[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Lubelski ZPN - Zamość

I runda - 5 września

Aleksandria Aleksandrów 2-1 Olimpiakos Tarnogród 5 września, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-2 Ostoja Skierbieszów 5 września, 16:00
Cosmos Józefów 2-0 Olender Sól 5 września, 16:00
Szumy Susiec 0-3 Granica Lubycza Królewska 5 września, 16:00
Perła Telatyn 1-6 Huczwa Tyszowce 5 września, 16:00
Albatros Biszcza 2-1 Orzeł Tereszpol 5 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-5 Victoria Łukowa/Chmielek 5 września, 16:00
Andoria Mircze 2-3 Kryształ Werbkowice 5 września, 16:00
Orzeł Cześniki 1-4 Nord 98 Wysokie 5 września, 16:00
Olimpia Miączyn 1-5 Hetman II Zamość 5 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Korona Łaszczów 5 września, 16:00
Huragan Hrubieszów 4-1 Płomień Spartan Nieledew 5 września, 16:00
Graf Chodywańce 1-10 Sparta Wożuczyn 5 września, 16:00
Echo Zawada 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 5 września, 16:00

II runda - 19 września

Aleksandria Aleksandrów 2-4 Roztocze Szczebrzeszyn 19 września, 15:00
Cosmos Józefów 4-6 Ostoja Skierbieszów 19 września, 15:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Huczwa Tyszowce 19 września, 15:00
Albatros Biszcza 0-3 Unia Hrubieszów 19 września, 15:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Omega Stary Zamość 19 września, 15:00
Kryształ Werbkowice 2-3 Nord 98 Wysokie 19 września, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-6 Hetman II Zamość 19 września, 15:00
Huragan Hrubieszów 0-4 Sparta Wożuczyn 19 września, 15:00

III runda - 3 października

Roztocze Szczebrzeszyn 7-1 Ostoja Skierbieszów 3 października, 15:00
Nord 98 Wysokie 5-2 Victoria Łukowa/Chmielek 3 października, 15:00
Hetman II Zamość 4-0 Sparta Wożuczyn 3 października, 15:00
Unia Hrubieszów 4-0 Granica Lubycza Królewska 3 października, 15:00

IV runda - 17 października

Roztocze Szczebrzeszyn 0-6 Hetman Zamość 16 października, 14:30
Nord 98 Wysokie 2-2 Spartakus Szarowola 17 października, 14:30
k. 4-1
Hetman II Zamość 1-3 Łada Biłgoraj 24 października, 14:30 (100)
Unia Hrubieszów 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 października, 14:30

1/2 finału - 31 października

Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Hetman Zamość 23 kwietnia, 16:00 (1200)
pd.
Mihałewśkyj 103
Nord 98 Wysokie 0-6 Łada Biłgoraj 31 października, 13:00

Finał - 28 maja

Łada Biłgoraj - Hetman Zamość 28 maja, 17:00
(wo)
Sebastianiuk 19
w Biłgoraju / w pierwotnym terminie (7 maja) mecz odwołany z powodu braku zgody policji / w drugim terminie mecz przerwany w 28. minucie przy stanie 1-0 z powodu awantur na trybunach / zweryfikowany przez Zamojski OZPN jako obustronny walkower

Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2007/2008 (Lubelski ZPN - Lublin)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas