[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2002/2003, grupa: Bytom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Świerklaniec 20 55 18 1 1 92-20 10 0 0 55-8 8 1 1 37-12 2 3 1 0 1 7-4
2.  Rozbark II Bytom 20 55 18 1 1 99-15 9 1 0 58-5 9 0 1 41-10 2 3 1 0 1 4-7
3.  Górnik Miechowice (Bytom) 20 44 14 2 4 70-27 8 1 1 40-11 6 1 3 30-16
4.  Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 20 41 13 2 5 64-29 7 1 2 34-8 6 1 3 30-21
5.  Gwarek II Tarnowskie Góry 20 24 7 3 10 51-53 4 1 5 25-22 3 2 5 26-31
6.  Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 22 7 1 12 43-53 4 0 6 22-23 3 1 6 21-30
7.  Iskra Połomia 20 21 6 3 11 38-55 3 2 5 24-26 3 1 6 14-29 2 4 1 1 0 4-3
8.  Orzeł II Miedary 20 21 6 3 11 36-55 4 2 4 23-27 2 1 7 13-28 2 1 0 1 1 3-4
9.  Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 20 20 6 2 12 31-47 3 1 6 16-20 3 1 6 15-27
10.  Drama II Zbrosławice 20 18 6 0 14 36-53 4 0 6 22-26 2 0 8 14-27
11.  Victoria Świniowice 20 0 0 0 20 4-157 0 0 10 3-66 0 0 10 1-91
Specjalne podziękowania dla pana Sobotki za pomoc w zgromadzeniu wyników

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Unia Świerklaniec    6-1 3-0 3-2 7-1 3-0 3-1 8-0 8-0 4-2 10-1 
 2 Rozbark II Bytom3-1     3-0 3-3 6-0 6-0 5-0 3-0 4-1 3-0* 22-0 
 3 Górnik Miechowice (Bytom)1-1 0-1     4-0 5-4 5-2 5-1 2-0 2-0 3-2 13-0 
 4 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)1-2 1-2 6-1     1-1 2-1 5-0 4-0 5-1 3-0 6-0 
 5 Gwarek II Tarnowskie Góry3-4 0-4 2-2 2-5     3-1 3-2 1-2 0-2 2-0 9-0 
 6 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)1-4 1-6 0-2 1-5 5-0     1-2 3-0 2-0 1-4 7-0 
 7 Iskra Połomia1-3 0-2 0-2 1-3 2-2 3-7     2-1 4-4 4-2 7-0 
 8 Orzeł II Miedary1-9 1-9 1-3 6-0 1-2 2-2 2-2     1-0 2-0 6-0 
 9 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)0-4 0-2 0-2 1-3 2-1 1-3 2-3 2-2     5-0 3-0* 
 10 Drama II Zbrosławice1-5 1-3 1-4 0-4 2-3 3-2 3-2 3-2 0-1     8-0 
 11 Victoria Świniowice0-4 0-11 0-14 0-5 0-12 2-3 0-1 0-6 1-6 0-4     

Kolejka 1 - 1 września

Pauza: Drama II Zbrosławice.
 
Górnik Miechowice (Bytom) 1-1 Unia Świerklaniec
Orzeł II Miedary 2-2 Iskra Połomia
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-5 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Victoria Świniowice 0-12 Gwarek II Tarnowskie Góry
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Rozbark II Bytom

Kolejka 2 - 8 września

Pauza: Victoria Świniowice.
 
Rozbark II Bytom 3-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-2 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-0 Drama II Zbrosławice
Iskra Połomia 3-7 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Unia Świerklaniec 8-0 Orzeł II Miedary

Kolejka 3 - 15 września

Pauza: Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry).
 
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Unia Świerklaniec
Drama II Zbrosławice 3-2 Iskra Połomia
Victoria Świniowice 0-5 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Rozbark II Bytom 6-0 Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Miedary 1-3 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 4 - 22 września

Pauza: Rozbark II Bytom.
 
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-1 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 7-0 Victoria Świniowice
Unia Świerklaniec 4-2 Drama II Zbrosławice
Orzeł II Miedary 2-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Górnik Miechowice (Bytom) 5-4 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 5 - 29 września

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry.
 
Drama II Zbrosławice 3-2 Orzeł II Miedary
Victoria Świniowice 0-4 Unia Świerklaniec
przerwany w 40. minucie, utrzymano wynik z boiska
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-3 Iskra Połomia
Rozbark II Bytom 3-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 0-2 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 6 - 13 października

Pauza: Górnik Miechowice (Bytom).
 
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-5 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Rozbark II Bytom 5-0 Iskra Połomia
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-4 Unia Świerklaniec
Victoria Świniowice 0-6 Orzeł II Miedary
Drama II Zbrosławice 3-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 7 - 6 października

Pauza: Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Górnik Miechowice (Bytom) 3-2 Drama II Zbrosławice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 7-0 Victoria Świniowice
Orzeł II Miedary 1-0 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Unia Świerklaniec 6-1 Rozbark II Bytom
Iskra Połomia 2-2 Gwarek II Tarnowskie Góry

Kolejka 8 - 20 października

Pauza: Iskra Połomia.
 
Unia Świerklaniec 7-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Miedary 1-9 Rozbark II Bytom
Drama II Zbrosławice 8-0 Victoria Świniowice
Górnik Miechowice (Bytom) 4-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)

Kolejka 9 - 27 października

Pauza: Unia Świerklaniec.
 
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 5-0 Drama II Zbrosławice
Rozbark II Bytom 6-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 1-2 Orzeł II Miedary
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-0 Iskra Połomia
Victoria Świniowice 0-14 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 10 - 3 listopada

Pauza: Orzeł II Miedary.
 
Unia Świerklaniec 3-2 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-0 Gwarek II Tarnowskie Góry
Drama II Zbrosławice 1-3 Rozbark II Bytom
Victoria Świniowice 1-6 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Górnik Miechowice (Bytom) 5-1 Iskra Połomia

Kolejka 11 - 10 listopada

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Rozbark II Bytom 22-0 Victoria Świniowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-0 Drama II Zbrosławice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-0 Orzeł II Miedary
Iskra Połomia 1-3 Unia Świerklaniec
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-2 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 12 - 29-30 marca

Pauza: Drama II Zbrosławice.
 
Unia Świerklaniec 3-0 Górnik Miechowice (Bytom)
Iskra Połomia 2-1 Orzeł II Miedary
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 9-0 Victoria Świniowice
Rozbark II Bytom 4-1 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)

Kolejka 13 - 5-6 kwietnia

Pauza: Victoria Świniowice.
 
Górnik Miechowice (Bytom) 0-1 Rozbark II Bytom
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Drama II Zbrosławice 0-4 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-2 Iskra Połomia
Orzeł II Miedary 1-9 Unia Świerklaniec

Kolejka 14 - 12-13 kwietnia

Pauza: Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry).
 
Górnik Miechowice (Bytom) 2-0 Orzeł II Miedary
Unia Świerklaniec 3-0 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Iskra Połomia 4-2 Drama II Zbrosławice
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6-0 Victoria Świniowice
Gwarek II Tarnowskie Góry 0-4 Rozbark II Bytom

Kolejka 15 - 19 kwietnia

Pauza: Rozbark II Bytom.
 
Gwarek II Tarnowskie Góry 2-2 Górnik Miechowice (Bytom)
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Victoria Świniowice 0-1 Iskra Połomia
Drama II Zbrosławice 1-5 Unia Świerklaniec
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Orzeł II Miedary 1 maja

Kolejka 16 - 26-27 kwietnia

Pauza: Gwarek II Tarnowskie Góry.
 
Górnik Miechowice (Bytom) 5-2 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Miedary 2-0 Drama II Zbrosławice
Unia Świerklaniec 10-1 Victoria Świniowice
Iskra Połomia 4-4 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Rozbark II Bytom

Kolejka 17 - 10-11 maja

Pauza: Górnik Miechowice (Bytom).
 
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-1 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia 0-2 Rozbark II Bytom
Unia Świerklaniec 8-0 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Orzeł II Miedary 6-0 Victoria Świniowice
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Drama II Zbrosławice

Kolejka 18 - 3-4 maja

Pauza: Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie).
 
Victoria Świniowice 2-3 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-2 Orzeł II Miedary
Rozbark II Bytom 3-1 Unia Świerklaniec
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-2 Iskra Połomia
Drama II Zbrosławice 1-4 Górnik Miechowice (Bytom)

Kolejka 19 - 17-18 maja

Pauza: Iskra Połomia.
 
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 6-1 Górnik Miechowice (Bytom)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-4 Unia Świerklaniec
Rozbark II Bytom 3-0 Orzeł II Miedary
Victoria Świniowice 0-4 Drama II Zbrosławice

Kolejka 20 - 24-25 maja

Pauza: Unia Świerklaniec.
 
Górnik Miechowice (Bytom) 13-0 Victoria Świniowice
Drama II Zbrosławice 0-1 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-6 Rozbark II Bytom
Orzeł II Miedary 1-2 Gwarek II Tarnowskie Góry
Iskra Połomia 1-3 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)

Kolejka 21 - 1 czerwca

Pauza: Orzeł II Miedary.
 
Iskra Połomia 0-2 Górnik Miechowice (Bytom)
Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Unia Świerklaniec
Gwarek II Tarnowskie Góry 3-1 Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry)
Rozbark II Bytom 3-0 Drama II Zbrosławice
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-0 Victoria Świniowice
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

Kolejka 22 - 8 czerwca

Pauza: Zgoda Repty Śląskie (Tarnowskie Góry).
 
Górnik Miechowice (Bytom) 2-0 Zamet II Strzybnica (Tarnowskie Góry)
Victoria Świniowice 0-11 Rozbark II Bytom
Drama II Zbrosławice 2-3 Gwarek II Tarnowskie Góry
Orzeł II Miedary 6-0 Andaluzja II Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)
Unia Świerklaniec 3-1 Iskra Połomia

Klasa A 2002/2003 (Bytom)

Klasa B 2002/2003 (Bytom II)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas