[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Kraków I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Modlnica 30 63 18 9 3 71-46 11 2 2 33-15 7 7 1 38-31
2.  JKS Zelków 30 60 19 3 8 78-50 11 2 2 45-22 8 1 6 33-28
3.  Grębałowianka Kraków 30 58 17 7 6 76-40 10 2 3 50-19 7 5 3 26-21
4.  Hutnik II Kraków 30 56 16 8 6 83-40 9 5 1 48-13 7 3 5 35-27
5.  LKS Niedźwiedź 30 50 15 5 10 70-48 8 1 6 34-23 7 4 4 36-25
6.  Dragon Szczyglice 30 49 14 7 9 69-53 9 3 3 39-19 5 4 6 30-34
7.  LKS Skała 2004 30 40 9 13 8 52-62 6 5 4 29-22 3 8 4 23-40
8.  Michałowianka Michałowice 30 39 12 3 15 46-56 5 2 8 25-28 7 1 7 21-28
9.  Partyzant Dojazdów 30 38 11 5 14 59-60 4 2 9 30-29 7 3 5 29-31 2 3 1 0 1 4-3
10.  Milenium Radziemice 30 38 11 5 14 63-74 7 3 5 40-32 4 2 9 23-42 2 3 1 0 1 3-4
11.  Bibiczanka Bibice 30 36 10 6 14 47-65 7 3 5 32-23 3 3 9 15-42
12.  Kosynierzy Łuczyce 30 33 9 6 15 44-56 4 4 7 26-32 5 2 8 18-24
13.  Tonianka Tonie (Kraków) 30 32 8 8 14 42-61 3 3 9 18-31 5 5 5 24-30
14.  Spartak Wielkanoc-Gołcza 30 30 8 6 16 59-78 4 5 6 37-38 4 1 10 22-40
15.  Sportowiec Modlniczka 30 28 7 7 16 31-59 4 6 5 20-26 3 1 11 11-33
16.  Tramwaj II Kraków 30 18 4 6 20 35-77 3 4 8 21-26 1 2 12 14-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Modlnica    5-2 1-1 2-0 2-1 0-3 0-1 3-0 2-0 6-2 4-1 3-2 0-0 2-1 1-0 2-1 
 2 JKS Zelków2-3     3-1 3-1 3-2 4-2 2-2 3-1 1-4 4-1 1-0 2-1 5-1 3-2 1-1 8-0 
 3 Grębałowianka Kraków1-1 0-1     3-3 2-1 7-2 6-3 7-1 2-4 7-0 4-0 3-0 2-0 0-1 4-1 2-1 
 4 Hutnik II Kraków13-2 1-1 1-1     2-2 1-1 1-1 0-1 8-0 4-2 3-0 2-0 3-1 5-1 1-0 3-0 
 5 LKS Niedźwiedź0-4 3-2 2-0 1-2     1-5 2-2 0-2 3-0 4-0 6-1 0-1 3-4 3-0 3-0 3-0 
 6 Dragon Szczyglice0-1 3-2 2-1 3-0 0-1     3-3 2-0 1-3 2-2 2-2 2-1 4-1 3-1 2-1 10-0 
 7 LKS Skała 20043-3 0-2 1-2 1-2 2-2 1-0     3-0 3-0 1-0 1-1 2-0 3-3 3-3 2-3 3-1 
 8 Michałowianka Michałowice3-3 0-1 0-2 2-1 0-3 1-2 0-1     3-1 1-4 3-5 0-1 3-3 3-0 2-0 4-1 
 9 Partyzant Dojazdów1-5 1-2 1-1 3-3 2-4 3-1 5-0 1-2     0-2 1-2 3-1 1-2 7-0 0-1 1-3 
 10 Milenium Radziemice2-2 0-2 3-3 3-0* 3-6 2-2 10-0 2-1 1-4     3-1 2-3 2-1 3-2 0-2 4-3 
 11 Bibiczanka Bibice1-1 4-1 2-3 1-6 3-1 3-2 4-1 2-3 1-2 2-3     0-0 0-0 1-0 3-0 5-0 
 12 Kosynierzy Łuczyce0-2 4-2 2-3 1-5 1-1 3-3 2-2 0-2 2-4 3-1 0-0     0-2 1-4 5-0 2-1 
 13 Tonianka Tonie (Kraków)2-2 2-1 0-3 1-1 1-4 2-4 0-2 1-2 0-3* 0-2 4-0 0-4     1-2 3-0 1-1 
 14 Spartak Wielkanoc-Gołcza1-1 3-5 2-3 0-4 4-4 5-1 2-2 2-5 3-3 5-2 0-1 2-2 1-2     5-2 2-1 
 15 Sportowiec Modlniczka1-2 1-7 1-1 1-3 0-2 1-1 1-1 1-0 1-1 2-1 3-0* 1-2 2-2 3-2     1-1 
 16 Tramwaj II Kraków1-6 1-2 0-1 2-4 0-2 0-1 2-2 1-1 0-0 1-1 7-1 2-0 1-2 2-3 1-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Tramwaj II Kraków 1-2 Tonianka Tonie (Kraków) 22 sierpnia
Błękitni Modlnica 2-0 Hutnik II Kraków
Bibiczanka Bibice 2-3 Milenium Radziemice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-5 Michałowianka Michałowice
JKS Zelków 3-1 Grębałowianka Kraków
LKS Skała 2004 2-0 Kosynierzy Łuczyce
Partyzant Dojazdów 0-1 Sportowiec Modlniczka
LKS Niedźwiedź 1-5 Dragon Szczyglice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 2-4 Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka 0-2 LKS Niedźwiedź
Kosynierzy Łuczyce 2-4 Partyzant Dojazdów
Grębałowianka Kraków 6-3 LKS Skała 2004
Michałowianka Michałowice 0-1 JKS Zelków
Milenium Radziemice 3-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Hutnik II Kraków 3-0 Bibiczanka Bibice
Tramwaj II Kraków 1-6 Błękitni Modlnica 29 sierpnia

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Błękitni Modlnica 0-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Bibiczanka Bibice 5-0 Tramwaj II Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-4 Hutnik II Kraków
JKS Zelków 4-1 Milenium Radziemice
LKS Skała 2004 3-0 Michałowianka Michałowice
Partyzant Dojazdów 1-1 Grębałowianka Kraków
LKS Niedźwiedź 0-1 Kosynierzy Łuczyce
Dragon Szczyglice 2-1 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tonianka Tonie (Kraków) 3-0 Sportowiec Modlniczka
Kosynierzy Łuczyce 3-3 Dragon Szczyglice
Grębałowianka Kraków 2-1 LKS Niedźwiedź
Michałowianka Michałowice 3-1 Partyzant Dojazdów
Milenium Radziemice 10-0 LKS Skała 2004
Hutnik II Kraków 1-1 JKS Zelków
Tramwaj II Kraków 2-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Błękitni Modlnica 4-1 Bibiczanka Bibice

Kolejka 5 - 1-2 września

Bibiczanka Bibice 0-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-1 Błękitni Modlnica
JKS Zelków 8-0 Tramwaj II Kraków
LKS Skała 2004 1-2 Hutnik II Kraków
Partyzant Dojazdów 0-2 Milenium Radziemice
LKS Niedźwiedź 0-2 Michałowianka Michałowice
Dragon Szczyglice 2-1 Grębałowianka Kraków
Sportowiec Modlniczka 1-2 Kosynierzy Łuczyce

Kolejka 6 - 5 września

Tonianka Tonie (Kraków) 0-4 Kosynierzy Łuczyce
Grębałowianka Kraków 4-1 Sportowiec Modlniczka
Michałowianka Michałowice 1-2 Dragon Szczyglice
Milenium Radziemice 3-6 LKS Niedźwiedź
Hutnik II Kraków 8-0 Partyzant Dojazdów
Tramwaj II Kraków 2-2 LKS Skała 2004
Błękitni Modlnica 5-2 JKS Zelków
Bibiczanka Bibice 1-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 7 - 10-11 listopada

Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-2 Tonianka Tonie (Kraków)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
JKS Zelków 1-0 Bibiczanka Bibice 16 marca
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Skała 2004 3-3 Błękitni Modlnica
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Partyzant Dojazdów 1-3 Tramwaj II Kraków
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
LKS Niedźwiedź 1-2 Hutnik II Kraków
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Dragon Szczyglice 2-2 Milenium Radziemice 15 marca
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Sportowiec Modlniczka 1-0 Michałowianka Michałowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Kosynierzy Łuczyce 2-3 Grębałowianka Kraków
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 8 - 15-16 września

Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Grębałowianka Kraków
Michałowianka Michałowice 0-1 Kosynierzy Łuczyce
Milenium Radziemice 0-2 Sportowiec Modlniczka
Hutnik II Kraków 1-1 Dragon Szczyglice
Tramwaj II Kraków 0-2 LKS Niedźwiedź
Błękitni Modlnica 2-0 Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice 4-1 LKS Skała 2004
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-5 JKS Zelków

Kolejka 9 - 22-23 września

JKS Zelków 5-1 Tonianka Tonie (Kraków)
LKS Skała 2004 3-3 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Partyzant Dojazdów 1-2 Bibiczanka Bibice
LKS Niedźwiedź 0-4 Błękitni Modlnica
Dragon Szczyglice 10-0 Tramwaj II Kraków
Sportowiec Modlniczka 1-3 Hutnik II Kraków
Kosynierzy Łuczyce 3-1 Milenium Radziemice
Grębałowianka Kraków 7-1 Michałowianka Michałowice

Kolejka 10 - 29-30 września

Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Michałowianka Michałowice
Milenium Radziemice 3-3 Grębałowianka Kraków
Hutnik II Kraków 2-0 Kosynierzy Łuczyce
Tramwaj II Kraków 1-0 Sportowiec Modlniczka
Błękitni Modlnica 0-3 Dragon Szczyglice
Bibiczanka Bibice 3-1 LKS Niedźwiedź
Spartak Wielkanoc-Gołcza 3-3 Partyzant Dojazdów
JKS Zelków 2-2 LKS Skała 2004

Kolejka 11 - 6-7 października

LKS Skała 2004 3-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Partyzant Dojazdów 1-2 JKS Zelków
LKS Niedźwiedź 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Dragon Szczyglice 2-2 Bibiczanka Bibice
Sportowiec Modlniczka 1-2 Błękitni Modlnica
Kosynierzy Łuczyce 2-1 Tramwaj II Kraków
Grębałowianka Kraków 3-3 Hutnik II Kraków
Michałowianka Michałowice 1-4 Milenium Radziemice

Kolejka 12 - 13-14 października

Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 Milenium Radziemice
Hutnik II Kraków 0-1 Michałowianka Michałowice
Tramwaj II Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków
Błękitni Modlnica 3-2 Kosynierzy Łuczyce
Bibiczanka Bibice 3-0 Sportowiec Modlniczka
Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-1 Dragon Szczyglice
JKS Zelków 3-2 LKS Niedźwiedź
LKS Skała 2004 3-0 Partyzant Dojazdów

Kolejka 13 - 20-21 października

Partyzant Dojazdów 1-2 Tonianka Tonie (Kraków)
LKS Niedźwiedź 2-2 LKS Skała 2004
Dragon Szczyglice 3-2 JKS Zelków
Sportowiec Modlniczka 3-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Kosynierzy Łuczyce 0-0 Bibiczanka Bibice
Grębałowianka Kraków 1-1 Błękitni Modlnica
Michałowianka Michałowice 4-1 Tramwaj II Kraków
Milenium Radziemice 3-0 Hutnik II Kraków
(wo)

Kolejka 14 - 27-28 października

Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Hutnik II Kraków
Tramwaj II Kraków 1-1 Milenium Radziemice
Błękitni Modlnica 3-0 Michałowianka Michałowice
Bibiczanka Bibice 2-3 Grębałowianka Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-2 Kosynierzy Łuczyce
JKS Zelków 1-1 Sportowiec Modlniczka
LKS Skała 2004 1-0 Dragon Szczyglice
Partyzant Dojazdów 2-4 LKS Niedźwiedź

Kolejka 15 - 3-4 listopada

LKS Niedźwiedź 3-4 Tonianka Tonie (Kraków)
Dragon Szczyglice 1-3 Partyzant Dojazdów
Sportowiec Modlniczka 1-1 LKS Skała 2004
Kosynierzy Łuczyce 4-2 JKS Zelków
Grębałowianka Kraków 0-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Michałowianka Michałowice 3-5 Bibiczanka Bibice
Milenium Radziemice 2-2 Błękitni Modlnica
Hutnik II Kraków 3-0 Tramwaj II Kraków

Kolejka 16 - 22 marca

Tonianka Tonie (Kraków) 1-1 Tramwaj II Kraków
Hutnik II Kraków 13-2 Błękitni Modlnica
Milenium Radziemice 3-1 Bibiczanka Bibice
Michałowianka Michałowice 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Grębałowianka Kraków 0-1 JKS Zelków
Kosynierzy Łuczyce 2-2 LKS Skała 2004
Sportowiec Modlniczka 1-1 Partyzant Dojazdów
Dragon Szczyglice 0-1 LKS Niedźwiedź

Kolejka 17 - 29-30 marca

Dragon Szczyglice 4-1 Tonianka Tonie (Kraków)
LKS Niedźwiedź 3-0 Sportowiec Modlniczka
Partyzant Dojazdów 3-1 Kosynierzy Łuczyce
LKS Skała 2004 1-2 Grębałowianka Kraków
JKS Zelków 3-1 Michałowianka Michałowice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-2 Milenium Radziemice
Bibiczanka Bibice 1-6 Hutnik II Kraków
Błękitni Modlnica 2-1 Tramwaj II Kraków

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Tonianka Tonie (Kraków) 2-2 Błękitni Modlnica
Tramwaj II Kraków 7-1 Bibiczanka Bibice
Hutnik II Kraków 5-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Milenium Radziemice 0-2 JKS Zelków
Michałowianka Michałowice 0-1 LKS Skała 2004
Grębałowianka Kraków 2-4 Partyzant Dojazdów
Kosynierzy Łuczyce 1-1 LKS Niedźwiedź
Sportowiec Modlniczka 1-1 Dragon Szczyglice

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Sportowiec Modlniczka 2-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Dragon Szczyglice 2-1 Kosynierzy Łuczyce
LKS Niedźwiedź 2-0 Grębałowianka Kraków
Partyzant Dojazdów 1-2 Michałowianka Michałowice
LKS Skała 2004 1-0 Milenium Radziemice
JKS Zelków 3-1 Hutnik II Kraków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-1 Tramwaj II Kraków
Bibiczanka Bibice 1-1 Błękitni Modlnica

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Tonianka Tonie (Kraków) 4-0 Bibiczanka Bibice
Błękitni Modlnica 2-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Tramwaj II Kraków 1-2 JKS Zelków
Hutnik II Kraków 1-1 LKS Skała 2004
Milenium Radziemice 1-4 Partyzant Dojazdów
Michałowianka Michałowice 0-3 LKS Niedźwiedź
Grębałowianka Kraków 7-2 Dragon Szczyglice
Kosynierzy Łuczyce 5-0 Sportowiec Modlniczka

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Kosynierzy Łuczyce 0-2 Tonianka Tonie (Kraków)
Sportowiec Modlniczka 1-1 Grębałowianka Kraków
Dragon Szczyglice 2-0 Michałowianka Michałowice
LKS Niedźwiedź 4-0 Milenium Radziemice
Partyzant Dojazdów 3-3 Hutnik II Kraków
LKS Skała 2004 3-1 Tramwaj II Kraków
JKS Zelków 2-3 Błękitni Modlnica
Spartak Wielkanoc-Gołcza 0-1 Bibiczanka Bibice

Kolejka 22 - 3-4 maja

Tonianka Tonie (Kraków) 1-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Bibiczanka Bibice 4-1 JKS Zelków
Błękitni Modlnica 0-1 LKS Skała 2004
Tramwaj II Kraków 0-0 Partyzant Dojazdów
Hutnik II Kraków 2-2 LKS Niedźwiedź
Milenium Radziemice 2-2 Dragon Szczyglice
Michałowianka Michałowice 2-0 Sportowiec Modlniczka
Grębałowianka Kraków 3-0 Kosynierzy Łuczyce

Kolejka 23 - 10-11 maja

Grębałowianka Kraków 2-0 Tonianka Tonie (Kraków)
Kosynierzy Łuczyce 0-2 Michałowianka Michałowice
Sportowiec Modlniczka 2-1 Milenium Radziemice
Dragon Szczyglice 3-0 Hutnik II Kraków
LKS Niedźwiedź 3-0 Tramwaj II Kraków
Partyzant Dojazdów 1-5 Błękitni Modlnica
LKS Skała 2004 1-1 Bibiczanka Bibice
JKS Zelków 3-2 Spartak Wielkanoc-Gołcza

Kolejka 24 - 17-18 maja

Tonianka Tonie (Kraków) 2-1 JKS Zelków
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-2 LKS Skała 2004 4 czerwca
Bibiczanka Bibice 1-2 Partyzant Dojazdów
Błękitni Modlnica 2-1 LKS Niedźwiedź
Tramwaj II Kraków 0-1 Dragon Szczyglice
Hutnik II Kraków 1-0 Sportowiec Modlniczka
Milenium Radziemice 2-3 Kosynierzy Łuczyce
Michałowianka Michałowice 0-2 Grębałowianka Kraków

Kolejka 25 - 21-22 maja

Michałowianka Michałowice 3-3 Tonianka Tonie (Kraków)
Grębałowianka Kraków 7-0 Milenium Radziemice
Kosynierzy Łuczyce 1-5 Hutnik II Kraków
Sportowiec Modlniczka 1-1 Tramwaj II Kraków
Dragon Szczyglice 0-1 Błękitni Modlnica
LKS Niedźwiedź 6-1 Bibiczanka Bibice
Partyzant Dojazdów 7-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza
LKS Skała 2004 0-2 JKS Zelków

Kolejka 26 - 24-25 maja

Tonianka Tonie (Kraków) 0-2 LKS Skała 2004
JKS Zelków 1-4 Partyzant Dojazdów
Spartak Wielkanoc-Gołcza 4-4 LKS Niedźwiedź
Bibiczanka Bibice 3-2 Dragon Szczyglice
Błękitni Modlnica 1-0 Sportowiec Modlniczka
Tramwaj II Kraków 2-0 Kosynierzy Łuczyce
Hutnik II Kraków 1-1 Grębałowianka Kraków
Milenium Radziemice 2-1 Michałowianka Michałowice

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Milenium Radziemice 2-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Michałowianka Michałowice 2-1 Hutnik II Kraków
Grębałowianka Kraków 2-1 Tramwaj II Kraków
Kosynierzy Łuczyce 0-2 Błękitni Modlnica
Sportowiec Modlniczka 3-0 Bibiczanka Bibice
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Dragon Szczyglice 3-1 Spartak Wielkanoc-Gołcza
LKS Niedźwiedź 3-2 JKS Zelków
Partyzant Dojazdów 5-0 LKS Skała 2004

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 0-3 Partyzant Dojazdów
(wo)
odwołany, MZPN nie wyznaczył sędziów do prowadzenia spotkania
LKS Skała 2004 2-2 LKS Niedźwiedź
JKS Zelków 4-2 Dragon Szczyglice
Spartak Wielkanoc-Gołcza 5-2 Sportowiec Modlniczka
Bibiczanka Bibice 0-0 Kosynierzy Łuczyce
Błękitni Modlnica 1-1 Grębałowianka Kraków
Tramwaj II Kraków 1-1 Michałowianka Michałowice
Hutnik II Kraków 4-2 Milenium Radziemice

Kolejka 29 - 14 czerwca

Hutnik II Kraków 3-1 Tonianka Tonie (Kraków)
Milenium Radziemice 4-3 Tramwaj II Kraków
Michałowianka Michałowice 3-3 Błękitni Modlnica
Grębałowianka Kraków 4-0 Bibiczanka Bibice
Kosynierzy Łuczyce 1-4 Spartak Wielkanoc-Gołcza
Sportowiec Modlniczka 1-7 JKS Zelków
Dragon Szczyglice 3-3 LKS Skała 2004
LKS Niedźwiedź 3-0 Partyzant Dojazdów

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Tonianka Tonie (Kraków) 1-4 LKS Niedźwiedź
Partyzant Dojazdów 3-1 Dragon Szczyglice
LKS Skała 2004 2-3 Sportowiec Modlniczka
JKS Zelków 2-1 Kosynierzy Łuczyce
Spartak Wielkanoc-Gołcza 2-3 Grębałowianka Kraków
Bibiczanka Bibice 2-3 Michałowianka Michałowice
Błękitni Modlnica 6-2 Milenium Radziemice
Tramwaj II Kraków 2-4 Hutnik II Kraków

Baraże o udział w klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2007/2008 (Kraków)

Klasa A 2007/2008 (Kraków II)
Klasa A 2007/2008 (Myślenice)
Klasa A 2007/2008 (Wieliczka)

Klasa B 2007/2008 (Kraków I)
Klasa B 2007/2008 (Kraków II)
Klasa B 2007/2008 (Kraków III)
Klasa B 2007/2008 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas