[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sadownik II Błędów 18 47 15 2 1 55-16 8 1 0 24-3 7 1 1 31-13
2.  GKS Belsk Duży 18 42 13 3 2 51-21 8 0 1 29-9 5 3 1 22-12
3.  Belweder Mogielnica 18 40 13 1 4 58-28 6 1 2 22-16 7 0 2 36-12
4.  LKS Pniewy 18 26 8 2 8 43-48 7 0 2 25-17 1 2 6 18-31
5.  Tęcza Augustów 18 25 8 1 9 51-36 4 0 5 25-21 4 1 4 26-15
6.  Iskra Zbrosza Duża 18 21 6 3 9 47-56 4 2 3 27-27 2 1 6 20-29
7.  KS Lesznowola 18 19 5 4 9 41-44 4 2 3 27-19 1 2 6 14-25
8.  Cech Piekarzy Radom 18 16 4 4 10 35-56 2 4 3 18-31 2 0 7 17-25
9.  Megawat Świerże Górne 18 12 4 0 14 17-58 1 0 8 5-35 3 0 6 12-23
10.  Orlęta Stromiec 18 11 3 2 13 21-56 2 1 6 13-26 1 1 7 8-30
Orlęta Stromiec wycofały się w trakcie rundy wiosennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Sadownik II Błędów    1-0 2-0 4-0 0-0 7-1 2-0 2-0 3-2 3-0* 
 2 GKS Belsk Duży0-3     3-2 5-0 3-1 4-0 2-1 3-1 3-0 6-1 
 3 Belweder Mogielnica1-3 2-2     5-4 1-2 3-2 3-1 2-1 3-0 2-1 
 4 LKS Pniewy2-1 1-3 2-8     3-1 3-1 3-1 2-0 2-1 7-1 
 5 Tęcza Augustów1-2 0-3 0-2 3-0     5-2 9-3 2-7 1-2 4-0 
 6 Iskra Zbrosza Duża2-4 3-3 3-8 4-3 3-0     3-3 4-3 2-3 3-0* 
 7 KS Lesznowola3-4 1-3 1-5 2-2 3-0 3-3     7-2 3-0 4-0 
 8 Cech Piekarzy Radom0-7 2-2 1-4 1-1 2-12 4-2 1-1     6-1 1-1 
 9 Megawat Świerże Górne0-3* 0-3 0-4 2-5 0-7 0-6 2-1 1-2     0-4 
 10 Orlęta Stromiec4-4 2-3 0-3* 5-3 0-3* 0-3 0-3* 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 1-2 września

Megawat Świerże Górne 0-4 Belweder Mogielnica
Iskra Zbrosza Duża 4-3 LKS Pniewy
Tęcza Augustów 0-3 GKS Belsk Duży
Orlęta Stromiec 2-1 Cech Piekarzy Radom
Sadownik II Błędów 2-0 KS Lesznowola

Kolejka 2 - 8-9 września

KS Lesznowola 3-0 Megawat Świerże Górne
Cech Piekarzy Radom 0-7 Sadownik II Błędów
GKS Belsk Duży 6-1 Orlęta Stromiec
LKS Pniewy 3-1 Tęcza Augustów
Belweder Mogielnica 3-2 Iskra Zbrosza Duża

Kolejka 3 - 15-16 września

Megawat Świerże Górne 0-6 Iskra Zbrosza Duża
Tęcza Augustów 0-2 Belweder Mogielnica
Orlęta Stromiec 5-3 LKS Pniewy
Sadownik II Błędów 1-0 GKS Belsk Duży
KS Lesznowola 7-2 Cech Piekarzy Radom

Kolejka 4 - 22-23 września

GKS Belsk Duży 2-1 KS Lesznowola
LKS Pniewy 2-1 Sadownik II Błędów
Belweder Mogielnica 2-1 Orlęta Stromiec
Iskra Zbrosza Duża 3-0 Tęcza Augustów
Megawat Świerże Górne 1-2 Cech Piekarzy Radom

Kolejka 5 - 29-30 września

Megawat Świerże Górne 0-7 Tęcza Augustów
Orlęta Stromiec 0-3 Iskra Zbrosza Duża
Sadownik II Błędów 2-0 Belweder Mogielnica
KS Lesznowola 2-2 LKS Pniewy
Cech Piekarzy Radom 2-2 GKS Belsk Duży

Kolejka 6 - 6-7 października

GKS Belsk Duży 3-0 Megawat Świerże Górne
LKS Pniewy 2-0 Cech Piekarzy Radom
Belweder Mogielnica 3-1 KS Lesznowola
Iskra Zbrosza Duża 2-4 Sadownik II Błędów
Tęcza Augustów 4-0 Orlęta Stromiec

Kolejka 7 - 13-14 października

Megawat Świerże Górne 0-4 Orlęta Stromiec
Sadownik II Błędów 0-0 Tęcza Augustów
KS Lesznowola 3-3 Iskra Zbrosza Duża
Cech Piekarzy Radom 1-4 Belweder Mogielnica
GKS Belsk Duży 5-0 LKS Pniewy

Kolejka 8 - 20-21 października

LKS Pniewy 2-1 Megawat Świerże Górne
Belweder Mogielnica 2-2 GKS Belsk Duży
Iskra Zbrosza Duża 4-3 Cech Piekarzy Radom
Tęcza Augustów 9-3 KS Lesznowola
Orlęta Stromiec 4-4 Sadownik II Błędów

Kolejka 9 - 27-28 października

Megawat Świerże Górne 0-3 Sadownik II Błędów
(wo)
KS Lesznowola 4-0 Orlęta Stromiec
Cech Piekarzy Radom 2-12 Tęcza Augustów
GKS Belsk Duży 4-0 Iskra Zbrosza Duża
LKS Pniewy 2-8 Belweder Mogielnica

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Belweder Mogielnica 3-0 Megawat Świerże Górne
LKS Pniewy 3-1 Iskra Zbrosza Duża
GKS Belsk Duży 3-1 Tęcza Augustów
Cech Piekarzy Radom 1-1 Orlęta Stromiec
KS Lesznowola 3-4 Sadownik II Błędów

Kolejka 11 - 19-20 kwietnia

Megawat Świerże Górne 2-1 KS Lesznowola
Sadownik II Błędów 2-0 Cech Piekarzy Radom
Orlęta Stromiec 2-3 GKS Belsk Duży
Tęcza Augustów 3-0 LKS Pniewy
Iskra Zbrosza Duża 3-8 Belweder Mogielnica

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Iskra Zbrosza Duża 2-3 Megawat Świerże Górne
Belweder Mogielnica 1-2 Tęcza Augustów
LKS Pniewy 7-1 Orlęta Stromiec
GKS Belsk Duży 0-3 Sadownik II Błędów
Cech Piekarzy Radom 1-1 KS Lesznowola

Kolejka 13 - 3-4 maja

Cech Piekarzy Radom 6-1 Megawat Świerże Górne
KS Lesznowola 1-3 GKS Belsk Duży
Sadownik II Błędów 4-0 LKS Pniewy
Orlęta Stromiec 0-3 Belweder Mogielnica
(wo)
Tęcza Augustów 5-2 Iskra Zbrosza Duża

Kolejka 14 - 10-11 maja

Tęcza Augustów 1-2 Megawat Świerże Górne
Iskra Zbrosza Duża 3-0 Orlęta Stromiec
(wo)
Belweder Mogielnica 1-3 Sadownik II Błędów
LKS Pniewy 3-1 KS Lesznowola
GKS Belsk Duży 3-1 Cech Piekarzy Radom

Kolejka 15 - 17-18 maja

Megawat Świerże Górne 0-3 GKS Belsk Duży
w Belsku Dużym; Megawat gospodarzem
Cech Piekarzy Radom 1-1 LKS Pniewy
KS Lesznowola 1-5 Belweder Mogielnica
Sadownik II Błędów 7-1 Iskra Zbrosza Duża
Orlęta Stromiec 0-3 Tęcza Augustów
(wo)

Kolejka 16 - 24-25 maja

Orlęta Stromiec 0-3 Megawat Świerże Górne
(wo)
Tęcza Augustów 1-2 Sadownik II Błędów
Iskra Zbrosza Duża 3-3 KS Lesznowola
Belweder Mogielnica 2-1 Cech Piekarzy Radom
LKS Pniewy 1-3 GKS Belsk Duży

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Megawat Świerże Górne 2-5 LKS Pniewy
w Pniewach; Megawat gospodarzem
GKS Belsk Duży 3-2 Belweder Mogielnica
Cech Piekarzy Radom 4-2 Iskra Zbrosza Duża
KS Lesznowola 3-0 Tęcza Augustów
Sadownik II Błędów 3-0 Orlęta Stromiec
(wo)

Kolejka 18 - 8 czerwca

Sadownik II Błędów 3-2 Megawat Świerże Górne
w Świerżu Górnym; Sadownik II gospodarzem
Orlęta Stromiec 0-3 KS Lesznowola
(wo)
Tęcza Augustów 2-7 Cech Piekarzy Radom
Iskra Zbrosza Duża 3-3 GKS Belsk Duży
Belweder Mogielnica 5-4 LKS Pniewy

Klasa A 2007/2008 (Radom I)
Klasa A 2007/2008 (Radom II)

Klasa B 2007/2008 (Radom II)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas