[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Kraków
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skawinka Skawina 28 60 18 6 4 58-16 11 2 1 36-5 7 4 3 22-11
2.  LKS Śledziejowice 28 59 18 5 5 68-31 10 3 1 39-11 8 2 4 29-20
3.  KS Borek (Kraków) 28 56 17 5 6 71-35 9 3 2 38-14 8 2 4 33-21
4.  Lotnik Kryspinów 28 55 17 4 7 54-28 9 3 2 34-11 8 1 5 20-17
5.  Jordan Sum Zakliczyn 28 51 14 9 5 54-31 8 3 3 34-16 6 6 2 20-15
6.  Wieczysta Kraków 28 49 14 7 7 50-40 8 4 2 26-17 6 3 5 24-23
7.  Pogoń Skotniki (Kraków) 28 43 13 4 11 56-41 8 2 4 34-20 5 2 7 22-21
8.  Górnik II Wieliczka 28 41 12 5 11 32-39 7 4 3 18-12 5 1 8 14-27
9.  Piast Wołowice 28 36 10 6 12 45-54 7 3 4 22-17 3 3 8 23-37
10.  Zieleńczanka Zielonki 28 32 10 2 16 40-52 6 0 8 27-33 4 2 8 13-19 2 3 1 0 1 1-1
11.  Wawel Kraków 28 32 8 8 12 34-47 3 4 7 12-23 5 4 5 22-24 2 3 1 0 1 1-1
12.  Bronowianka Kraków 28 28 7 7 14 36-40 5 3 6 24-16 2 4 8 12-24
13.  Pogoń Miechów 28 18 5 3 20 24-74 3 2 9 12-29 2 1 11 12-45
14.  Sokół Kocmyrzów Baranówka 28 17 4 5 19 35-70 2 2 10 17-34 2 3 9 18-36
15.  Wiarusy Igołomia 28 14 4 2 22 24-83 3 1 10 14-36 1 1 12 10-47
Swoje mecze w roli gospodarza w rundzie jesiennej Górnik II Wieliczka rozgrywa na boisku Wiślanki Grabie, a LKS Śledziejowice na boisku Strażaka Kokotów.
Szreniawa Koszyce wycofała się po rundzie jesiennej. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Skawinka Skawina    0-0 1-3 2-0 0-0 4-0 1-0 3-0 4-1 3-0* 5-1 1-0 4-0 1-0 7-0 
 2 LKS Śledziejowice1-1     1-0 1-0 1-1 2-2 5-2 2-0 7-0 1-0 2-3 1-0 7-0 4-2 4-0 
 3 KS Borek (Kraków)2-0 4-1     3-0 0-0 0-0 2-0 2-1 2-2 1-0 2-4 3-1 10-2 1-2 6-1 
 4 Lotnik Kryspinów1-2 5-1 2-1     2-2 3-0 1-1 2-2 5-0 0-1 2-0 3-1 2-0 3-0 3-0 
 5 Jordan Sum Zakliczyn1-1 1-0 2-2 2-3     2-1 3-2 4-0 4-0 1-2 3-1 1-1 0-1 4-2 6-0 
 6 Wieczysta Kraków0-1 0-2 1-1 1-0 1-1     1-0 4-2 1-1 2-1 2-2 5-1 2-1 2-1 4-3 
 7 Pogoń Skotniki (Kraków)0-4 2-0 3-0 6-1 2-3 4-0     1-2 3-2 3-3 1-1 1-2 2-0 5-2 1-0 
 8 Górnik II Wieliczka1-0 0-2 1-3 1-3 3-0 0-0 1-0     2-0 1-1 2-1 2-0 0-0 1-1 3-1 
 9 Piast Wołowice1-1 1-1 3-2 0-1 4-2 1-3 0-3 2-0     2-0 1-1 1-0 0-1 4-2 2-0 
 10 Zieleńczanka Zielonki0-2 3-5 3-4 0-3 0-3 1-3 2-6 0-2 4-3     1-0 2-0 5-2 4-0 2-0 
 11 Wawel Kraków1-1 1-2 0-2 0-1 0-1 1-2 0-3 2-1 0-5 1-0     1-1 3-2 1-1 1-1 
 12 Bronowianka Kraków0-2 1-3 1-2 0-0 1-3 4-1 1-2 0-1 1-1 3-0 1-1     4-0 4-0 3-0 
 13 Pogoń Miechów1-4 0-3 0-4 1-2 0-2 0-4 0-0 4-0 0-3 1-0 0-3 0-2     1-1 4-1 
 14 Sokół Kocmyrzów Baranówka1-3 1-4 2-3 0-3 0-0 1-4 3-0 0-1 1-3 0-3 1-2 2-2 4-3     1-3 
 15 Wiarusy Igołomia1-0 1-5 1-6 0-3 1-2 0-4 1-3 1-2 3-2 0-2 1-2 1-1 2-0 1-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Szreniawa Koszyce - Bronowianka Kraków 5 września, 17:00
było 1-1, anulowany
Pogoń Skotniki (Kraków) 5-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 sierpnia, 18:00
Wiarusy Igołomia 1-2 Wawel Kraków 12 sierpnia, 17:30
Lotnik Kryspinów 1-2 Skawinka Skawina 11 sierpnia, 17:30
Górnik II Wieliczka 0-0 Pogoń Miechów 3 października
w pierwotnym terminie (11 sierpnia) nie odbył się w związku z niedojechaniem drużyny gości
Piast Wołowice 3-2 KS Borek (Kraków) 12 sierpnia, 17:30
Zieleńczanka Zielonki 1-3 Wieczysta Kraków 12 sierpnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-0 LKS Śledziejowice 12 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Wieczysta Kraków 1-1 Jordan Sum Zakliczyn 18 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 1-0 Zieleńczanka Zielonki 18 sierpnia, 17:30
Pogoń Miechów 0-3 Piast Wołowice 18 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 3-0 Górnik II Wieliczka 18 sierpnia, 17:00
Wawel Kraków 0-1 Lotnik Kryspinów 18 sierpnia, 14:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Wiarusy Igołomia 19 sierpnia, 17:00
Szreniawa Koszyce - Pogoń Skotniki (Kraków) 19 sierpnia, 15:00
było 0-3, anulowany
LKS Śledziejowice 1-0 Bronowianka Kraków 18 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Bronowianka Kraków 25 sierpnia, 17:30
Wiarusy Igołomia - Szreniawa Koszyce 26 sierpnia, 17:30
było 0-1, anulowany
Lotnik Kryspinów 3-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 25 sierpnia, 17:30
Górnik II Wieliczka 2-1 Wawel Kraków 26 sierpnia, 11:00
Piast Wołowice 1-1 Skawinka Skawina 26 sierpnia, 17:30
Zieleńczanka Zielonki 5-2 Pogoń Miechów 26 sierpnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-2 KS Borek (Kraków) 26 sierpnia, 17:00
LKS Śledziejowice 2-2 Wieczysta Kraków 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Bronowianka Kraków 4-1 Wieczysta Kraków 29 sierpnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 4-1 LKS Śledziejowice 29 sierpnia, 17:00
Pogoń Miechów 0-2 Jordan Sum Zakliczyn 29 sierpnia, 17:00
Skawinka Skawina 3-0 Zieleńczanka Zielonki 29 sierpnia, 17:00
(wo)
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 2-0
Wawel Kraków 0-5 Piast Wołowice 29 sierpnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-1 Górnik II Wieliczka 29 sierpnia, 17:00
Szreniawa Koszyce - Lotnik Kryspinów 29 sierpnia
było 1-3, anulowany
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-0 Wiarusy Igołomia 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Wiarusy Igołomia 1-1 Bronowianka Kraków 1 września, 17:00
Lotnik Kryspinów 1-1 Pogoń Skotniki (Kraków) 1 września, 17:00
Górnik II Wieliczka - Szreniawa Koszyce 1 września, 11:00
było 2-0, anulowany
Piast Wołowice 4-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 września, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 1-0 Wawel Kraków 2 września, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Skawinka Skawina 2 września, 17:00
LKS Śledziejowice 7-0 Pogoń Miechów 1 września, 17:00
Wieczysta Kraków 1-1 KS Borek (Kraków) 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 listopada

Bronowianka Kraków 1-2 KS Borek (Kraków) 15 marca, 15:30
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (11 listopada, 11:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Miechów 0-4 Wieczysta Kraków 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Skawinka Skawina 0-0 LKS Śledziejowice 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Wawel Kraków 0-1 Jordan Sum Zakliczyn 10 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Zieleńczanka Zielonki 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Szreniawa Koszyce - Piast Wołowice
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (11 listopada, 11:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska; Szreniawa wycofała się po rundzie jesiennej
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-2 Górnik II Wieliczka 15 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (11 listopada, 11:00) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Wiarusy Igołomia 0-3 Lotnik Kryspinów 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 7 - 12 września

Lotnik Kryspinów 3-1 Bronowianka Kraków 12 września, 17:00
mecz się nie odbył
Górnik II Wieliczka 3-1 Wiarusy Igołomia 12 września, 17:00
Piast Wołowice 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 12 września, 17:00
Zieleńczanka Zielonki - Szreniawa Koszyce 12 września, 17:00
było 3-0, anulowany
Jordan Sum Zakliczyn 4-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 września, 17:00
LKS Śledziejowice 2-3 Wawel Kraków 12 września, 17:00
Wieczysta Kraków 0-1 Skawinka Skawina 12 września, 17:00
KS Borek (Kraków) 10-2 Pogoń Miechów 12 września, 17:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Bronowianka Kraków 4-0 Pogoń Miechów 16 września, 16:00
Skawinka Skawina 1-3 KS Borek (Kraków) 15 września, 16:00
Wawel Kraków 1-2 Wieczysta Kraków 16 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-4 LKS Śledziejowice 16 września, 16:00
Szreniawa Koszyce - Jordan Sum Zakliczyn 16 września, 15:00
było 2-1, anulowany
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-3 Zieleńczanka Zielonki 15 września, 16:00
Wiarusy Igołomia 3-2 Piast Wołowice 16 września, 16:00
Lotnik Kryspinów 2-2 Górnik II Wieliczka 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Górnik II Wieliczka 2-0 Bronowianka Kraków 22 września, 11:00
Piast Wołowice 0-1 Lotnik Kryspinów 23 września, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 2-0 Wiarusy Igołomia 23 września, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 23 września, 16:00
LKS Śledziejowice - Szreniawa Koszyce 22 września, 16:00
było 3-1, anulowany
Wieczysta Kraków 2-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 września, 16:00
KS Borek (Kraków) 2-4 Wawel Kraków 22 września, 16:00
Pogoń Miechów 1-4 Skawinka Skawina 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Bronowianka Kraków 0-2 Skawinka Skawina 30 września, 15:00
Wawel Kraków 3-2 Pogoń Miechów 30 września, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-3 KS Borek (Kraków) 30 września, 15:00
Szreniawa Koszyce - Wieczysta Kraków 29 września, 16:00
było 0-3, anulowany
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 LKS Śledziejowice 29 września, 16:00
Wiarusy Igołomia 1-2 Jordan Sum Zakliczyn 30 września, 16:00
Lotnik Kryspinów 0-1 Zieleńczanka Zielonki 29 września, 16:00
Górnik II Wieliczka 2-0 Piast Wołowice 30 września, 11:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Piast Wołowice 1-0 Bronowianka Kraków 7 października, 15:30
Zieleńczanka Zielonki 0-2 Górnik II Wieliczka 6 października, 13:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-3 Lotnik Kryspinów 7 października, 15:30
LKS Śledziejowice 4-0 Wiarusy Igołomia 6 października, 15:30
Wieczysta Kraków 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 6 października, 15:30
KS Borek (Kraków) - Szreniawa Koszyce 6 października, 15:30
było 5-4, anulowany
Pogoń Miechów 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 6 października, 15:00
Skawinka Skawina 5-1 Wawel Kraków 6 października, 11:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Bronowianka Kraków 1-1 Wawel Kraków 13 października, 15:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Skawinka Skawina 14 października, 15:00
Szreniawa Koszyce - Pogoń Miechów
było 0-1, anulowany
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-0 KS Borek (Kraków) 13 października, 15:00
Wiarusy Igołomia 0-4 Wieczysta Kraków 14 października, 15:00
Lotnik Kryspinów 5-1 LKS Śledziejowice 13 października, 15:00
Górnik II Wieliczka 3-0 Jordan Sum Zakliczyn 14 października, 11:00
Piast Wołowice 2-0 Zieleńczanka Zielonki 14 października, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Zieleńczanka Zielonki 2-0 Bronowianka Kraków 21 października, 14:00
Jordan Sum Zakliczyn 4-0 Piast Wołowice 20 października, 15:00
LKS Śledziejowice 2-0 Górnik II Wieliczka 20 października, 15:00
Wieczysta Kraków 1-0 Lotnik Kryspinów 20 października, 15:00
KS Borek (Kraków) 6-1 Wiarusy Igołomia 20 października, 15:00
Pogoń Miechów 0-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 21 października, 14:00
Skawinka Skawina - Szreniawa Koszyce 20 października, 15:00
było 7-0, anulowany
Wawel Kraków 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Bronowianka Kraków 4-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 27 października, 13:00
Szreniawa Koszyce - Wawel Kraków 28 października, 14:00
było 0-1, anulowany
Pogoń Skotniki (Kraków) 0-4 Skawinka Skawina 27 października, 14:00
Wiarusy Igołomia 2-0 Pogoń Miechów 28 października, 14:00
Lotnik Kryspinów 2-1 KS Borek (Kraków) 27 października, 14:00
Górnik II Wieliczka 0-0 Wieczysta Kraków 28 października, 11:00
Piast Wołowice 1-1 LKS Śledziejowice 28 października, 14:00
Zieleńczanka Zielonki 0-3 Jordan Sum Zakliczyn 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Jordan Sum Zakliczyn 1-1 Bronowianka Kraków 3 listopada, 14:00
LKS Śledziejowice 1-0 Zieleńczanka Zielonki 3 listopada, 14:00
Wieczysta Kraków 1-1 Piast Wołowice 3 listopada, 12:00
KS Borek (Kraków) 2-1 Górnik II Wieliczka 3 listopada, 14:00
Pogoń Miechów 1-2 Lotnik Kryspinów 3 listopada, 13:00
Skawinka Skawina 7-0 Wiarusy Igołomia 3 listopada, 14:00
Wawel Kraków 0-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 4 listopada, 12:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka - Szreniawa Koszyce 3 listopada, 13:00
było 6-1, anulowany

Kolejka 16 - 22 marca

Pauza: Bronowianka Kraków.
 
Sokół Kocmyrzów Baranówka 3-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 22 marca, 15:00
Wawel Kraków 1-1 Wiarusy Igołomia 22 marca, 11:00
Skawinka Skawina 2-0 Lotnik Kryspinów 22 marca, 15:00
Pogoń Miechów 4-0 Górnik II Wieliczka 26 marca, 15:00
KS Borek (Kraków) 2-2 Piast Wołowice 22 marca, 15:30
Wieczysta Kraków 2-1 Zieleńczanka Zielonki 22 marca, 11:00
LKS Śledziejowice 1-1 Jordan Sum Zakliczyn 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Pauza: Pogoń Skotniki (Kraków).
 
Bronowianka Kraków 1-3 LKS Śledziejowice 29 marca, 16:00
Jordan Sum Zakliczyn 2-1 Wieczysta Kraków 29 marca, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 3-4 KS Borek (Kraków) 29 marca, 16:00
Piast Wołowice 0-1 Pogoń Miechów 30 marca, 16:00
Górnik II Wieliczka 1-0 Skawinka Skawina 30 marca, 11:00
Lotnik Kryspinów 2-0 Wawel Kraków 29 marca, 16:00
Wiarusy Igołomia 1-4 Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 marca, 16:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Pauza: Wiarusy Igołomia.
 
Bronowianka Kraków 1-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 5 kwietnia, 16:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-3 Lotnik Kryspinów 5 kwietnia, 16:00
Wawel Kraków 2-1 Górnik II Wieliczka 5 kwietnia, 16:00
Skawinka Skawina 4-1 Piast Wołowice 5 kwietnia, 16:00
Pogoń Miechów 1-0 Zieleńczanka Zielonki 5 kwietnia, 16:00
KS Borek (Kraków) 0-0 Jordan Sum Zakliczyn 5 kwietnia, 16:00
Wieczysta Kraków 0-2 LKS Śledziejowice 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Pauza: Lotnik Kryspinów.
 
Wieczysta Kraków 5-1 Bronowianka Kraków 12 kwietnia, 17:00
LKS Śledziejowice 1-0 KS Borek (Kraków) 12 kwietnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 0-1 Pogoń Miechów 12 kwietnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 0-2 Skawinka Skawina 12 kwietnia, 17:00
Piast Wołowice 1-1 Wawel Kraków 13 kwietnia, 16:30
Górnik II Wieliczka 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 12 kwietnia, 11:00
Wiarusy Igołomia 1-3 Pogoń Skotniki (Kraków) 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Pauza: Górnik II Wieliczka.
 
Bronowianka Kraków 3-0 Wiarusy Igołomia 19 kwietnia, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 6-1 Lotnik Kryspinów 19 kwietnia, 17:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-3 Piast Wołowice 19 kwietnia, 17:00
Wawel Kraków 1-0 Zieleńczanka Zielonki 19 kwietnia, 17:00
Skawinka Skawina 0-0 Jordan Sum Zakliczyn 19 kwietnia, 17:00
Pogoń Miechów 0-3 LKS Śledziejowice 19 kwietnia, 17:00
KS Borek (Kraków) 0-0 Wieczysta Kraków 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Pauza: Piast Wołowice.
 
KS Borek (Kraków) 3-1 Bronowianka Kraków 26 kwietnia, 17:00
Wieczysta Kraków 2-1 Pogoń Miechów 26 kwietnia, 17:00
LKS Śledziejowice 1-1 Skawinka Skawina 26 kwietnia, 17:00
Jordan Sum Zakliczyn 3-1 Wawel Kraków 27 kwietnia, 17:00
Zieleńczanka Zielonki 4-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 26 kwietnia, 17:00
Górnik II Wieliczka 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 26 kwietnia, 11:00
Lotnik Kryspinów 3-0 Wiarusy Igołomia 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Pauza: Zieleńczanka Zielonki.
 
Bronowianka Kraków 0-0 Lotnik Kryspinów 3 maja, 17:30
Wiarusy Igołomia 1-2 Górnik II Wieliczka 4 maja, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 3-2 Piast Wołowice 3 maja, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 0-0 Jordan Sum Zakliczyn 3 maja, 17:00
Wawel Kraków 1-2 LKS Śledziejowice 3 maja, 17:00
Skawinka Skawina 4-0 Wieczysta Kraków 3 maja, 17:00
Pogoń Miechów 0-4 KS Borek (Kraków) 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Pauza: Jordan Sum Zakliczyn.
 
Pogoń Miechów 0-2 Bronowianka Kraków 10 maja, 17:30
KS Borek (Kraków) 2-0 Skawinka Skawina 10 maja, 17:30
Wieczysta Kraków 2-2 Wawel Kraków 10 maja, 17:00
LKS Śledziejowice 4-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 10 maja, 17:30
Zieleńczanka Zielonki 2-6 Pogoń Skotniki (Kraków) 10 maja, 17:30
Piast Wołowice 2-0 Wiarusy Igołomia 11 maja, 17:30
Górnik II Wieliczka 1-3 Lotnik Kryspinów 10 maja, 11:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Pauza: LKS Śledziejowice.
 
Bronowianka Kraków 0-1 Górnik II Wieliczka 17 maja, 17:30
Lotnik Kryspinów 5-0 Piast Wołowice 17 maja, 17:30
Wiarusy Igołomia 0-2 Zieleńczanka Zielonki 18 maja, 17:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-3 Jordan Sum Zakliczyn 17 maja, 17:30
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-4 Wieczysta Kraków 17 maja, 17:00
Wawel Kraków 0-2 KS Borek (Kraków) 17 maja, 11:00
Skawinka Skawina 4-0 Pogoń Miechów 17 maja, 17:30

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pauza: Wieczysta Kraków.
 
Skawinka Skawina 1-0 Bronowianka Kraków 21 maja, 17:30
Pogoń Miechów 0-3 Wawel Kraków 21 maja, 17:30
KS Borek (Kraków) 1-2 Sokół Kocmyrzów Baranówka 22 maja, 16:00
LKS Śledziejowice 5-2 Pogoń Skotniki (Kraków) 21 maja, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 6-0 Wiarusy Igołomia 22 maja, 16:00
Zieleńczanka Zielonki 0-3 Lotnik Kryspinów 21 maja, 18:00
Piast Wołowice 2-0 Górnik II Wieliczka 22 maja, 16:00

Kolejka 26 - 24-25 maja

Pauza: KS Borek (Kraków).
 
Bronowianka Kraków 1-1 Piast Wołowice 24 maja, 18:00
Górnik II Wieliczka 1-1 Zieleńczanka Zielonki 25 maja, 11:00
Lotnik Kryspinów 2-2 Jordan Sum Zakliczyn 24 maja, 18:00
Wiarusy Igołomia 1-5 LKS Śledziejowice 25 maja, 17:30
Pogoń Skotniki (Kraków) 4-0 Wieczysta Kraków 24 maja, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 4-3 Pogoń Miechów 24 maja, 18:00
Wawel Kraków 1-1 Skawinka Skawina 28 maja, 18:00

Kolejka 27 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: Pogoń Miechów.
 
Wawel Kraków 1-1 Bronowianka Kraków 31 maja, 18:00
Skawinka Skawina 1-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 31 maja, 18:00
KS Borek (Kraków) 2-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 31 maja, 18:00
Wieczysta Kraków 4-3 Wiarusy Igołomia 31 maja, 18:00
LKS Śledziejowice 1-0 Lotnik Kryspinów 31 maja, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 4-0 Górnik II Wieliczka 31 maja, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 4-3 Piast Wołowice 31 maja, 18:00

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Pauza: Skawinka Skawina.
 
Bronowianka Kraków 3-0 Zieleńczanka Zielonki 4 czerwca
Piast Wołowice 4-2 Jordan Sum Zakliczyn 8 czerwca, 18:00
Górnik II Wieliczka 0-2 LKS Śledziejowice 7 czerwca, 11:00
Lotnik Kryspinów 3-0 Wieczysta Kraków 7 czerwca, 14:00
Wiarusy Igołomia 1-6 KS Borek (Kraków) 8 czerwca, 17:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-0 Pogoń Miechów 7 czerwca, 18:00
Sokół Kocmyrzów Baranówka 1-2 Wawel Kraków 7 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pauza: Wawel Kraków.
 
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2-2 Bronowianka Kraków 14 czerwca, 18:00
Skawinka Skawina 1-0 Pogoń Skotniki (Kraków) 14 czerwca, 18:00
Pogoń Miechów 4-1 Wiarusy Igołomia 14 czerwca, 18:00
KS Borek (Kraków) 3-0 Lotnik Kryspinów 14 czerwca, 18:00
Wieczysta Kraków 4-2 Górnik II Wieliczka 14 czerwca, 18:00
LKS Śledziejowice 7-0 Piast Wołowice 14 czerwca, 18:00
Jordan Sum Zakliczyn 1-2 Zieleńczanka Zielonki 14 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Pauza: Sokół Kocmyrzów Baranówka.
 
Bronowianka Kraków 1-3 Jordan Sum Zakliczyn 21 czerwca, 18:00
Zieleńczanka Zielonki 3-5 LKS Śledziejowice 21 czerwca, 18:00
Piast Wołowice 1-3 Wieczysta Kraków 21 czerwca, 18:00
Górnik II Wieliczka 1-3 KS Borek (Kraków) 21 czerwca, 18:00
Lotnik Kryspinów 2-0 Pogoń Miechów 21 czerwca, 18:00
Wiarusy Igołomia 1-0 Skawinka Skawina 21 czerwca, 18:00
Pogoń Skotniki (Kraków) 1-1 Wawel Kraków 21 czerwca, 18:00

Baraże o udział w V lidze (Kraków-Wadowice)

V liga 2007/2008 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2007/2008 (Wadowice)

Klasa A 2007/2008 (Kraków I)
Klasa A 2007/2008 (Kraków II)
Klasa A 2007/2008 (Myślenice)
Klasa A 2007/2008 (Wieliczka)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas