[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 27 lipca

LKS Łęka 0-3 Jedność Nowy Sącz
(wo)
Nawoj Nawojowa 9-0 Chruślice Nowy Sącz
LKS Cieniawa 0-0 LKS Świniarsko
k. 3-4
Górka Szczereż 4-6 Zyndram Łącko
Jaworzynka Gołkowice 0-3 Dąbrovia Wielogłowy
(wo)
Tabaszovia Tabaszowa 0-4 ULKS Korzenna 30 lipca
Ogniwo II Piwniczna Zdrój 0-3 Start Nowy Sącz
(wo)
LKS Ubiad 3-2 Galicja Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 1-3 Orzeł Wojnarowa
Polany Berest 1-2 Librantovia Librantowa
Sokół Stary Sącz 6-2 Piątkovia Łęg
Królovia Królowa Górna 3-2 KPT Nawojowa
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Zabełcze Nowy Sącz 29 lipca
k. 5-4
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-1 Zawisza Rożnów
Amator Paszyn 3-1 Poprad Rytro

II runda - 3 sierpnia
Amator Paszyn - wolny los

Jedność Nowy Sącz 3-1 Nawoj Nawojowa
LKS Świniarsko 1-0 Zyndram Łącko
Dąbrovia Wielogłowy 5-3 ULKS Korzenna
LKS Ubiad 0-4 Start Nowy Sącz
Orzeł Wojnarowa 5-0 Librantovia Librantowa
Sokół Stary Sącz 5-1 Królovia Królowa Górna
Zuber Krynica Zdrój 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz 31 sierpnia
jednocześnie mecz o mistrzostwo klasy A Nowy Sącz

III runda - 10 września

Jedność Nowy Sącz 0-1 Przełęcz Tylicz 10 września, 16:00
LKS Świniarsko 2-4 Ogniwo Piwniczna Zdrój 10 września, 16:00
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 Hart Tęgoborze 10 września, 16:30
Start Nowy Sącz 1-2 Zawada Nowy Sącz 10 września, 16:00
Orzeł Wojnarowa 0-2 Grybovia Grybów 10 września, 16:00
Sokół Stary Sącz 1-3 Łosoś Łososina Dolna 10 września, 16:00
Amator Paszyn 4-1 Zuber Krynica Zdrój 8 października, 16:00
jednocześnie mecz o mistrzostwo klasy A Nowy Sącz; w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) mecz został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

IV runda - 15 października
Skalnik Kamionka Wielka - wolny los

Przełęcz Tylicz 1-3 Poprad Muszyna 15 października, 15:30 (100)
Podgórniak 47 - Ulucki 50, Jędrusik 65, Kubik 89
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Barciczanka Barcice 15 października, 15:30 (150)
k. 4-2
Mikrut 20 - M.Wąchała 85
Dąbrovia Wielogłowy 3-3 Victoria Witowice Dolne 15 października, 15:30 (100)
k. 4-2
Kuźma 22, T.Fałowski 31 (k), Piekoś 42 - Grobarczyk 35, 70, Mikulec 50
Amator Paszyn 1-1 Zawada Nowy Sącz 15 października, 15:30 (100)
k. 4-2
Pałubiak 20 - Kos 38
Grybovia Grybów 1-3 Sandecja II Nowy Sącz 15 października, 15:30 (80)
Kisłowski 77 (k) - Pająk 54, Bogaczyk 62, Krupa 87
Łosoś Łososina Dolna 0-0 Gród Podegrodzie 15 października, 15:30 (50)
k. 4-2
Helena Nowy Sącz 3-1 Dunajec Nowy Sącz 29 października, 14:45 (50)
Chochorowski 48, Kościółek 60, Łagosz 81 - Sochacki 40
w pierwotnym terminie (15 października) mecz odwołany

V runda - 16 listopada

Dąbrovia Wielogłowy 0-0 Łosoś Łososina Dolna 16 listopada, 11:00 (150)
k. 3-4
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Sandecja II Nowy Sącz 11 listopada, 11:00 (200)
Stojda 65, Święs 80, Olszewski 82 - Zieliński 40
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-4 Poprad Muszyna 29 października, 14:45 (200)
Łodej 2, 4, Dziedzina 40 - Biernacki 33, Popiela 55, Damasiewicz 67, Jędrusik 85
Amator Paszyn 1-3 Helena Nowy Sącz 5 listopada, 14:00 (50)
Poręba 86 - Leśniak 20, Sadkiewicz 38, Woźniak 81

1/8 finału - 15 marca

Helena Nowy Sącz 1-0 Poprad Muszyna 1 kwietnia
w pierwotnym terminie (15 marca) mecz odwołany
Łosoś Łososina Dolna 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 15 marca, 14:00
k. 5-4
G.Nowak ? - Filip ?

1/4 finału - 6 maja

Łosoś Łososina Dolna 3-1 Helena Nowy Sącz 6 maja, 17:30 (100)
P.Szkarłat 30, G.Nowak 60, 71 - Łagosz 90

1/2 finału - 10 czerwca
Do rozgrywek dołączyli zdobywcy pucharów w podokregach: Limanowa (sezon 2008/2009) - Limanovia Limanowa, Podhale (sezon 2007/2008) - Watra Białka Tatrzańska, Gorlice (sezon 2008/2009) - Glinik Gorlice.

Watra Białka Tatrzańska 1-1 Glinik Gorlice 10 czerwca, 17:30
k. 3-1
Remiasz 38 - Stępkowicz 87
Łosoś Łososina Dolna 0-4 Limanovia Limanowa 17 czerwca, 17:30 (50)
Lachor 4, Augustyn 55, R.Kulewicz 72, 88 (k)

Finał - 23 czerwca

Watra Białka Tatrzańska 5-3 Limanovia Limanowa 23 czerwca, 17:30 (300)
Król 2, 48, Remiasz 26, Kuchta 78, Maciaś 87 - Augustyn 50, 72, Michalik 81
w Białce Tatrzańskiej

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2007/2008 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas