[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 10 sierpnia
Olszynka Ołpiny - wolny los

LKS II Nieciecza 2-2 Olimpia Kąty
k. 4-2
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Novi/Rzezawianka Rzezawa 2-2 Radłovia Radłów
k. 8-7
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Iskra Tarnów 2-0 KS Ryglice 9 sierpnia
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Iva Iwkowa 0-1 LKS Nowa Jastrząbka
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Jadowniczanka Jadowniki 0-0 Ikar Odporyszów
k. 5-4
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Macierz Lipnica Murowana 1-0 Drwinka Drwinia
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
LKS Gnojnik 3-1 Ciężkowianka Ciężkowice 9 sierpnia
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Tarnovia Tarnów 0-3 Łukovia Łukowa 9 sierpnia
(wo)
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów; na boisku 2-2, k. 4-3 - w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

II runda - 11 listopada
Do rozgrywek przystąpili zwycięzcy meczów I rund Pucharu Polski w Podokręgu Bochnia i w Podokręgu Żabno oraz zespoły III, IV ligi i V ligi.

Tęcza Świniary 2-4 Wisła Grobla 9 listopada, 11:00
Wasyl 22, 81 - Wymazała 45 (s), Misa 56, Leśniak 70, 86
LKS Trzciana 2000 3-5 Macierz Lipnica Murowana 11 listopada, 11:00
Kowalski 11, 61, J.Pastuszak 42 - T.Motak 3, 29, Polivka 15, Borek 19, P.Motak 39
Powiśle Bolesław 0-4 Wisła Szczucin 11 listopada, 11:00
Tabor 17, 40, Garbacz 85, 90
Borkowianka Borek 3-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa 11 listopada, 11:00
Bednarz 55 (k), Rudnik 70, Budyń 78 - Kurek 25
Czarni Kobyle 2-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 11 listopada, 11:00
L.Samek 74, Duda 79 - Łyżczarz 14, Gawęcki 65 (k), Fielek 68
Naprzód Sobolów 0-3 Bocheński KS 11 listopada, 11:00
P.Kasprzyk 37, Handzlik 46, 90
Piast Czchów 4-0 LKS Gnojnik 16 listopada, 13:00
Olszewski 5, 60, Mordarski 12, Kukla 31
Jadowniczanka Jadowniki 1-3 Orzeł Dębno 11 listopada, 11:00
Maciej Nowacki 62 - M.Pałka 10, Król 23, Bernady 77
MLKS II Żabno 0-1 Łukovia Łukowa 11 listopada, 11:00
Telega 30
LKS II Nieciecza 2-7 MLKS Żabno 11 listopada, 11:00
K.Biedroński 1, Chrobak 78 (s) - Janik 8, 76, Krzaczek 32, Zieliński 38, Daniel 47, 74, Chrobak 73
Olszynka Ołpiny 0-2 Tuchovia Tuchów 11 listopada, 11:00
Okaz 50, Stec 70
Iskra Tarnów 2-2 Olimpia Wojnicz 11 listopada, 11:00
k. 3-4
R.Gajda 1, 86 - Kusion 25, Góral 40
LKS Nowa Jastrząbka 4-3 Wolania Wola Rzędzińska 11 listopada, 11:00
Płaczek 45, Mucha 55, 80, Michał Minorczyk 90 - Brożek 12 (k), 63, Roik 69
Unia Niedomice 0-3 LKS Nieciecza 15 listopada, 13:00
Fijał 10, 83, Saratowicz 40
Dunajec Zakliczyn 1-4 Unia Tarnów 16 listopada, 13:00
Cabała 30 - Wolański 5, 15, Radliński 25, Daniel Bratkowski 50 (k)
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 8 listopada, 13:15
Szczurek 6

III runda - 16 listopada

Borkowianka Borek 0-7 Bocheński KS 16 listopada, 11:00 (100)
S.Kasprzyk 7, 16, 50 (k), 83, Faryński 8, Handzlik 60, Cygan 78
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-1 Wisła Szczucin 16 listopada, 11:00 (150)
k. 7-8
Szczurek 75 - Kuter 82
w Oleśnie
Macierz Lipnica Murowana 0-6 Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 listopada, 11:00 (100)
Marcin Motak 30, 66, Miękina 35, 70, Łyżczarz 39, Nowak 43
LKS Nowa Jastrząbka 1-3 Tuchovia Tuchów 16 listopada, 11:00 (150)
Tomala 59 - Jamka 25, 82, Okaz 30
Wisła Grobla 2-4 MLKS Żabno 16 listopada, 11:00 (150)
T.Śliwa 4, Leśniak 22 - Wróbel 65, 85, Załęski 77, Chrobak 79
Łukovia Łukowa 1-10 LKS Nieciecza 22 listopada, 13:00 (50)
Palej 68 - Saratowicz 17, 29, 88, Kędzior 26, Ryniewicz 28, 59, Fijał 44, 45, Sas 57, Skowron 73
Piast Czchów 3-0 Orzeł Dębno
w pierwotnym (1 marca, 14:00) i drugim terminie (8 marca, 14:00) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Olimpia Wojnicz 0-2 Unia Tarnów 1 kwietnia
w pierwotnym (1 marca, 14:00) i drugim terminie (8 marca, 14:00) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych

1/4 finału - 8 marca

Wisła Szczucin 0-5 MLKS Żabno 8 marca, 14:00 (50)
Hołda 20, 62, Motyka 55, Kijowski 72, Marciniec 81
Tuchovia Tuchów 2-2 LKS Nieciecza
k. 4-3
w pierwotnym terminie (8 marca, 14:00) odwołany w powodu złych warunków atmosferycznych
Bocheński KS 1-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 20 maja
jednocześnie mecz 18. kolejki IV ligi małopolskiej
Piast Czchów 0-7 Unia Tarnów 8 kwietnia

1/2 finału - 20 maja

Bocheński KS 3-3 Unia Tarnów 27 maja
k. 3-4
Tuchovia Tuchów 2-0 MLKS Żabno 20 maja
jednocześnie mecz 18. kolejki IV ligi małopolskiej

Finał - 16 czerwca

Unia Tarnów 5-0 Tuchovia Tuchów 16 czerwca
w Tarnowie

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor:
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas