[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lotnik II Kryspinów 20 43 13 4 3 62-27 6 1 3 34-13 7 3 0 28-14
2.  Wisła Rząska 20 42 13 3 4 54-27 6 1 3 30-18 7 2 1 24-9
3.  Sokół Rybna 20 39 12 3 5 44-28 7 2 1 21-8 5 1 4 23-20 2 3 1 0 1 2-2
4.  Niegoszowianka Niegoszowice 20 39 12 3 5 57-34 7 2 1 34-18 5 1 4 23-16 2 3 1 0 1 2-2
5.  Kaszowianka Kaszów 20 34 11 1 8 56-46 8 0 2 34-15 3 1 6 22-31
6.  Tęcza Piekary 20 32 9 5 6 49-40 6 2 2 30-14 3 3 4 19-26
7.  Wisła Jeziorzany 20 29 8 5 7 54-44 5 2 3 27-21 3 3 4 27-23
8.  Orlęta Rudawa 20 25 7 4 9 27-46 4 2 4 18-25 3 2 5 9-21
9.  Orzeł Bębło 20 14 3 5 12 23-52 3 3 4 16-19 0 2 8 7-33
10.  Iskra Czułów 20 12 4 0 16 42-64 3 0 7 22-27 1 0 9 20-37
11.  Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 20 3 0 3 17 18-78 0 3 7 11-31 0 0 10 7-47
Skawinka II Skawina została wykluczona z rozgrywek po 9. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Lotnik II Kryspinów    1-2 0-1 1-2 3-1 4-2 1-1 7-0 3-1 6-3 8-0 
 2 Wisła Rząska1-1     4-2 2-4 1-2 4-1 4-1 0-3 7-2 3-0 4-2 
 3 Sokół Rybna0-2 3-0     1-0 4-3 2-2 2-0 0-0 2-0 3-1 4-0 
 4 Niegoszowianka Niegoszowice1-3 2-2 2-1     6-2 3-3 3-2 2-0 6-1 6-3 3-1 
 5 Kaszowianka Kaszów2-3 0-3 4-2 3-2     4-0 4-2 2-0 3-0 6-3 6-0 
 6 Tęcza Piekary2-2 1-3 4-3 3-1 1-0     2-3 7-0 1-1 6-1 3-0 
 7 Wisła Jeziorzany1-3 1-1 0-3* 3-2 9-3 2-2     0-3 3-1 4-3 4-0 
 8 Orlęta Rudawa1-3 0-5 4-5 1-6 2-2 2-1 2-2     2-0 1-0 3-1 
 9 Orzeł Bębło3-3 0-2 0-2 0-2 2-1 1-2 3-3 0-0     2-1 5-3 
 10 Iskra Czułów2-6 1-2 0-2 0-2 0-4 3-4 2-7 2-0 5-0     7-0 
 11 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)1-2 0-4 2-2 2-2 3-4 1-2 0-6 1-3 1-1 0-5     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Lotnik II Kryspinów 3-1 Orzeł Bębło
Niegoszowianka Niegoszowice 2-2 Wisła Rząska
Kaszowianka Kaszów 2-0 Orlęta Rudawa
Iskra Czułów 0-2 Sokół Rybna
Skawinka II Skawina - Wisła Jeziorzany
było 2-3, anulowany
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-2 Tęcza Piekary

Kolejka 2 - 1-2 września

Orzeł Bębło 1-2 Tęcza Piekary
Wisła Jeziorzany 4-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Sokół Rybna - Skawinka II Skawina
było 3-0, anulowany
Orlęta Rudawa 1-0 Iskra Czułów
Wisła Rząska 1-2 Kaszowianka Kaszów
Lotnik II Kryspinów 1-2 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 3 - 10-11 listopada

Niegoszowianka Niegoszowice 6-1 Orzeł Bębło
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Kaszowianka Kaszów 2-3 Lotnik II Kryspinów
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Iskra Czułów 1-2 Wisła Rząska
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Skawinka II Skawina - Orlęta Rudawa
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-2 Sokół Rybna
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Tęcza Piekary 2-3 Wisła Jeziorzany
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 4 - 15-16 września

Orzeł Bębło 3-3 Wisła Jeziorzany
Sokół Rybna 2-2 Tęcza Piekary
Orlęta Rudawa 3-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Wisła Rząska - Skawinka II Skawina
było 4-0, anulowany
Lotnik II Kryspinów 6-3 Iskra Czułów
Niegoszowianka Niegoszowice 6-2 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 5 - 22-23 września

Kaszowianka Kaszów 3-0 Orzeł Bębło
Iskra Czułów 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Skawinka II Skawina - Lotnik II Kryspinów
było 0-2, anulowany
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-4 Wisła Rząska
Tęcza Piekary 7-0 Orlęta Rudawa
Wisła Jeziorzany 0-3 Sokół Rybna
(wo)

Kolejka 6 - 29-30 września

Orzeł Bębło 0-2 Sokół Rybna
Orlęta Rudawa 2-2 Wisła Jeziorzany
Wisła Rząska 4-1 Tęcza Piekary
Lotnik II Kryspinów 8-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Niegoszowianka Niegoszowice - Skawinka II Skawina
mecz się nie odbył - brak gości, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Kaszowianka Kaszów 6-3 Iskra Czułów

Kolejka 7 - 6-7 października

Iskra Czułów 5-0 Orzeł Bębło
Skawinka II Skawina - Kaszowianka Kaszów
było 0-5, anulowany
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 2-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Tęcza Piekary 2-2 Lotnik II Kryspinów
Wisła Jeziorzany 1-1 Wisła Rząska
Sokół Rybna 0-0 Orlęta Rudawa

Kolejka 8 - 13-14 października

Orzeł Bębło 0-0 Orlęta Rudawa
Wisła Rząska 4-2 Sokół Rybna
Lotnik II Kryspinów 1-1 Wisła Jeziorzany
Niegoszowianka Niegoszowice 3-3 Tęcza Piekary
Kaszowianka Kaszów 6-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Iskra Czułów - Skawinka II Skawina
mecz się nie odbył - brak gości, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 9 - 20-21 października

Skawinka II Skawina - Orzeł Bębło
mecz się nie odbył - brak gospodarzy, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-5 Iskra Czułów
Tęcza Piekary 1-0 Kaszowianka Kaszów
Wisła Jeziorzany 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Sokół Rybna 0-2 Lotnik II Kryspinów
Orlęta Rudawa 0-5 Wisła Rząska

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Mydlniczanka Mydlniki (Kraków).
 
Orzeł Bębło 0-2 Wisła Rząska
Lotnik II Kryspinów 7-0 Orlęta Rudawa
Niegoszowianka Niegoszowice 2-1 Sokół Rybna
Kaszowianka Kaszów 4-2 Wisła Jeziorzany
Iskra Czułów 3-4 Tęcza Piekary

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Tęcza Piekary.
 
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-1 Orzeł Bębło
Wisła Jeziorzany 4-3 Iskra Czułów
Sokół Rybna 4-3 Kaszowianka Kaszów
Orlęta Rudawa 1-6 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Rząska 1-1 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 12 - 29-30 marca

Pauza: Wisła Jeziorzany.
 
Orzeł Bębło 3-3 Lotnik II Kryspinów
Wisła Rząska 2-4 Niegoszowianka Niegoszowice
Orlęta Rudawa 2-2 Kaszowianka Kaszów
Sokół Rybna 3-1 Iskra Czułów
Tęcza Piekary 3-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Pauza: Sokół Rybna.
 
Tęcza Piekary 1-1 Orzeł Bębło
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 0-6 Wisła Jeziorzany
Iskra Czułów 2-0 Orlęta Rudawa
Kaszowianka Kaszów 0-3 Wisła Rząska
Niegoszowianka Niegoszowice 1-3 Lotnik II Kryspinów

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Pauza: Orlęta Rudawa.
 
Orzeł Bębło 0-2 Niegoszowianka Niegoszowice
Lotnik II Kryspinów 3-1 Kaszowianka Kaszów
Wisła Rząska 3-0 Iskra Czułów
Sokół Rybna 4-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Wisła Jeziorzany 2-2 Tęcza Piekary

Kolejka 15 - 19-20 kwietnia

Pauza: Wisła Rząska.
 
Wisła Jeziorzany 3-1 Orzeł Bębło
Tęcza Piekary 4-3 Sokół Rybna
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-3 Orlęta Rudawa
Iskra Czułów 2-6 Lotnik II Kryspinów
Kaszowianka Kaszów 3-2 Niegoszowianka Niegoszowice

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Pauza: Lotnik II Kryspinów.
 
Orzeł Bębło 2-1 Kaszowianka Kaszów
Niegoszowianka Niegoszowice 6-3 Iskra Czułów
Wisła Rząska 4-2 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Orlęta Rudawa 2-1 Tęcza Piekary
Sokół Rybna 2-0 Wisła Jeziorzany

Kolejka 17 - 3-4 maja

Pauza: Niegoszowianka Niegoszowice.
 
Sokół Rybna 2-0 Orzeł Bębło
Wisła Jeziorzany 0-3 Orlęta Rudawa
Tęcza Piekary 1-3 Wisła Rząska
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 1-2 Lotnik II Kryspinów
Iskra Czułów 0-4 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 18 - 10-11 maja

Pauza: Kaszowianka Kaszów.
 
Orzeł Bębło 2-1 Iskra Czułów
Niegoszowianka Niegoszowice 3-1 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Lotnik II Kryspinów 4-2 Tęcza Piekary
Wisła Rząska 4-1 Wisła Jeziorzany
Orlęta Rudawa 4-5 Sokół Rybna

Kolejka 19 - 17-18 maja

Pauza: Iskra Czułów.
 
Orlęta Rudawa 2-0 Orzeł Bębło
Sokół Rybna 3-0 Wisła Rząska
Wisła Jeziorzany 1-3 Lotnik II Kryspinów
Tęcza Piekary 3-1 Niegoszowianka Niegoszowice
Mydlniczanka Mydlniki (Kraków) 3-4 Kaszowianka Kaszów

Kolejka 20 - 24-25 maja

Pauza: Orzeł Bębło.
 
Iskra Czułów 7-0 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Kaszowianka Kaszów 4-0 Tęcza Piekary
Niegoszowianka Niegoszowice 3-2 Wisła Jeziorzany
Lotnik II Kryspinów 0-1 Sokół Rybna
Wisła Rząska 0-3 Orlęta Rudawa

Kolejka 21 - 1 czerwca

Pauza: Mydlniczanka Mydlniki (Kraków).
 
Wisła Rząska 7-2 Orzeł Bębło
Orlęta Rudawa 1-3 Lotnik II Kryspinów
Sokół Rybna 1-0 Niegoszowianka Niegoszowice
Wisła Jeziorzany 9-3 Kaszowianka Kaszów
Tęcza Piekary 6-1 Iskra Czułów

Kolejka 22 - 7 czerwca

Pauza: Tęcza Piekary.
 
Orzeł Bębło 5-3 Mydlniczanka Mydlniki (Kraków)
Iskra Czułów 2-7 Wisła Jeziorzany
Kaszowianka Kaszów 4-2 Sokół Rybna
Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Orlęta Rudawa
Lotnik II Kryspinów 1-2 Wisła Rząska

Baraże o udział w klasie A (Kraków)
Baraże o udział w klasie B (Kraków)

Klasa A 2007/2008 (Kraków I)
Klasa A 2007/2008 (Kraków II)

Klasa B 2007/2008 (Kraków I)
Klasa B 2007/2008 (Kraków II)
Klasa B 2007/2008 (Kraków IV)

Klasa C 2007/2008 (Kraków I)
Klasa C 2007/2008 (Kraków II)
Klasa C 2007/2008 (Kraków III)
Klasa C 2007/2008 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas