[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 12-15 sierpnia

Babia Góra Lipnica Wielka 3-2 Delta Pieniążkowice
Grel Trute 3-0 Zawrat Bukowina Tatrzańska
Grom Morawczyna 0-2 Gorc Ochotnica
Skałka Rogoźnik 1-5 Łęgi Nowa Biała
OSP Chabówka 5-0 Krokus Pyzówka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2-1 Jarmuta Szczawnica
Napravia Naprawa 7-0 Wicher Dursztyn 15 sierpnia
Janosik Sieniawa 0-3 Wierchy Lasek 15 sierpnia
Murań Jurgów 2-1 Biali Biały Dunajec 15 sierpnia
Huragan Waksmund 3-1 Gronik Gronków 15 sierpnia

II runda - 6 kwietnia
Do gry przystąpiły drużyny z klasy A Podhale.
W pierwotnym terminie (11 i 18 listopada) runda odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych.

Huragan Waksmund 1-1 Przełęcz Łopuszna
k. 6-5
Lubań Tylmanowa 2-2 Czarni Czarny Dunajec
k. 2-4
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 1-4 Jordan Jordanów
Babia Góra Lipnica Wielka 3-1 LKS Szaflary
Grel Trute 1-1 ZOR Frydman
k. 2-4
Wierchy Lasek 4-0 Spisz Krempachy
Napravia Naprawa 2-2 Skawianin Skawa
k. 1-3
Łęgi Nowa Biała 0-10 Dunajec Ostrowsko
w Ostrowsku; mecz przerwany w 63. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Sokolica Krościenko nad Dunajcem 5-2 Wierchy Rabka Zdrój 30 marca
OSP Chabówka 3-3 Bystry Nowe Bystre 30 marca
k. 1-4
Gorc Ochotnica 2-0 Lepietnica Klikuszowa
Murań Jurgów 0-5 Szarotka Nowy Targ

III runda
Pozostałe drużyny uczestniczące w rozgrywkach - wolny los.

Huragan Waksmund 4-5 Czarni Czarny Dunajec 16 kwietnia
Dunajec Ostrowsko 3-1 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 23 kwietnia

IV runda - 7 maja

Dunajec Ostrowsko 5-2 Szarotka Nowy Targ 4 maja
J.Klamrus 15, 28, 58, 62, Szumal 45 - Karpiel 48 (k), Ł.Ślusarek 67 (k)
równocześnie mecz 18. kolejki klasy A
Gorc Ochotnica 2-1 ZOR Frydman
Chlebek 70, Sikora 86 - Młynarczyk 75
Babia Góra Lipnica Wielka 0-1 Orkan Raba Wyżna
Zubek 85
Orawa Jabłonka 1-5 Watra Białka Tatrzańska
Marcin Nowak 45 - Gogola 15 (k), Zagata 33, 90, A.Rabiański 35, 75
Wierchy Lasek 3-3 Jordan Jordanów
k. 4-1
T.Nykaza 34, Kowalczyk 36, R.Nykaza 74 - M.Sularz 30, Tyrpa 48, K.Pietrzak 56
Skawianin Skawa 0-3 Poroniec Poronin
Rzadkosz 22, Papież 34, 83
KS Zakopane 1-3 Lubań Maniowy
Dudziak 80 - Waksmundzki 25, 61, Sral 90
Czarni Czarny Dunajec 3-3 Bystry Nowe Bystre
k. 3-4
Pańszczyk 15 (k), Cikowski 25, 28 - Jaszewski 48, 65, Pajda 88

1/4 finału - 28 maja

Dunajec Ostrowsko 1-1 Orkan Raba Wyżna 28 maja, 18:00
k. 5-3
Szumal 83 - Możdżeń 25
Bystry Nowe Bystre 1-5 Lubań Maniowy 28 maja, 18:00
Jaszewski 43 - Zasadni 25, Ciesielka 52, 67, 72, Kurnyta 81
Poroniec Poronin 0-1 Watra Białka Tatrzańska 28 maja, 18:00
mecz przerwany w 28. minucie na skutek zdekompletowania drużyny gospodarzy
Wierchy Lasek 1-1 Gorc Ochotnica 28 maja, 18:00
k. 4-3
R.Nykaza 70 - Polak 28

1/2 finału - 11 czerwca

Dunajec Ostrowsko 0-14 Lubań Maniowy 11 czerwca, 18:00
Kurnyta 10, 63, 70, 72, Ciesielka 12, 26, Waksmundzki 47, Krzystyniak 51 (k), 87, Gąsiorek 53, Zasadni 60, Sral 79, 90, Zając 89 (k)
Wierchy Lasek 2-7 Watra Białka Tatrzańska 11 czerwca, 18:00
T.Nykaza 17, A.Nykza 48 - Kuchta 53, Gogola 54, Remiasz 62, Strama 70, Janasik 72, Zagata 73, A.Rabiański 87

Finał - 28 czerwca

Watra Białka Tatrzańska 2-2 Lubań Maniowy 28 czerwca, 17:30 (250)
k. 3-0
Remiasz 47, 71 - Kurnyta 44, Ciesielka 60
w Nowym Targu

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas