14.  Promień Zakrzowiec 26 15 4 3 19 23-56 2 2 9 14-31 2 1 10 9-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie    2-0 1-1 6-1 2-1 2-0 3-0 2-0 1-0 1-1 5-0 1-0 1-2 2-0 
 2 Wiślanka Grabie1-1     0-0 2-3 1-1 4-0 1-3 7-3 4-2 1-1 4-0 0-2 4-0 4-0 
 3 Nadwiślanka Nowe Brzesko2-3 4-2     2-2 2-2 2-4 1-0 2-1 4-1 1-0 1-3 4-1 3-2 1-0 
 4 Wawrzynianka Wawrzeńczyce0-1 2-1 3-1     0-2 1-1 1-2 1-2 7-3 1-4 3-2 1-0 1-4 4-1 
 5 Gdovia Gdów2-2 0-3 0-1 5-1     4-0 2-1 2-2 2-3 3-1 1-1 2-0 3-1 3-1 
 6 Wisła Niepołomice0-0 1-2 0-0 0-3 1-2     4-5 0-0 4-1 0-0 3-2 2-2 1-0 1-0 
 7 Czarni Staniątki2-1 2-2 4-4 1-0 1-1 2-4     7-3 3-1 1-3 1-2 3-3 2-1 0-3 
 8 Wolni Kłaj1-2 3-2 3-1 3-1 1-1 1-2 0-1     0-0 1-3 2-1 1-1 1-2 1-1 
 9 KS Rożnowa3-2 0-4 2-4 1-2 2-1 2-4 2-2 0-6     0-0 3-0 6-1 3-2 2-0 
 10 Zjednoczeni Branice (Kraków)0-4 2-2 2-1 2-3 2-0 1-4 2-1 4-1 0-8     0-3* 2-1 3-2 0-2 
 11 Piłkarz Podłęże2-2 1-2 1-1 1-3 2-0 1-1 2-0 0-3 1-1 1-1     1-1 1-0 1-0 
 12 Strażak Kokotów0-1 1-2 1-2 3-1 5-1 0-0 2-2 1-1 2-0 2-0 3-0*     2-2 3-0 
 13 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)3-2 0-2 2-3 1-2 1-1 0-0 2-0 3-4 1-2 4-2 1-2 1-2     3-1 
 14 Promień Zakrzowiec1-3 0-1 0-0 0-7 1-3 3-2 1-2 0-3 1-2 2-2 0-1 2-1 3-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Czarni Staniątki 1-3 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Gdovia Gdów 2-2 Wolni Kłaj
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-4 Wisła Niepołomice
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 0-2 Wiślanka Grabie
Piłkarz Podłęże 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Promień Zakrzowiec 0-7 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
KS Rożnowa 6-1 Strażak Kokotów

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Strażak Kokotów
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 7-3 KS Rożnowa
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-0 Promień Zakrzowiec
Wiślanka Grabie 4-0 Piłkarz Podłęże
Wisła Niepołomice 1-0 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Wolni Kłaj 3-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Czarni Staniątki 1-1 Gdovia Gdów

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Gdovia Gdów 3-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-0 Czarni Staniątki
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 3-4 Wolni Kłaj
Piłkarz Podłęże 1-1 Wisła Niepołomice
Promień Zakrzowiec 0-1 Wiślanka Grabie
KS Rożnowa 3-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Strażak Kokotów 3-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 Strażak Kokotów
Wiślanka Grabie 4-2 KS Rożnowa
Wisła Niepołomice 1-0 Promień Zakrzowiec
Wolni Kłaj 2-1 Piłkarz Podłęże
Czarni Staniątki 2-1 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Gdovia Gdów 0-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko

Kolejka 5 - 1-2 września

Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 1-1 Gdovia Gdów
Piłkarz Podłęże 2-0 Czarni Staniątki
Promień Zakrzowiec 0-3 Wolni Kłaj
KS Rożnowa 2-4 Wisła Niepołomice
Strażak Kokotów 1-2 Wiślanka Grabie
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Kolejka 6 - 3-4 listopada

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wiślanka Grabie 2-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wisła Niepołomice 2-2 Strażak Kokotów
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wolni Kłaj 0-0 KS Rożnowa
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Czarni Staniątki 0-3 Promień Zakrzowiec
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Gdovia Gdów 1-1 Piłkarz Podłęże
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Nadwiślanka Nowe Brzesko 3-2 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 7 - 15-16 września

Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 4-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Piłkarz Podłęże 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Promień Zakrzowiec 1-3 Gdovia Gdów
KS Rożnowa 2-2 Czarni Staniątki
Strażak Kokotów 1-1 Wolni Kłaj
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-1 Wisła Niepołomice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-0 Wiślanka Grabie

Kolejka 8 - 22-23 września

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-2 Wiślanka Grabie
Wisła Niepołomice 0-0 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wolni Kłaj 3-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Czarni Staniątki 3-3 Strażak Kokotów
Gdovia Gdów 2-3 KS Rożnowa
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-0 Promień Zakrzowiec
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Piłkarz Podłęże

Kolejka 9 - 29-30 września

Piłkarz Podłęże 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Promień Zakrzowiec 3-4 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
KS Rożnowa 2-4 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Strażak Kokotów 5-1 Gdovia Gdów
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-2 Czarni Staniątki
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-0 Wolni Kłaj 11 listopada
Wiślanka Grabie 4-0 Wisła Niepołomice

Kolejka 10 - 6-7 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 1-4 Wisła Niepołomice
Wolni Kłaj 3-2 Wiślanka Grabie
Czarni Staniątki 2-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Gdovia Gdów 5-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Nadwiślanka Nowe Brzesko 4-1 Strażak Kokotów
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 KS Rożnowa
Piłkarz Podłęże 1-0 Promień Zakrzowiec

Kolejka 11 - 13-14 października

Promień Zakrzowiec 2-2 Zjednoczeni Branice (Kraków)
KS Rożnowa 3-0 Piłkarz Podłęże
Strażak Kokotów 2-2 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-1 Gdovia Gdów
Wiślanka Grabie 1-3 Czarni Staniątki
Wisła Niepołomice 0-0 Wolni Kłaj

Kolejka 12 - 20-21 października

Zjednoczeni Branice (Kraków) 4-1 Wolni Kłaj
Czarni Staniątki 2-4 Wisła Niepołomice
Gdovia Gdów 0-3 Wiślanka Grabie
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Piłkarz Podłęże 1-1 Strażak Kokotów
Promień Zakrzowiec 1-2 KS Rożnowa

Kolejka 13 - 27-28 października

KS Rożnowa 0-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Strażak Kokotów 3-0 Promień Zakrzowiec
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 3-2 Piłkarz Podłęże
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-2 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Wiślanka Grabie 0-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wisła Niepołomice 1-2 Gdovia Gdów
Wolni Kłaj 0-1 Czarni Staniątki

Kolejka 14 - 29-30 marca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Czarni Staniątki
Wolni Kłaj 1-1 Gdovia Gdów
Wisła Niepołomice 0-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wiślanka Grabie 4-0 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5-0 Piłkarz Podłęże
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 4-1 Promień Zakrzowiec
Strażak Kokotów 2-0 KS Rożnowa

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Strażak Kokotów 2-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
KS Rożnowa 1-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Promień Zakrzowiec 1-3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Piłkarz Podłęże 1-2 Wiślanka Grabie
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 0-0 Wisła Niepołomice
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-1 Wolni Kłaj
Gdovia Gdów 2-1 Czarni Staniątki

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-0 Gdovia Gdów
Czarni Staniątki 4-4 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wolni Kłaj 1-2 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Wisła Niepołomice 3-2 Piłkarz Podłęże
Wiślanka Grabie 4-0 Promień Zakrzowiec
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-0 KS Rożnowa
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-0 Strażak Kokotów

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-4 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Strażak Kokotów 0-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
KS Rożnowa 0-4 Wiślanka Grabie
Promień Zakrzowiec 3-2 Wisła Niepołomice
Piłkarz Podłęże 0-3 Wolni Kłaj
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 2-0 Czarni Staniątki
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-2 Gdovia Gdów

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Zjednoczeni Branice (Kraków) 2-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Gdovia Gdów 3-1 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Czarni Staniątki 1-2 Piłkarz Podłęże
Wolni Kłaj 1-1 Promień Zakrzowiec
Wisła Niepołomice 4-1 KS Rożnowa
Wiślanka Grabie 0-2 Strażak Kokotów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6-1 Wawrzynianka Wawrzeńczyce

Kolejka 19 - 1 maja

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 2-1 Wiślanka Grabie
Strażak Kokotów 0-0 Wisła Niepołomice
KS Rożnowa 0-6 Wolni Kłaj
Promień Zakrzowiec 1-2 Czarni Staniątki
Piłkarz Podłęże 2-0 Gdovia Gdów
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 2-3 Nadwiślanka Nowe Brzesko

Kolejka 20 - 4 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 3-2 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Nadwiślanka Nowe Brzesko 1-3 Piłkarz Podłęże
Gdovia Gdów 3-1 Promień Zakrzowiec
Czarni Staniątki 3-1 KS Rożnowa
Wolni Kłaj 1-1 Strażak Kokotów
Wisła Niepołomice 0-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wiślanka Grabie 1-1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie

Kolejka 21 - 10-11 maja

Wiślanka Grabie 1-1 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2-0 Wisła Niepołomice
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-2 Wolni Kłaj
Strażak Kokotów 2-2 Czarni Staniątki
KS Rożnowa 2-1 Gdovia Gdów
Promień Zakrzowiec 0-0 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Piłkarz Podłęże 1-0 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)

Kolejka 22 - 17-18 maja

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-3 Piłkarz Podłęże
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 3-1 Promień Zakrzowiec
Nadwiślanka Nowe Brzesko 4-1 KS Rożnowa
Gdovia Gdów 2-0 Strażak Kokotów
Czarni Staniątki 1-0 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Wolni Kłaj 1-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wisła Niepołomice 1-2 Wiślanka Grabie

Kolejka 23 - 24-25 maja

Wisła Niepołomice 0-0 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wiślanka Grabie 7-3 Wolni Kłaj
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 3-0 Czarni Staniątki
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 0-2 Gdovia Gdów
Strażak Kokotów 1-2 Nadwiślanka Nowe Brzesko
KS Rożnowa 3-2 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Promień Zakrzowiec 0-1 Piłkarz Podłęże

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-2 Promień Zakrzowiec
Piłkarz Podłęże 1-1 KS Rożnowa
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 1-2 Strażak Kokotów
Nadwiślanka Nowe Brzesko 2-2 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Gdovia Gdów 2-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Czarni Staniątki 2-2 Wiślanka Grabie
Wolni Kłaj 1-2 Wisła Niepołomice

Kolejka 25 - 8 czerwca

Wolni Kłaj 1-3 Zjednoczeni Branice (Kraków)
Wisła Niepołomice 4-5 Czarni Staniątki
Wiślanka Grabie 1-1 Gdovia Gdów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1-1 Nadwiślanka Nowe Brzesko
Wawrzynianka Wawrzeńczyce 1-4 Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków)
Strażak Kokotów 3-0 Piłkarz Podłęże
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Rożnowa 2-0 Promień Zakrzowiec

Kolejka 26 - 14 czerwca

Zjednoczeni Branice (Kraków) 0-8 KS Rożnowa
Promień Zakrzowiec 2-1 Strażak Kokotów
Piłkarz Podłęże 1-3 Wawrzynianka Wawrzeńczyce
Orzeł II Piaski Wielkie (Kraków) 3-2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Nadwiślanka Nowe Brzesko 4-2 Wiślanka Grabie
Gdovia Gdów 4-0 Wisła Niepołomice
Czarni Staniątki 7-3 Wolni Kłaj

Liga okręgowa 2007/2008 (Kraków)

Klasa A 2007/2008 (Kraków I)
Klasa A 2007/2008 (Kraków II)
Klasa A 2007/2008 (Myślenice)

Klasa B 2007/2008 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas