[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2007/2008, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zieloni Zalesie 20 38 12 2 6 58-41 7 1 2 34-20 5 1 4 24-21
2.  Polonia Mamlicz 20 31 10 1 9 49-38 6 0 4 30-18 4 1 5 19-20
3.  Orion Mrozowo 20 29 8 5 7 37-44 5 2 3 19-15 3 3 4 18-29
4.  Wulkan Turzyn 20 28 8 4 8 40-34 4 2 4 20-15 4 2 4 20-19 4 9 3 0 1 9-4
5.  Iskra Samoklęski Duże 20 28 9 1 10 36-39 6 0 4 23-14 3 1 6 13-25 4 3 1 0 3 4-9
6.  LZS Sipiory 20 17 4 5 11 28-52 2 4 4 17-23 2 1 7 11-29

 1  2  3  4  5  6 
 1 Zieloni Zalesie    2-3 
5-3 
9-2 
3-1 
2-5 
2-1 
3-0* 
2-2 
3-1 
3-2 
 2 Polonia Mamlicz3-2 
0-2 
    6-3 
4-1 
1-2 
3-4 
0-3 
4-0 
4-0 
5-1 
 3 Orion Mrozowo2-2 
3-2 
2-0 
0-4 
    2-2 
1-0 
1-0 
6-0 
0-1 
2-4 
 4 Wulkan Turzyn4-2 
1-3 
0-2 
2-3 
1-2 
1-1 
    5-1 
2-0 
3-0 
1-1 
 5 Iskra Samoklęski Duże3-0 
2-5 
3-0* 
1-0 
1-3 
2-3 
3-0 
0-2 
    4-0 
4-1 
 6 LZS Sipiory1-2 
2-4 
2-2 
3-2 
1-1 
1-1 
3-2 
2-2 
1-5 
1-2 
    

Kolejka 1 - 1-2 września

Polonia Mamlicz 3-2 Zieloni Zalesie 2 września, 15:00
Iskra Samoklęski Duże 4-0 LZS Sipiory 2 września, 14:00
Wulkan Turzyn 1-2 Orion Mrozowo 2 września, 14:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Zieloni Zalesie 9-2 Orion Mrozowo 9 września, 11:30
LZS Sipiory 3-2 Wulkan Turzyn 9 września, 14:00
Polonia Mamlicz 0-3 Iskra Samoklęski Duże 9 września, 15:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Iskra Samoklęski Duże 3-0 Zieloni Zalesie 16 września, 14:00
Wulkan Turzyn 0-2 Polonia Mamlicz 16 września, 14:00
Orion Mrozowo 0-1 LZS Sipiory 16 września, 12:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Zieloni Zalesie 3-1 LZS Sipiory 23 września, 11:30
Polonia Mamlicz 6-3 Orion Mrozowo 23 września, 15:00
Iskra Samoklęski Duże 3-0 Wulkan Turzyn 23 września, 14:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Wulkan Turzyn 4-2 Zieloni Zalesie 30 września, 14:00
Orion Mrozowo 1-0 Iskra Samoklęski Duże 30 września, 12:00
LZS Sipiory 2-2 Polonia Mamlicz 30 września, 14:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Zieloni Zalesie 2-3 Polonia Mamlicz 7 października, 11:30
LZS Sipiory 1-5 Iskra Samoklęski Duże 7 października, 14:00
Orion Mrozowo 2-2 Wulkan Turzyn 7 października, 12:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Orion Mrozowo 2-2 Zieloni Zalesie 14 października, 12:00
Wulkan Turzyn 3-0 LZS Sipiory 14 października, 14:00
Iskra Samoklęski Duże 3-0 Polonia Mamlicz 14 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 8 - 20-21 października

Zieloni Zalesie 3-0 Iskra Samoklęski Duże 21 października, 11:30
(wo)
Polonia Mamlicz 1-2 Wulkan Turzyn 21 października, 15:00
LZS Sipiory 1-1 Orion Mrozowo 21 października, 14:00

Kolejka 9 - 27-28 października

LZS Sipiory 1-2 Zieloni Zalesie 28 października, 14:00
Orion Mrozowo 2-0 Polonia Mamlicz 28 października, 12:00
Wulkan Turzyn 5-1 Iskra Samoklęski Duże 28 października, 14:00

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Zieloni Zalesie 2-5 Wulkan Turzyn 4 listopada, 11:30
Iskra Samoklęski Duże 1-3 Orion Mrozowo 4 listopada, 13:00
Polonia Mamlicz 4-0 LZS Sipiory 4 listopada, 12:00

Kolejka 11 - 13 kwietnia

Zieloni Zalesie 5-3 Polonia Mamlicz 13 kwietnia, 14:00
LZS Sipiory 1-2 Iskra Samoklęski Duże 13 kwietnia, 14:00
Orion Mrozowo 1-0 Wulkan Turzyn 13 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 19-20 kwietnia

Orion Mrozowo 3-2 Zieloni Zalesie 20 kwietnia, 14:00
Wulkan Turzyn 1-1 LZS Sipiory 20 kwietnia, 14:00
Iskra Samoklęski Duże 1-0 Polonia Mamlicz 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 26-27 kwietnia

Zieloni Zalesie 2-2 Iskra Samoklęski Duże 27 kwietnia, 14:00
Polonia Mamlicz 3-4 Wulkan Turzyn 27 kwietnia, 13:00
LZS Sipiory 1-1 Orion Mrozowo 27 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 4 maja

LZS Sipiory 2-4 Zieloni Zalesie 4 maja, 14:00
Orion Mrozowo 0-4 Polonia Mamlicz 4 maja, 14:00
Wulkan Turzyn 2-0 Iskra Samoklęski Duże 4 maja, 14:00

Kolejka 15 - 11 maja

Zieloni Zalesie 2-1 Wulkan Turzyn 11 maja, 12:00
Iskra Samoklęski Duże 2-3 Orion Mrozowo 11 maja, 14:00
Polonia Mamlicz 5-1 LZS Sipiory 11 maja, 13:00

Kolejka 16 - 18 maja

Polonia Mamlicz 0-2 Zieloni Zalesie 18 maja, 13:00
Iskra Samoklęski Duże 4-1 LZS Sipiory 18 maja, 14:00
Wulkan Turzyn 1-1 Orion Mrozowo 18 maja, 14:00

Kolejka 17 - 25 maja

Zieloni Zalesie 3-1 Orion Mrozowo 25 maja, 12:00
LZS Sipiory 2-2 Wulkan Turzyn 25 maja, 14:00
Polonia Mamlicz 4-0 Iskra Samoklęski Duże 25 maja, 13:00

Kolejka 18 - 1 czerwca

Iskra Samoklęski Duże 2-5 Zieloni Zalesie 1 czerwca, 14:00
Wulkan Turzyn 2-3 Polonia Mamlicz 1 czerwca, 14:00
Orion Mrozowo 2-4 LZS Sipiory 1 czerwca, 14:00

Kolejka 19 - 8 czerwca

Zieloni Zalesie 3-2 LZS Sipiory 8 czerwca, 12:00
Polonia Mamlicz 4-1 Orion Mrozowo 8 czerwca, 13:00
Iskra Samoklęski Duże 0-2 Wulkan Turzyn 8 czerwca, 14:00

Kolejka 20 - 15 czerwca

Wulkan Turzyn 1-3 Zieloni Zalesie 15 czerwca, 14:00
Orion Mrozowo 6-0 Iskra Samoklęski Duże 15 czerwca, 14:00
LZS Sipiory 3-2 Polonia Mamlicz 15 czerwca, 14:00

Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz IV)

Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz I)
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz II)
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas