[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Raba Dobczyce 30 66 21 3 6 77-21 13 2 0 43-4 8 1 6 34-17
2.  Tempo Rzeszotary 30 65 19 8 3 73-29 12 3 0 44-12 7 5 3 29-17
3.  Pcimianka Pcim 30 54 16 6 8 69-39 8 5 2 32-13 8 1 6 37-26 2 4 1 1 0 3-1
4.  Krakus Swoszowice (Kraków) 30 54 16 6 8 55-31 10 2 3 28-12 6 4 5 27-19 2 1 0 1 1 1-3
5.  Orzeł Myślenice 30 52 15 7 8 51-36 9 3 3 24-16 6 4 5 27-20
6.  LKS Rudnik (k. Myślenic) 30 47 13 8 9 61-49 6 6 3 35-23 7 2 6 26-26
7.  Hejnał Krzyszkowice 30 46 14 4 12 61-52 8 1 6 32-26 6 3 6 29-26
8.  Pasternik Ochojno 30 43 11 10 9 54-47 5 7 3 23-21 6 3 6 31-26
9.  Skalnik Trzemeśnia 30 41 12 5 13 52-53 7 3 5 29-31 5 2 8 23-22
10.  Zielonka Wrząsowice 30 34 9 7 14 53-63 5 2 8 28-34 4 5 6 25-29
11.  Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 30 32 9 5 16 54-71 7 2 6 38-34 2 3 10 16-37
12.  Cyrhla Krzczonów 30 29 8 5 17 43-78 5 4 6 23-31 3 1 11 20-47 2 4 1 1 0 7-6
13.  Sęp Droginia 30 29 6 11 13 44-71 4 4 7 27-35 2 7 6 17-36 2 1 0 1 1 6-7
14.  Clavia Świątniki Górne 30 26 7 5 18 25-72 6 1 8 17-33 1 4 10 8-39
15.  Beskid Tokarnia 30 25 6 7 17 34-62 4 2 9 17-35 2 5 8 17-27 2 6 2 0 0 2-0
16.  Dziecanovia Dziekanowice 30 25 6 7 17 30-62 3 5 7 13-23 3 2 10 17-39 2 0 0 0 2 0-2

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Raba Dobczyce    1-0 5-1 0-0 1-0 4-1 2-0 3-0 3-0 2-1 5-0 7-0 1-1 3-0 4-0 2-0 
 2 Tempo Rzeszotary1-0     2-0 3-1 3-1 2-1 1-1 5-2 2-1 2-2 6-0 7-2 3-0 1-1 1-0 5-0 
 3 Pcimianka Pcim0-2 1-1     1-1 2-2 4-0 3-1 2-2 3-0 1-0 0-1 1-1 4-0 1-0 4-2 5-0 
 4 Krakus Swoszowice (Kraków)3-0 0-1 0-2     0-0 2-1 1-3 1-0 1-0 4-1 2-0 2-0 4-1 4-1 1-1 3-1 
 5 Orzeł Myślenice2-1 1-1 2-3 1-0     2-0 1-1 1-4 1-0 1-4 4-1 2-0 1-0 3-0 1-1 1-0 
 6 LKS Rudnik (k. Myślenic)2-1 2-2 1-4 1-1 2-3     2-4 2-2 2-1 0-0 6-3 4-1 0-0 6-0 1-1 4-0 
 7 Hejnał Krzyszkowice0-3 1-2 2-2 3-0 1-0 1-2     3-1 1-4 5-1 3-1 3-2 2-3 4-1 2-1 1-3 
 8 Pasternik Ochojno0-2 2-2 2-1 2-1 0-2 0-2 2-2     1-1 3-1 1-1 4-2 3-3 0-0 1-1 2-0 
 9 Skalnik Trzemeśnia0-0 1-4 1-4 1-4 4-2 0-3 2-1 2-1     1-2 1-1 5-4 2-1 3-0 3-1 3-3 
 10 Zielonka Wrząsowice3-0 3-1 4-3 1-2 2-5 0-1 2-3 1-3 2-4     4-2 2-1 1-1 1-2 0-4 2-2 
 11 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)0-8 2-0 0-2 2-5 1-1 2-6 3-2 1-3 4-0 1-3     3-0 10-0 1-1 4-2 4-1 
 12 Cyrhla Krzczonów2-6 1-2 2-0 1-3 1-0 4-0 3-2 0-3 1-0 2-2 0-5     4-4 0-0 2-2 0-2 
 13 Sęp Droginia3-0* 0-3 2-1 2-6 3-3 2-2 0-2 2-2 0-4 1-3 1-1 2-3     5-1 1-0 3-4 
 14 Clavia Świątniki Górne1-5 1-5 2-5 1-0 0-3 2-4 0-4 2-1 0-3* 1-0 1-0 0-1 1-1     2-0 3-1 
 15 Beskid Tokarnia0-2 0-4 0-7 0-3 0-2 0-2 4-2 0-3 1-1 4-4 2-0 1-2 0-2 4-1     1-0 
 16 Dziecanovia Dziekanowice0-4 1-1 1-2 0-0 0-3 1-1 0-1 1-4 0-4 1-1 1-0 4-1 0-0 3-0 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Krakus Swoszowice (Kraków) 2-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Tempo Rzeszotary 2-1 Skalnik Trzemeśnia
Cyrhla Krzczonów 2-2 Beskid Tokarnia
Hejnał Krzyszkowice 2-2 Pcimianka Pcim
Dziecanovia Dziekanowice 0-4 Raba Dobczyce
Clavia Świątniki Górne 1-1 Sęp Droginia 26 września
Orzeł Myślenice 1-4 Pasternik Ochojno
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-0 Zielonka Wrząsowice

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-3 Zielonka Wrząsowice
Pasternik Ochojno 0-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Sęp Droginia 3-3 Orzeł Myślenice 22 sierpnia
Raba Dobczyce 3-0 Clavia Świątniki Górne
Pcimianka Pcim 5-0 Dziecanovia Dziekanowice
Beskid Tokarnia 4-2 Hejnał Krzyszkowice
Skalnik Trzemeśnia 5-4 Cyrhla Krzczonów
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-1 Tempo Rzeszotary

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Tempo Rzeszotary 6-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Cyrhla Krzczonów 1-3 Krakus Swoszowice (Kraków)
Hejnał Krzyszkowice 1-4 Skalnik Trzemeśnia
Dziecanovia Dziekanowice 0-1 Beskid Tokarnia
Clavia Świątniki Górne 2-5 Pcimianka Pcim
Orzeł Myślenice 2-1 Raba Dobczyce
LKS Rudnik (k. Myślenic) 0-0 Sęp Droginia
Zielonka Wrząsowice 1-3 Pasternik Ochojno

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-3 Pasternik Ochojno
Sęp Droginia 1-3 Zielonka Wrząsowice
Raba Dobczyce 4-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Pcimianka Pcim 2-2 Orzeł Myślenice
Beskid Tokarnia 4-1 Clavia Świątniki Górne
Skalnik Trzemeśnia 3-3 Dziecanovia Dziekanowice
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-3 Hejnał Krzyszkowice
Tempo Rzeszotary 7-2 Cyrhla Krzczonów

Kolejka 5 - 29 sierpnia

Cyrhla Krzczonów 0-5 Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 30 sierpnia
Hejnał Krzyszkowice 1-2 Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice 0-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Clavia Świątniki Górne 0-3 Skalnik Trzemeśnia
(wo)
przerwany w 37. minucie przy stanie 0-0 z powodu ataku na sędziego
Orzeł Myślenice 1-1 Beskid Tokarnia
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-4 Pcimianka Pcim
Zielonka Wrząsowice 3-0 Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno 3-3 Sęp Droginia

Kolejka 6 - 1-2 września

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 10-0 Sęp Droginia
Raba Dobczyce 3-0 Pasternik Ochojno
Pcimianka Pcim 1-0 Zielonka Wrząsowice
Beskid Tokarnia 0-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Skalnik Trzemeśnia 4-2 Orzeł Myślenice
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Clavia Świątniki Górne
Tempo Rzeszotary 5-0 Dziecanovia Dziekanowice
Cyrhla Krzczonów 3-2 Hejnał Krzyszkowice

Kolejka 7 - 10-11 listopada

Dziecanovia Dziekanowice 4-1 Cyrhla Krzczonów
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Clavia Świątniki Górne 1-5 Tempo Rzeszotary
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Orzeł Myślenice 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 Skalnik Trzemeśnia
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Pasternik Ochojno 2-1 Pcimianka Pcim
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Sęp Droginia 3-0 Raba Dobczyce
(wo)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk; udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 1-1
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-2 Hejnał Krzyszkowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Beskid Tokarnia 4-4 Zielonka Wrząsowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 8 - 15-16 września

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-8 Raba Dobczyce
Pcimianka Pcim 4-0 Sęp Droginia
Beskid Tokarnia 0-3 Pasternik Ochojno
Skalnik Trzemeśnia 1-2 Zielonka Wrząsowice
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Tempo Rzeszotary 3-1 Orzeł Myślenice
Cyrhla Krzczonów 0-0 Clavia Świątniki Górne
Hejnał Krzyszkowice 1-3 Dziecanovia Dziekanowice

Kolejka 9 - 22-23 września

Dziecanovia Dziekanowice 1-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Clavia Świątniki Górne 0-4 Hejnał Krzyszkowice
Orzeł Myślenice 2-0 Cyrhla Krzczonów
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Tempo Rzeszotary
Zielonka Wrząsowice 1-2 Krakus Swoszowice (Kraków)
Pasternik Ochojno 1-1 Skalnik Trzemeśnia
Sęp Droginia 1-0 Beskid Tokarnia
Raba Dobczyce 5-1 Pcimianka Pcim

Kolejka 10 - 29-30 września

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-2 Pcimianka Pcim
Beskid Tokarnia 0-2 Raba Dobczyce
Skalnik Trzemeśnia 2-1 Sęp Droginia
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Pasternik Ochojno
Tempo Rzeszotary 2-2 Zielonka Wrząsowice
Cyrhla Krzczonów 4-0 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Hejnał Krzyszkowice 1-0 Orzeł Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice 3-0 Clavia Świątniki Górne

Kolejka 11 - 6-7 października

Clavia Świątniki Górne 1-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Orzeł Myślenice 1-0 Dziecanovia Dziekanowice
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-4 Hejnał Krzyszkowice
Zielonka Wrząsowice 2-1 Cyrhla Krzczonów
Pasternik Ochojno 2-2 Tempo Rzeszotary
Sęp Droginia 2-6 Krakus Swoszowice (Kraków)
Raba Dobczyce 3-0 Skalnik Trzemeśnia
Pcimianka Pcim 4-2 Beskid Tokarnia

Kolejka 12 - 13-14 października

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4-2 Beskid Tokarnia
Skalnik Trzemeśnia 1-4 Pcimianka Pcim
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-0 Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary 3-0 Sęp Droginia
Cyrhla Krzczonów 0-3 Pasternik Ochojno
Hejnał Krzyszkowice 5-1 Zielonka Wrząsowice
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Clavia Świątniki Górne 0-3 Orzeł Myślenice

Kolejka 13 - 20-21 października

Orzeł Myślenice 4-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
LKS Rudnik (k. Myślenic) 6-0 Clavia Świątniki Górne
Zielonka Wrząsowice 2-2 Dziecanovia Dziekanowice
Pasternik Ochojno 2-2 Hejnał Krzyszkowice
Sęp Droginia 2-3 Cyrhla Krzczonów
Raba Dobczyce 1-0 Tempo Rzeszotary
Pcimianka Pcim 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Beskid Tokarnia 1-1 Skalnik Trzemeśnia

Kolejka 14 - 27-28 października

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4-0 Skalnik Trzemeśnia
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-1 Beskid Tokarnia
przerwany w 65. minucie przy stanie 1-1 z uwagi na ciemności, dokończony w innym terminie
Tempo Rzeszotary 2-0 Pcimianka Pcim
w pierwotnym terminie (28 października) padł wynik 2-0; po protestach Pcimianki Pcim podjęto decyzję o powtórzeniu spotkania; ostatecznie WG Podokręgu Myślenice uznał wynik z boiska
Cyrhla Krzczonów 2-6 Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice 1-4 Pasternik Ochojno
Clavia Świątniki Górne 1-0 Zielonka Wrząsowice
Orzeł Myślenice 2-0 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Sęp Droginia 0-2 Hejnał Krzyszkowice

Kolejka 15 - 3-4 listopada

LKS Rudnik (k. Myślenic) 6-3 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Zielonka Wrząsowice 2-5 Orzeł Myślenice
Pasternik Ochojno 0-0 Clavia Świątniki Górne
Sęp Droginia 3-4 Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce 2-0 Hejnał Krzyszkowice
Pcimianka Pcim 1-1 Cyrhla Krzczonów
Beskid Tokarnia 0-4 Tempo Rzeszotary
Skalnik Trzemeśnia 1-4 Krakus Swoszowice (Kraków) 22 marca
w pierwotnym terminie (3-4 listopada 2007) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 29-30 marca

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-5 Krakus Swoszowice (Kraków)
Skalnik Trzemeśnia 1-4 Tempo Rzeszotary
Beskid Tokarnia 1-2 Cyrhla Krzczonów
Pcimianka Pcim 3-1 Hejnał Krzyszkowice
Raba Dobczyce 2-0 Dziecanovia Dziekanowice
Sęp Droginia 5-1 Clavia Świątniki Górne
Pasternik Ochojno 0-2 Orzeł Myślenice
Zielonka Wrząsowice 0-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Zielonka Wrząsowice 4-2 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-2 Pasternik Ochojno
Orzeł Myślenice 1-0 Sęp Droginia
Clavia Świątniki Górne 1-5 Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice 1-2 Pcimianka Pcim
Hejnał Krzyszkowice 2-1 Beskid Tokarnia
Cyrhla Krzczonów 1-0 Skalnik Trzemeśnia
Tempo Rzeszotary 3-1 Krakus Swoszowice (Kraków)

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-0 Tempo Rzeszotary
Krakus Swoszowice (Kraków) 2-0 Cyrhla Krzczonów
Skalnik Trzemeśnia 2-1 Hejnał Krzyszkowice
Beskid Tokarnia 1-0 Dziecanovia Dziekanowice
Pcimianka Pcim 1-0 Clavia Świątniki Górne
Raba Dobczyce 1-0 Orzeł Myślenice
Sęp Droginia 2-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Pasternik Ochojno 3-1 Zielonka Wrząsowice

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Pasternik Ochojno 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Zielonka Wrząsowice 1-1 Sęp Droginia 14 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu murawy
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-1 Raba Dobczyce
Orzeł Myślenice 2-3 Pcimianka Pcim
Clavia Świątniki Górne 2-0 Beskid Tokarnia
Dziecanovia Dziekanowice 0-4 Skalnik Trzemeśnia
Hejnał Krzyszkowice 3-0 Krakus Swoszowice (Kraków) 14 maja
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Cyrhla Krzczonów 1-2 Tempo Rzeszotary

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 3-0 Cyrhla Krzczonów
Tempo Rzeszotary 1-1 Hejnał Krzyszkowice
Krakus Swoszowice (Kraków) 3-1 Dziecanovia Dziekanowice
Skalnik Trzemeśnia 3-0 Clavia Świątniki Górne
Beskid Tokarnia 0-2 Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim 4-0 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Raba Dobczyce 2-1 Zielonka Wrząsowice
Sęp Droginia 2-2 Pasternik Ochojno

Kolejka 21 - 1 maja

Sęp Droginia 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Pasternik Ochojno 0-2 Raba Dobczyce
Zielonka Wrząsowice 4-3 Pcimianka Pcim
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice 1-0 Skalnik Trzemeśnia
Clavia Świątniki Górne 1-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Tempo Rzeszotary
Hejnał Krzyszkowice 3-2 Cyrhla Krzczonów

Kolejka 22 - 3-4 maja

Hejnał Krzyszkowice 3-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Zielonka Wrząsowice 0-4 Beskid Tokarnia 4 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (10 maja) goście nie przyjechali na mecz
Cyrhla Krzczonów 0-2 Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary 1-1 Clavia Świątniki Górne
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-0 Orzeł Myślenice
Skalnik Trzemeśnia 0-3 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Pcimianka Pcim 2-2 Pasternik Ochojno
Raba Dobczyce 1-1 Sęp Droginia

Kolejka 23 - 10-11 maja

Raba Dobczyce 5-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Sęp Droginia 2-1 Pcimianka Pcim
Pasternik Ochojno 1-1 Beskid Tokarnia
Zielonka Wrząsowice 2-4 Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik (k. Myślenic) 1-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Orzeł Myślenice 1-1 Tempo Rzeszotary
Clavia Świątniki Górne 0-1 Cyrhla Krzczonów
Dziecanovia Dziekanowice 0-1 Hejnał Krzyszkowice

Kolejka 24 - 17-18 maja

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 4-1 Dziecanovia Dziekanowice
Hejnał Krzyszkowice 4-1 Clavia Świątniki Górne
Cyrhla Krzczonów 1-0 Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary 2-1 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Zielonka Wrząsowice
Skalnik Trzemeśnia 2-1 Pasternik Ochojno
Beskid Tokarnia 0-2 Sęp Droginia
Pcimianka Pcim 0-2 Raba Dobczyce

Kolejka 25 - 21 maja

Pcimianka Pcim 0-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Raba Dobczyce 4-0 Beskid Tokarnia
Sęp Droginia 0-4 Skalnik Trzemeśnia
Pasternik Ochojno 2-1 Krakus Swoszowice (Kraków)
Zielonka Wrząsowice 3-1 Tempo Rzeszotary
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-1 Cyrhla Krzczonów
Orzeł Myślenice 1-1 Hejnał Krzyszkowice
Clavia Świątniki Górne 3-1 Dziecanovia Dziekanowice

Kolejka 26 - 24-25 maja

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-1 Clavia Świątniki Górne
Dziecanovia Dziekanowice 0-3 Orzeł Myślenice
Hejnał Krzyszkowice 1-2 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Cyrhla Krzczonów 2-2 Zielonka Wrząsowice
Tempo Rzeszotary 5-2 Pasternik Ochojno
Krakus Swoszowice (Kraków) 4-1 Sęp Droginia
Skalnik Trzemeśnia 0-0 Raba Dobczyce
Beskid Tokarnia 0-7 Pcimianka Pcim

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Beskid Tokarnia 2-0 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Pcimianka Pcim 3-0 Skalnik Trzemeśnia
Raba Dobczyce 0-0 Krakus Swoszowice (Kraków)
Sęp Droginia 0-3 Tempo Rzeszotary
Pasternik Ochojno 4-2 Cyrhla Krzczonów
Zielonka Wrząsowice 2-3 Hejnał Krzyszkowice
LKS Rudnik (k. Myślenic) 4-0 Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Myślenice 3-0 Clavia Świątniki Górne

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 1-1 Orzeł Myślenice
Clavia Świątniki Górne 2-4 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Dziecanovia Dziekanowice 1-1 Zielonka Wrząsowice
Hejnał Krzyszkowice 3-1 Pasternik Ochojno
Cyrhla Krzczonów 4-4 Sęp Droginia
Tempo Rzeszotary 1-0 Raba Dobczyce
Krakus Swoszowice (Kraków) 0-2 Pcimianka Pcim
Skalnik Trzemeśnia 3-1 Beskid Tokarnia

Kolejka 29 - 14-15 czerwca

Hejnał Krzyszkowice 2-3 Sęp Droginia
Skalnik Trzemeśnia 1-1 Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
Beskid Tokarnia 0-3 Krakus Swoszowice (Kraków)
Pcimianka Pcim 1-1 Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce 7-0 Cyrhla Krzczonów
Pasternik Ochojno 2-0 Dziecanovia Dziekanowice
Zielonka Wrząsowice 1-2 Clavia Świątniki Górne
LKS Rudnik (k. Myślenic) 2-3 Orzeł Myślenice

Kolejka 30 - 21-22 czerwca

Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 2-6 LKS Rudnik (k. Myślenic)
Orzeł Myślenice 1-4 Zielonka Wrząsowice
Clavia Świątniki Górne 2-1 Pasternik Ochojno
Dziecanovia Dziekanowice 0-0 Sęp Droginia
Hejnał Krzyszkowice 0-3 Raba Dobczyce
Cyrhla Krzczonów 2-0 Pcimianka Pcim
Tempo Rzeszotary 1-0 Beskid Tokarnia
Krakus Swoszowice (Kraków) 1-0 Skalnik Trzemeśnia

Liga okręgowa 2007/2008 (Kraków)

Klasa A 2007/2008 (Kraków I)
Klasa A 2007/2008 (Kraków II)
Klasa A 2007/2008 (Wieliczka)

Klasa B 2007/2008 (Myślenice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas