[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Myślenice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rokita Kornatka 22 60 20 0 2 92-11 11 0 0 43-4 9 0 2 49-7
2.  Iskra Głogoczów 22 59 19 2 1 78-17 11 0 0 43-9 8 2 1 35-8
3.  Iskra Brzączowice 22 45 14 3 5 59-31 7 2 2 32-18 7 1 3 27-13
4.  Conavia Konary 22 44 14 2 6 42-21 8 1 2 23-9 6 1 4 19-12
5.  Szczebel Lubień 22 31 9 4 9 41-47 5 2 4 21-19 4 2 5 20-28
6.  Wicher Stróża 22 30 8 6 8 44-36 6 2 3 32-17 2 4 5 12-19
7.  Staw Polanka 22 27 8 3 11 58-63 5 1 5 36-32 3 2 6 22-31
8.  Górki Myślenice 22 24 7 3 12 40-53 3 2 6 14-26 4 1 6 26-27
9.  Grodzisko Raciechowice 22 19 5 4 13 41-54 3 2 6 21-28 2 2 7 20-26
10.  Orzeł Nowa Wieś 22 17 5 2 15 32-76 2 2 7 14-38 3 0 8 18-38
11.  Krzemień Jasienica 22 13 3 4 15 28-87 2 2 7 13-43 1 2 8 15-44
12.  Lubomir Wiśniowa 22 10 3 1 18 25-84 2 1 8 16-29 1 0 10 9-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Rokita Kornatka    3-0 3-1 3-0 4-0 1-0 4-1 2-0 4-1 5-0 7-1 7-0 
 2 Iskra Głogoczów2-1     2-1 1-0 5-0 2-0 6-1 5-0 4-2 4-2 6-1 6-1 
 3 Iskra Brzączowice1-5 1-1     1-1 4-2 2-0 0-5 7-0 3-0 5-2 6-2 2-0 
 4 Conavia Konary1-0 0-0 0-1     3-1 3-2 5-2 0-2 1-0 3-0 5-1 2-0 
 5 Szczebel Lubień0-3 2-3 0-4 0-2     2-2 1-1 2-1 5-2 5-1 1-0 3-0 
 6 Wicher Stróża2-3 0-3 1-3 1-0 2-2     2-0 1-1 2-1 5-0 4-3 12-1 
 7 Staw Polanka0-8 0-7 4-0 1-3 1-2 4-0     4-3 1-1 4-3 3-4 14-1 
 8 Górki Myślenice0-2 2-3 0-6 0-2 2-1 0-2 2-2     0-6 3-0 2-2 3-0 
 9 Grodzisko Raciechowice0-7 0-3 0-0 2-5 0-1 0-0 3-0 1-4     2-4 9-1 4-3 
 10 Orzeł Nowa Wieś1-11 0-4 0-3 0-3 1-3 2-2 5-3 0-3 3-5     0-0 2-1 
 11 Krzemień Jasienica0-7 0-6 1-4 3-2 4-4 0-0 3-4 0-10 2-1 0-3     0-2 
 12 Lubomir Wiśniowa0-2 0-5 2-4 0-1 2-4 3-4 0-3 5-2 1-1 2-3 1-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Lubomir Wiśniowa 2-4 Iskra Brzączowice
Krzemień Jasienica 3-2 Conavia Konary
Orzeł Nowa Wieś 1-3 Szczebel Lubień
Grodzisko Raciechowice 0-0 Wicher Stróża
Iskra Głogoczów 5-0 Górki Myślenice
Rokita Kornatka 4-1 Staw Polanka

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Iskra Brzączowice 0-5 Staw Polanka
Górki Myślenice 0-2 Rokita Kornatka
Wicher Stróża 0-3 Iskra Głogoczów
Szczebel Lubień 5-2 Grodzisko Raciechowice
Conavia Konary 3-0 Orzeł Nowa Wieś
Lubomir Wiśniowa 1-0 Krzemień Jasienica

Kolejka 3 - 1-2 września

Krzemień Jasienica 1-4 Iskra Brzączowice
Orzeł Nowa Wieś 2-1 Lubomir Wiśniowa
Grodzisko Raciechowice 2-5 Conavia Konary
Iskra Głogoczów 5-0 Szczebel Lubień
Rokita Kornatka 1-0 Wicher Stróża
Staw Polanka 4-3 Górki Myślenice

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Iskra Brzączowice 7-0 Górki Myślenice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wicher Stróża 2-0 Staw Polanka
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Szczebel Lubień 0-3 Rokita Kornatka
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Conavia Konary 0-0 Iskra Głogoczów
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Lubomir Wiśniowa 1-1 Grodzisko Raciechowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Krzemień Jasienica 0-3 Orzeł Nowa Wieś
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 5 - 15-16 września

Orzeł Nowa Wieś 0-3 Iskra Brzączowice
Grodzisko Raciechowice 9-1 Krzemień Jasienica
Iskra Głogoczów 6-1 Lubomir Wiśniowa
Rokita Kornatka 3-0 Conavia Konary
Górki Myślenice 0-2 Wicher Stróża
Szczebel Lubień 1-1 Staw Polanka

Kolejka 6 - 22-23 września

Iskra Brzączowice 2-0 Wicher Stróża
Szczebel Lubień 2-1 Górki Myślenice
Conavia Konary 5-2 Staw Polanka
Lubomir Wiśniowa 0-2 Rokita Kornatka
Krzemień Jasienica 0-6 Iskra Głogoczów
Orzeł Nowa Wieś 3-5 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 7 - 29-30 września

Grodzisko Raciechowice 0-0 Iskra Brzączowice
Iskra Głogoczów 4-2 Orzeł Nowa Wieś
Rokita Kornatka 7-1 Krzemień Jasienica
Staw Polanka 14-1 Lubomir Wiśniowa
Górki Myślenice 0-2 Conavia Konary
Wicher Stróża 2-2 Szczebel Lubień

Kolejka 8 - 6-7 października

Iskra Brzączowice 4-2 Szczebel Lubień
Conavia Konary 3-2 Wicher Stróża
Lubomir Wiśniowa 5-2 Górki Myślenice
Krzemień Jasienica 3-4 Staw Polanka
Orzeł Nowa Wieś 1-11 Rokita Kornatka
w Kornatce
Grodzisko Raciechowice 0-3 Iskra Głogoczów

Kolejka 9 - 13-14 października

Iskra Głogoczów 2-1 Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka 4-1 Grodzisko Raciechowice
Staw Polanka 4-3 Orzeł Nowa Wieś
Górki Myślenice 2-2 Krzemień Jasienica
Wicher Stróża 12-1 Lubomir Wiśniowa
Szczebel Lubień 0-2 Conavia Konary

Kolejka 10 - 20-21 października

Iskra Brzączowice 1-1 Conavia Konary
Lubomir Wiśniowa 2-4 Szczebel Lubień
Krzemień Jasienica 0-0 Wicher Stróża
Orzeł Nowa Wieś 0-3 Górki Myślenice
Grodzisko Raciechowice 3-0 Staw Polanka
Iskra Głogoczów 2-1 Rokita Kornatka

Kolejka 11 - 27-28 października

Rokita Kornatka 3-1 Iskra Brzączowice
Staw Polanka 0-7 Iskra Głogoczów
Górki Myślenice 0-6 Grodzisko Raciechowice
Wicher Stróża 5-0 Orzeł Nowa Wieś
Szczebel Lubień 1-0 Krzemień Jasienica
Conavia Konary 2-0 Lubomir Wiśniowa

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Iskra Brzączowice 2-0 Lubomir Wiśniowa
Conavia Konary 5-1 Krzemień Jasienica
Szczebel Lubień 5-1 Orzeł Nowa Wieś
Wicher Stróża 2-1 Grodzisko Raciechowice
Górki Myślenice 2-3 Iskra Głogoczów
Staw Polanka 0-8 Rokita Kornatka

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Staw Polanka 4-0 Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka 2-0 Górki Myślenice
Iskra Głogoczów 2-0 Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice 0-1 Szczebel Lubień
Orzeł Nowa Wieś 0-3 Conavia Konary
Krzemień Jasienica 0-2 Lubomir Wiśniowa

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Iskra Brzączowice 6-2 Krzemień Jasienica
Lubomir Wiśniowa 2-3 Orzeł Nowa Wieś
Conavia Konary 1-0 Grodzisko Raciechowice
Szczebel Lubień 2-3 Iskra Głogoczów
Wicher Stróża 2-3 Rokita Kornatka
Górki Myślenice 2-2 Staw Polanka

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Górki Myślenice 0-6 Iskra Brzączowice
Staw Polanka 4-0 Wicher Stróża
Rokita Kornatka 4-0 Szczebel Lubień
Iskra Głogoczów 1-0 Conavia Konary
Grodzisko Raciechowice 4-3 Lubomir Wiśniowa
Orzeł Nowa Wieś 0-0 Krzemień Jasienica

Kolejka 16 - 3-4 maja

Staw Polanka 1-2 Szczebel Lubień
Iskra Brzączowice 5-2 Orzeł Nowa Wieś
Krzemień Jasienica 2-1 Grodzisko Raciechowice
Lubomir Wiśniowa 0-5 Iskra Głogoczów
Conavia Konary 1-0 Rokita Kornatka
Wicher Stróża 1-1 Górki Myślenice

Kolejka 17 - 10-11 maja

Wicher Stróża 1-3 Iskra Brzączowice
Górki Myślenice 2-1 Szczebel Lubień
Staw Polanka 1-3 Conavia Konary
Rokita Kornatka 7-0 Lubomir Wiśniowa
Iskra Głogoczów 6-1 Krzemień Jasienica
Grodzisko Raciechowice 2-4 Orzeł Nowa Wieś

Kolejka 18 - 17-18 maja

Iskra Brzączowice 3-0 Grodzisko Raciechowice
Orzeł Nowa Wieś 0-4 Iskra Głogoczów
Krzemień Jasienica 0-7 Rokita Kornatka
Lubomir Wiśniowa 0-3 Staw Polanka
Conavia Konary 0-2 Górki Myślenice
Szczebel Lubień 2-2 Wicher Stróża

Kolejka 19 - 24-25 maja

Szczebel Lubień 0-4 Iskra Brzączowice
Wicher Stróża 1-0 Conavia Konary
Górki Myślenice 3-0 Lubomir Wiśniowa
Staw Polanka 3-4 Krzemień Jasienica
Rokita Kornatka 5-0 Orzeł Nowa Wieś
Iskra Głogoczów 4-2 Grodzisko Raciechowice

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Iskra Brzączowice 1-1 Iskra Głogoczów
Grodzisko Raciechowice 0-7 Rokita Kornatka
Orzeł Nowa Wieś 5-3 Staw Polanka
Krzemień Jasienica 0-10 Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa 3-4 Wicher Stróża
Conavia Konary 3-1 Szczebel Lubień

Kolejka 21 - 8 czerwca

Conavia Konary 0-1 Iskra Brzączowice
Szczebel Lubień 3-0 Lubomir Wiśniowa
Wicher Stróża 4-3 Krzemień Jasienica
Górki Myślenice 3-0 Orzeł Nowa Wieś
Staw Polanka 1-1 Grodzisko Raciechowice
Rokita Kornatka 3-0 Iskra Głogoczów

Kolejka 22 - 15 czerwca

Iskra Brzączowice 1-5 Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów 6-1 Staw Polanka
Grodzisko Raciechowice 1-4 Górki Myślenice
Orzeł Nowa Wieś 2-2 Wicher Stróża
Krzemień Jasienica 4-4 Szczebel Lubień
Lubomir Wiśniowa 0-1 Conavia Konary

Klasa A 2007/2008 (Myślenice)

Klasa C 2007/2008 (Myślenice)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas