[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Olkusz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Laskowianka Laski 26 51 15 6 5 47-21 9 3 1 25-9 6 3 4 22-12
2.  Przemsza Klucze 26 50 14 8 4 61-23 10 3 0 33-5 4 5 4 28-18
3.  Trzy Korony Żarnowiec 26 47 14 5 7 48-26 9 3 1 29-10 5 2 6 19-16
4.  Strumyk Zarzecze 26 46 12 10 4 40-27 8 4 1 27-11 4 6 3 13-16
5.  Piliczanka Pilica 26 42 11 9 6 53-34 6 6 1 33-14 5 3 5 20-20
6.  Promień Przeginia 26 40 12 4 10 42-40 9 1 3 24-14 3 3 7 18-26
7.  Pomorzanin Olkusz 26 39 12 3 11 56-47 7 1 5 24-17 5 2 6 32-30
8.  Spójnia II Osiek-Zimnodół 26 34 10 4 12 54-51 7 1 5 39-22 3 3 7 15-29 4 6 2 0 2 12-9
9.  Wielmożanka Wielmoża 26 34 10 4 12 47-45 9 2 2 38-16 1 2 10 9-29 4 6 2 0 2 12-9
10.  Legion Bydlin 26 34 9 7 10 40-52 7 2 4 20-22 2 5 6 20-30 4 6 2 0 2 5-11
11.  Pilica Wierbka 26 31 9 4 13 39-52 5 3 5 23-23 4 1 8 16-29
12.  Sokół Gołaczewy 26 28 9 1 16 41-52 4 1 8 23-24 5 0 8 18-28
13.  Prądnik Sułoszowa 26 25 7 4 15 26-51 4 3 6 15-23 3 1 9 11-28
14.  Jutrzenka Ostrężnica 26 9 2 3 21 27-100 0 3 10 13-45 2 0 11 14-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Laskowianka Laski    1-1 1-0 1-2 3-3 2-1 1-0 4-0 1-0 1-1 3-1 2-0 1-0 4-0 
 2 Przemsza Klucze1-0     3-1 3-0 0-0 2-0 4-1 1-1 3-1 1-1 2-0 5-0 5-0 3-0 
 3 Trzy Korony Żarnowiec1-1 2-1     0-0 2-1 3-0* 3-0 2-3 0-0 3-1 4-0 5-3 1-0 3-0* 
 4 Strumyk Zarzecze0-0 2-1 1-2     2-0 3-3 2-2 1-0 2-0 3-1 5-1 2-0 1-1 3-0 
 5 Piliczanka Pilica0-0 2-0 2-1 1-1     1-1 4-4 2-1 2-2 3-1 1-1 1-2 4-0 10-0 
 6 Promień Przeginia3-2 0-2 1-0 0-1 0-3     3-2 4-0 3-1 1-1 1-0 2-1 3-1 3-0 
 7 Pomorzanin Olkusz1-0 0-2 3-2 1-1 4-0 1-2     3-0 2-0 1-3 2-3 1-2 2-1 3-1 
 8 Spójnia II Osiek-Zimnodół0-1 1-1 2-1 3-0 3-2 3-4 1-6     6-0 4-1 1-2 0-1 4-1 11-2 
 9 Wielmożanka Wielmoża2-1 2-2 0-1 1-1 3-0 4-1 5-3 6-1     6-1 2-0 2-1 4-0 1-4 
 10 Legion Bydlin1-5 2-2 0-1 0-0 1-4 2-1 2-1 2-1 1-0     2-1 0-3 2-1 5-2 
 11 Pilica Wierbka1-4 1-3 1-1 2-1 1-2 1-0 2-3 1-1 2-1 1-1     4-2 1-3 5-1 
 12 Sokół Gołaczewy1-2 4-0 0-3 0-0 1-3 3-1 2-3 0-1 5-1 0-3 3-4     0-1 4-2 
 13 Prądnik Sułoszowa1-3 1-1 0-4 2-3 0-0 1-1 0-2 1-4 1-0 3-2 2-0 3-1     0-2 
 14 Jutrzenka Ostrężnica0-3 0-12 2-2 2-3 0-2 0-3 1-5 2-2 1-3 3-3 1-3 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pilica Wierbka 1-0 Promień Przeginia
Spójnia II Osiek-Zimnodół 1-1 Przemsza Klucze
Legion Bydlin 0-3 Sokół Gołaczewy
Laskowianka Laski 4-0 Jutrzenka Ostrężnica
Strumyk Zarzecze 1-2 Trzy Korony Żarnowiec
Prądnik Sułoszowa 0-0 Piliczanka Pilica
Wielmożanka Wielmoża 5-3 Pomorzanin Olkusz

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Wielmożanka Wielmoża 3-0 Piliczanka Pilica
Trzy Korony Żarnowiec 1-0 Prądnik Sułoszowa
Jutrzenka Ostrężnica 2-3 Strumyk Zarzecze
Sokół Gołaczewy 1-2 Laskowianka Laski
Przemsza Klucze 1-1 Legion Bydlin
Promień Przeginia 4-0 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Pomorzanin Olkusz 2-3 Pilica Wierbka

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pilica Wierbka 2-1 Wielmożanka Wielmoża
Spójnia II Osiek-Zimnodół 1-6 Pomorzanin Olkusz
Legion Bydlin 2-1 Promień Przeginia
Laskowianka Laski 1-1 Przemsza Klucze
Strumyk Zarzecze 2-0 Sokół Gołaczewy
Prądnik Sułoszowa 0-2 Jutrzenka Ostrężnica
Trzy Korony Żarnowiec 2-1 Piliczanka Pilica

Kolejka 4 - 1-2 września

Wielmożanka Wielmoża 0-1 Trzy Korony Żarnowiec
Jutrzenka Ostrężnica 0-2 Piliczanka Pilica
Sokół Gołaczewy 0-1 Prądnik Sułoszowa
Przemsza Klucze 3-0 Strumyk Zarzecze
Promień Przeginia 3-2 Laskowianka Laski
Pomorzanin Olkusz 1-3 Legion Bydlin
Pilica Wierbka 1-1 Spójnia II Osiek-Zimnodół

Kolejka 5 - 8-9 września

Spójnia II Osiek-Zimnodół 6-0 Wielmożanka Wielmoża
Legion Bydlin 2-1 Pilica Wierbka
Laskowianka Laski 1-0 Pomorzanin Olkusz
Strumyk Zarzecze 3-3 Promień Przeginia
Prądnik Sułoszowa 1-1 Przemsza Klucze
Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Jutrzenka Ostrężnica
(wo)
Sokół Gołaczewy 1-3 Piliczanka Pilica

Kolejka 6 - 15-16 września

Wielmożanka Wielmoża 1-4 Jutrzenka Ostrężnica
Sokół Gołaczewy 0-3 Trzy Korony Żarnowiec
Przemsza Klucze 0-0 Piliczanka Pilica
Promień Przeginia 3-1 Prądnik Sułoszowa
Pomorzanin Olkusz 1-1 Strumyk Zarzecze
Pilica Wierbka 1-4 Laskowianka Laski
Spójnia II Osiek-Zimnodół 4-1 Legion Bydlin

Kolejka 7 - 22-23 września

Legion Bydlin 1-0 Wielmożanka Wielmoża
Laskowianka Laski 4-0 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Strumyk Zarzecze 5-1 Pilica Wierbka
Prądnik Sułoszowa 0-2 Pomorzanin Olkusz
Piliczanka Pilica 1-1 Promień Przeginia
Trzy Korony Żarnowiec 2-1 Przemsza Klucze
Jutrzenka Ostrężnica 1-2 Sokół Gołaczewy

Kolejka 8 - 29-30 września

Wielmożanka Wielmoża 2-1 Sokół Gołaczewy
Przemsza Klucze 3-0 Jutrzenka Ostrężnica
Promień Przeginia 1-0 Trzy Korony Żarnowiec
Pomorzanin Olkusz 4-0 Piliczanka Pilica
Pilica Wierbka 1-3 Prądnik Sułoszowa
Spójnia II Osiek-Zimnodół 3-0 Strumyk Zarzecze
Legion Bydlin 1-5 Laskowianka Laski

Kolejka 9 - 6-7 października

Laskowianka Laski 1-0 Wielmożanka Wielmoża
Strumyk Zarzecze 3-1 Legion Bydlin
Prądnik Sułoszowa 1-4 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Pomorzanin Olkusz
Jutrzenka Ostrężnica 0-3 Promień Przeginia
Sokół Gołaczewy 4-0 Przemsza Klucze
Pilica Wierbka 1-2 Piliczanka Pilica

Kolejka 10 - 13-14 października

Wielmożanka Wielmoża 2-2 Przemsza Klucze
Promień Przeginia 2-1 Sokół Gołaczewy
Pomorzanin Olkusz 3-1 Jutrzenka Ostrężnica
Pilica Wierbka 1-1 Trzy Korony Żarnowiec
Spójnia II Osiek-Zimnodół 3-2 Piliczanka Pilica
Legion Bydlin 2-1 Prądnik Sułoszowa
Laskowianka Laski 1-2 Strumyk Zarzecze

Kolejka 11 - 20-21 października

Strumyk Zarzecze 2-0 Wielmożanka Wielmoża
Prądnik Sułoszowa 1-3 Laskowianka Laski
Piliczanka Pilica 3-1 Legion Bydlin
Trzy Korony Żarnowiec 2-3 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Jutrzenka Ostrężnica 1-3 Pilica Wierbka
Sokół Gołaczewy 2-3 Pomorzanin Olkusz
Przemsza Klucze 2-0 Promień Przeginia

Kolejka 12 - 27-28 października

Wielmożanka Wielmoża 4-1 Promień Przeginia
Pomorzanin Olkusz 0-2 Przemsza Klucze
Pilica Wierbka 4-2 Sokół Gołaczewy
Spójnia II Osiek-Zimnodół 11-2 Jutrzenka Ostrężnica
Legion Bydlin 0-1 Trzy Korony Żarnowiec
Laskowianka Laski 3-3 Piliczanka Pilica
Strumyk Zarzecze 1-1 Prądnik Sułoszowa

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Prądnik Sułoszowa 1-0 Wielmożanka Wielmoża
Piliczanka Pilica 1-1 Strumyk Zarzecze
Trzy Korony Żarnowiec 1-1 Laskowianka Laski
Jutrzenka Ostrężnica 3-3 Legion Bydlin
Sokół Gołaczewy 0-1 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Przemsza Klucze 2-0 Pilica Wierbka 29 sierpnia
Promień Przeginia 3-2 Pomorzanin Olkusz

Kolejka 14 - 29-30 marca

Pomorzanin Olkusz 2-0 Wielmożanka Wielmoża
Promień Przeginia 1-0 Pilica Wierbka
Przemsza Klucze 1-1 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Sokół Gołaczewy 0-3 Legion Bydlin 22 maja
Jutrzenka Ostrężnica 0-3 Laskowianka Laski
Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Strumyk Zarzecze 22 maja
Piliczanka Pilica 4-0 Prądnik Sułoszowa

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Piliczanka Pilica 2-2 Wielmożanka Wielmoża
Prądnik Sułoszowa 0-4 Trzy Korony Żarnowiec
Strumyk Zarzecze 3-0 Jutrzenka Ostrężnica
Laskowianka Laski 2-0 Sokół Gołaczewy
Legion Bydlin 2-2 Przemsza Klucze
Spójnia II Osiek-Zimnodół 3-4 Promień Przeginia
Pilica Wierbka 2-3 Pomorzanin Olkusz

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Piliczanka Pilica 2-1 Trzy Korony Żarnowiec
Wielmożanka Wielmoża 2-0 Pilica Wierbka
Pomorzanin Olkusz 3-0 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Promień Przeginia 1-1 Legion Bydlin
Przemsza Klucze 1-0 Laskowianka Laski
Sokół Gołaczewy 0-0 Strumyk Zarzecze
Jutrzenka Ostrężnica 0-2 Prądnik Sułoszowa

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Trzy Korony Żarnowiec 0-0 Wielmożanka Wielmoża
Piliczanka Pilica 10-0 Jutrzenka Ostrężnica
Prądnik Sułoszowa 3-1 Sokół Gołaczewy
Strumyk Zarzecze 2-1 Przemsza Klucze
Laskowianka Laski 2-1 Promień Przeginia
Legion Bydlin 2-1 Pomorzanin Olkusz
Spójnia II Osiek-Zimnodół 1-2 Pilica Wierbka

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Piliczanka Pilica 1-2 Sokół Gołaczewy
Wielmożanka Wielmoża 6-1 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Pilica Wierbka 1-1 Legion Bydlin
Pomorzanin Olkusz 1-0 Laskowianka Laski
Promień Przeginia 0-1 Strumyk Zarzecze
Przemsza Klucze 5-0 Prądnik Sułoszowa
Jutrzenka Ostrężnica 2-2 Trzy Korony Żarnowiec

Kolejka 19 - 1 maja

Jutrzenka Ostrężnica 1-3 Wielmożanka Wielmoża
Trzy Korony Żarnowiec 5-3 Sokół Gołaczewy
Piliczanka Pilica 2-0 Przemsza Klucze
Prądnik Sułoszowa 1-1 Promień Przeginia
Strumyk Zarzecze 2-2 Pomorzanin Olkusz
Laskowianka Laski 3-1 Pilica Wierbka
Legion Bydlin 2-1 Spójnia II Osiek-Zimnodół

Kolejka 20 - 3-4 maja

Wielmożanka Wielmoża 6-1 Legion Bydlin
Spójnia II Osiek-Zimnodół 0-1 Laskowianka Laski
Pilica Wierbka 2-1 Strumyk Zarzecze
Pomorzanin Olkusz 2-1 Prądnik Sułoszowa
Promień Przeginia 0-3 Piliczanka Pilica
Przemsza Klucze 3-1 Trzy Korony Żarnowiec
Sokół Gołaczewy 4-2 Jutrzenka Ostrężnica

Kolejka 21 - 10-11 maja

Sokół Gołaczewy 5-1 Wielmożanka Wielmoża
Jutrzenka Ostrężnica 0-12 Przemsza Klucze
Trzy Korony Żarnowiec 3-0 Promień Przeginia
(wo)
przerwany przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny przyjezdnych
Piliczanka Pilica 4-4 Pomorzanin Olkusz
Prądnik Sułoszowa 2-0 Pilica Wierbka
Strumyk Zarzecze 1-0 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Laskowianka Laski 1-1 Legion Bydlin

Kolejka 22 - 17-18 maja

Piliczanka Pilica 1-1 Pilica Wierbka
Wielmożanka Wielmoża 2-1 Laskowianka Laski
Legion Bydlin 0-0 Strumyk Zarzecze
Spójnia II Osiek-Zimnodół 4-1 Prądnik Sułoszowa
Pomorzanin Olkusz 3-2 Trzy Korony Żarnowiec
Promień Przeginia 3-0 Jutrzenka Ostrężnica
Przemsza Klucze 5-0 Sokół Gołaczewy

Kolejka 23 - 24-25 maja

Przemsza Klucze 3-1 Wielmożanka Wielmoża
Sokół Gołaczewy 3-1 Promień Przeginia
Jutrzenka Ostrężnica 1-5 Pomorzanin Olkusz
Trzy Korony Żarnowiec 4-0 Pilica Wierbka
Piliczanka Pilica 2-1 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Prądnik Sułoszowa 3-2 Legion Bydlin
Strumyk Zarzecze 0-0 Laskowianka Laski

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Wielmożanka Wielmoża 1-1 Strumyk Zarzecze
Laskowianka Laski 1-0 Prądnik Sułoszowa
Legion Bydlin 1-4 Piliczanka Pilica
Spójnia II Osiek-Zimnodół 2-1 Trzy Korony Żarnowiec
Pilica Wierbka 5-1 Jutrzenka Ostrężnica
Pomorzanin Olkusz 1-2 Sokół Gołaczewy 4 czerwca
Promień Przeginia 0-2 Przemsza Klucze

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

Promień Przeginia 3-1 Wielmożanka Wielmoża
Przemsza Klucze 4-1 Pomorzanin Olkusz
Sokół Gołaczewy 3-4 Pilica Wierbka
Jutrzenka Ostrężnica 2-2 Spójnia II Osiek-Zimnodół
Trzy Korony Żarnowiec 3-1 Legion Bydlin
Piliczanka Pilica 0-0 Laskowianka Laski
Prądnik Sułoszowa 2-3 Strumyk Zarzecze

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Wielmożanka Wielmoża 4-0 Prądnik Sułoszowa
Strumyk Zarzecze 2-0 Piliczanka Pilica
Laskowianka Laski 1-0 Trzy Korony Żarnowiec
Legion Bydlin 5-2 Jutrzenka Ostrężnica
Spójnia II Osiek-Zimnodół 0-1 Sokół Gołaczewy
Pilica Wierbka 1-3 Przemsza Klucze
Pomorzanin Olkusz 1-2 Promień Przeginia

Baraże o udział w klasie A (Olkusz)

Liga okręgowa 2007/2008 (Wadowice)

Klasa A 2007/2008 (Chrzanów)
Klasa A 2007/2008 (Oświęcim)
Klasa A 2007/2008 (Wadowice)

Klasa B 2007/2008 (Olkusz)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas