[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2002/2003, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Miedary 30 64 19 7 4 81-40 10 3 2 42-19 9 4 2 39-21
2.  Bobrek Karb II Bytom 30 63 19 6 5 71-35 13 2 0 47-14 6 4 5 24-21
3.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 57 17 6 7 67-48 10 3 2 34-17 7 3 5 33-31
4.  LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 30 55 17 4 9 48-38 11 1 3 27-14 6 3 6 21-24
5.  Orzeł II Nakło Śląskie 30 54 16 6 8 64-32 12 1 2 44-14 4 5 6 20-18
6.  Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 46 13 7 10 59-50 8 3 4 32-24 5 4 6 27-26
7.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 45 13 6 11 51-62 8 4 3 28-22 5 2 8 23-40
8.  Nitron Krupski Młyn 30 42 13 3 14 67-65 5 3 7 30-30 8 0 7 37-35
9.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 38 10 8 12 57-47 7 4 4 35-19 3 4 8 22-28
10.  Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 30 35 10 5 15 35-49 6 3 6 19-18 4 2 9 16-31 4 9 3 0 1 8-3
11.  Przyszłość Nowe Chechło 30 35 11 2 17 40-50 9 1 5 24-17 2 1 12 16-33 4 7 2 1 1 8-3
12.  Orzeł Koty 30 35 10 5 15 55-73 6 3 6 31-23 4 2 9 24-50 4 1 0 1 3 3-13
13.  Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 30 34 10 4 16 44-76 7 3 5 32-32 3 1 11 12-44
14.  Orzeł Bobrowniki 30 30 8 6 16 50-64 5 5 5 35-29 3 1 11 15-35
15.  Tęcza Zendek 30 26 7 5 18 50-85 4 1 10 27-40 3 4 8 23-45
16.  Tempo Stolarzowice (Bytom) 30 19 5 4 21 42-67 4 2 9 28-34 1 2 12 14-33
W związku z tym, że z IV ligi do ligi okręgowej spadł Bobrek Karb Bytom, do barażów zakwalifikowała się trzecia drużyna z tej grupy - Gwarek Tarnowskie Góry

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Miedary    3-3 1-3 4-2 1-1 5-1 5-2 5-1 2-2 3-1 1-0 1-2 2-0 2-1 6-0 1-0 
 2 Bobrek Karb II Bytom1-1     4-0 1-0 2-1 1-0 7-0 4-3 3-0 1-0 5-2 4-1 4-2 2-2 7-2 1-0 
 3 Gwarek Tarnowskie Góry1-3 1-1     0-0 0-0 2-1 0-2 2-1 3-2 5-1 3-1 6-2 4-0 3-1 1-0 3-2 
 4 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)0-3* 1-0 0-4     1-0 1-0 2-0 1-4 2-0 4-0 2-0 3-0 3-0 3-1 1-1 3-1 
 5 Orzeł II Nakło Śląskie5-1 2-1 1-1 1-2     1-2 5-0 1-0 3-1 2-0 1-0 7-1 3-1 3-2 8-2 1-0 
 6 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)4-1 1-2 1-0 3-1 3-1     4-2 3-0 2-4 2-2 3-2 1-1 0-1 3-1 2-2 0-4 
 7 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-3 1-0 1-1 1-1 0-4 0-0     1-3 1-1 2-1 3-2 3-2 3-1 5-1 5-1 2-1 
 8 Nitron Krupski Młyn0-4 1-1 1-4 2-3 0-3* 4-1 2-2     3-1 4-0 0-2 2-2 4-0 1-2 1-4 5-1 
 9 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)1-4 2-2 6-2 1-2 0-1 1-1 2-2 5-1     0-1 2-0 4-0 1-1 3-0 4-2 3-0 
 10 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)1-1 1-0 2-3 4-0 1-1 0-3 0-2 0-2 1-0     1-0 6-1 0-1 1-0 0-3 1-1 
 11 Przyszłość Nowe Chechło0-1 1-0 2-6 1-2 0-0 1-5 1-0 4-1 1-0 2-0     4-0 2-1 0-1 3-0* 2-0 
 12 Orzeł Koty1-4 1-2 4-0 1-0 3-1 2-2 2-5 2-3 0-0 0-1 2-2     6-0 2-1 1-2 4-0 
 13 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)3-3 2-4 3-4 1-1 3-2 1-4 0-2 1-5 3-2 0-0 2-0 2-1     3-0 3-1 5-3 
 14 Orzeł Bobrowniki2-2 2-3 1-1 2-1 1-3 3-3 5-0 1-5 1-2 4-1 5-2 3-4 3-0     1-1 1-1 
 15 Tęcza Zendek2-5 1-2 2-3 1-3 0-0 3-4 3-1 2-4 1-5 1-4 2-0 3-4 1-4 4-1     1-0 
 16 Tempo Stolarzowice (Bytom)0-3 1-3 2-1 1-3 3-2 1-0 2-3 3-4 2-2 1-4 1-3 1-3 8-0 0-1 2-2     

Kolejka 1 - 11 sierpnia

Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Bobrek Karb II Bytom 5-2 Przyszłość Nowe Chechło
Tęcza Zendek 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Orzeł Bobrowniki 3-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Nitron Krupski Młyn 4-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-3 Orzeł Miedary
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Orzeł Koty

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Orzeł Koty 6-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Orzeł Miedary 5-1 Nitron Krupski Młyn
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 Orzeł Bobrowniki
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło Śląskie 8-2 Tęcza Zendek
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Bobrek Karb II Bytom
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Przyszłość Nowe Chechło 1-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Bobrek Karb II Bytom 2-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Tęcza Zendek 3-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Orzeł Bobrowniki 2-2 Orzeł Miedary
Nitron Krupski Młyn 2-2 Orzeł Koty
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)

Kolejka 4 - 25 sierpnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-4 Nitron Krupski Młyn
Orzeł Koty 2-1 Orzeł Bobrowniki
Orzeł Miedary 2-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-3 Tęcza Zendek
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-2 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł II Nakło Śląskie 1-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-1 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 5 - 1 września

Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 0-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Bobrek Karb II Bytom 1-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek 2-5 Orzeł Miedary
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-0 Orzeł Koty
Orzeł Bobrowniki 2-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Nitron Krupski Młyn 4-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)

Kolejka 6 - 8 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Nitron Krupski Młyn
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-0 Orzeł Bobrowniki
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Koty 1-2 Tęcza Zendek
Orzeł Miedary 3-3 Bobrek Karb II Bytom
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-2 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł II Nakło Śląskie 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 7 - 15 września

Orzeł II Nakło Śląskie 5-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-3 Orzeł Miedary
Bobrek Karb II Bytom 4-1 Orzeł Koty
Tęcza Zendek 1-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Orzeł Bobrowniki 1-5 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 8 - 22 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-1 Orzeł Bobrowniki
Nitron Krupski Młyn 3-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-1 Tęcza Zendek
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-0 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Koty 4-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Orzeł Miedary 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 2-3 Gwarek Tarnowskie Góry
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-1 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 9 - 29 września

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Nakło Śląskie 2-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Gwarek Tarnowskie Góry 1-3 Orzeł Miedary
Przyszłość Nowe Chechło 4-0 Orzeł Koty
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Bobrek Karb II Bytom 4-2 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek 2-4 Nitron Krupski Młyn
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł Bobrowniki

Kolejka 10 - 6 października

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 1-1 Tęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn 1-1 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 5-3 Tempo Stolarzowice (Bytom)
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-0 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Koty 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Orzeł Miedary 1-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-3 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)

Kolejka 11 - 13 października

Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-1 Orzeł Miedary
Orzeł II Nakło Śląskie 7-1 Orzeł Koty
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Przyszłość Nowe Chechło 2-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-4 Nitron Krupski Młyn 16 kwietnia
Bobrek Karb II Bytom 2-2 Orzeł Bobrowniki
Tęcza Zendek 1-5 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 12 - 20 października

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 5-1 Tęcza Zendek
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Bobrowniki 1-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Nitron Krupski Młyn 0-2 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-4 Gwarek Tarnowskie Góry
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Orzeł Koty 2-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Orzeł Miedary 3-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)

Kolejka 13 - 27 października

Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 6-1 Orzeł Koty
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Orzeł II Nakło Śląskie 3-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Nitron Krupski Młyn
Przyszłość Nowe Chechło 0-1 Orzeł Bobrowniki
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Bobrek Karb II Bytom 7-2 Tęcza Zendek
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-3 Orzeł Miedary

Kolejka 14 - 3 listopada

Tęcza Zendek 1-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Bobrowniki 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Nitron Krupski Młyn 0-3 Orzeł II Nakło Śląskie
(wo)
na boisku 2-0
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Orzeł Koty 1-4 Orzeł Miedary
Bobrek Karb II Bytom 7-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)

Kolejka 15 - 10 listopada

Orzeł Miedary 4-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 16 kwietnia
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-0 Nitron Krupski Młyn
Orzeł II Nakło Śląskie 3-2 Orzeł Bobrowniki
Gwarek Tarnowskie Góry 3-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Przyszłość Nowe Chechło 3-0 Tęcza Zendek
(wo)
na boisku 1-2
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-3 Bobrek Karb II Bytom
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-2 Orzeł Koty

Kolejka 16 - 23 marca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 Bobrek Karb II Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Tęcza Zendek
Orzeł II Nakło Śląskie 3-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-1 Orzeł Bobrowniki
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 0-2 Nitron Krupski Młyn
Orzeł Miedary 2-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Orzeł Koty 1-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)

Kolejka 17 - 29-30 marca

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-1 Orzeł Koty
Nitron Krupski Młyn 0-4 Orzeł Miedary
Orzeł Bobrowniki 4-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Tęcza Zendek 0-0 Orzeł II Nakło Śląskie
Bobrek Karb II Bytom 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-3 Przyszłość Nowe Chechło

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-2 Przyszłość Nowe Chechło
Gwarek Tarnowskie Góry 3-2 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Orzeł II Nakło Śląskie 2-1 Bobrek Karb II Bytom
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-2 Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł Miedary 2-1 Orzeł Bobrowniki
Orzeł Koty 2-3 Nitron Krupski Młyn
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 2-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Orzeł Bobrowniki 3-4 Orzeł Koty
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Orzeł Miedary
Tęcza Zendek 1-4 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Bobrek Karb II Bytom 1-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 3-2 Orzeł II Nakło Śląskie
Przyszłość Nowe Chechło 2-6 Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Orzeł II Nakło Śląskie 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-4 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 Bobrek Karb II Bytom
Orzeł Miedary 6-0 Tęcza Zendek
Orzeł Koty 0-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-1 Orzeł Bobrowniki
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 1-5 Nitron Krupski Młyn

Kolejka 21 - 27 kwietnia

Nitron Krupski Młyn 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Bobrowniki 3-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Tęcza Zendek 3-4 Orzeł Koty
Bobrek Karb II Bytom 1-1 Orzeł Miedary
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-4 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Przyszłość Nowe Chechło 1-5 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Orzeł II Nakło Śląskie

Kolejka 22 - 1 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-4 Orzeł II Nakło Śląskie
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-0 Przyszłość Nowe Chechło
Orzeł Miedary 1-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Orzeł Koty 1-2 Bobrek Karb II Bytom
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-1 Tęcza Zendek
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Nitron Krupski Młyn 1-2 Orzeł Bobrowniki

Kolejka 23 - 3-4 maja

Orzeł Bobrowniki 5-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Nitron Krupski Młyn
Tęcza Zendek 1-4 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Bobrek Karb II Bytom 1-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 1-3 Orzeł Koty
Przyszłość Nowe Chechło 0-1 Orzeł Miedary
Gwarek Tarnowskie Góry 5-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Orzeł II Nakło Śląskie 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)

Kolejka 24 - 10-11 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Orzeł II Nakło Śląskie
Orzeł Miedary 1-3 Gwarek Tarnowskie Góry
Orzeł Koty 2-2 Przyszłość Nowe Chechło
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-4 Bobrek Karb II Bytom
Nitron Krupski Młyn 1-4 Tęcza Zendek
Orzeł Bobrowniki 1-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 25 - 17-18 maja

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Tęcza Zendek 4-1 Orzeł Bobrowniki
Bobrek Karb II Bytom 4-3 Nitron Krupski Młyn
Tempo Stolarzowice (Bytom) 8-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Przyszłość Nowe Chechło 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Gwarek Tarnowskie Góry 6-2 Orzeł Koty
Orzeł II Nakło Śląskie 5-1 Orzeł Miedary
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-2 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)

Kolejka 26 - 25 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Orzeł Miedary 5-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Orzeł Koty 3-1 Orzeł II Nakło Śląskie
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-4 Gwarek Tarnowskie Góry
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 2-0 Przyszłość Nowe Chechło
Nitron Krupski Młyn 5-1 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Orzeł Bobrowniki 2-3 Bobrek Karb II Bytom
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-2 Tęcza Zendek

Kolejka 27 - 1 czerwca

Tęcza Zendek 3-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Bobrek Karb II Bytom 3-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Tempo Stolarzowice (Bytom) 0-1 Orzeł Bobrowniki
Przyszłość Nowe Chechło 4-1 Nitron Krupski Młyn
Gwarek Tarnowskie Góry 4-0 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Orzeł II Nakło Śląskie 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
albo 1-1
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-1 Orzeł Koty
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 1-1 Orzeł Miedary

Kolejka 28 - 7-8 czerwca

Orzeł Miedary 5-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
Orzeł Koty 0-1 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 3-2 Orzeł II Nakło Śląskie
Nitron Krupski Młyn 1-4 Gwarek Tarnowskie Góry
Orzeł Bobrowniki 5-2 Przyszłość Nowe Chechło
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)
Tęcza Zendek 1-2 Bobrek Karb II Bytom

Kolejka 29 - 15 czerwca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Bobrek Karb II Bytom
Tempo Stolarzowice (Bytom) 2-2 Tęcza Zendek
Przyszłość Nowe Chechło 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gwarek Tarnowskie Góry 3-1 Orzeł Bobrowniki
Orzeł II Nakło Śląskie 1-0 Nitron Krupski Młyn
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-1 Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie)
Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie) 4-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)
Orzeł Miedary 1-2 Orzeł Koty

Kolejka 30 - 18 czerwca

Orzeł Koty 2-5 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 0-3 Orzeł Miedary
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-0 z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie (Piekary Śląskie) 0-0 Orkan Dąbrówka Wielka (Piekary Śląskie)
Nitron Krupski Młyn 4-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)
Orzeł Bobrowniki 1-3 Orzeł II Nakło Śląskie
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6-2 Gwarek Tarnowskie Góry
Tęcza Zendek 2-0 Przyszłość Nowe Chechło
Bobrek Karb II Bytom 1-0 Tempo Stolarzowice (Bytom)

Baraże o udział w lidze okręgowej (Katowice)

Liga okręgowa 2002/2003 (Katowice IV)

Klasa A 2002/2003 (Zabrze)

Klasa B 2002/2003 (Bytom I)
Klasa B 2002/2003 (Bytom II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas