[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Garbarnia II Kraków 30 73 23 4 3 101-41 13 0 2 58-19 10 4 1 43-22
2.  Nadwiślan Kraków 30 66 21 3 6 94-35 11 2 2 51-13 10 1 4 43-22
3.  Bieżanowianka Kraków 30 56 18 2 10 69-40 8 1 6 40-23 10 1 4 29-17 2 3 1 0 1 5-4
4.  Liszczanka Liszki 30 56 17 5 8 73-48 13 1 1 45-16 4 4 7 28-32 2 3 1 0 1 4-5
5.  Prokocim Kraków 30 50 15 5 10 49-28 10 2 3 27-8 5 3 7 22-20
6.  Cedronka Wola Radziszowska 30 48 15 3 12 65-49 8 1 6 36-23 7 2 6 29-26
7.  Płaszowianka Kraków 30 44 14 2 14 64-57 6 2 7 32-30 8 0 7 32-27
8.  Radziszowianka Radziszów 30 42 13 3 14 65-76 10 1 4 43-28 3 2 10 22-48
9.  Wiślanie Jaśkowice 30 41 13 2 15 61-70 7 0 8 35-37 6 2 7 26-33 2 3 1 0 1 5-4
10.  Pozowianka Pozowice 30 41 12 5 13 60-66 6 4 5 39-34 6 1 8 21-32 2 3 1 0 1 4-5
11.  Strażak Rączna 30 38 11 5 14 55-65 6 3 6 25-25 5 2 8 30-40 2 3 1 0 1 6-4
12.  Armatura Kraków 30 38 11 5 14 61-66 7 4 4 28-22 4 1 10 33-44 2 3 1 0 1 4-6
13.  Zwierzyniecki KS Kraków 30 34 11 1 18 49-75 7 1 7 27-26 4 0 11 22-49
14.  Potok Więckowice 30 29 7 8 15 50-90 2 6 7 32-47 5 2 8 18-43 2 6 2 0 0 7-5
15.  Victoria Kraków 30 29 8 5 17 45-79 7 1 7 23-32 1 4 10 22-47 2 0 0 0 2 5-7
16.  Pogoń II Skotniki (Kraków) 30 5 1 2 27 20-96 0 1 14 8-49 1 1 13 12-47
Pogoń II Skotniki wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Garbarnia II Kraków    3-1 1-2 4-2 2-0 1-0 7-0 8-4 7-0 6-2 3-0 1-7 4-1 6-0 2-0 3-0* 
 2 Nadwiślan Kraków2-2     0-1 2-2 0-3 2-0 2-0 7-2 3-1 4-1 6-0 3-0 9-0 7-1 1-0 3-0* 
 3 Bieżanowianka Kraków1-1 3-4     5-2 0-2 1-3 4-1 4-0 2-0 1-2 2-3 3-0 2-1 5-1 5-0 2-3 
 4 Liszczanka Liszki2-3 5-0 2-0     1-0 2-1 1-0 3-1 3-1 2-1 3-2 6-3 4-1 5-0 3-3 3-0* 
 5 Prokocim Kraków1-2 1-0 0-0 2-0     3-1 3-1 6-0 0-1 0-1 2-0 2-1 1-0 2-0 1-1 3-0* 
 6 Cedronka Wola Radziszowska4-2 1-3 0-1 1-0 2-1     1-2 4-3 0-0 1-2 2-3 7-4 4-1 0-1 6-0 3-0* 
 7 Płaszowianka Kraków0-1 0-1 3-0 2-5 0-1 1-3     3-0* 3-4 3-0 2-6 1-1 2-1 4-4 4-2 4-1 
 8 Radziszowianka Radziszów2-4 0-3 2-3 0-0 3-2 5-3 3-2     3-2 1-2 4-1 4-1 4-1 5-1 3-1 4-2 
 9 Wiślanie Jaśkowice1-3 1-2 2-4 0-3 1-4 1-5 3-2 4-1     5-0 2-1 2-4 6-4 0-1 4-2 3-1 
 10 Pozowianka Pozowice4-4 1-7 1-4 4-0 1-1 3-3 0-4 0-2 4-0     6-0 4-2 3-2 4-0 2-3 2-2 
 11 Strażak Rączna0-3 0-3* 2-1 2-2 1-0 1-2 0-1 5-1 2-6 2-1     4-1 1-2 0-0 1-1 4-1 
 12 Armatura Kraków0-0 1-0 0-3 1-0 0-0 1-1 0-3 1-1 1-3 1-2 3-2     5-0 3-2 6-4 5-1 
 13 Zwierzyniecki KS Kraków1-3 1-1 2-0 3-0 3-1 1-2 1-4 0-2 0-2 3-2 2-6 4-2     0-1 3-0 3-0* 
 14 Potok Więckowice1-4 3-7 2-3 3-3 3-3 1-3 1-3 2-2 3-3 2-2 2-2 0-4 3-4     4-3 2-1 
 15 Victoria Kraków1-7 1-4 0-4 0-3 3-2 3-0 1-6 1-0 2-0 1-0 1-1 3-0* 1-2 2-3     3-0* 
 16 Pogoń II Skotniki (Kraków)2-4 1-7 0-3* 3-6 0-2 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 0-3* 2-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Garbarnia II Kraków 6-0 Potok Więckowice
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Radziszowianka Radziszów
Victoria Kraków 0-3 Liszczanka Liszki 15 sierpnia
Armatura Kraków 5-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Cedronka Wola Radziszowska 0-1 Bieżanowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 1-1 Prokocim Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 2-6 Strażak Rączna
Płaszowianka Kraków 0-1 Nadwiślan Kraków

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Potok Więckowice 3-7 Nadwiślan Kraków
Strażak Rączna 0-1 Płaszowianka Kraków
Prokocim Kraków 1-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Bieżanowianka Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-2 Cedronka Wola Radziszowska
Liszczanka Liszki 6-3 Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-1 Victoria Kraków
Garbarnia II Kraków 7-0 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Wiślanie Jaśkowice 0-1 Potok Więckowice
Victoria Kraków 1-7 Garbarnia II Kraków 26 września
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złego stanu boiska
Pozowianka Pozowice 2-2 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Płaszowianka Kraków 0-1 Prokocim Kraków
Nadwiślan Kraków 6-0 Strażak Rączna
Radziszowianka Radziszów 4-1 Armatura Kraków
Liszczanka Liszki 2-1 Cedronka Wola Radziszowska
Bieżanowianka Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Potok Więckowice 2-2 Strażak Rączna
Prokocim Kraków 1-0 Nadwiślan Kraków
Bieżanowianka Kraków 4-1 Płaszowianka Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Liszczanka Liszki 2-1 Pozowianka Pozowice
Radziszowianka Radziszów 5-3 Cedronka Wola Radziszowska
Garbarnia II Kraków 1-7 Armatura Kraków
Wiślanie Jaśkowice 4-2 Victoria Kraków

Kolejka 5 - 1-2 września

Victoria Kraków 2-3 Potok Więckowice
Armatura Kraków 1-3 Wiślanie Jaśkowice
Cedronka Wola Radziszowska 4-2 Garbarnia II Kraków
Pozowianka Pozowice 0-2 Radziszowianka Radziszów
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Liszczanka Liszki
Płaszowianka Kraków 4-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Nadwiślan Kraków 0-1 Bieżanowianka Kraków
Strażak Rączna 1-0 Prokocim Kraków

Kolejka 6 - 10-11 listopada

Potok Więckowice 3-3 Prokocim Kraków
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Bieżanowianka Kraków 2-3 Strażak Rączna
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Pogoń II Skotniki (Kraków) 1-7 Nadwiślan Kraków
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk / na stadionie Nadwiślanu; Pogoń II gospodarzem
Liszczanka Liszki 1-0 Płaszowianka Kraków 16 marca
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (11 listopada) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Radziszowianka Radziszów 4-1 Zwierzyniecki KS Kraków
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Garbarnia II Kraków 6-2 Pozowianka Pozowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wiślanie Jaśkowice 1-5 Cedronka Wola Radziszowska
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Victoria Kraków 3-0 Armatura Kraków
(wo)
na boisku 2-2 / w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 7 - 12 września

Armatura Kraków 3-2 Potok Więckowice
Cedronka Wola Radziszowska 6-0 Victoria Kraków
Pozowianka Pozowice 4-0 Wiślanie Jaśkowice
Zwierzyniecki KS Kraków 1-3 Garbarnia II Kraków
Płaszowianka Kraków 3-0 Radziszowianka Radziszów
(wo)
na boisku 1-2
Nadwiślan Kraków 2-2 Liszczanka Liszki
Strażak Rączna 4-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Prokocim Kraków 0-0 Bieżanowianka Kraków

Kolejka 8 - 15-16 września

Potok Więckowice 2-3 Bieżanowianka Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-2 Prokocim Kraków
Liszczanka Liszki 3-2 Strażak Rączna
Radziszowianka Radziszów 0-3 Nadwiślan Kraków
Garbarnia II Kraków 7-0 Płaszowianka Kraków
Wiślanie Jaśkowice 6-4 Zwierzyniecki KS Kraków
Victoria Kraków 1-0 Pozowianka Pozowice 17 października
Armatura Kraków 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 19 września

Kolejka 9 - 22-23 września

Cedronka Wola Radziszowska 0-1 Potok Więckowice
Pozowianka Pozowice 4-2 Armatura Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Victoria Kraków
Płaszowianka Kraków 3-4 Wiślanie Jaśkowice
Nadwiślan Kraków 2-2 Garbarnia II Kraków
Strażak Rączna 5-1 Radziszowianka Radziszów
Prokocim Kraków 2-0 Liszczanka Liszki
Bieżanowianka Kraków 2-3 Pogoń II Skotniki (Kraków)

Kolejka 10 - 29-30 września

Potok Więckowice 2-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Liszczanka Liszki 2-0 Bieżanowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Prokocim Kraków
Garbarnia II Kraków 3-0 Strażak Rączna
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Nadwiślan Kraków
Victoria Kraków 1-6 Płaszowianka Kraków
Armatura Kraków 5-0 Zwierzyniecki KS Kraków 26 września
Cedronka Wola Radziszowska 1-2 Pozowianka Pozowice

Kolejka 11 - 6-7 października

Pozowianka Pozowice 4-0 Potok Więckowice
Zwierzyniecki KS Kraków 1-2 Cedronka Wola Radziszowska 10 października
Płaszowianka Kraków 1-1 Armatura Kraków
Nadwiślan Kraków 1-0 Victoria Kraków
Strażak Rączna 2-6 Wiślanie Jaśkowice
Prokocim Kraków 1-2 Garbarnia II Kraków
Bieżanowianka Kraków 4-0 Radziszowianka Radziszów 17 października
Pogoń II Skotniki (Kraków) 3-6 Liszczanka Liszki

Kolejka 12 - 13-14 października

Potok Więckowice 3-3 Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów 4-2 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Garbarnia II Kraków 1-2 Bieżanowianka Kraków
Wiślanie Jaśkowice 1-4 Prokocim Kraków
Victoria Kraków 1-1 Strażak Rączna
Armatura Kraków 1-0 Nadwiślan Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 1-2 Płaszowianka Kraków
Pozowianka Pozowice 3-2 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 13 - 20-21 października

Zwierzyniecki KS Kraków 0-1 Potok Więckowice
Płaszowianka Kraków 3-0 Pozowianka Pozowice
Nadwiślan Kraków 2-0 Cedronka Wola Radziszowska
Strażak Rączna 4-1 Armatura Kraków
Prokocim Kraków 1-1 Victoria Kraków
Bieżanowianka Kraków 2-0 Wiślanie Jaśkowice
Pogoń II Skotniki (Kraków) 2-4 Garbarnia II Kraków
Liszczanka Liszki 3-1 Radziszowianka Radziszów

Kolejka 14 - 27-28 października

Potok Więckowice 2-2 Radziszowianka Radziszów
Garbarnia II Kraków 4-2 Liszczanka Liszki
Wiślanie Jaśkowice 3-1 Pogoń II Skotniki (Kraków)
Victoria Kraków 0-4 Bieżanowianka Kraków
Armatura Kraków 0-0 Prokocim Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 2-3 Strażak Rączna
Pozowianka Pozowice 1-7 Nadwiślan Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-4 Płaszowianka Kraków

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Płaszowianka Kraków 4-4 Potok Więckowice
Nadwiślan Kraków 9-0 Zwierzyniecki KS Kraków
Strażak Rączna 2-1 Pozowianka Pozowice
Prokocim Kraków 3-1 Cedronka Wola Radziszowska
Bieżanowianka Kraków 3-0 Armatura Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 2-2 Victoria Kraków
Liszczanka Liszki 3-1 Wiślanie Jaśkowice
Radziszowianka Radziszów 2-4 Garbarnia II Kraków

Kolejka 16 - 22 marca

Potok Więckowice 1-4 Garbarnia II Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki 3-3 Victoria Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Armatura Kraków
(wo)
Bieżanowianka Kraków 1-3 Cedronka Wola Radziszowska
Prokocim Kraków 0-1 Pozowianka Pozowice
Strażak Rączna 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Nadwiślan Kraków 2-0 Płaszowianka Kraków

Kolejka 17 - 29-30 marca

Nadwiślan Kraków 7-1 Potok Więckowice
Płaszowianka Kraków 2-6 Strażak Rączna
Zwierzyniecki KS Kraków 3-1 Prokocim Kraków
Pozowianka Pozowice 1-4 Bieżanowianka Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)
(wo)
Armatura Kraków 1-0 Liszczanka Liszki 30 kwietnia
Victoria Kraków 1-0 Radziszowianka Radziszów 7 maja
przełożony z powodu zniszczenia boiska przez dziki
Wiślanie Jaśkowice 1-3 Garbarnia II Kraków

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Armatura Kraków 1-1 Radziszowianka Radziszów
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Liszczanka Liszki
Zwierzyniecki KS Kraków 2-0 Bieżanowianka Kraków
Potok Więckowice 3-3 Wiślanie Jaśkowice
Garbarnia II Kraków 2-0 Victoria Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Pozowianka Pozowice
(wo)
Prokocim Kraków 3-1 Płaszowianka Kraków
Strażak Rączna 0-3 Nadwiślan Kraków
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Strażak Rączna 0-0 Potok Więckowice
Nadwiślan Kraków 0-3 Prokocim Kraków
Płaszowianka Kraków 3-0 Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)
(wo)
Pozowianka Pozowice 4-0 Liszczanka Liszki
Cedronka Wola Radziszowska 4-3 Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków 0-0 Garbarnia II Kraków
Victoria Kraków 2-0 Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Potok Więckowice 4-3 Victoria Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-4 Armatura Kraków
Garbarnia II Kraków 1-0 Cedronka Wola Radziszowska
Radziszowianka Radziszów 1-2 Pozowianka Pozowice
Liszczanka Liszki 4-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Płaszowianka Kraków
(wo)
Bieżanowianka Kraków 3-4 Nadwiślan Kraków
Prokocim Kraków 2-0 Strażak Rączna

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Prokocim Kraków 2-0 Potok Więckowice
Strażak Rączna 2-1 Bieżanowianka Kraków
Nadwiślan Kraków 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)
(wo)
Płaszowianka Kraków 2-5 Liszczanka Liszki
Zwierzyniecki KS Kraków 0-2 Radziszowianka Radziszów
Pozowianka Pozowice 4-4 Garbarnia II Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 0-0 Wiślanie Jaśkowice
Armatura Kraków 6-4 Victoria Kraków

Kolejka 22 - 3-4 maja

Potok Więckowice 0-4 Armatura Kraków
Victoria Kraków 3-0 Cedronka Wola Radziszowska
Wiślanie Jaśkowice 5-0 Pozowianka Pozowice
Garbarnia II Kraków 4-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Radziszowianka Radziszów 3-2 Płaszowianka Kraków
Liszczanka Liszki 5-0 Nadwiślan Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Strażak Rączna
(wo)
Bieżanowianka Kraków 0-2 Prokocim Kraków

Kolejka 23 - 10-11 maja

Bieżanowianka Kraków 5-1 Potok Więckowice
Prokocim Kraków 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)
(wo)
Strażak Rączna 2-2 Liszczanka Liszki
Nadwiślan Kraków 7-2 Radziszowianka Radziszów
Płaszowianka Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 0-2 Wiślanie Jaśkowice
Pozowianka Pozowice 2-3 Victoria Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 7-4 Armatura Kraków

Kolejka 24 - 17-18 maja

Potok Więckowice 1-3 Cedronka Wola Radziszowska
Armatura Kraków 1-2 Pozowianka Pozowice
Victoria Kraków 1-2 Zwierzyniecki KS Kraków
Wiślanie Jaśkowice 3-2 Płaszowianka Kraków
Garbarnia II Kraków 3-1 Nadwiślan Kraków
Radziszowianka Radziszów 4-1 Strażak Rączna
Liszczanka Liszki 1-0 Prokocim Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Bieżanowianka Kraków
(wo)

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Potok Więckowice
(wo)
Bieżanowianka Kraków 5-2 Liszczanka Liszki
Prokocim Kraków 6-0 Radziszowianka Radziszów
Strażak Rączna 0-3 Garbarnia II Kraków
Nadwiślan Kraków 3-1 Wiślanie Jaśkowice
Płaszowianka Kraków 4-2 Victoria Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 4-2 Armatura Kraków
Pozowianka Pozowice 3-3 Cedronka Wola Radziszowska

Kolejka 26 - 24-25 maja

Potok Więckowice 2-2 Pozowianka Pozowice
Cedronka Wola Radziszowska 4-1 Zwierzyniecki KS Kraków
Armatura Kraków 0-3 Płaszowianka Kraków
Victoria Kraków 1-4 Nadwiślan Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-1 Strażak Rączna
Garbarnia II Kraków 2-0 Prokocim Kraków
Radziszowianka Radziszów 2-3 Bieżanowianka Kraków
Liszczanka Liszki 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)
(wo)

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Liszczanka Liszki 5-0 Potok Więckowice
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Radziszowianka Radziszów
(wo)
Bieżanowianka Kraków 1-1 Garbarnia II Kraków
Prokocim Kraków 0-1 Wiślanie Jaśkowice 4 czerwca
Strażak Rączna 1-1 Victoria Kraków
Nadwiślan Kraków 3-0 Armatura Kraków
Płaszowianka Kraków 1-3 Cedronka Wola Radziszowska
Zwierzyniecki KS Kraków 3-2 Pozowianka Pozowice

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Potok Więckowice 3-4 Zwierzyniecki KS Kraków
Pozowianka Pozowice 0-4 Płaszowianka Kraków
Cedronka Wola Radziszowska 1-3 Nadwiślan Kraków
Armatura Kraków 3-2 Strażak Rączna
Victoria Kraków 3-2 Prokocim Kraków
Wiślanie Jaśkowice 2-4 Bieżanowianka Kraków
Garbarnia II Kraków 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)
(wo)
Radziszowianka Radziszów 0-0 Liszczanka Liszki

Kolejka 29 - 15 czerwca

Radziszowianka Radziszów 5-1 Potok Więckowice
Liszczanka Liszki 2-3 Garbarnia II Kraków
Pogoń II Skotniki (Kraków) 0-3 Wiślanie Jaśkowice
(wo)
Bieżanowianka Kraków 5-0 Victoria Kraków
Prokocim Kraków 2-1 Armatura Kraków
Strażak Rączna 1-2 Cedronka Wola Radziszowska
Nadwiślan Kraków 4-1 Pozowianka Pozowice
Płaszowianka Kraków 2-1 Zwierzyniecki KS Kraków

Kolejka 30 - 21 czerwca

Potok Więckowice 1-3 Płaszowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków 1-1 Nadwiślan Kraków
Pozowianka Pozowice 6-0 Strażak Rączna
Cedronka Wola Radziszowska 2-1 Prokocim Kraków
Armatura Kraków 0-3 Bieżanowianka Kraków
Victoria Kraków 3-0 Pogoń II Skotniki (Kraków)
(wo)
Wiślanie Jaśkowice 0-3 Liszczanka Liszki
Garbarnia II Kraków 8-4 Radziszowianka Radziszów

Baraże o udział w klasie A (Kraków)

Liga okręgowa 2007/2008 (Kraków)

Klasa A 2007/2008 (Kraków I)
Klasa A 2007/2008 (Myślenice)
Klasa A 2007/2008 (Wieliczka)

Klasa B 2007/2008 (Kraków I)
Klasa B 2007/2008 (Kraków II)
Klasa B 2007/2008 (Kraków III)
Klasa B 2007/2008 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas