[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Legnica III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kryształ Chocianowiec 20 51 16 3 1 80-29 9 1 0 47-12 7 2 1 33-17
2.  Kłos Moskorzyn 20 44 14 2 4 65-28 9 0 1 38-12 5 2 3 27-16
3.  LZS Komorniki (k. Polkowic) 20 43 14 1 5 92-54 7 1 2 43-25 7 0 3 49-29
4.  FC Kaczor Lubin 20 41 13 2 5 79-41 7 1 2 48-19 6 1 3 31-22
5.  Błysk Studzionki 20 28 9 1 10 59-62 5 1 4 32-28 4 0 6 27-34
6.  Błękitni Szymocin 20 26 7 5 8 50-52 4 3 3 24-21 3 2 5 26-31
7.  Arka Trzebnice 20 23 7 2 11 56-64 4 1 5 26-29 3 1 6 30-35 2 3 1 0 1 5-5
8.  LZS Żelazny Most 20 23 7 2 11 51-63 5 1 4 29-29 2 1 7 22-34 2 3 1 0 1 5-5
9.  LZS Nowa Wieś Lubińska 20 18 5 3 12 42-72 2 2 6 23-39 3 1 6 19-33
10.  Victoria Parchów 20 10 3 1 16 26-101 1 0 9 11-50 2 1 7 15-51 2 6 2 0 0 8-3
11.  Fortuna Obora 20 10 2 4 14 44-78 1 2 7 18-41 1 2 7 26-37 2 0 0 0 2 3-8

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Kryształ Chocianowiec    1-1 5-4 5-1 1-0 3-0* 7-3 6-1 5-1 8-0 6-1 
 2 Kłos Moskorzyn2-3     5-1 3-0 2-0 4-2 3-2 3-1 7-1 6-0 3-2 
 3 LZS Komorniki (k. Polkowic)2-5 5-2     1-2 10-3 2-1 5-5 4-0 5-2 4-1 5-4 
 4 FC Kaczor Lubin1-5 1-1 5-2     2-3 7-3 5-2 3-0 6-1 12-1 6-1 
 5 Błysk Studzionki4-3 6-1 1-5 2-4     4-5 1-3 6-1 2-1 2-2 4-3 
 6 Błękitni Szymocin2-2 0-3 0-3* 1-6 4-1     2-0 6-2 0-0 6-1 3-3 
 7 Arka Trzebnice1-4 0-4 2-9 4-4 4-0 1-2     3-1 2-3 7-1 2-1 
 8 LZS Żelazny Most1-3 1-4 3-4 5-3 4-2 3-3 4-2     3-1 4-1 1-6 
 9 LZS Nowa Wieś Lubińska1-3 2-1 3-10 1-5 3-5 2-2 6-0 1-6     2-5 2-2 
 10 Victoria Parchów1-3 0-5 1-3 0-1 1-9 1-7 2-6 0-8 0-5     5-3 
 11 Fortuna Obora2-2 0-5 4-8 0-5 3-4 4-1 0-7 2-2 3-4 0-3     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Pauza: Kryształ Chocianowiec.
 
Błękitni Szymocin 0-3 LZS Komorniki (k. Polkowic)
(wo)
na boisku 2-2, gra nieuprawnionego zawodnika
Błysk Studzionki 1-3 Arka Trzebnice
Fortuna Obora 0-5 Kłos Moskorzyn
Victoria Parchów 0-5 LZS Nowa Wieś Lubińska
LZS Żelazny Most 5-3 FC Kaczor Lubin

Kolejka 2 - 1-2 września

Pauza: Arka Trzebnice.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 1-2 FC Kaczor Lubin
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-6 LZS Żelazny Most
Kłos Moskorzyn 6-0 Victoria Parchów
Kryształ Chocianowiec 6-1 Fortuna Obora
Błękitni Szymocin 4-1 Błysk Studzionki

Kolejka 3 - 8-9 września

Pauza: Błękitni Szymocin.
 
Błysk Studzionki 1-5 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Fortuna Obora 0-7 Arka Trzebnice
Victoria Parchów 1-3 Kryształ Chocianowiec
LZS Żelazny Most 1-4 Kłos Moskorzyn
FC Kaczor Lubin 6-1 LZS Nowa Wieś Lubińska

Kolejka 4 - 15-16 września

Pauza: Błysk Studzionki.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 5-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
Kłos Moskorzyn 3-0 FC Kaczor Lubin
Kryształ Chocianowiec 6-1 LZS Żelazny Most
Arka Trzebnice 7-1 Victoria Parchów
Błękitni Szymocin 3-3 Fortuna Obora

Kolejka 5 - 22-23 września

Pauza: LZS Komorniki (k. Polkowic).
 
Fortuna Obora 3-4 Błysk Studzionki
Victoria Parchów 1-7 Błękitni Szymocin
LZS Żelazny Most 4-2 Arka Trzebnice
FC Kaczor Lubin 1-5 Kryształ Chocianowiec
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-1 Kłos Moskorzyn

Kolejka 6 - 29-30 września

Pauza: Fortuna Obora.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 5-2 Kłos Moskorzyn
Kryształ Chocianowiec 5-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Arka Trzebnice 4-4 FC Kaczor Lubin
Błękitni Szymocin 6-2 LZS Żelazny Most
Błysk Studzionki 2-2 Victoria Parchów

Kolejka 7 - 6-7 października

Pauza: Victoria Parchów.
 
Fortuna Obora 4-8 LZS Komorniki (k. Polkowic)
LZS Żelazny Most 4-2 Błysk Studzionki
FC Kaczor Lubin 7-3 Błękitni Szymocin
LZS Nowa Wieś Lubińska 6-0 Arka Trzebnice
Kłos Moskorzyn 2-3 Kryształ Chocianowiec

Kolejka 8 - 13-14 października

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-5 Kryształ Chocianowiec
Arka Trzebnice 0-4 Kłos Moskorzyn
Błękitni Szymocin 0-0 LZS Nowa Wieś Lubińska
Błysk Studzionki 2-4 FC Kaczor Lubin
Fortuna Obora 0-3 Victoria Parchów

Kolejka 9 - 20-21 października

Pauza: FC Kaczor Lubin.
 
Victoria Parchów 1-3 LZS Komorniki (k. Polkowic)
LZS Żelazny Most 1-6 Fortuna Obora
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-5 Błysk Studzionki
Kłos Moskorzyn 4-2 Błękitni Szymocin
Kryształ Chocianowiec 7-3 Arka Trzebnice

Kolejka 10 - 27-28 października

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 5-5 Arka Trzebnice
Błękitni Szymocin 2-2 Kryształ Chocianowiec
Błysk Studzionki 6-1 Kłos Moskorzyn
Fortuna Obora 0-5 FC Kaczor Lubin
Victoria Parchów 0-8 LZS Żelazny Most

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Pauza: Kłos Moskorzyn.
 
LZS Żelazny Most 3-4 LZS Komorniki (k. Polkowic)
FC Kaczor Lubin 12-1 Victoria Parchów
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-2 Fortuna Obora
Kryształ Chocianowiec 1-0 Błysk Studzionki
Arka Trzebnice 1-2 Błękitni Szymocin

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Pauza: Kryształ Chocianowiec.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 2-1 Błękitni Szymocin
Arka Trzebnice 4-0 Błysk Studzionki
Kłos Moskorzyn 3-2 Fortuna Obora
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-5 Victoria Parchów
FC Kaczor Lubin 3-0 LZS Żelazny Most

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Pauza: Arka Trzebnice.
 
FC Kaczor Lubin 5-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
LZS Żelazny Most 3-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Victoria Parchów 0-5 Kłos Moskorzyn
Fortuna Obora 2-2 Kryształ Chocianowiec
Błysk Studzionki 4-5 Błękitni Szymocin

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Pauza: Błękitni Szymocin.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 10-3 Błysk Studzionki
Arka Trzebnice 2-1 Fortuna Obora
Kryształ Chocianowiec 8-0 Victoria Parchów
Kłos Moskorzyn 3-1 LZS Żelazny Most
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-5 FC Kaczor Lubin

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Pauza: Błysk Studzionki.
 
LZS Nowa Wieś Lubińska 3-10 LZS Komorniki (k. Polkowic)
FC Kaczor Lubin 1-1 Kłos Moskorzyn
LZS Żelazny Most 1-3 Kryształ Chocianowiec
Victoria Parchów 2-6 Arka Trzebnice
Fortuna Obora 4-1 Błękitni Szymocin

Kolejka 16 - 3-4 maja

Pauza: LZS Komorniki (k. Polkowic).
 
Błysk Studzionki 4-3 Fortuna Obora
Błękitni Szymocin 6-1 Victoria Parchów
Arka Trzebnice 3-1 LZS Żelazny Most
Kryształ Chocianowiec 5-1 FC Kaczor Lubin
Kłos Moskorzyn 7-1 LZS Nowa Wieś Lubińska

Kolejka 17 - 10-11 maja

Pauza: Fortuna Obora.
 
Kłos Moskorzyn 5-1 LZS Komorniki (k. Polkowic)
LZS Nowa Wieś Lubińska 1-3 Kryształ Chocianowiec
FC Kaczor Lubin 5-2 Arka Trzebnice
LZS Żelazny Most 3-3 Błękitni Szymocin
Victoria Parchów 1-9 Błysk Studzionki

Kolejka 18 - 17-18 maja

Pauza: Victoria Parchów.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 5-4 Fortuna Obora
Błysk Studzionki 6-1 LZS Żelazny Most
Błękitni Szymocin 1-6 FC Kaczor Lubin
Arka Trzebnice 2-3 LZS Nowa Wieś Lubińska
Kryształ Chocianowiec 1-1 Kłos Moskorzyn

Kolejka 19 - 24-25 maja

Pauza: LZS Żelazny Most.
 
Kryształ Chocianowiec 5-4 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Kłos Moskorzyn 3-2 Arka Trzebnice
LZS Nowa Wieś Lubińska 2-2 Błękitni Szymocin
FC Kaczor Lubin 2-3 Błysk Studzionki
Victoria Parchów 5-3 Fortuna Obora

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Pauza: FC Kaczor Lubin.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-1 Victoria Parchów
Fortuna Obora 2-2 LZS Żelazny Most
Błysk Studzionki 2-1 LZS Nowa Wieś Lubińska
Błękitni Szymocin 0-3 Kłos Moskorzyn
Arka Trzebnice 1-4 Kryształ Chocianowiec

Kolejka 21 - 8 czerwca

Pauza: LZS Nowa Wieś Lubińska.
 
Arka Trzebnice 2-9 LZS Komorniki (k. Polkowic)
Kryształ Chocianowiec 3-0 Błękitni Szymocin
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3-0
Kłos Moskorzyn 2-0 Błysk Studzionki
FC Kaczor Lubin 6-1 Fortuna Obora
LZS Żelazny Most 4-1 Victoria Parchów

Kolejka 22 - 15 czerwca

Pauza: Kłos Moskorzyn.
 
LZS Komorniki (k. Polkowic) 4-0 LZS Żelazny Most
Victoria Parchów 0-1 FC Kaczor Lubin
Fortuna Obora 3-4 LZS Nowa Wieś Lubińska
Błysk Studzionki 4-3 Kryształ Chocianowiec
Błękitni Szymocin 2-0 Arka Trzebnice

Klasa A 2007/2008 (Legnica I)
Klasa A 2007/2008 (Legnica II)
Klasa A 2007/2008 (Legnica III)

Klasa B 2007/2008 (Legnica I)
Klasa B 2007/2008 (Legnica II)
Klasa B 2007/2008 (Legnica IV)
Klasa B 2007/2008 (Legnica V)
Klasa B 2007/2008 (Legnica VI)
Klasa B 2007/2008 (Legnica VII)
Klasa B 2007/2008 (Legnica VIII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas