[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2007/2008, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lot Balice 20 41 13 2 5 48-25 6 2 2 28-8 7 0 3 20-17
2.  Piast II Wołowice 20 40 11 7 2 61-28 7 2 1 38-14 4 5 1 23-14
3.  Błękitni Czułówek 20 39 12 3 5 45-31 7 1 2 26-16 5 2 3 19-15
4.  Maszycanka Maszyce 20 36 11 3 6 52-34 6 1 3 26-12 5 2 3 26-22
5.  Wisła Czernichów 20 33 10 3 7 44-44 5 3 2 29-14 5 0 5 15-30
6.  Sparta Przeginia Duchowna 20 31 10 1 9 48-33 5 1 4 23-9 5 0 5 25-24
7.  Iskra Radwanowice 20 23 7 2 11 50-62 5 0 5 30-24 2 2 6 20-38
8.  Świt II Krzeszowice 20 19 5 4 11 31-65 3 2 5 20-35 2 2 6 11-30
9.  Topór Aleksandrowice 20 18 5 3 12 40-56 4 2 4 27-27 1 1 8 13-29
10.  Gwiazda Ściejowice 20 17 5 2 13 31-58 5 0 5 20-19 0 2 8 11-39 2 4 1 1 0 4-3
11.  Francesco Olszanica 20 17 5 2 13 31-45 3 2 5 18-18 2 0 8 13-27 2 1 0 1 1 3-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Lot Balice    1-1 0-0 4-0 1-2 3-1 2-3 5-0 5-1 3-0 4-0 
 2 Piast II Wołowice7-1     3-0 2-2 2-3 6-3 2-2 8-0 1-0 2-1 5-2 
 3 Błękitni Czułówek3-1 2-2     3-4 4-1 2-0 3-1 0-2 4-2 3-2 2-1 
 4 Maszycanka Maszyce1-0 2-2 1-2     5-1 2-1 6-1 0-2 3-1 6-0 0-2 
 5 Wisła Czernichów1-2 0-0 2-0 1-0     4-5 10-3 2-2 4-0 1-1 4-1 
 6 Sparta Przeginia Duchowna0-1 0-1 0-1 0-0 0-2     4-1 5-2 1-0 10-1 3-0 
 7 Iskra Radwanowice3-4 0-6 0-1 4-2 9-0 1-4     2-1 2-4 3-1 6-1 
 8 Świt II Krzeszowice0-3 2-2 0-7 1-6 2-1 2-5 3-4     5-5 4-2 1-0 
 9 Topór Aleksandrowice1-3 3-5 3-3 3-5 4-0 2-1 5-3 1-1     5-1 0-5 
 10 Gwiazda Ściejowice1-3 1-2 5-3 1-3 2-3 2-3 1-0 4-1 1-0     2-1 
 11 Francesco Olszanica0-2 3-2 1-2 3-4 1-2 0-2 2-2 3-0 3-0 2-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Świt II Krzeszowice.
 
Błękitni Czułówek 3-1 Iskra Radwanowice
Lot Balice 5-1 Topór Aleksandrowice
Wisła Czernichów 1-1 Gwiazda Ściejowice
Francesco Olszanica 0-2 Sparta Przeginia Duchowna
Maszycanka Maszyce 2-2 Piast II Wołowice

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Piast II Wołowice.
 
Sparta Przeginia Duchowna 0-0 Maszycanka Maszyce
Gwiazda Ściejowice 2-1 Francesco Olszanica
Topór Aleksandrowice 4-0 Wisła Czernichów
Iskra Radwanowice 3-4 Lot Balice
Świt II Krzeszowice 0-7 Błękitni Czułówek

Kolejka 3 - 10-11 listopada

Pauza: Błękitni Czułówek.
 
Lot Balice 5-0 Świt II Krzeszowice 29 marca
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (10-11 listopada) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Czernichów 10-3 Iskra Radwanowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Francesco Olszanica 3-0 Topór Aleksandrowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Maszycanka Maszyce 6-0 Gwiazda Ściejowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Piast II Wołowice 6-3 Sparta Przeginia Duchowna
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Sparta Przeginia Duchowna.
 
Gwiazda Ściejowice 1-2 Piast II Wołowice
Topór Aleksandrowice 3-5 Maszycanka Maszyce
Iskra Radwanowice 6-1 Francesco Olszanica
Świt II Krzeszowice 2-1 Wisła Czernichów
Błękitni Czułówek 3-1 Lot Balice

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: Lot Balice.
 
Wisła Czernichów 2-0 Błękitni Czułówek
Francesco Olszanica 3-0 Świt II Krzeszowice
Maszycanka Maszyce 6-1 Iskra Radwanowice
Piast II Wołowice 1-0 Topór Aleksandrowice
Sparta Przeginia Duchowna 10-1 Gwiazda Ściejowice

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Gwiazda Ściejowice.
 
Topór Aleksandrowice 2-1 Sparta Przeginia Duchowna
Iskra Radwanowice 0-6 Piast II Wołowice
Świt II Krzeszowice 1-6 Maszycanka Maszyce
Błękitni Czułówek 2-1 Francesco Olszanica
Lot Balice 1-2 Wisła Czernichów

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Wisła Czernichów.
 
Francesco Olszanica 0-2 Lot Balice
Maszycanka Maszyce 1-2 Błękitni Czułówek
Piast II Wołowice 8-0 Świt II Krzeszowice
Sparta Przeginia Duchowna 4-1 Iskra Radwanowice
Gwiazda Ściejowice 1-0 Topór Aleksandrowice

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: Topór Aleksandrowice.
 
Iskra Radwanowice 3-1 Gwiazda Ściejowice
Świt II Krzeszowice 2-5 Sparta Przeginia Duchowna
Błękitni Czułówek 2-2 Piast II Wołowice
Lot Balice 4-0 Maszycanka Maszyce
Wisła Czernichów 4-1 Francesco Olszanica

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: Francesco Olszanica.
 
Maszycanka Maszyce 5-1 Wisła Czernichów
Piast II Wołowice 7-1 Lot Balice
Sparta Przeginia Duchowna 0-1 Błękitni Czułówek
Gwiazda Ściejowice 4-1 Świt II Krzeszowice
Topór Aleksandrowice 5-3 Iskra Radwanowice

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: Iskra Radwanowice.
 
Świt II Krzeszowice 5-5 Topór Aleksandrowice
Błękitni Czułówek 3-2 Gwiazda Ściejowice
Lot Balice 3-1 Sparta Przeginia Duchowna
Wisła Czernichów 0-0 Piast II Wołowice
Francesco Olszanica 3-4 Maszycanka Maszyce

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Piast II Wołowice 5-2 Francesco Olszanica
Sparta Przeginia Duchowna 0-2 Wisła Czernichów
Gwiazda Ściejowice 1-3 Lot Balice
Topór Aleksandrowice 3-3 Błękitni Czułówek
Iskra Radwanowice 2-1 Świt II Krzeszowice

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: Świt II Krzeszowice.
 
Iskra Radwanowice 0-1 Błękitni Czułówek
Topór Aleksandrowice 1-3 Lot Balice
Gwiazda Ściejowice 2-3 Wisła Czernichów
Sparta Przeginia Duchowna 3-0 Francesco Olszanica
Piast II Wołowice 2-2 Maszycanka Maszyce

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: Piast II Wołowice.
 
Maszycanka Maszyce 2-1 Sparta Przeginia Duchowna
Francesco Olszanica 2-2 Gwiazda Ściejowice
Wisła Czernichów 4-0 Topór Aleksandrowice
Lot Balice 2-3 Iskra Radwanowice
Błękitni Czułówek 0-2 Świt II Krzeszowice

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Pauza: Błękitni Czułówek.
 
Świt II Krzeszowice 0-3 Lot Balice
Iskra Radwanowice 9-0 Wisła Czernichów
Topór Aleksandrowice 0-5 Francesco Olszanica
Gwiazda Ściejowice 1-3 Maszycanka Maszyce
Sparta Przeginia Duchowna 0-1 Piast II Wołowice

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Pauza: Sparta Przeginia Duchowna.
 
Piast II Wołowice 2-1 Gwiazda Ściejowice
Maszycanka Maszyce 3-1 Topór Aleksandrowice
Francesco Olszanica 2-2 Iskra Radwanowice
Wisła Czernichów 2-2 Świt II Krzeszowice
Lot Balice 0-0 Błękitni Czułówek

Kolejka 16 - 3-4 maja

Pauza: Lot Balice.
 
Błękitni Czułówek 4-1 Wisła Czernichów
Świt II Krzeszowice 1-0 Francesco Olszanica
Iskra Radwanowice 4-2 Maszycanka Maszyce
Topór Aleksandrowice 3-5 Piast II Wołowice
Gwiazda Ściejowice 2-3 Sparta Przeginia Duchowna

Kolejka 17 - 10-11 maja

Pauza: Gwiazda Ściejowice.
 
Sparta Przeginia Duchowna 1-0 Topór Aleksandrowice
Piast II Wołowice 2-2 Iskra Radwanowice
Maszycanka Maszyce 0-2 Świt II Krzeszowice
Francesco Olszanica 1-2 Błękitni Czułówek
Wisła Czernichów 1-2 Lot Balice

Kolejka 18 - 17-18 maja

Pauza: Wisła Czernichów.
 
Lot Balice 4-0 Francesco Olszanica
Błękitni Czułówek 3-4 Maszycanka Maszyce
Świt II Krzeszowice 2-2 Piast II Wołowice
Iskra Radwanowice 1-4 Sparta Przeginia Duchowna
Topór Aleksandrowice 5-1 Gwiazda Ściejowice

Kolejka 19 - 24-25 maja

Pauza: Topór Aleksandrowice.
 
Gwiazda Ściejowice 1-0 Iskra Radwanowice
Sparta Przeginia Duchowna 5-2 Świt II Krzeszowice
Piast II Wołowice 3-0 Błękitni Czułówek
Maszycanka Maszyce 1-0 Lot Balice
Francesco Olszanica 1-2 Wisła Czernichów

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Francesco Olszanica.
 
Wisła Czernichów 1-0 Maszycanka Maszyce
Lot Balice 1-1 Piast II Wołowice
Błękitni Czułówek 2-0 Sparta Przeginia Duchowna
Świt II Krzeszowice 4-2 Gwiazda Ściejowice
Iskra Radwanowice 2-4 Topór Aleksandrowice

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: Iskra Radwanowice.
 
Topór Aleksandrowice 1-1 Świt II Krzeszowice
Gwiazda Ściejowice 5-3 Błękitni Czułówek
Sparta Przeginia Duchowna 0-1 Lot Balice
Piast II Wołowice 2-3 Wisła Czernichów
Maszycanka Maszyce 0-2 Francesco Olszanica

Kolejka 22 - 15 czerwca

Pauza: Maszycanka Maszyce.
 
Francesco Olszanica 3-2 Piast II Wołowice
Wisła Czernichów 4-5 Sparta Przeginia Duchowna
Lot Balice 3-0 Gwiazda Ściejowice
Błękitni Czułówek 4-2 Topór Aleksandrowice
Świt II Krzeszowice 3-4 Iskra Radwanowice

Baraże o udział w klasie B (Kraków)

Klasa B 2007/2008 (Kraków I)
Klasa B 2007/2008 (Kraków II)
Klasa B 2007/2008 (Kraków III)
Klasa B 2007/2008 (Kraków IV)

Klasa C 2007/2008 (Kraków I)
Klasa C 2007/2008 (Kraków III)
Klasa C 2007/2008 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas