[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

REKLAMA
REKLAMA

Runda wstępna - 22 sierpnia

Sokół Dubienka 0-8 Granica Dorohusk 22 sierpnia, 17:00
Znicz Siennica Różana 1-3 Zryw Gorzków 22 sierpnia, 17:00
Astra Leśniowice 4-2 Leszkopol Bezek 22 sierpnia, 17:00
Tatran Kraśniczyn 2-3 Victoria Żmudź 22 sierpnia, 17:00
Unia Rejowiec 4-0 Hutnik Ruda-Huta 22 sierpnia, 17:00

I runda - 5 września

Astra Leśniowice 1-8 Hetman Żółkiewka 5 września, 16:00
Granica Dorohusk 3-4 GKS Pławanice/Kamień 5 września, 16:00
Unia Rejowiec 1-2 Frassati Fajsławice 5 września, 16:00
Victoria Żmudź 1-0 Unia Białopole 5 września, 16:00
Zryw Gorzków 2-3 Kłos Chełm 5 września, 16:00
Agros Suchawa 0-3 Ruch Izbica
w pierwotnym terminie (5 września, 16:00) mecz przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych po pierwszej połowie, przy stanie 1-2
Brat Siennica Nadolna 6-1 Ogniwo Wierzbica 5 września, 16:00
Vitrum Wola Uhruska 9-2 Sawena Sawin 5 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 6-0 Vojsławia Wojsławice 5 września, 16:00

II runda - 26 września

Ruch Izbica 1-5 Spółdzielca Siedliszcze
pd.
Kłos Chełm 1-5 Brat Siennica Nadolna
Victoria Żmudź 3-6 GKS Pławanice/Kamień
Hetman Żółkiewka 3-0 Włodawianka Włodawa
(wo)
Frassati Fajsławice 3-2 Vitrum Wola Uhruska
pd.

III runda - 18 listopada
Do gry dołączają IV-ligowcy: Chełmianka Chełm, Sparta Rejowiec Fabryczny i Start Krasnystaw.

Brat Siennica Nadolna 2-3 Chełmianka Chełm 18 listopada, 13:00 (100)
Kister 72, Rycyk 75 - Fajman 14, Tatysiak 48, Tymicki 65 (s)
Hetman Żółkiewka 4-4 Start Krasnystaw 18 listopada, 13:00 (120)
pd. k. 3-4
Wężyl 2, Krycko 35, Musiel 44, Kuczyński 50 - Kaczorowski 10, K.Sawa 16, S.Rachwał 60, Kura 66
Frassati Fajsławice 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 listopada, 13:00
GKS Pławanice/Kamień 12-4 Spółdzielca Siedliszcze 18 listopada, 13:00

1/2 finału - 23 kwietnia

GKS Pławanice/Kamień 1-6 Chełmianka Chełm 23 kwietnia, 17:00
Hawryluk 42 (k) - Wieczorek 5, Leśnicki 15, Szpak 51 (k), Drob 78, Fajman 85, Leonowicz 88
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Start Krasnystaw 23 kwietnia, 17:00
Machnikowski 85, Góra 90

Finał - 14 maja

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Chełmianka Chełm 14 maja, 17:00 (450)
Somik 68
w Wierzbicy

Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas