[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga futsalu 2007/2008, grupa: podlasko-warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słoneczny Stok Białystok 18 41 13 2 3 66-33 8 1 0 32-8 5 1 3 34-25
2.  Stollar Suwałki 18 36 11 3 4 59-37 5 2 2 25-20 6 1 2 34-17
3.  Elhurt-Elmet Białystok 18 35 11 2 5 71-40 6 1 2 38-18 5 1 3 33-22
4.  Promień Mońki 18 32 10 2 6 84-69 6 0 3 49-33 4 2 3 35-36
5.  Rudnia Zabłudów 18 31 10 1 7 77-68 4 1 4 37-38 6 0 3 40-30
6.  Telmex Białystok 18 22 7 1 10 80-86 3 1 5 44-43 4 0 5 36-43 2 3 1 0 1 17-15
7.  FC Grabówka 18 22 6 4 8 79-89 4 2 3 49-37 2 2 5 30-52 2 3 1 0 1 15-17
8.  Dragon Białystok 18 19 5 4 9 65-73 2 2 5 35-41 3 2 4 30-32
9.  Unipasz Siemiatycze 18 17 5 2 11 73-86 2 0 7 25-43 3 2 4 48-43
10.  Squadaki 2007 Białystok 18 4 1 1 16 22-95 1 1 7 15-46 0 0 9 7-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Słoneczny Stok Białystok    1-1 4-0 3-0 4-2 4-2 5-0 4-2 2-1 5-0* 
 2 Stollar Suwałki2-0     4-3 6-0 2-9 1-4 2-2 1-1 2-1 5-0 
 3 Elhurt-Elmet Białystok0-2 3-2     3-3 4-2 0-4 6-2 3-1 8-2 11-0 
 4 Promień Mońki4-2 8-4 2-7     4-5 9-6 4-2 9-2 4-5 5-0* 
 5 Rudnia Zabłudów7-4 0-6 2-3 5-7     3-6 6-2 5-5 6-4 3-1 
 6 Telmex Białystok3-5 1-2 6-5 3-3 3-4     15-3 3-7 5-14 5-0* 
 7 FC Grabówka2-2 3-6 1-6 10-5 2-4 12-2     5-3 9-9 5-0* 
 8 Dragon Białystok3-6 1-3 2-2 3-5 7-2 4-9 2-3     7-7 6-4 
 9 Unipasz Siemiatycze3-7 0-5 1-2 1-4 4-7 4-2 6-10 2-4     4-2 
 10 Squadaki 2007 Białystok1-6 0-5* 0-5* 2-8 0-5* 6-1 6-6 0-5* 0-5*     

Kolejka 1 - 10 listopada

Promień Mońki 4-5 Rudnia Zabłudów
Telmex Białystok 15-3 FC Grabówka
Unipasz Siemiatycze 2-4 Dragon Białystok
Słoneczny Stok Białystok 1-1 Stollar Suwałki
Elhurt-Elmet Białystok 11-0 Squadaki 2007 Białystok

Kolejka 2 - 13-14 listopada

Elhurt-Elmet Białystok 8-2 Unipasz Siemiatycze
Słoneczny Stok Białystok 4-2 Dragon Białystok
FC Grabówka 3-6 Stollar Suwałki
Rudnia Zabłudów 3-1 Squadaki 2007 Białystok
Promień Mońki 9-6 Telmex Białystok

Kolejka 3 - 17-18 listopada

Squadaki 2007 Białystok 6-1 Telmex Białystok
Elhurt-Elmet Białystok 4-2 Rudnia Zabłudów
Stollar Suwałki 6-0 Promień Mońki
Unipasz Siemiatycze 3-7 Słoneczny Stok Białystok
FC Grabówka 5-3 Dragon Białystok 10 listopada

Kolejka 4 - 24-25 listopada

Elhurt-Elmet Białystok 3-2 Stollar Suwałki
Unipasz Siemiatycze 6-10 FC Grabówka
Telmex Białystok 3-4 Rudnia Zabłudów
Dragon Białystok 6-4 Squadaki 2007 Białystok
Słoneczny Stok Białystok 3-0 Promień Mońki

Kolejka 5 - 1-2 grudnia

Squadaki 2007 Białystok 6-6 FC Grabówka
Dragon Białystok 7-2 Rudnia Zabłudów
Słoneczny Stok Białystok 4-0 Elhurt-Elmet Białystok
Promień Mońki 4-5 Unipasz Siemiatycze
Stollar Suwałki 1-4 Telmex Białystok

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Stollar Suwałki 5-0 Squadaki 2007 Białystok
FC Grabówka 2-2 Słoneczny Stok Białystok
Rudnia Zabłudów 6-4 Unipasz Siemiatycze
Elhurt-Elmet Białystok 0-4 Telmex Białystok
Promień Mońki 9-2 Dragon Białystok

Kolejka 7 - 15-16 grudnia

Squadaki 2007 Białystok 2-8 Promień Mońki
Stollar Suwałki 2-1 Unipasz Siemiatycze
Elhurt-Elmet Białystok 6-2 FC Grabówka
Telmex Białystok 3-7 Dragon Białystok
Słoneczny Stok Białystok 4-2 Rudnia Zabłudów

Kolejka 8 - 22-23 grudnia

Słoneczny Stok Białystok 4-2 Telmex Białystok
Promień Mońki 2-7 Elhurt-Elmet Białystok
Unipasz Siemiatycze 4-2 Squadaki 2007 Białystok
FC Grabówka 2-4 Rudnia Zabłudów
Dragon Białystok 1-3 Stollar Suwałki

Kolejka 9 - 4-5 stycznia

Stollar Suwałki 2-9 Rudnia Zabłudów
Unipasz Siemiatycze 4-2 Telmex Białystok
Squadaki 2007 Białystok 1-6 Słoneczny Stok Białystok
FC Grabówka 10-5 Promień Mońki
Elhurt-Elmet Białystok 3-1 Dragon Białystok

Kolejka 10

Squadaki 2007 Białystok 0-5 Elhurt-Elmet Białystok
(wo)
Rudnia Zabłudów 5-7 Promień Mońki
FC Grabówka 12-2 Telmex Białystok
Dragon Białystok 7-7 Unipasz Siemiatycze
Stollar Suwałki 2-0 Słoneczny Stok Białystok

Kolejka 11

Telmex Białystok 3-3 Promień Mońki
Unipasz Siemiatycze 1-2 Elhurt-Elmet Białystok
Dragon Białystok 3-6 Słoneczny Stok Białystok
Stollar Suwałki 2-2 FC Grabówka
Squadaki 2007 Białystok 0-5 Rudnia Zabłudów
(wo)

Kolejka 12

Rudnia Zabłudów 3-6 Telmex Białystok
Squadaki 2007 Białystok 0-5 Dragon Białystok
(wo)
Promień Mońki 4-2 Słoneczny Stok Białystok
Stollar Suwałki 4-3 Elhurt-Elmet Białystok
FC Grabówka 9-9 Unipasz Siemiatycze

Kolejka 13

Słoneczny Stok Białystok 2-1 Unipasz Siemiatycze
Dragon Białystok 2-3 FC Grabówka
Telmex Białystok 5-0 Squadaki 2007 Białystok
(wo)
Rudnia Zabłudów 2-3 Elhurt-Elmet Białystok
Promień Mońki 8-4 Stollar Suwałki

Kolejka 14

Elhurt-Elmet Białystok 0-2 Słoneczny Stok Białystok
Unipasz Siemiatycze 1-4 Promień Mońki
Telmex Białystok 1-2 Stollar Suwałki
FC Grabówka 5-0 Squadaki 2007 Białystok
(wo)
Rudnia Zabłudów 5-5 Dragon Białystok

Kolejka 15

Dragon Białystok 3-5 Promień Mońki
Squadaki 2007 Białystok 0-5 Stollar Suwałki
(wo)
Słoneczny Stok Białystok 5-0 FC Grabówka
Unipasz Siemiatycze 4-7 Rudnia Zabłudów
Telmex Białystok 6-5 Elhurt-Elmet Białystok

Kolejka 16

FC Grabówka 1-6 Elhurt-Elmet Białystok
Dragon Białystok 4-9 Telmex Białystok
Rudnia Zabłudów 7-4 Słoneczny Stok Białystok
Promień Mońki 5-0 Squadaki 2007 Białystok
(wo)
Unipasz Siemiatycze 0-5 Stollar Suwałki

Kolejka 17

Stollar Suwałki 1-1 Dragon Białystok
Telmex Białystok 3-5 Słoneczny Stok Białystok
Elhurt-Elmet Białystok 3-3 Promień Mońki
Squadaki 2007 Białystok 0-5 Unipasz Siemiatycze
(wo)
Rudnia Zabłudów 6-2 FC Grabówka

Kolejka 18

Rudnia Zabłudów 0-6 Stollar Suwałki
Telmex Białystok 5-14 Unipasz Siemiatycze
Słoneczny Stok Białystok 5-0 Squadaki 2007 Białystok
(wo)
Promień Mońki 4-2 FC Grabówka
Dragon Białystok 2-2 Elhurt-Elmet Białystok

II liga futsalu 2007/2008 (II)

III liga futsalu 2007/2008 (pomorska)
III liga futsalu 2007/2008 (wielkopolsko-lubuska)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas