[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2007/2008, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Janów 18 46 15 1 2 55-18 8 0 1 30-7 7 1 1 25-11
2.  Polonia II Iłża 18 37 12 1 5 68-25 4 1 4 29-15 8 0 1 39-10
3.  Petrus Radom 18 33 9 6 3 51-32 4 3 2 29-21 5 3 1 22-11
4.  Zwolenianka II Zwoleń 18 28 8 4 6 43-34 5 1 3 25-17 3 3 3 18-17 2 6 2 0 0 6-1
5.  Postęp Łaziska 18 28 9 1 8 35-39 6 0 3 23-17 3 1 5 12-22 2 0 0 0 2 1-6
6.  Wisła Solec 18 25 7 4 7 57-34 4 1 4 37-18 3 3 3 20-16
7.  LZS Zalesice 18 23 7 2 9 38-47 4 1 4 20-17 3 1 5 18-30
8.  Olimpia Ciepielów 18 18 5 3 10 21-46 3 3 3 10-13 2 0 7 11-33
9.  Ogniwo Chlewiska 18 15 4 3 11 25-47 2 2 5 13-20 2 1 6 12-27
10.  KS Gniewoszów 18 4 1 1 16 23-94 0 1 8 13-42 1 0 8 10-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Iskra Janów    4-1 1-3 3-0* 4-0 3-1 3-1 5-1 4-0 3-0 
 2 Polonia II Iłża1-3     0-2 3-3 2-0 3-5 11-0 5-0 1-2 3-0* 
 3 Petrus Radom1-1 1-5     1-1 5-2 0-0 3-2 3-4 5-4 10-2 
 4 Zwolenianka II Zwoleń5-1 1-4 1-1     2-0 1-6 2-3 3-1 7-1 3-0 
 5 Postęp Łaziska1-3 1-2 6-3 1-4     3-1 2-1 3-0* 2-1 4-2 
 6 Wisła Solec0-3 1-4 0-0 3-1 1-2     8-4 5-0 0-1 19-3 
 7 LZS Zalesice0-3 1-5 2-2 1-2 1-3 3-0*     4-1 3-1 5-0 
 8 Olimpia Ciepielów1-3 0-7 0-3 3-0* 0-0 0-0 0-0     3-0* 3-0* 
 9 Ogniwo Chlewiska1-2 0-5 1-5 1-1 3-0* 1-1 1-3 3-0*     2-3 
 10 KS Gniewoszów1-6 1-6 0-3* 1-6 4-5 2-6 0-4 2-4 2-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Iskra Janów 3-1 Wisła Solec
KS Gniewoszów 1-6 Polonia II Iłża
Olimpia Ciepielów 0-3 Petrus Radom
Postęp Łaziska 1-4 Zwolenianka II Zwoleń
LZS Zalesice 3-1 Ogniwo Chlewiska

Kolejka 2 - 8-9 września

Zwolenianka II Zwoleń 2-3 LZS Zalesice
Petrus Radom 5-2 Postęp Łaziska
Polonia II Iłża 5-0 Olimpia Ciepielów
Iskra Janów 3-0 KS Gniewoszów
Ogniwo Chlewiska 1-1 Wisła Solec

Kolejka 3 - 15-16 września

KS Gniewoszów 2-6 Wisła Solec
Olimpia Ciepielów 1-3 Iskra Janów
Postęp Łaziska 1-2 Polonia II Iłża
LZS Zalesice 2-2 Petrus Radom
Ogniwo Chlewiska 1-1 Zwolenianka II Zwoleń

Kolejka 4 - 22-23 września

Wisła Solec 3-1 Zwolenianka II Zwoleń
Petrus Radom 5-4 Ogniwo Chlewiska
Polonia II Iłża 11-0 LZS Zalesice
Iskra Janów 4-0 Postęp Łaziska
KS Gniewoszów 2-4 Olimpia Ciepielów

Kolejka 5 - 29-30 września

Olimpia Ciepielów 0-0 Wisła Solec
Postęp Łaziska 4-2 KS Gniewoszów
LZS Zalesice 0-3 Iskra Janów
Ogniwo Chlewiska 0-5 Polonia II Iłża
Zwolenianka II Zwoleń 1-1 Petrus Radom

Kolejka 6 - 6-7 października

Wisła Solec 0-0 Petrus Radom
Polonia II Iłża 3-3 Zwolenianka II Zwoleń
Iskra Janów 4-0 Ogniwo Chlewiska
KS Gniewoszów 0-4 LZS Zalesice
Olimpia Ciepielów 0-0 Postęp Łaziska

Kolejka 7 - 13-14 października

Postęp Łaziska 3-1 Wisła Solec
LZS Zalesice 4-1 Olimpia Ciepielów
Ogniwo Chlewiska 2-3 KS Gniewoszów
Zwolenianka II Zwoleń 5-1 Iskra Janów
Petrus Radom 1-5 Polonia II Iłża

Kolejka 8 - 20-21 października

Wisła Solec 1-4 Polonia II Iłża
Iskra Janów 1-3 Petrus Radom
KS Gniewoszów 1-6 Zwolenianka II Zwoleń
Olimpia Ciepielów 3-0 Ogniwo Chlewiska
(wo)
goście nie dojechali
Postęp Łaziska 2-1 LZS Zalesice

Kolejka 9 - 27-28 października

LZS Zalesice 3-0 Wisła Solec
(wo)
Ogniwo Chlewiska 3-0 Postęp Łaziska
(wo)
na boisku 2-7, w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Zwolenianka II Zwoleń 3-1 Olimpia Ciepielów
Petrus Radom 10-2 KS Gniewoszów
Polonia II Iłża 1-3 Iskra Janów

Kolejka 10 - 12-13 kwietnia

Wisła Solec 0-3 Iskra Janów
w Radomiu-Godowie
Polonia II Iłża 3-0 KS Gniewoszów
(wo)
w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu wypadku autokaru drużyny gości
Petrus Radom 3-4 Olimpia Ciepielów
Zwolenianka II Zwoleń 2-0 Postęp Łaziska
Ogniwo Chlewiska 1-3 LZS Zalesice

Kolejka 11 - 19-20 kwietnia

Wisła Solec 0-1 Ogniwo Chlewiska
LZS Zalesice 1-2 Zwolenianka II Zwoleń
Postęp Łaziska 6-3 Petrus Radom
Olimpia Ciepielów 0-7 Polonia II Iłża
KS Gniewoszów 1-6 Iskra Janów

Kolejka 12 - 26-27 kwietnia

Wisła Solec 19-3 KS Gniewoszów
Iskra Janów 5-1 Olimpia Ciepielów
Polonia II Iłża 2-0 Postęp Łaziska
Petrus Radom 3-2 LZS Zalesice
Zwolenianka II Zwoleń 7-1 Ogniwo Chlewiska

Kolejka 13 - 3-4 maja

Zwolenianka II Zwoleń 1-6 Wisła Solec
Ogniwo Chlewiska 1-5 Petrus Radom
LZS Zalesice 1-5 Polonia II Iłża
Postęp Łaziska 1-3 Iskra Janów
Olimpia Ciepielów 3-0 KS Gniewoszów
(wo)
nie odbył się

Kolejka 14 - 10-11 maja

Wisła Solec 5-0 Olimpia Ciepielów
KS Gniewoszów 4-5 Postęp Łaziska
Iskra Janów 3-1 LZS Zalesice
Polonia II Iłża 1-2 Ogniwo Chlewiska
Petrus Radom 1-1 Zwolenianka II Zwoleń

Kolejka 15 - 17-18 maja

Petrus Radom 0-0 Wisła Solec
Zwolenianka II Zwoleń 1-4 Polonia II Iłża
Ogniwo Chlewiska 1-2 Iskra Janów
LZS Zalesice 5-0 KS Gniewoszów
Postęp Łaziska 3-0 Olimpia Ciepielów
(wo)

Kolejka 16 - 24-25 maja

Wisła Solec 1-2 Postęp Łaziska
Olimpia Ciepielów 0-0 LZS Zalesice
KS Gniewoszów 2-2 Ogniwo Chlewiska
Iskra Janów 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
Polonia II Iłża 0-2 Petrus Radom

Kolejka 17 - 31 maja-1 czerwca

Polonia II Iłża 3-5 Wisła Solec
Petrus Radom 1-1 Iskra Janów
Zwolenianka II Zwoleń 3-0 KS Gniewoszów
nie odbył się
Ogniwo Chlewiska 3-0 Olimpia Ciepielów
(wo)
LZS Zalesice 1-3 Postęp Łaziska

Kolejka 18 - 8 czerwca

Wisła Solec 8-4 LZS Zalesice
Postęp Łaziska 2-1 Ogniwo Chlewiska
Olimpia Ciepielów 3-0 Zwolenianka II Zwoleń
(wo)
KS Gniewoszów 0-3 Petrus Radom
(wo)
Iskra Janów 4-1 Polonia II Iłża

Klasa A 2007/2008 (Radom I)
Klasa A 2007/2008 (Radom II)

Klasa B 2007/2008 (Radom I)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas