[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Legnica VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Ernestynów 22 56 17 5 0 77-29 10 1 0 50-15 7 4 0 27-14
2.  Przyszłość Prusice 22 51 16 3 3 74-18 9 2 0 47-7 7 1 3 27-11
3.  Huragan Proboszczów 22 44 13 5 4 62-39 5 3 3 29-23 8 2 1 33-16
4.  Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 22 39 12 3 7 52-44 5 3 3 29-23 7 0 4 23-21
5.  Płomień Nowa Wieś Grodziska 22 33 10 3 9 71-44 6 1 4 46-17 4 2 5 25-27
6.  Victoria Twardocice 22 32 9 5 8 59-49 5 4 2 27-17 4 1 6 32-32
7.  Sędzimirów 22 29 9 2 11 38-62 4 2 5 20-21 5 0 6 18-41
8.  Lubiatowianka Lubiatów 22 24 7 3 12 47-67 5 1 5 24-23 2 2 7 23-44
9.  Orzeł Wojcieszyn 22 23 6 5 11 45-65 3 2 6 24-30 3 3 5 21-35
10.  LZS Czaple 22 21 6 3 13 42-64 2 1 8 14-32 4 2 5 28-32
11.  Polonia Brennik-Ernestynów 22 20 6 2 14 35-52 4 0 7 23-27 2 2 7 12-25
12.  Nysa Winnica 22 4 1 1 20 28-97 1 0 10 18-44 0 1 10 10-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Polonia Ernestynów    5-4 1-1 7-1 2-1 4-2 10-1 4-3 4-1 7-1 1-0 5-0 
 2 Przyszłość Prusice1-1     1-1 3-1 2-1 6-0 7-0 6-0 6-0 3-2 4-0 8-1 
 3 Huragan Proboszczów1-2 1-0     3-2 0-5 2-2 2-3 7-2 2-2 5-0 4-4 2-1 
 4 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska2-2 0-3 2-5     6-1 1-0 5-1 3-3 2-2 1-5 1-0 6-1 
 5 Płomień Nowa Wieś Grodziska2-3 1-2 1-2 2-3     3-0 8-1 7-1 4-1 3-3 4-0 11-1 
 6 Victoria Twardocice2-2 1-0 2-5 0-3 3-3     3-0* 4-0 1-1 4-1 1-1 6-1 
 7 Sędzimirów1-1 1-4 2-1 0-1 3-0 4-2     2-3 2-3 0-3 4-2 1-1 
 8 Lubiatowianka Lubiatów0-2 0-5 2-4 2-0 3-1 4-0 2-3     4-2 3-3 1-2 3-1 
 9 Orzeł Wojcieszyn1-3 0-4 0-2 3-4 1-1 3-6 3-0 6-6     0-3 2-0 5-1 
 10 LZS Czaple1-6 0-0 1-2 0-2 3-5 1-7 0-3 2-1 2-3     0-2 4-1 
 11 Polonia Brennik-Ernestynów1-2 0-2 1-3 1-4 1-3 2-5 1-3 3-1 7-1 4-2     2-1 
 12 Nysa Winnica2-3 2-3 3-7 0-2 3-4 2-8 0-3 0-3 1-5 2-5 3-1     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Huragan Proboszczów 7-2 Lubiatowianka Lubiatów
Victoria Twardocice 1-1 Polonia Brennik-Ernestynów
Nysa Winnica 2-3 Polonia Ernestynów
Orzeł Wojcieszyn 3-0 Sędzimirów
Przyszłość Prusice 3-1 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
LZS Czaple 3-5 Płomień Nowa Wieś Grodziska

Kolejka 2 - 1-2 września

Lubiatowianka Lubiatów 3-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1-5 LZS Czaple
Sędzimirów 1-4 Przyszłość Prusice
Polonia Ernestynów 4-1 Orzeł Wojcieszyn
Polonia Brennik-Ernestynów 2-1 Nysa Winnica
Huragan Proboszczów 2-2 Victoria Twardocice

Kolejka 3 - 8-9 września

Victoria Twardocice 4-0 Lubiatowianka Lubiatów
Nysa Winnica 3-7 Huragan Proboszczów
Orzeł Wojcieszyn 2-0 Polonia Brennik-Ernestynów
Przyszłość Prusice 1-1 Polonia Ernestynów
LZS Czaple 0-3 Sędzimirów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-3 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska

Kolejka 4 - 15-16 września

Lubiatowianka Lubiatów 2-0 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Sędzimirów 3-0 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Polonia Ernestynów 7-1 LZS Czaple
Polonia Brennik-Ernestynów 0-2 Przyszłość Prusice
Huragan Proboszczów 2-2 Orzeł Wojcieszyn
Victoria Twardocice 6-1 Nysa Winnica

Kolejka 5 - 22-23 września

Nysa Winnica 0-3 Lubiatowianka Lubiatów
Orzeł Wojcieszyn 3-6 Victoria Twardocice
Przyszłość Prusice 1-1 Huragan Proboszczów
LZS Czaple 0-2 Polonia Brennik-Ernestynów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-3 Polonia Ernestynów
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 5-1 Sędzimirów

Kolejka 6 - 29-30 września

Lubiatowianka Lubiatów 2-3 Sędzimirów
Polonia Ernestynów 7-1 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Polonia Brennik-Ernestynów 1-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Huragan Proboszczów 5-0 LZS Czaple
Victoria Twardocice 1-0 Przyszłość Prusice
Nysa Winnica 1-5 Orzeł Wojcieszyn

Kolejka 7 - 6-7 października

Orzeł Wojcieszyn 6-6 Lubiatowianka Lubiatów
Przyszłość Prusice 8-1 Nysa Winnica
LZS Czaple 1-7 Victoria Twardocice
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-2 Huragan Proboszczów
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1-0 Polonia Brennik-Ernestynów
Sędzimirów 1-1 Polonia Ernestynów

Kolejka 8 - 13-14 października

Lubiatowianka Lubiatów 0-2 Polonia Ernestynów
Polonia Brennik-Ernestynów 1-3 Sędzimirów
Huragan Proboszczów 3-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Victoria Twardocice 3-3 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Nysa Winnica 2-5 LZS Czaple
Orzeł Wojcieszyn 0-4 Przyszłość Prusice

Kolejka 9 - 20-21 października

Przyszłość Prusice 6-0 Lubiatowianka Lubiatów
LZS Czaple 2-3 Orzeł Wojcieszyn
Płomień Nowa Wieś Grodziska 11-1 Nysa Winnica
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1-0 Victoria Twardocice
Sędzimirów 2-1 Huragan Proboszczów
Polonia Ernestynów 1-0 Polonia Brennik-Ernestynów

Kolejka 10 - 27-28 października

Lubiatowianka Lubiatów 1-2 Polonia Brennik-Ernestynów
Huragan Proboszczów 1-2 Polonia Ernestynów
Victoria Twardocice 3-0 Sędzimirów
(wo)
goście nie dojechali
Nysa Winnica 0-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Orzeł Wojcieszyn 1-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Przyszłość Prusice 3-2 LZS Czaple

Kolejka 11 - 3-4 listopada

LZS Czaple 2-1 Lubiatowianka Lubiatów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 1-2 Przyszłość Prusice
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2-2 Orzeł Wojcieszyn
Sędzimirów 1-1 Nysa Winnica
Polonia Ernestynów 4-2 Victoria Twardocice
Polonia Brennik-Ernestynów 1-3 Huragan Proboszczów

Kolejka 12 - 5-6 kwietnia

Lubiatowianka Lubiatów 2-4 Huragan Proboszczów
Polonia Brennik-Ernestynów 2-5 Victoria Twardocice
Polonia Ernestynów 5-0 Nysa Winnica
Sędzimirów 2-3 Orzeł Wojcieszyn
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 0-3 Przyszłość Prusice
Płomień Nowa Wieś Grodziska 3-3 LZS Czaple

Kolejka 13 - 12-13 kwietnia

Płomień Nowa Wieś Grodziska 7-1 Lubiatowianka Lubiatów
LZS Czaple 0-2 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Przyszłość Prusice 7-0 Sędzimirów
Orzeł Wojcieszyn 1-3 Polonia Ernestynów
Nysa Winnica 3-1 Polonia Brennik-Ernestynów
Victoria Twardocice 2-5 Huragan Proboszczów

Kolejka 14 - 19-20 kwietnia

Lubiatowianka Lubiatów 4-0 Victoria Twardocice
Huragan Proboszczów 2-1 Nysa Winnica
Polonia Brennik-Ernestynów 7-1 Orzeł Wojcieszyn
Polonia Ernestynów 5-4 Przyszłość Prusice
Sędzimirów 0-3 LZS Czaple
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 6-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska

Kolejka 15 - 26-27 kwietnia

Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3-3 Lubiatowianka Lubiatów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 8-1 Sędzimirów
LZS Czaple 1-6 Polonia Ernestynów
Przyszłość Prusice 4-0 Polonia Brennik-Ernestynów
Orzeł Wojcieszyn 0-2 Huragan Proboszczów
Nysa Winnica 2-8 Victoria Twardocice

Kolejka 16 - 3-4 maja

Lubiatowianka Lubiatów 3-1 Nysa Winnica
Victoria Twardocice 1-1 Orzeł Wojcieszyn
Huragan Proboszczów 1-0 Przyszłość Prusice
Polonia Brennik-Ernestynów 4-2 LZS Czaple
Polonia Ernestynów 2-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Sędzimirów 0-1 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska

Kolejka 17 - 10-11 maja

Sędzimirów 2-3 Lubiatowianka Lubiatów
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2-2 Polonia Ernestynów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 4-0 Polonia Brennik-Ernestynów
LZS Czaple 1-2 Huragan Proboszczów
Przyszłość Prusice 6-0 Victoria Twardocice
Orzeł Wojcieszyn 5-1 Nysa Winnica

Kolejka 18 - 17-18 maja

Lubiatowianka Lubiatów 4-2 Orzeł Wojcieszyn
Nysa Winnica 2-3 Przyszłość Prusice
Victoria Twardocice 4-1 LZS Czaple
Huragan Proboszczów 0-5 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Polonia Brennik-Ernestynów 1-4 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Polonia Ernestynów 10-1 Sędzimirów

Kolejka 19 - 24-25 maja

Polonia Ernestynów 4-3 Lubiatowianka Lubiatów 22 maja
Sędzimirów 4-2 Polonia Brennik-Ernestynów
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 2-5 Huragan Proboszczów
Płomień Nowa Wieś Grodziska 3-0 Victoria Twardocice
LZS Czaple 4-1 Nysa Winnica
Przyszłość Prusice 6-0 Orzeł Wojcieszyn

Kolejka 20 - 31 maja-1 czerwca

Lubiatowianka Lubiatów 0-5 Przyszłość Prusice
Orzeł Wojcieszyn 0-3 LZS Czaple
Nysa Winnica 3-4 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Victoria Twardocice 0-3 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Huragan Proboszczów 2-3 Sędzimirów
Polonia Brennik-Ernestynów 1-2 Polonia Ernestynów

Kolejka 21 - 8 czerwca

Polonia Brennik-Ernestynów 3-1 Lubiatowianka Lubiatów
Polonia Ernestynów 1-1 Huragan Proboszczów
Sędzimirów 4-2 Victoria Twardocice
Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 6-1 Nysa Winnica
Płomień Nowa Wieś Grodziska 4-1 Orzeł Wojcieszyn
LZS Czaple 0-0 Przyszłość Prusice

Kolejka 22 - 15 czerwca

Lubiatowianka Lubiatów 3-3 LZS Czaple
Przyszłość Prusice 2-1 Płomień Nowa Wieś Grodziska
Orzeł Wojcieszyn 3-4 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
Nysa Winnica 0-3 Sędzimirów
Victoria Twardocice 2-2 Polonia Ernestynów
Huragan Proboszczów 4-4 Polonia Brennik-Ernestynów

Klasa A 2007/2008 (Legnica I)
Klasa A 2007/2008 (Legnica II)
Klasa A 2007/2008 (Legnica III)

Klasa B 2007/2008 (Legnica I)
Klasa B 2007/2008 (Legnica II)
Klasa B 2007/2008 (Legnica III)
Klasa B 2007/2008 (Legnica IV)
Klasa B 2007/2008 (Legnica V)
Klasa B 2007/2008 (Legnica VI)
Klasa B 2007/2008 (Legnica VIII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas