[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2007/2008, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 26 55 17 4 5 55-31 9 2 2 25-13 8 2 3 30-18 2 6 2 0 0 5-0
2.  Wolanka Wola Filipowska 26 55 17 4 5 62-28 10 0 3 35-16 7 4 2 27-12 2 0 0 0 2 0-5
3.  Korona Lgota 26 47 14 5 7 61-41 7 4 2 35-17 7 1 5 26-24
4.  Ruch Młoszowa 26 46 14 4 8 65-38 6 4 3 41-21 8 0 5 24-17
5.  LKS Żarki 26 42 12 6 8 49-33 7 2 4 30-17 5 4 4 19-16
6.  Tęcza Tenczynek 26 40 12 4 10 61-42 6 1 6 36-20 6 3 4 25-22
7.  Zagórzanka Zagórze 26 38 11 5 10 48-41 6 2 5 25-20 5 3 5 23-21
8.  MKS II Trzebinia/Siersza 26 37 11 4 11 52-52 7 2 4 29-17 4 2 7 23-35 2 6 2 0 0 8-1
9.  MZKS II Alwernia 26 37 11 4 11 42-43 8 2 3 29-15 3 2 8 13-28 2 0 0 0 2 1-8
10.  Start Kamień 26 35 11 2 13 43-54 8 2 3 31-18 3 0 10 12-36
11.  Tempo Płaza 26 34 10 4 12 46-50 4 2 7 24-26 6 2 5 22-24
12.  Orzeł II Balin 26 30 9 3 14 46-60 6 0 7 26-25 3 3 7 20-35
13.  UKS Dulowa 26 21 6 3 17 43-89 4 2 7 23-30 2 1 10 20-59
14.  Unia Kwaczała 26 2 0 2 24 11-82 0 2 11 7-33 0 0 13 4-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)    2-0 1-0 2-0 0-0 2-1 1-1 1-4 0-1 3-1 3-2 2-1 5-2 3-0* 
 2 Wolanka Wola Filipowska0-3*     3-2 0-4 1-0 2-0 0-3* 4-0 4-0 2-0 3-0 3-1 4-3 9-0 
 3 Korona Lgota0-0 1-3     2-0 1-1 3-3 2-1 4-2 5-1 5-0 2-2 2-3 6-0 2-1 
 4 Ruch Młoszowa2-2 1-5 4-1     1-1 1-2 3-3 3-0 1-1 3-0 0-2 7-1 8-1 7-2 
 5 LKS Żarki3-2 2-2 1-2 1-2     0-1 3-0 1-1 1-3 3-0 2-0 4-2 8-2 1-0 
 6 Tęcza Tenczynek4-0 0-2 4-6 0-1 2-3     0-1 3-1 1-1 2-1 1-3 3-0 7-1 9-0 
 7 Zagórzanka Zagórze2-3 2-1 2-2 2-0 2-1 2-3     2-2 1-0 1-2 2-1 1-2 1-2 5-1 
 8 MKS II Trzebinia/Siersza1-2 0-2 1-3 3-0 3-1 2-1 1-3     4-1 5-0 1-1 1-1 5-2 2-0 
 9 MZKS II Alwernia0-1 1-1 1-3 2-1 1-0 1-1 4-0 0-4     1-0 7-1 3-1 6-2 2-0 
 10 Start Kamień3-2 1-1 3-1 3-4 2-2 1-2 2-1 5-0 2-1     1-2 2-0 4-2 2-0 
 11 Tempo Płaza1-4 1-2 1-2 0-2 0-1 3-3 0-5 6-0 2-1 4-1     3-4 1-1 2-0 
 12 Orzeł II Balin0-3 1-4 0-2 2-4 1-2 3-2 4-2 0-2 2-0 6-0 1-4     3-0 3-0 
 13 UKS Dulowa2-5 0-4 2-0 0-3 1-3 1-2 1-1 4-2 5-0 1-5 1-2 3-3     2-0 
 14 Unia Kwaczała0-3 0-0 1-2 0-3 1-4 1-4 0-2 2-5 0-3 0-2 0-2 1-1 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Korona Lgota 3-3 Tęcza Tenczynek
Wolanka Wola Filipowska 0-4 Ruch Młoszowa
MKS II Trzebinia/Siersza 3-1 LKS Żarki
Tempo Płaza 1-4 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Zagórzanka Zagórze 1-0 MZKS II Alwernia
Unia Kwaczała 1-1 Orzeł II Balin
Start Kamień 4-2 UKS Dulowa

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Tęcza Tenczynek 1-1 MZKS II Alwernia
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-1 Zagórzanka Zagórze
LKS Żarki 2-0 Tempo Płaza
Ruch Młoszowa 3-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Start Kamień 1-1 Wolanka Wola Filipowska
Unia Kwaczała 1-2 UKS Dulowa
Korona Lgota 2-3 Orzeł II Balin

Kolejka 3 - 1-2 września

Orzeł II Balin 3-2 Tęcza Tenczynek
Wolanka Wola Filipowska 9-0 Unia Kwaczała
MKS II Trzebinia/Siersza 5-0 Start Kamień
Tempo Płaza 0-2 Ruch Młoszowa
Zagórzanka Zagórze 2-1 LKS Żarki
MZKS II Alwernia 0-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Lgota 6-0 UKS Dulowa

Kolejka 4 - 8-9 września

Tęcza Tenczynek 4-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
LKS Żarki 1-3 MZKS II Alwernia
Ruch Młoszowa 3-3 Zagórzanka Zagórze
Start Kamień 1-2 Tempo Płaza
Unia Kwaczała 2-5 MKS II Trzebinia/Siersza
Korona Lgota 1-3 Wolanka Wola Filipowska
Orzeł II Balin 3-0 UKS Dulowa

Kolejka 5 - 12 września

Wolanka Wola Filipowska 3-1 Orzeł II Balin
MKS II Trzebinia/Siersza 1-3 Korona Lgota
Tempo Płaza 2-0 Unia Kwaczała
Zagórzanka Zagórze 1-2 Start Kamień
MZKS II Alwernia 2-1 Ruch Młoszowa
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-0 LKS Żarki
Tęcza Tenczynek 7-1 UKS Dulowa

Kolejka 6 - 15-16 września

Tęcza Tenczynek 2-3 LKS Żarki
Ruch Młoszowa 2-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Start Kamień 2-1 MZKS II Alwernia
Unia Kwaczała 0-2 Zagórzanka Zagórze
Korona Lgota 2-2 Tempo Płaza
Orzeł II Balin 0-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Wolanka Wola Filipowska 4-3 UKS Dulowa

Kolejka 7 - 22-23 września

Wolanka Wola Filipowska 2-0 Tęcza Tenczynek
MKS II Trzebinia/Siersza 5-2 UKS Dulowa
Tempo Płaza 3-4 Orzeł II Balin
Zagórzanka Zagórze 2-2 Korona Lgota
MZKS II Alwernia 2-0 Unia Kwaczała
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-1 Start Kamień
LKS Żarki 1-2 Ruch Młoszowa

Kolejka 8 - 29-30 września

Tęcza Tenczynek 0-1 Ruch Młoszowa
Start Kamień 2-2 LKS Żarki
Unia Kwaczała 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Korona Lgota 5-1 MZKS II Alwernia
Orzeł II Balin 4-2 Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska 4-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Tempo Płaza 1-1 UKS Dulowa

Kolejka 9 - 6-7 października

MKS II Trzebinia/Siersza 2-1 Tęcza Tenczynek
Tempo Płaza 1-2 Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze 1-2 UKS Dulowa
MZKS II Alwernia 3-1 Orzeł II Balin
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-0 Korona Lgota
LKS Żarki 1-0 Unia Kwaczała
Ruch Młoszowa 3-0 Start Kamień

Kolejka 10 - 13-14 października

Tęcza Tenczynek 2-1 Start Kamień
Unia Kwaczała 0-3 Ruch Młoszowa
Korona Lgota 1-1 LKS Żarki
Orzeł II Balin 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska 0-3 Zagórzanka Zagórze
(wo)
na boisku 1-2
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Tempo Płaza
MZKS II Alwernia 6-2 UKS Dulowa

Kolejka 11 - 20-21 października

Tempo Płaza 3-3 Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze 2-2 MKS II Trzebinia/Siersza
MZKS II Alwernia 1-1 Wolanka Wola Filipowska
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-2 UKS Dulowa
LKS Żarki 4-2 Orzeł II Balin
Ruch Młoszowa 4-1 Korona Lgota
Start Kamień 2-0 Unia Kwaczała

Kolejka 12 - 27-28 października

Tęcza Tenczynek 9-0 Unia Kwaczała
Korona Lgota 5-0 Start Kamień
Orzeł II Balin 2-4 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 0-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
(wo)
Tempo Płaza 0-5 Zagórzanka Zagórze
LKS Żarki 8-2 UKS Dulowa
MZKS II Alwernia 0-4 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Zagórzanka Zagórze 2-3 Tęcza Tenczynek
MZKS II Alwernia 7-1 Tempo Płaza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-4 MKS II Trzebinia/Siersza
LKS Żarki 2-2 Wolanka Wola Filipowska
Ruch Młoszowa 8-1 UKS Dulowa
Start Kamień 2-0 Orzeł II Balin
Unia Kwaczała 1-2 Korona Lgota

Kolejka 14 - 5-6 kwietnia

Orzeł II Balin 3-0 Unia Kwaczała
UKS Dulowa 1-5 Start Kamień
Tęcza Tenczynek 4-6 Korona Lgota
Ruch Młoszowa 1-5 Wolanka Wola Filipowska
LKS Żarki 1-1 MKS II Trzebinia/Siersza
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-2 Tempo Płaza
MZKS II Alwernia 4-0 Zagórzanka Zagórze

Kolejka 15 - 12-13 kwietnia

MZKS II Alwernia 1-1 Tęcza Tenczynek
Zagórzanka Zagórze 2-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Tempo Płaza 0-1 LKS Żarki
MKS II Trzebinia/Siersza 3-0 Ruch Młoszowa
Wolanka Wola Filipowska 2-0 Start Kamień
UKS Dulowa 2-0 Unia Kwaczała
Orzeł II Balin 0-2 Korona Lgota

Kolejka 16 - 19-20 kwietnia

UKS Dulowa 2-0 Korona Lgota
Tęcza Tenczynek 3-0 Orzeł II Balin
Unia Kwaczała 0-0 Wolanka Wola Filipowska
Start Kamień 5-0 MKS II Trzebinia/Siersza
Ruch Młoszowa 0-2 Tempo Płaza
LKS Żarki 3-0 Zagórzanka Zagórze
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 MZKS II Alwernia

Kolejka 17 - 26-27 kwietnia

UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Tęcza Tenczynek
MZKS II Alwernia 1-0 LKS Żarki
Zagórzanka Zagórze 2-0 Ruch Młoszowa
Tempo Płaza 4-1 Start Kamień
MKS II Trzebinia/Siersza 2-0 Unia Kwaczała
Wolanka Wola Filipowska 3-2 Korona Lgota
UKS Dulowa 3-3 Orzeł II Balin

Kolejka 18 - 1 maja

UKS Dulowa 1-2 Tęcza Tenczynek
Orzeł II Balin 1-4 Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota 4-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Unia Kwaczała 0-2 Tempo Płaza
Start Kamień 2-1 Zagórzanka Zagórze
Ruch Młoszowa 1-1 MZKS II Alwernia
LKS Żarki 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 19 - 3-4 maja

UKS Dulowa 0-4 Wolanka Wola Filipowska
LKS Żarki 0-1 Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Ruch Młoszowa
MZKS II Alwernia 1-0 Start Kamień
Zagórzanka Zagórze 5-1 Unia Kwaczała
Tempo Płaza 1-2 Korona Lgota
MKS II Trzebinia/Siersza 1-1 Orzeł II Balin

Kolejka 20 - 10-11 maja

Tęcza Tenczynek 0-2 Wolanka Wola Filipowska
UKS Dulowa 4-2 MKS II Trzebinia/Siersza
Orzeł II Balin 1-4 Tempo Płaza
Korona Lgota 2-1 Zagórzanka Zagórze
Unia Kwaczała 0-3 MZKS II Alwernia
Start Kamień 3-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Ruch Młoszowa 1-1 LKS Żarki

Kolejka 21 - 17-18 maja

UKS Dulowa 1-2 Tempo Płaza
Ruch Młoszowa 1-2 Tęcza Tenczynek
LKS Żarki 3-0 Start Kamień
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-0 Unia Kwaczała
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
MZKS II Alwernia 1-3 Korona Lgota
Zagórzanka Zagórze 1-2 Orzeł II Balin
MKS II Trzebinia/Siersza 0-2 Wolanka Wola Filipowska

Kolejka 22 - 22 maja

Tęcza Tenczynek 3-1 MKS II Trzebinia/Siersza
Wolanka Wola Filipowska 3-0 Tempo Płaza
UKS Dulowa 1-1 Zagórzanka Zagórze
Orzeł II Balin 2-0 MZKS II Alwernia
Korona Lgota 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Unia Kwaczała 1-4 LKS Żarki
Start Kamień 3-4 Ruch Młoszowa

Kolejka 23 - 24-25 maja

UKS Dulowa 5-0 MZKS II Alwernia
Start Kamień 1-2 Tęcza Tenczynek
Ruch Młoszowa 7-2 Unia Kwaczała
LKS Żarki 1-2 Korona Lgota
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-1 Orzeł II Balin
Zagórzanka Zagórze 2-1 Wolanka Wola Filipowska
Tempo Płaza 6-0 MKS II Trzebinia/Siersza

Kolejka 24 - 31 maja-1 czerwca

Tęcza Tenczynek 1-3 Tempo Płaza
MKS II Trzebinia/Siersza 1-3 Zagórzanka Zagórze
Wolanka Wola Filipowska 4-0 MZKS II Alwernia
UKS Dulowa 2-5 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Orzeł II Balin 1-2 LKS Żarki
Korona Lgota 2-0 Ruch Młoszowa
Unia Kwaczała 0-2 Start Kamień

Kolejka 25 - 7-8 czerwca

UKS Dulowa 1-3 LKS Żarki
MKS II Trzebinia/Siersza 4-1 MZKS II Alwernia
Unia Kwaczała 1-4 Tęcza Tenczynek
Start Kamień 3-1 Korona Lgota
Ruch Młoszowa 7-1 Orzeł II Balin
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 2-0 Wolanka Wola Filipowska
Zagórzanka Zagórze 2-1 Tempo Płaza

Kolejka 26 - 14-15 czerwca

Tęcza Tenczynek 0-1 Zagórzanka Zagórze
Tempo Płaza 2-1 MZKS II Alwernia
MKS II Trzebinia/Siersza 1-2 UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska 1-0 LKS Żarki
UKS Dulowa 0-3 Ruch Młoszowa
Orzeł II Balin 6-0 Start Kamień
Korona Lgota 2-1 Unia Kwaczała

Liga okręgowa 2007/2008 (Wadowice)

Klasa A 2007/2008 (Olkusz)
Klasa A 2007/2008 (Oświęcim)
Klasa A 2007/2008 (Wadowice)

Klasa B 2007/2008 (Chrzanów)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas