[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Kraków II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Podgórze Kraków 22 60 19 3 0 94-16 10 1 0 54-6 9 2 0 40-10
2.  LKS Libertów 22 55 17 4 1 66-20 9 1 1 31-10 8 3 0 35-10
3.  KS Tyniec (Kraków) 22 42 13 3 6 63-44 5 3 3 32-23 8 0 3 31-21
4.  Borkowianka Borek Szlachecki 22 33 9 6 7 38-45 7 1 3 25-20 2 5 4 13-25
5.  Iskra Krzęcin 22 30 8 6 8 34-35 4 4 3 17-13 4 2 5 17-22
6.  Gajowianka Gaj 22 27 8 3 11 36-41 5 2 4 21-16 3 1 7 15-25 2 3 1 0 1 6-5
7.  Płomień Kostrze (Kraków) 22 27 8 3 11 41-48 4 3 4 19-19 4 0 7 22-29 2 3 1 0 1 5-6
8.  Zryw Facimiech 22 25 7 4 11 31-48 5 1 5 22-26 2 3 6 9-22
9.  Rzozovia Rzozów 22 21 6 3 13 39-69 2 2 7 20-40 4 1 6 19-29
10.  Trzebol Wielkie Drogi 22 20 5 5 12 36-66 3 1 7 24-35 2 4 5 12-31
11.  TKKF Kliny (Kraków) 22 18 5 3 14 49-68 3 1 7 21-32 2 2 7 28-36
12.  Strzelcy/Korona Kraków 22 14 3 5 14 35-62 0 4 7 12-24 3 1 7 23-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Podgórze Kraków    1-1 2-0 7-1 5-1 5-0 8-0 3-0 5-0 9-0 5-1 4-2 
 2 LKS Libertów1-1     0-1 3-1 2-0 2-0 5-2 2-0 5-1 3-1 4-3 4-0 
 3 KS Tyniec (Kraków)1-2 3-3     1-1 1-0 4-3 0-2 2-2 3-4 6-1 5-4 6-1 
 4 Borkowianka Borek Szlachecki1-3 0-6 3-1     2-0 3-2 3-1 0-1 3-1 3-1 3-3 4-1 
 5 Iskra Krzęcin0-0 0-1 2-3 1-2     2-0 1-0 3-0 3-2 2-2 2-2 1-1 
 6 Gajowianka Gaj2-3 1-3 1-2 1-1 1-2     3-1 3-0 2-2 3-0* 2-1 2-1 
 7 Płomień Kostrze (Kraków)2-3 0-0 1-2 1-1 0-1 4-3     4-1 2-1 1-1 3-2 1-4 
 8 Zryw Facimiech0-4 0-3 0-3 0-1 3-2 3-1 1-0     2-4 2-2 4-2 7-4 
 9 Rzozovia Rzozów3-8 1-5 2-6 3-0 2-2 1-1 2-7 4-1     0-1 1-6 1-3 
 10 Trzebol Wielkie Drogi0-4 1-6 3-6 2-2 3-5 0-1 4-2 0-3* 0-2     6-2 5-2 
 11 TKKF Kliny (Kraków)0-10 1-4 4-1 4-1 3-4 1-2 1-4 1-1 3-0* 0-1     3-4 
 12 Strzelcy/Korona Kraków0-2 2-3 3-6 2-2 0-0 0-2 1-3 0-0 1-2 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Iskra Krzęcin 0-1 LKS Libertów
KS Tyniec (Kraków) 6-1 Strzelcy/Korona Kraków
Gajowianka Gaj 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Trzebol Wielkie Drogi 4-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Zryw Facimiech 4-2 TKKF Kliny (Kraków)
Podgórze Kraków 5-0 Rzozovia Rzozów

Kolejka 2 - 1-2 września

LKS Libertów 5-1 Rzozovia Rzozów
TKKF Kliny (Kraków) 0-10 Podgórze Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 4-1 Zryw Facimiech
Borkowianka Borek Szlachecki 3-1 Trzebol Wielkie Drogi
Strzelcy/Korona Kraków 0-2 Gajowianka Gaj
Iskra Krzęcin 2-3 KS Tyniec (Kraków)

Kolejka 3 - 10-11 listopada

KS Tyniec (Kraków) 3-3 LKS Libertów
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Gajowianka Gaj 1-2 Iskra Krzęcin
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Trzebol Wielkie Drogi 5-2 Strzelcy/Korona Kraków
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Zryw Facimiech 0-1 Borkowianka Borek Szlachecki 26 marca
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk, w drugim terminie (10-11 listopada) także odwołany
Podgórze Kraków 8-0 Płomień Kostrze (Kraków)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk
Rzozovia Rzozów 1-6 TKKF Kliny (Kraków)
w pierwotnym terminie (8-9 września 2007) mecz odwołany w związku z opadami deszczu i zalaniem boisk

Kolejka 4 - 15-16 września

LKS Libertów 4-3 TKKF Kliny (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 2-1 Rzozovia Rzozów
Borkowianka Borek Szlachecki 1-3 Podgórze Kraków
Strzelcy/Korona Kraków 0-0 Zryw Facimiech
Iskra Krzęcin 2-2 Trzebol Wielkie Drogi
KS Tyniec (Kraków) 4-3 Gajowianka Gaj

Kolejka 5 - 22-23 września

Gajowianka Gaj 1-3 LKS Libertów
Trzebol Wielkie Drogi 3-6 KS Tyniec (Kraków)
Zryw Facimiech 3-2 Iskra Krzęcin
Podgórze Kraków 4-2 Strzelcy/Korona Kraków
Rzozovia Rzozów 3-0 Borkowianka Borek Szlachecki
TKKF Kliny (Kraków) 1-4 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 6 - 29-30 września

LKS Libertów 5-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 3-3 TKKF Kliny (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 1-2 Rzozovia Rzozów
KS Tyniec (Kraków) 2-2 Zryw Facimiech
Gajowianka Gaj 3-0 Trzebol Wielkie Drogi
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie przyjechali
Podgórze Kraków 5-1 Iskra Krzęcin

Kolejka 7 - 6-7 października

Trzebol Wielkie Drogi 1-6 LKS Libertów
Zryw Facimiech 3-1 Gajowianka Gaj
Podgórze Kraków 2-0 KS Tyniec (Kraków)
Rzozovia Rzozów 2-2 Iskra Krzęcin
TKKF Kliny (Kraków) 3-4 Strzelcy/Korona Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 8 - 13-14 października

LKS Libertów 3-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Strzelcy/Korona Kraków 1-3 Płomień Kostrze (Kraków)
Iskra Krzęcin 2-2 TKKF Kliny (Kraków)
KS Tyniec (Kraków) 3-4 Rzozovia Rzozów
Gajowianka Gaj 2-3 Podgórze Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 0-3 Zryw Facimiech
(wo)
przerwany w 45. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 9 - 20-21 października

Zryw Facimiech 0-3 LKS Libertów
Podgórze Kraków 9-0 Trzebol Wielkie Drogi
Rzozovia Rzozów 1-1 Gajowianka Gaj
TKKF Kliny (Kraków) 4-1 KS Tyniec (Kraków)
Płomień Kostrze (Kraków) 0-1 Iskra Krzęcin
Borkowianka Borek Szlachecki 4-1 Strzelcy/Korona Kraków

Kolejka 10 - 27-28 października

LKS Libertów 4-0 Strzelcy/Korona Kraków
Iskra Krzęcin 1-2 Borkowianka Borek Szlachecki
KS Tyniec (Kraków) 0-2 Płomień Kostrze (Kraków)
Gajowianka Gaj 2-1 TKKF Kliny (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 0-2 Rzozovia Rzozów
Zryw Facimiech 0-4 Podgórze Kraków

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Podgórze Kraków 1-1 LKS Libertów
Rzozovia Rzozów 4-1 Zryw Facimiech
TKKF Kliny (Kraków) 0-1 Trzebol Wielkie Drogi
Płomień Kostrze (Kraków) 4-3 Gajowianka Gaj
Borkowianka Borek Szlachecki 3-1 KS Tyniec (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 0-0 Iskra Krzęcin

Kolejka 12 - 29-30 marca

LKS Libertów 2-0 Iskra Krzęcin
Strzelcy/Korona Kraków 3-6 KS Tyniec (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 3-2 Gajowianka Gaj
Płomień Kostrze (Kraków) 1-1 Trzebol Wielkie Drogi
TKKF Kliny (Kraków) 1-1 Zryw Facimiech
Rzozovia Rzozów 3-8 Podgórze Kraków

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Rzozovia Rzozów 1-5 LKS Libertów
Podgórze Kraków 5-1 TKKF Kliny (Kraków)
Zryw Facimiech 1-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki
Gajowianka Gaj 2-1 Strzelcy/Korona Kraków
KS Tyniec (Kraków) 1-0 Iskra Krzęcin

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

LKS Libertów 0-1 KS Tyniec (Kraków)
Iskra Krzęcin 2-0 Gajowianka Gaj
Strzelcy/Korona Kraków 2-2 Trzebol Wielkie Drogi
Borkowianka Borek Szlachecki 0-1 Zryw Facimiech
Płomień Kostrze (Kraków) 2-3 Podgórze Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 3-0 Rzozovia Rzozów
(wo)

Kolejka 15 - 19-20 kwietnia

TKKF Kliny (Kraków) 1-4 LKS Libertów
Rzozovia Rzozów 2-7 Płomień Kostrze (Kraków)
Podgórze Kraków 7-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Zryw Facimiech 7-4 Strzelcy/Korona Kraków
Trzebol Wielkie Drogi 3-5 Iskra Krzęcin
Gajowianka Gaj 1-2 KS Tyniec (Kraków) 14 maja

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

LKS Libertów 2-0 Gajowianka Gaj
KS Tyniec (Kraków) 6-1 Trzebol Wielkie Drogi
Iskra Krzęcin 3-0 Zryw Facimiech
Strzelcy/Korona Kraków 0-2 Podgórze Kraków
Borkowianka Borek Szlachecki 3-1 Rzozovia Rzozów
Płomień Kostrze (Kraków) 3-2 TKKF Kliny (Kraków)

Kolejka 17 - 3-4 maja

Iskra Krzęcin 0-0 Podgórze Kraków
Płomień Kostrze (Kraków) 0-0 LKS Libertów
TKKF Kliny (Kraków) 4-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Rzozovia Rzozów 1-3 Strzelcy/Korona Kraków
Zryw Facimiech 0-3 KS Tyniec (Kraków)
Trzebol Wielkie Drogi 0-1 Gajowianka Gaj

Kolejka 18 - 10-11 maja

LKS Libertów 3-1 Trzebol Wielkie Drogi
Gajowianka Gaj 3-0 Zryw Facimiech
KS Tyniec (Kraków) 1-2 Podgórze Kraków
Iskra Krzęcin 3-2 Rzozovia Rzozów
Strzelcy/Korona Kraków 1-2 TKKF Kliny (Kraków)
Borkowianka Borek Szlachecki 3-1 Płomień Kostrze (Kraków)

Kolejka 19 - 17-18 maja

Borkowianka Borek Szlachecki 0-6 LKS Libertów
Płomień Kostrze (Kraków) 1-4 Strzelcy/Korona Kraków
TKKF Kliny (Kraków) 3-4 Iskra Krzęcin
Rzozovia Rzozów 2-6 KS Tyniec (Kraków)
Podgórze Kraków 5-0 Gajowianka Gaj
Zryw Facimiech 2-2 Trzebol Wielkie Drogi

Kolejka 20 - 24-25 maja

LKS Libertów 2-0 Zryw Facimiech
Trzebol Wielkie Drogi 0-4 Podgórze Kraków
Gajowianka Gaj 2-2 Rzozovia Rzozów
KS Tyniec (Kraków) 5-4 TKKF Kliny (Kraków)
Iskra Krzęcin 1-0 Płomień Kostrze (Kraków)
Strzelcy/Korona Kraków 2-2 Borkowianka Borek Szlachecki

Kolejka 21 - 1 czerwca

Strzelcy/Korona Kraków 2-3 LKS Libertów
Borkowianka Borek Szlachecki 2-0 Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze (Kraków) 1-2 KS Tyniec (Kraków)
TKKF Kliny (Kraków) 1-2 Gajowianka Gaj
Rzozovia Rzozów 0-1 Trzebol Wielkie Drogi
Podgórze Kraków 3-0 Zryw Facimiech

Kolejka 22 - 7 czerwca

LKS Libertów 1-1 Podgórze Kraków
Zryw Facimiech 2-4 Rzozovia Rzozów
Trzebol Wielkie Drogi 6-2 TKKF Kliny (Kraków)
Gajowianka Gaj 3-1 Płomień Kostrze (Kraków)
KS Tyniec (Kraków) 1-1 Borkowianka Borek Szlachecki
Iskra Krzęcin 1-1 Strzelcy/Korona Kraków

Baraże o udział w klasie A (Kraków)
Baraże o udział w klasie B (Kraków)

Klasa A 2007/2008 (Kraków I)
Klasa A 2007/2008 (Kraków II)

Klasa B 2007/2008 (Kraków I)
Klasa B 2007/2008 (Kraków III)
Klasa B 2007/2008 (Kraków IV)

Klasa C 2007/2008 (Kraków I)
Klasa C 2007/2008 (Kraków II)
Klasa C 2007/2008 (Kraków III)
Klasa C 2007/2008 (Kraków IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas