[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Kraków IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Proszowice 22 61 20 1 1 92-15 11 0 0 63-6 9 1 1 29-9
2.  Juvenia Prandocin 22 52 16 4 2 60-31 9 2 0 36-14 7 2 2 24-17
3.  Jastrzębiec Książ Wielki 22 42 13 3 6 62-29 7 2 2 38-13 6 1 4 24-16
4.  Polonia Więcławice 22 41 12 5 5 73-39 7 3 1 43-13 5 2 4 30-26
5.  Wanda Nowa Huta (Kraków) 22 40 13 1 8 49-38 7 1 3 26-12 6 0 5 23-26
6.  Płomień Kościelec 22 34 11 1 10 49-45 6 0 5 27-18 5 1 5 22-27
7.  Wierzbowianka Wierzbno 22 30 9 3 10 50-53 7 0 4 32-21 2 3 6 18-32
8.  Pogoń Wronin 22 23 7 2 13 50-71 5 2 4 24-26 2 0 9 26-45
9.  Zryw Przesławice 22 21 7 0 15 44-84 5 0 6 33-35 2 0 9 11-49
10.  Nidzica Słaboszów 22 20 5 5 12 54-63 4 2 5 35-26 1 3 7 19-37
11.  Victoria Smroków 22 8 2 2 18 24-93 1 2 8 15-39 1 0 10 9-54
12.  Northstar Miechów 22 7 2 1 19 24-76 1 0 10 10-29 1 1 9 14-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 MKS Proszowice    5-1 3-0 2-1 5-0 2-0 2-0 5-2 11-0 11-1 6-1 11-0 
 2 Juvenia Prandocin1-1     2-1 3-0 3-2 3-3 5-0 6-3 4-0 2-1 3-0 4-3 
 3 Jastrzębiec Książ Wielki0-3 1-1     2-2 3-1 3-1 7-0 2-0 8-0 2-1 7-0 3-4 
 4 Polonia Więcławice4-1 2-2 0-0     5-0 7-1 1-1 9-1 *** 3-2 7-2 5-0 
 5 Wanda Nowa Huta (Kraków)0-1 1-2 1-3 4-2     2-1 2-0 3-2 8-0 0-0 2-0 3-1 
 6 Płomień Kościelec1-2 0-3 2-4 5-2 1-2     3-1 3-1 3-0* 2-3 6-0 1-0 
 7 Wierzbowianka Wierzbno0-5 3-0 3-2 1-3 2-3 3-0*     5-3 0-3* 3-1 10-0 2-1 
 8 Pogoń Wronin0-3 2-5 3-2 3-4 3-2 2-3 3-3     1-0 2-2 2-1 3-1 
 9 Zryw Przesławice0-5 1-3 0-3 2-5 2-3 1-2 4-2 6-5     6-4 4-1 7-2 
 10 Nidzica Słaboszów2-4 1-2 2-3 3-3 2-5 4-5 2-2 2-1 6-1     5-0 6-0 
 11 Victoria Smroków1-2 0-3* 0-4 0-6 0-3 0-3* 2-5 2-4 4-3 4-4     2-2 
 12 Northstar Miechów0-2 1-2 0-2 1-2 0-2 0-3 1-4 2-4 1-4 2-0 2-4     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Jastrzębiec Książ Wielki 3-4 Northstar Miechów
Nidzica Słaboszów 2-2 Wierzbowianka Wierzbno
Zryw Przesławice 4-1 Victoria Smroków
Juvenia Prandocin 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Polonia Więcławice 7-1 Płomień Kościelec
MKS Proszowice 5-2 Pogoń Wronin

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Northstar Miechów 2-4 Pogoń Wronin
Płomień Kościelec 1-2 MKS Proszowice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 4-2 Polonia Więcławice
Victoria Smroków 0-3 Juvenia Prandocin
(wo)
na boisku 1-1
Jastrzębiec Książ Wielki 2-1 Nidzica Słaboszów
Zryw Przesławice 4-2 Wierzbowianka Wierzbno

Kolejka 3 - 1-2 września

Nidzica Słaboszów 6-0 Northstar Miechów
Zryw Przesławice 0-3 Jastrzębiec Książ Wielki
Juvenia Prandocin 5-0 Wierzbowianka Wierzbno
Polonia Więcławice 7-2 Victoria Smroków
MKS Proszowice 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Pogoń Wronin 2-3 Płomień Kościelec

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Northstar Miechów 0-3 Płomień Kościelec
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-2 Pogoń Wronin
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Victoria Smroków 1-2 MKS Proszowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wierzbowianka Wierzbno 1-3 Polonia Więcławice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Jastrzębiec Książ Wielki 1-1 Juvenia Prandocin
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Zryw Przesławice 6-4 Nidzica Słaboszów
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 5 - 15-16 września

Zryw Przesławice 7-2 Northstar Miechów
Juvenia Prandocin 2-1 Nidzica Słaboszów
Polonia Więcławice 0-0 Jastrzębiec Książ Wielki
MKS Proszowice 2-0 Wierzbowianka Wierzbno
Pogoń Wronin 2-1 Victoria Smroków
Płomień Kościelec 1-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 6 - 22-23 września

Northstar Miechów 0-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Victoria Smroków 0-3 Płomień Kościelec
(wo)
na boisku 2-2
Wierzbowianka Wierzbno 5-3 Pogoń Wronin
Jastrzębiec Książ Wielki 0-3 MKS Proszowice
Nidzica Słaboszów 3-3 Polonia Więcławice
Zryw Przesławice 1-3 Juvenia Prandocin

Kolejka 7 - 29-30 września

Juvenia Prandocin 4-3 Northstar Miechów
Pogoń Wronin 3-2 Jastrzębiec Książ Wielki
Płomień Kościelec 3-1 Wierzbowianka Wierzbno
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Victoria Smroków
Zryw Przesławice 2-5 Polonia Więcławice
Nidzica Słaboszów 2-4 MKS Proszowice

Kolejka 8 - 6-7 października

Northstar Miechów 2-4 Victoria Smroków
Wierzbowianka Wierzbno 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Jastrzębiec Książ Wielki 3-1 Płomień Kościelec
Nidzica Słaboszów 2-1 Pogoń Wronin
Zryw Przesławice 0-5 MKS Proszowice
Juvenia Prandocin 3-0 Polonia Więcławice

Kolejka 9 - 13-14 października

Polonia Więcławice 5-0 Northstar Miechów
MKS Proszowice 5-1 Juvenia Prandocin
Płomień Kościelec 2-3 Nidzica Słaboszów
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-3 Jastrzębiec Książ Wielki
Victoria Smroków 2-5 Wierzbowianka Wierzbno
Zryw Przesławice 6-5 Pogoń Wronin

Kolejka 10 - 20-21 października

Northstar Miechów 1-4 Wierzbowianka Wierzbno
Jastrzębiec Książ Wielki 7-0 Victoria Smroków
Nidzica Słaboszów 2-5 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Zryw Przesławice 1-2 Płomień Kościelec
Juvenia Prandocin 6-3 Pogoń Wronin
Polonia Więcławice 4-1 MKS Proszowice

Kolejka 11 - 27-28 października

MKS Proszowice 11-0 Northstar Miechów
Pogoń Wronin 3-4 Polonia Więcławice
Płomień Kościelec 0-3 Juvenia Prandocin
Wanda Nowa Huta (Kraków) 8-0 Zryw Przesławice
Victoria Smroków 4-4 Nidzica Słaboszów
Wierzbowianka Wierzbno 3-2 Jastrzębiec Książ Wielki

Kolejka 12 - 29-30 marca

Northstar Miechów 0-2 Jastrzębiec Książ Wielki
Wierzbowianka Wierzbno 3-1 Nidzica Słaboszów
Victoria Smroków 4-3 Zryw Przesławice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 1-2 Juvenia Prandocin
Płomień Kościelec 5-2 Polonia Więcławice
Pogoń Wronin 0-3 MKS Proszowice

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Wierzbowianka Wierzbno 0-3 Zryw Przesławice
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 4-1
Pogoń Wronin 3-1 Northstar Miechów
MKS Proszowice 2-0 Płomień Kościelec
Polonia Więcławice 5-0 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Juvenia Prandocin 3-0 Victoria Smroków 22 maja
Nidzica Słaboszów 2-3 Jastrzębiec Książ Wielki

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Northstar Miechów 2-0 Nidzica Słaboszów
Jastrzębiec Książ Wielki 8-0 Zryw Przesławice
Wierzbowianka Wierzbno 3-0 Juvenia Prandocin
Victoria Smroków 0-6 Polonia Więcławice
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-1 MKS Proszowice
Płomień Kościelec 3-1 Pogoń Wronin

Kolejka 15 - 19-20 kwietnia

Nidzica Słaboszów 6-1 Zryw Przesławice
Płomień Kościelec 1-0 Northstar Miechów
Pogoń Wronin 3-2 Wanda Nowa Huta (Kraków)
MKS Proszowice 6-1 Victoria Smroków
Polonia Więcławice 1-1 Wierzbowianka Wierzbno
Juvenia Prandocin 2-1 Jastrzębiec Książ Wielki

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Northstar Miechów 1-4 Zryw Przesławice
Nidzica Słaboszów 1-2 Juvenia Prandocin
Jastrzębiec Książ Wielki 2-2 Polonia Więcławice
Wierzbowianka Wierzbno 0-5 MKS Proszowice
Victoria Smroków 2-4 Pogoń Wronin
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-1 Płomień Kościelec

Kolejka 17 - 3-4 maja

Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-1 Northstar Miechów
Płomień Kościelec 6-0 Victoria Smroków
Pogoń Wronin 3-3 Wierzbowianka Wierzbno
MKS Proszowice 3-0 Jastrzębiec Książ Wielki
Polonia Więcławice 3-2 Nidzica Słaboszów
Juvenia Prandocin 4-0 Zryw Przesławice

Kolejka 18 - 10-11 maja

Polonia Więcławice - Zryw Przesławice
(wo)
obustronny walkower
MKS Proszowice 11-1 Nidzica Słaboszów
Northstar Miechów 1-2 Juvenia Prandocin
Jastrzębiec Książ Wielki 2-0 Pogoń Wronin
Wierzbowianka Wierzbno 3-0 Płomień Kościelec
(wo)
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 1-3
Victoria Smroków 0-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)

Kolejka 19 - 17-18 maja

Victoria Smroków 2-2 Northstar Miechów
Wanda Nowa Huta (Kraków) 2-0 Wierzbowianka Wierzbno
Płomień Kościelec 2-4 Jastrzębiec Książ Wielki
przerwany przy stanie 2-4 - utrzymano wynik z boiska
Pogoń Wronin 2-2 Nidzica Słaboszów
MKS Proszowice 11-0 Zryw Przesławice
Polonia Więcławice 2-2 Juvenia Prandocin

Kolejka 20 - 24-25 maja

Pogoń Wronin 1-0 Zryw Przesławice
Northstar Miechów 1-2 Polonia Więcławice
Juvenia Prandocin 1-1 MKS Proszowice
Nidzica Słaboszów 4-5 Płomień Kościelec
Jastrzębiec Książ Wielki 3-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Wierzbowianka Wierzbno 10-0 Victoria Smroków

Kolejka 21 - 1 czerwca

Wierzbowianka Wierzbno 2-1 Northstar Miechów
Victoria Smroków 0-4 Jastrzębiec Książ Wielki
Wanda Nowa Huta (Kraków) 0-0 Nidzica Słaboszów
Płomień Kościelec 3-0 Zryw Przesławice
(wo)
Pogoń Wronin 2-5 Juvenia Prandocin
MKS Proszowice 2-1 Polonia Więcławice

Kolejka 22 - 8 czerwca

Northstar Miechów 0-2 MKS Proszowice
Polonia Więcławice 9-1 Pogoń Wronin
Juvenia Prandocin 3-3 Płomień Kościelec
Zryw Przesławice 2-3 Wanda Nowa Huta (Kraków)
Nidzica Słaboszów 5-0 Victoria Smroków
Jastrzębiec Książ Wielki 7-0 Wierzbowianka Wierzbno

Baraże o udział w klasie A (Kraków)
Baraże o udział w klasie B (Kraków)

Klasa A 2007/2008 (Kraków I)
Klasa A 2007/2008 (Kraków II)

Klasa B 2007/2008 (Kraków I)
Klasa B 2007/2008 (Kraków II)
Klasa B 2007/2008 (Kraków III)

Klasa C 2007/2008 (Kraków I)
Klasa C 2007/2008 (Kraków II)
Klasa C 2007/2008 (Kraków III)
Klasa C 2007/2008 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas