[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2000/2001

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 28 czerwca
Do gry przystępują zwycięzcy Pucharu Polski na szczeblu OZPN

Gryf 95 Słupsk 1-3 Kotwica Kołobrzeg 2 lipca
Jagiellonka Nieszawa 4-2 Unia Skierniewice 27 czerwca
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3-0 Błękitni Orneta 2 lipca
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-5 Pogoń Siedlce 2 lipca
Czarni Żagań 1-0 Miedź Legnica 27 czerwca
LZS Kwiatkowice 4-0 Raków II Częstochowa
Amica II Wronki 4-2 GKP Gorzów Wielkopolski 2 lipca
Polonia 1912 Leszno 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 2 lipca
pd. k. 6-5
Bielawianka Bielawa 3-3 Olimpia Kamienna Góra 2 lipca
pd. k. 5-6

I runda - 9 sierpnia
Losowanie - 12 lipca 2000
Do gry przystępują II-ligowcy w sezonie 1999/00

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-3 Śląsk Wrocław 9 sierpnia (1500)
Andrzej Pakuła 27, Rafał Kapica 90 - Maciej Kowalczyk 70, Piotr Włodarczyk 78, 87
Inkopax Wrocław 2-4 Grunwald Ruda Śląska 9 sierpnia (350)
Marcin Jakubik 48, Radosław Flejterski 66 (k) - Adrian Wasik 53, Adam Duda 70, Tomasz Pikul 76, Tomasz Kasprzyk 84
Olimpia Kamienna Góra 0-3 Odra Opole 9 sierpnia
Sebastian Piechota 3, Jacek Cieśla 42, Piotr Sobotta 75
BBTS Bielsko-Biała 1-2 Włókniarz Kietrz 9 sierpnia (1000)
Arkadiusz Kłoda 12 - Tomasz Sosna 72, Andrzej Nikodem 79
LKS Jankowy 1-0 GKS Katowice 9 sierpnia (1500)
Leszek Rusiecki 18
Aluminium Konin 0-1 KS Myszków 9 sierpnia (700)
Tomasz Knap 56
Szczakowianka Jaworzno 2-1 RKS Radomsko 9 sierpnia (800)
Andrzej Sermak 10, Konrad Horawa 19 (k) - Zdzisław Leszczyński 29
LZS Kwiatkowice 0-5 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 9 sierpnia (500)
Dariusz Pietrasiak 42, Adrian Sobczyński 57, Damian Kot 67, Bogdan Pikuta 76, 77
W 23. minucie Grzegorz Motyka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Kasztelan Sierpc 0-2 Ceramika Opoczno 9 sierpnia (250)
Tomasz Witek 19, Waldemar Adamczyk 24
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Czarni Żagań 9 sierpnia (400)
Tomasz Kwaśniewski 78 - Andrzej Sawicki 22, 62 (k)
Spartakus Daleszyce 2-2 Raków Częstochowa 9 sierpnia (400)
pd. k. 4-5
Robert Bętkowski 99, 104 - Paweł Konieczko 116, Norbert Janusz 118
Wigry Suwałki 1-1 Jeziorak Iława 9 sierpnia (500)
pd. k. 1-4
Piotr Wojnowski 80 - Jarosław Chodowiec 73
Heko Czermno 1-3 Polar Wrocław 9 sierpnia (400)
Andrzej Dec 26 - Ireneusz Gortowski 68, Łukasz Augustyniak 71, Jacek Tryba 89
Sparta Szepietowo 0-0 Dolcan Ząbki 9 sierpnia (300)
pd. k. 3-4
Jagiellonia Białystok 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 sierpnia (800)
Zbigniew Szugzda 59
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 sierpnia (700)
Arkadiusz Zieliński 25, 34
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0-5 Amica II Wronki 9 sierpnia (700)
Rafał Andraszak 3, 73, Karol Szweda 41, 69, Łukasz Bednarek 87
Okocimski KS Brzesko 1-1 Siarka Tarnobrzeg 9 sierpnia (0)
pd. k. 2-4
Daniel Policht 57 - Łukasz Szymański 32
Wawel Kraków 0-2 Stal Stalowa Wola 9 sierpnia (100)
Daniel Purzycki 2, Paweł Szafran 90
Narew Ostrołęka 2-3 Hetman Zamość 9 sierpnia (1000)
Mariusz Nadrowski 45, Tomasz Sadłowski 85 - Sebastian Przybyszewski 35, Piotr Kapłon 60, Jacek Ziarkowski 63
Pogoń Siedlce 3-0 Lublinianka Lublin 9 sierpnia (400)
Daniel Barzyński 22, 36, 58
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Hutnik Kraków 9 sierpnia (1100)
Michel Djabong 19, Stefan Gródek 54 - Grzegorz Jasiak 18
Czuwaj Przemyśl 0-5 Górnik Łęczna 9 sierpnia (350)
Tomasz Feliksiak 26, 67, Piotr Cetnarowicz 30, Paweł Bugała 55, Artur Koniarczyk 85
Radomiak Radom 0-1 GKS Bełchatów 9 sierpnia (1000)
Paweł Pranagal 78
Granica Dorohusk 1-3 Pogoń Staszów 9 sierpnia (500)
Tomasz Grzywna 35 - Jacek Iwanicki 5, Erwin Adamczak 10 (k), Wiesław Francuz 75
Stal Rzeszów 3-1 Stal Sanok 9 sierpnia (300)
pd.
Łukasz Rzeszutko 69, Jarosław Kuter 102, Daniel Grębowski 108 - Witold Tarnolicki 34
Polonia Lidzbark Warmiński 1-4 Lechia/Polonia Gdańsk 9 sierpnia
Adam Zejer 7 - Krzysztof Rusinek 65, 72, Robert Kozioła 83, Tomasz Borkowski I 90
Granica Lubycza Królewska 0-1 Korona Kielce 9 sierpnia (700)
Krzysztof Trela 30
Gryf Wejherowo 1-2 MKS Mława 9 sierpnia (700)
Marek Bąkowski 75 - Piotr Król 57, Maciej Rogalski 74
Polonia 1912 Leszno 0-3 Polonia Bytom 9 sierpnia
(wo)
Kotwica Kołobrzeg 3-0 Odra Szczecin 9 sierpnia
(wo)
Zawisza Bydgoszcz 0-3 KP Konin Bydgoszcz 9 sierpnia
(wo)

II runda - 13 września
Losowanie - 14 sierpnia 2000

Jeziorak Iława 1-1 Lechia/Polonia Gdańsk 12 września (1500)
pd. k. 4-3
Sławomir Makowski 90 (k) - Piotr Jacyna 70
Dolcan Ząbki 1-2 Siarka Tarnobrzeg 13 września (200)
Norbert Petasz 15 - Marek Antkiewicz 48, Dariusz Papierz 87
Korona Kielce 0-1 Odra Opole 13 września (700)
pd.
Piotr Plewnia 98
MKS Mława 3-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 września (300)
Robert Zinko 24, Maciej Rogalski 50, Jarosław Szmyt 62 (k) - Bogdan Pikuta 34, Wojciech Małocha 47
Jagiellonia Białystok 0-3 Górnik Łęczna 13 września (800)
Tomasz Feliksiak 8, 60, Paweł Bugała 41
Raków Częstochowa 0-2 Włókniarz Kietrz 13 września (150)
Jarosław Rak 50, Jacek Trzeciak 55
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Grunwald Ruda Śląska 13 września (800)
Michel Djabong 17, Andrzej Dorula 57 - Adrian Kudełko 63
Stal Rzeszów 1-2 Polonia Bytom 13 września (500)
Jan Hulbój 77 - Grzegorz Bracki 38, Sebastian Jurok 83
Pogoń Siedlce 3-1 Stal Stalowa Wola 13 września (500)
Mariusz Kluczek 6, Przemysław Anusiewicz 55, Krzysztof Cabaj 90 - Daniel Purzycki 4
Jagiellonka Nieszawa 0-3 GKS Bełchatów 13 września (700)
Marius Skinderis 30, Paweł Pranagal 55, Bartosz Hinc 70
LKS Jankowy 1-2 KS Myszków 13 września (850)
Janusz Luberda 85 (k) - Tomasz Stachera 54, Dariusz Rzeźniczek 89
Zawisza Bydgoszcz 0-5 Ceramika Opoczno 13 września (100)
Waldemar Adamczyk 22, 32, Marcin Majewski 27, Rafał Policht 57, Rafał Szczytniewski 72
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Śląsk Wrocław 13 września (1000)
pd.
Wojciech Skrzypek 84 (k) - Piotr Włodarczyk 54, Maciej Kowalczyk 95, Piotr Stokowiec 120
Amica II Wronki 1-2 Kotwica Kołobrzeg 13 września (150)
Szymon Sawala 34 - Piotr Adamowski 37, 40
w Popowie
Czarni Żagań 1-2 Polar Wrocław 13 września (1500)
pd.
Jan Wrona 36 - Ireneusz Gortowski 49, 93
Pogoń Staszów 2-1 Hetman Zamość 13 września (1500)
Grzegorz Włoch 3, Dariusz Brytan 41 - Andrzej Pidek 66

III runda - 23 września
Losowanie - 15 września 2000 18:00 (Hotel Sheraton, Warszawa)
Do gry przystępują I ligowcy w sezonie 1999/00
W losowaniu rozstawiono drużyny, które zajęły pierwsze osiem miejsc w I lidze w sezonie 1999/00 tj. Polonia (1), Stomil (8), Zagłębie (5), Legia (4), Ruch (3), Amica (6), Widzew (7), Wisła (2). W wolne miejsca drabinki dolosowano pozostałych uczestników rozgrywek. Gospodarzami meczów są drużyny, które w sezonie 1999/00 grały w niższej lidze, przy czym drużyny rozstawione obligatoryjnie grają na wyjeździe. Dodatkowo rozlosowano gospodarzy w parach: Lech - Odra, Jeziorak - GKS, Śląsk - Włókniarz, Ceramika - Polonia B.

KS Myszków 0-1 Legia Warszawa 23 września, 11:00 (2000)
Marcin Mięciel 17
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Ruch Radzionków 23 września, 14:00 (650)
Piotr Zajączkowski 24 (s), Roman Cegiełka 84
Śląsk Wrocław 1-1 Włókniarz Kietrz 23 września, 14:30 (1500)
pd. k. 3-2
Ireneusz Kowalski 34 - Jacek Rusznica 39
W 66. minucie Marcin Janus (Śląsk Wrocław) nie wykorzystał rzutu karnego.
Łódzki KS 2-2 Polonia Warszawa 23 września, 15:00 (0)
pd. k. 2-3
Marcin Krysiński 57, Arkadiusz Gondzia 63 - Marcin Kuś 64, Tomasz Kiełbowicz 71
Pogoń Siedlce 4-1 Kotwica Kołobrzeg 23 września, 15:00 (700)
Paweł Kępa 18, Mariusz Kluczek 53, Daniel Barzyński 59, 77 - Andrzej Wojciechowski 10
MKS Mława 0-1 Polar Wrocław 23 września, 15:00 (600)
Dariusz Sztylka 59
Górnik Łęczna 2-1 Wisła Kraków 23 września, 15:00 (2000)
Krzysztof Rośmiarek 9, Paweł Bugała 81 - Radosław Kałużny 11
Pogoń Staszów 0-1 Stomil Olsztyn 23 września, 15:00 (3000)
Piotr Matys 90
Jeziorak Iława 0-2 GKS Bełchatów 23 września, 15:00 (1500)
Adam Nocoń 47, Dariusz Patalan 78
Ceramika Opoczno 2-1 Polonia Bytom 23 września, 15:30 (500)
Waldemar Adamczyk 54, Rafał Policht 70 - Damian Galeja 26
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Ruch Chorzów 23 września, 16:00 (600)
Krzysztof Kłosiński 38 - Krzysztof Bizacki 42, 73, 75
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Zagłębie Lubin 23 września, 16:00 (2500)
Andrzej Ulucki 51 - Jerzy Podbrożny 76, Grzegorz Lewandowski 79
Lech Poznań 0-1 Odra Wodzisław Śląski 23 września, 17:00 (2500)
Paweł Adamczyk 8
Górnik Zabrze 3-0 Widzew Łódź 23 września, 17:00 (1000)
Adam Kompała 7 (k), 41, Andrij Mychalczuk 59 (s)
Orlen Płock 1-0 Amica Wronki 23 września, 18:00 (1500)
Mariusz Nosal 52 (k)
Odra Opole 2-1 Pogoń Szczecin 23 września, 19:00 (8000)
Marian Kucharski 72 (k), Zbigniew Czajkowski 82 - Veselin Đoković 90

IV runda - 22 listopada
Losowanie - 15 września 2000 18:00 (Hotel Sheraton, Warszawa)
Losowanie gospodarzy meczów Orlen - Ruch i Górnik - Ceramika - 29 września 2000

GKS Bełchatów 0-1 Stomil Olsztyn 22 listopada, 11:00 (200)
Piotr Matys 40
Górnik Łęczna 4-1 Ceramika Opoczno 22 listopada, 12:00 (1000)
Paweł Bugała 40, 74, Piotr Jaroszyński 43, Sebastian Szałachowski 90 - Arkadiusz Bilski 72 (k)
Odra Wodzisław Śląski 0-4 Polonia Warszawa 22 listopada, 12:00 (400)
Emmanuel Olisadebe 4, 44, Arkadiusz Bąk 13, Tomasz Kiełbowicz 68
Śląsk Wrocław 2-6 Legia Warszawa 22 listopada, 12:10 (3000)
Sławomir Nazaruk 7, Piotr Włodarczyk 78 - Marcin Mięciel 22, Giuliano 37 (k), Cezary Kucharski 55, 82, Jacek Zieliński II 70, Bartosz Karwan 88
Odra Opole 3-0 Ruch Chorzów 22 listopada, 18:00 (8000)
Józef Żymańczyk 35, Marcin Lachowski 63, Dariusz Solnica 73
Orlen Płock 3-1 Ruch Radzionków 22 listopada, 18:30 (1000)
pd.
Jarosław Popiela 1 (k), Dariusz Romuzga 98, Jacek Dąbrowski 112 - Mieczysław Agafon 29
Polar Wrocław 0-1 Zagłębie Lubin 23 listopada, 13:00 (600)
Enkeleid Dobi 89
Pogoń Siedlce 0-2 Górnik Zabrze 25 listopada, 12:00 (3000)
Marek Szemoński 20, Tomasz Sobczak 52

1/4 finału - 7 marca, 14 marca
Losowanie - 15 września 2000 18:00 (Hotel Sheraton, Warszawa)
Losowanie gospodarzy pierwszych meczów - 27 listopada 2000

Polonia Warszawa 2-1 Stomil Olsztyn 7 marca, 14:30 (2800)
Arkadiusz Kaliszan 59, Robertas Poškus 70 - Daniel Treściński 57
Zagłębie Lubin 4-0 Legia Warszawa 7 marca, 15:00 (2000)
Jarosław Krzyżanowski 11, Dariusz Żuraw 30, Zbigniew Grzybowski 45, Maciej Murawski 66 (s)
Górnik Łęczna 0-2 Górnik Zabrze 7 marca, 15:00 (3000)
Ireneusz Kościelniak 54, Andrejs Prohorenkovs 61
Odra Opole 2-1 Orlen Płock 7 marca, 18:00 (4500)
Marian Kucharski 24 (k), Dariusz Solnica 60 - Jarosław Maćkiewicz 21
W 73. minucie Dariusz Solnica (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.

Stomil Olsztyn 1-2 Polonia Warszawa 14 marca, 14:30 (2500)
Piotr Orliński 34 - Tomasz Ciesielski 47, Robertas Poškus 75
W 90. minucie Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 2-1 Górnik Łęczna 14 marca, 17:15 (1500)
Adam Kompała 16, Grzegorz Bonk 89 - Jarosław Czarniecki 36 (k)
Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin 14 marca, 18:00 (7500)
Tomasz Sokołowski I 26
Orlen Płock 0-0 Odra Opole 14 marca, 18:30 (4000)

1/2 finału - 11 kwietnia, 18 kwietnia
Losowanie - 15 września 2000 18:00 (Hotel Sheraton, Warszawa)
Losowanie gospodarzy pierwszych meczów - 20 marca 2001

Zagłębie Lubin 1-2 Polonia Warszawa 11 kwietnia, 16:00 (3000)
Zbigniew Grzybowski 90 (k) - Tomasz Ciesielski 63, Arkadiusz Bąk 90
Odra Opole 1-1 Górnik Zabrze 11 kwietnia, 19:00 (5000)
Józef Żymańczyk 46 - Adam Kompała 26 (k)

Polonia Warszawa 0-1 Zagłębie Lubin 18 kwietnia, 16:00 (3200)
Zbigniew Grzybowski 66 (k)
Górnik Zabrze 2-0 Odra Opole 18 kwietnia, 18:00 (2800)
Adam Kompała 10 (k), 58

Finał - 16 maja, 27 maja

Górnik Zabrze 1-2 Polonia Warszawa 16 maja, 17:45 (2216)
Michał Probierz 54 (k) - Arkadiusz Bąk 43, Mariusz Pawlak 67

Polonia Warszawa 2-2 Górnik Zabrze 27 maja, 17:15 (3500)
Mariusz Pawlak 34 (k), Arkadiusz Bąk 83 - Piotr Gierczak 28, 71

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas