[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2007/2008, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Wierzchosławice 18 48 15 3 0 74-27 7 2 0 43-22 8 1 0 31-5
2.  Piast II Złotniki Kujawskie 18 37 11 4 3 67-29 6 1 2 31-11 5 3 1 36-18
3.  Kujawianka II Strzelno 18 34 10 4 4 47-24 7 1 1 31-9 3 3 3 16-15 2 3 1 0 1 7-3
4.  Iskra Sikorowo 18 34 11 1 6 42-35 5 1 3 20-17 6 0 3 22-18 2 3 1 0 1 3-7
5.  Kometa II Więcławice 18 28 8 4 6 46-37 4 3 2 24-15 4 1 4 22-22
6.  Piast Kołodziejewo 18 26 8 2 8 42-37 5 2 2 23-14 3 0 6 19-23
7.  Błyskawica Broniewice 18 25 8 1 9 36-53 4 0 5 19-30 4 1 4 17-23
8.  Burza II Nowa Wieś Wielka 18 17 5 2 11 34-42 4 1 4 22-17 1 1 7 12-25
9.  Omega LZS Markowo 18 7 2 1 15 15-55 2 0 7 8-21 0 1 8 7-34
10.  Fala Głogówiec 18 3 1 0 17 10-74 1 0 8 6-30 0 0 9 4-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Czarni Wierzchosławice    7-6 6-2 4-0 6-6 6-3 6-3 2-2 3-0* 3-0* 
 2 Piast II Złotniki Kujawskie0-0     0-2 2-4 5-0 5-3 7-0 3-0* 6-2 3-0* 
 3 Kujawianka II Strzelno0-3 1-1     5-0 3-1 2-0 4-2 4-1 3-0* 9-1 
 4 Iskra Sikorowo2-3 3-4 3-2     1-4 3-1 1-1 2-1 2-1 3-0* 
 5 Kometa II Więcławice1-2 3-3 2-2 3-2     3-1 0-3* 2-0 2-2 8-0 
 6 Piast Kołodziejewo0-5 2-2 1-1 2-3 2-1     3-0 3-2 7-0 3-0* 
 7 Błyskawica Broniewice1-8 0-5 2-1 1-3 2-4 1-4     4-3 5-2 3-0* 
 8 Burza II Nowa Wieś Wielka0-4 1-4 1-1 1-4 3-0 2-0 1-2     3-0* 10-2 
 9 Omega LZS Markowo1-3 0-3* 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 5-0     2-1 
 10 Fala Głogówiec0-3* 1-8 0-3* 0-3 0-3* 1-4 1-3 0-3* 3-0*     

Kolejka 1 - 1-2 września

Piast Kołodziejewo 2-1 Kometa II Więcławice 2 września, 15:00
Czarni Wierzchosławice 2-2 Burza II Nowa Wieś Wielka 2 września, 11:00
Błyskawica Broniewice 0-5 Piast II Złotniki Kujawskie 2 września, 13:00
w Głogówcu
Kujawianka II Strzelno 9-1 Fala Głogówiec 2 września, 11:00
Iskra Sikorowo 2-1 Omega LZS Markowo 2 września, 11:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Kometa II Więcławice 2-2 Omega LZS Markowo 9 września, 17:00
Fala Głogówiec 0-3 Iskra Sikorowo 9 września, 13:00
Piast II Złotniki Kujawskie 0-2 Kujawianka II Strzelno 9 września, 14:00
Burza II Nowa Wieś Wielka 1-2 Błyskawica Broniewice 9 września, 11:00
Piast Kołodziejewo 0-5 Czarni Wierzchosławice 8 września, 15:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Czarni Wierzchosławice 6-6 Kometa II Więcławice 16 września, 11:00
Błyskawica Broniewice 1-4 Piast Kołodziejewo 16 września, 13:00
Kujawianka II Strzelno 4-1 Burza II Nowa Wieś Wielka 16 września, 17:00
Iskra Sikorowo 3-4 Piast II Złotniki Kujawskie 16 września, 11:00
Omega LZS Markowo 2-1 Fala Głogówiec 16 września, 13:00

Kolejka 4 - 22-23 września

Kometa II Więcławice 8-0 Fala Głogówiec 23 września, 16:00
Piast II Złotniki Kujawskie 6-2 Omega LZS Markowo 23 września, 14:00
Burza II Nowa Wieś Wielka 1-4 Iskra Sikorowo 23 września, 11:00
Piast Kołodziejewo 1-1 Kujawianka II Strzelno 23 września, 15:00
Czarni Wierzchosławice 6-3 Błyskawica Broniewice 23 września, 15:00

Kolejka 5 - 30 września

Błyskawica Broniewice 2-4 Kometa II Więcławice 30 września, 11:30
Kujawianka II Strzelno 0-3 Czarni Wierzchosławice 30 września, 11:00
Iskra Sikorowo 3-1 Piast Kołodziejewo 30 września, 11:00
Omega LZS Markowo 5-0 Burza II Nowa Wieś Wielka 30 września, 13:00
Fala Głogówiec 1-8 Piast II Złotniki Kujawskie 30 września, 14:00

Kolejka 6 - 7 października

Kometa II Więcławice 3-3 Piast II Złotniki Kujawskie 7 października, 16:00
Burza II Nowa Wieś Wielka 10-2 Fala Głogówiec 7 października, 16:00
Piast Kołodziejewo 7-0 Omega LZS Markowo 7 października, 14:00
Czarni Wierzchosławice 4-0 Iskra Sikorowo 7 października, 15:00
Błyskawica Broniewice 2-1 Kujawianka II Strzelno 7 października, 13:00

Kolejka 7 - 14 października

Kujawianka II Strzelno 3-1 Kometa II Więcławice 14 października, 11:00
Iskra Sikorowo 1-1 Błyskawica Broniewice 14 października, 11:00
Omega LZS Markowo 1-3 Czarni Wierzchosławice 14 października, 13:00
Fala Głogówiec 1-4 Piast Kołodziejewo 14 października, 14:00
Piast II Złotniki Kujawskie 3-0 Burza II Nowa Wieś Wielka 14 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 8 - 21 października

Kometa II Więcławice 2-0 Burza II Nowa Wieś Wielka 21 października, 15:00
Piast Kołodziejewo 2-2 Piast II Złotniki Kujawskie 21 października, 14:00
Czarni Wierzchosławice 3-0 Fala Głogówiec 21 października, 11:00
(wo)
Błyskawica Broniewice 5-2 Omega LZS Markowo 21 października, 13:00
Kujawianka II Strzelno 5-0 Iskra Sikorowo 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 28 października

Iskra Sikorowo 1-4 Kometa II Więcławice 28 października, 11:00
Omega LZS Markowo 0-2 Kujawianka II Strzelno 28 października, 13:00
Fala Głogówiec 1-3 Błyskawica Broniewice 28 października, 13:00
Piast II Złotniki Kujawskie 0-0 Czarni Wierzchosławice 28 października, 14:00
Burza II Nowa Wieś Wielka 2-0 Piast Kołodziejewo 28 października, 11:00

Kolejka 10 - 19-20 kwietnia

Kometa II Więcławice 3-1 Piast Kołodziejewo 20 kwietnia, 17:00
Burza II Nowa Wieś Wielka 0-4 Czarni Wierzchosławice 20 kwietnia, 15:00
Piast II Złotniki Kujawskie 7-0 Błyskawica Broniewice 20 kwietnia, 14:00
Fala Głogówiec 0-3 Kujawianka II Strzelno
(wo)
w pierwotnym terminie (19-20 kwietnia) nie odbył się
Omega LZS Markowo 0-3 Iskra Sikorowo
(wo)

Kolejka 11 - 27 kwietnia

Omega LZS Markowo 0-3 Kometa II Więcławice
(wo)
Iskra Sikorowo 3-0 Fala Głogówiec
(wo)
Kujawianka II Strzelno 1-1 Piast II Złotniki Kujawskie 27 kwietnia, 11:00
Błyskawica Broniewice 4-3 Burza II Nowa Wieś Wielka 27 kwietnia, 12:00
Czarni Wierzchosławice 6-3 Piast Kołodziejewo 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 maja

Kometa II Więcławice 1-2 Czarni Wierzchosławice 3 maja, 17:00
Piast Kołodziejewo 3-0 Błyskawica Broniewice 4 maja, 14:00
Burza II Nowa Wieś Wielka 1-1 Kujawianka II Strzelno 4 maja, 12:00
Piast II Złotniki Kujawskie 2-4 Iskra Sikorowo 3 maja, 10:00
Fala Głogówiec 3-0 Omega LZS Markowo
(wo)

Kolejka 13 - 10-11 maja

Fala Głogówiec 0-3 Kometa II Więcławice
(wo)
Omega LZS Markowo 0-3 Piast II Złotniki Kujawskie
(wo)
Iskra Sikorowo 2-1 Burza II Nowa Wieś Wielka 11 maja, 11:00
Kujawianka II Strzelno 2-0 Piast Kołodziejewo 11 maja, 11:00
Błyskawica Broniewice 1-8 Czarni Wierzchosławice 11 maja, 13:00

Kolejka 14 - 18 maja

Kometa II Więcławice 0-3 Błyskawica Broniewice 18 maja, 17:00
(wo)
Czarni Wierzchosławice 6-2 Kujawianka II Strzelno 18 maja, 15:00
Piast Kołodziejewo 2-3 Iskra Sikorowo 18 maja, 14:00
Burza II Nowa Wieś Wielka 3-0 Omega LZS Markowo
(wo)
Piast II Złotniki Kujawskie 3-0 Fala Głogówiec
(wo)

Kolejka 15 - 25 maja

Piast II Złotniki Kujawskie 5-0 Kometa II Więcławice 25 maja, 15:00
Fala Głogówiec 0-3 Burza II Nowa Wieś Wielka
(wo)
Omega LZS Markowo 0-3 Piast Kołodziejewo
(wo)
Iskra Sikorowo 2-3 Czarni Wierzchosławice 25 maja, 11:00
Kujawianka II Strzelno 4-2 Błyskawica Broniewice 25 maja, 11:00

Kolejka 16 - 1 czerwca

Kometa II Więcławice 2-2 Kujawianka II Strzelno 1 czerwca, 17:00
Błyskawica Broniewice 1-3 Iskra Sikorowo 1 czerwca, 11:00
Czarni Wierzchosławice 3-0 Omega LZS Markowo
(wo)
Piast Kołodziejewo 3-0 Fala Głogówiec
(wo)
Burza II Nowa Wieś Wielka 1-4 Piast II Złotniki Kujawskie 1 czerwca, 15:00

Kolejka 17 - 8 czerwca

Burza II Nowa Wieś Wielka 3-0 Kometa II Więcławice 8 czerwca, 11:00
Piast II Złotniki Kujawskie 5-3 Piast Kołodziejewo 8 czerwca, 15:00
Fala Głogówiec 0-3 Czarni Wierzchosławice
(wo)
Omega LZS Markowo 0-3 Błyskawica Broniewice
(wo)
Iskra Sikorowo 3-2 Kujawianka II Strzelno 8 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 15 czerwca

Kometa II Więcławice 3-2 Iskra Sikorowo 15 czerwca, 14:00
Kujawianka II Strzelno 3-0 Omega LZS Markowo
(wo)
Błyskawica Broniewice 3-0 Fala Głogówiec
(wo)
Czarni Wierzchosławice 7-6 Piast II Złotniki Kujawskie 15 czerwca, 14:00
Piast Kołodziejewo 3-2 Burza II Nowa Wieś Wielka 15 czerwca, 14:00

Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2007/2008 (Bydgoszcz IV)

Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz I)
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz II)
Klasa C 2007/2008 (Bydgoszcz III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas