[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2007/2008, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Red Devils Chojnice 22 54 17 3 2 112-41 8 2 1 69-21 9 1 1 43-20
2.  TPH Polkowice 22 50 16 2 4 142-68 10 1 0 92-30 6 1 4 50-38
3.  Radan Gliwice 22 48 15 3 4 95-52 8 1 2 56-23 7 2 2 39-29
4.  Tacho Arpol Toruń 22 44 14 2 6 107-61 8 1 2 54-22 6 1 4 53-39
5.  Globex Gorzów Wielkopolski 22 36 11 3 8 77-76 6 1 4 42-33 5 2 4 35-43
6.  Remedium Pyskowice 22 31 9 4 9 92-76 5 2 4 51-28 4 2 5 41-48
7.  Kanglida Gorzów Wielkopolski 22 30 9 3 10 102-102 4 1 6 55-51 5 2 4 47-51
8.  Marwit Zławieś Wielka 22 27 8 3 11 91-94 6 1 4 54-42 2 2 7 37-52
9.  Gestamp Września 22 26 8 2 12 79-93 5 1 5 46-39 3 1 7 33-54
10.  UKS SP Głogów 22 18 5 3 14 78-131 3 3 5 47-60 2 0 9 31-71
11.  Polonia Szczecin 22 6 2 0 20 30-163 2 0 9 16-43 0 0 11 14-120
12.  MKS Praszka 22 12 4 0 18 64-112 3 0 8 49-46 1 0 10 15-66
MKS Praszka został wycofany z rozgrywek po 15. kolejce z uwagi na trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Red Devils Chojnice    3-3 1-1 2-6 7-1 5-0* 12-2 5-3 7-1 12-2 11-1 4-1 
 2 TPH Polkowice2-2     7-3 6-3 4-3 12-5 11-3 7-0 6-3 7-6 17-0 13-2 
 3 Radan Gliwice1-4 5-0*     4-1 1-2 2-2 4-3 9-7 5-2 5-1 15-1 5-0* 
 4 Tacho Arpol Toruń3-2 3-2 2-5     2-4 7-0 3-3 5-2 5-3 6-1 13-0 5-0* 
 5 Globex Gorzów Wielkopolski1-4 2-5 2-2 6-5     4-3 1-4 5-2 6-3 3-4 7-1 5-0* 
 6 Remedium Pyskowice2-4 8-4 0-2 2-2 9-0     4-5 2-2 6-1 4-1 9-0 5-7 
 7 Kanglida Gorzów Wielkopolski3-5 7-9 1-3 4-8 3-1 3-10     5-5 2-3 8-5 14-2 5-0* 
 8 Marwit Zławieś Wielka3-4 6-5 4-7 3-5 3-3 7-5 8-4     2-5 5-0* 8-4 5-0* 
 9 Gestamp Września1-3 3-5 6-1 6-5 3-5 1-3 6-6 3-6     2-0 6-0 9-5 
 10 UKS SP Głogów2-5 1-7 2-6 5-8 6-6 5-5 2-10 7-5 5-5     7-3 5-0* 
 11 Polonia Szczecin2-5 0-5 2-4 0-7 1-3 0-4 0-2 2-1 2-5 2-7     5-0* 
 12 MKS Praszka0-5* 0-5* 2-5 1-3 4-7 2-4 0-5* 2-4 8-2 17-4 13-2     

Kolejka 1 - 22-23 września

UKS SP Głogów 2-6 Radan Gliwice 22 września, 16:30
Globex Gorzów Wielkopolski 2-5 TPH Polkowice 23 września, 18:00
Remedium Pyskowice 2-2 Tacho Arpol Toruń 23 września, 17:00
Marwit Zławieś Wielka 8-4 Kanglida Gorzów Wielkopolski 23 września, 18:00
Red Devils Chojnice 11-1 Polonia Szczecin 23 września, 18:00
MKS Praszka 8-2 Gestamp Września 23 września, 18:30

Kolejka 2 - 29-30 września

TPH Polkowice 7-0 Marwit Zławieś Wielka 30 września, 18:00
Tacho Arpol Toruń 6-1 UKS SP Głogów
MKS Praszka 4-7 Globex Gorzów Wielkopolski 30 września, 17:00
Kanglida Gorzów Wielkopolski 3-10 Remedium Pyskowice 30 września, 18:00
Polonia Szczecin 2-5 Gestamp Września 29 września, 17:30
Radan Gliwice 1-4 Red Devils Chojnice 30 września, 20:00

Kolejka 3 - 6-7 października

Globex Gorzów Wielkopolski 2-2 Radan Gliwice 7 października, 18:00
Red Devils Chojnice 12-2 Kanglida Gorzów Wielkopolski 7 października, 18:00
Gestamp Września 6-5 Tacho Arpol Toruń 6 października, 20:00
Marwit Zławieś Wielka 8-4 Polonia Szczecin 7 października, 19:00
Remedium Pyskowice 5-7 MKS Praszka 7 października, 17:00
UKS SP Głogów 1-7 TPH Polkowice 6 października, 18:00

Kolejka 4 - 13-14 października

Polonia Szczecin 0-4 Remedium Pyskowice 13 października, 14:00
MKS Praszka 17-4 UKS SP Głogów 14 października, 18:30
Kanglida Gorzów Wielkopolski 2-3 Gestamp Września 14 października, 18:00
Tacho Arpol Toruń 2-4 Globex Gorzów Wielkopolski 14 października, 18:00
TPH Polkowice 2-2 Red Devils Chojnice 14 października, 18:00
Radan Gliwice 9-7 Marwit Zławieś Wielka 13 października, 18:00

Kolejka 5 - 20-21 października

Gestamp Września 3-5 TPH Polkowice 20 października, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 3-5 Tacho Arpol Toruń 21 października, 18:00
Red Devils Chojnice 4-1 MKS Praszka 21 października, 18:00
Remedium Pyskowice 0-2 Radan Gliwice 21 października, 17:00
UKS SP Głogów 2-10 Kanglida Gorzów Wielkopolski 20 października, 18:00
Globex Gorzów Wielkopolski 7-1 Polonia Szczecin 21 października, 18:00

Kolejka 6 - 27-28 października

MKS Praszka 2-4 Marwit Zławieś Wielka 28 października, 18:30
TPH Polkowice 12-5 Remedium Pyskowice 28 października, 18:00
Tacho Arpol Toruń 3-2 Red Devils Chojnice 28 października, 18:00
Polonia Szczecin 2-7 UKS SP Głogów
Kanglida Gorzów Wielkopolski 3-1 Globex Gorzów Wielkopolski 27 października, 16:00
Radan Gliwice 5-2 Gestamp Września 28 października, 18:30

Kolejka 7 - 2-4 listopada

Radan Gliwice 15-1 Polonia Szczecin 4 listopada, 18:30
Gestamp Września 3-5 Globex Gorzów Wielkopolski 3 listopada, 18:00
Tacho Arpol Toruń 3-3 Kanglida Gorzów Wielkopolski 4 listopada, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 7-5 Remedium Pyskowice 4 listopada, 17:00
TPH Polkowice 13-2 MKS Praszka 4 listopada, 18:00
Red Devils Chojnice 12-2 UKS SP Głogów 2 listopada, 19:00

Kolejka 8 - 10-11 listopada

UKS SP Głogów 5-5 Gestamp Września 10 listopada, 18:00
Polonia Szczecin 0-7 Tacho Arpol Toruń 11 listopada, 18:00
Globex Gorzów Wielkopolski 5-2 Marwit Zławieś Wielka 11 listopada, 18:00
Remedium Pyskowice 2-4 Red Devils Chojnice 11 listopada, 18:00
MKS Praszka 2-5 Radan Gliwice 11 listopada, 18:30
TPH Polkowice 11-3 Kanglida Gorzów Wielkopolski 10 listopada, 19:00

Kolejka 9 - 17-18 listopada

Remedium Pyskowice 4-1 UKS SP Głogów 18 listopada, 17:00
Radan Gliwice 4-3 Kanglida Gorzów Wielkopolski 17 listopada, 17:00
MKS Praszka 13-2 Polonia Szczecin 18 listopada, 18:30
Red Devils Chojnice 7-1 Globex Gorzów Wielkopolski 18 listopada, 18:00
Tacho Arpol Toruń 3-2 TPH Polkowice 18 listopada, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 2-5 Gestamp Września 18 listopada, 16:00

Kolejka 10 - 1-2 grudnia

Globex Gorzów Wielkopolski 4-3 Remedium Pyskowice 1 grudnia
Kanglida Gorzów Wielkopolski 5-0 MKS Praszka 1 grudnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
TPH Polkowice 17-0 Polonia Szczecin 24 listopada
Radan Gliwice 4-1 Tacho Arpol Toruń 1 grudnia, 18:45
UKS SP Głogów 7-5 Marwit Zławieś Wielka 2 grudnia, 18:00
Gestamp Września 1-3 Red Devils Chojnice 1 grudnia, 18:00

Kolejka 11 - 8-9 grudnia

UKS SP Głogów 6-6 Globex Gorzów Wielkopolski 8 grudnia, 16:00
Polonia Szczecin 0-2 Kanglida Gorzów Wielkopolski 9 grudnia, 19:00
Remedium Pyskowice 6-1 Gestamp Września 9 grudnia, 17:00
MKS Praszka 1-3 Tacho Arpol Toruń 8 grudnia, 18:30
Marwit Zławieś Wielka 3-4 Red Devils Chojnice 9 grudnia, 17:00
TPH Polkowice 7-3 Radan Gliwice 9 grudnia, 18:00

Kolejka 12 - 19-20 stycznia

Gestamp Września 9-5 MKS Praszka
Radan Gliwice 5-1 UKS SP Głogów
TPH Polkowice 4-3 Globex Gorzów Wielkopolski
Tacho Arpol Toruń 7-0 Remedium Pyskowice
Kanglida Gorzów Wielkopolski 5-5 Marwit Zławieś Wielka
Polonia Szczecin 2-5 Red Devils Chojnice

Kolejka 13 - 26-27 stycznia

UKS SP Głogów 5-8 Tacho Arpol Toruń 26 stycznia, 15:00
Globex Gorzów Wielkopolski 5-0 MKS Praszka 27 stycznia, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Remedium Pyskowice 4-5 Kanglida Gorzów Wielkopolski 27 stycznia, 17:00
Gestamp Września 6-0 Polonia Szczecin 26 stycznia, 18:00
Red Devils Chojnice 1-1 Radan Gliwice 27 stycznia, 18:00
Marwit Zławieś Wielka 6-5 TPH Polkowice 27 stycznia, 17:00

Kolejka 14 - 2-3 lutego

Kanglida Gorzów Wielkopolski 3-5 Red Devils Chojnice 1 lutego, 10:00
Tacho Arpol Toruń 5-3 Gestamp Września 3 lutego, 18:00
Polonia Szczecin 2-1 Marwit Zławieś Wielka 3 lutego, 17:00
MKS Praszka 2-4 Remedium Pyskowice
TPH Polkowice 7-6 UKS SP Głogów 3 lutego, 18:00
Radan Gliwice 1-2 Globex Gorzów Wielkopolski

Kolejka 15 - 9-10 lutego

Red Devils Chojnice 3-3 TPH Polkowice 6 lutego, 19:00
Marwit Zławieś Wielka 4-7 Radan Gliwice 10 lutego, 15:00
Remedium Pyskowice 9-0 Polonia Szczecin
UKS SP Głogów 5-0 MKS Praszka
(wo)
goście nie dojechali
Gestamp Września 6-6 Kanglida Gorzów Wielkopolski
Globex Gorzów Wielkopolski 6-5 Tacho Arpol Toruń 10 lutego, 18:00

Kolejka 16 - 16-17 lutego

TPH Polkowice 6-3 Gestamp Września
Tacho Arpol Toruń 5-2 Marwit Zławieś Wielka 17 lutego, 18:00
MKS Praszka 0-5 Red Devils Chojnice
(wo)
Radan Gliwice 2-2 Remedium Pyskowice
Kanglida Gorzów Wielkopolski 8-5 UKS SP Głogów
Polonia Szczecin 1-3 Globex Gorzów Wielkopolski

Kolejka 17 - 1-2 marca

Gestamp Września 6-1 Radan Gliwice
Marwit Zławieś Wielka 5-0 MKS Praszka
(wo)
Remedium Pyskowice 8-4 TPH Polkowice
Red Devils Chojnice 2-6 Tacho Arpol Toruń
UKS SP Głogów 7-3 Polonia Szczecin
Globex Gorzów Wielkopolski 1-4 Kanglida Gorzów Wielkopolski

Kolejka 18 - 8-9 marca

UKS SP Głogów 2-5 Red Devils Chojnice 8 marca, 16:00
Polonia Szczecin 2-4 Radan Gliwice
Globex Gorzów Wielkopolski 6-3 Gestamp Września
Kanglida Gorzów Wielkopolski 4-8 Tacho Arpol Toruń 9 marca, 20:00
Remedium Pyskowice 2-2 Marwit Zławieś Wielka 9 marca, 17:00
MKS Praszka 0-5 TPH Polkowice
(wo)

Kolejka 19 - 22 marca

Radan Gliwice 5-0 MKS Praszka
(wo)
Kanglida Gorzów Wielkopolski 7-9 TPH Polkowice 17 kwietnia
Gestamp Września 2-0 UKS SP Głogów 22 marca
Tacho Arpol Toruń 13-0 Polonia Szczecin 21 marca
Marwit Zławieś Wielka 3-3 Globex Gorzów Wielkopolski 22 marca
Red Devils Chojnice 5-0 Remedium Pyskowice 22 marca, 17:00
(wo)
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 20 - 4-6 kwietnia

Gestamp Września 3-6 Marwit Zławieś Wielka 5 kwietnia, 18:00
UKS SP Głogów 5-5 Remedium Pyskowice 6 kwietnia, 16:30
Kanglida Gorzów Wielkopolski 1-3 Radan Gliwice 5 kwietnia, 20:00
Polonia Szczecin 5-0 MKS Praszka
(wo)
Globex Gorzów Wielkopolski 1-4 Red Devils Chojnice 4 kwietnia, 18:30
TPH Polkowice 6-3 Tacho Arpol Toruń 6 kwietnia, 18:00

Kolejka 21 - 19-20 kwietnia

Marwit Zławieś Wielka 5-0 UKS SP Głogów 20 kwietnia, 20:00
(wo)
Red Devils Chojnice 7-1 Gestamp Września 20 kwietnia, 18:00
Remedium Pyskowice 9-0 Globex Gorzów Wielkopolski 20 kwietnia, 20:00
MKS Praszka 0-5 Kanglida Gorzów Wielkopolski
(wo)
Polonia Szczecin 0-5 TPH Polkowice 20 kwietnia, 20:00
Tacho Arpol Toruń 2-5 Radan Gliwice 13 kwietnia, 18:00

Kolejka 22 - 26-27 kwietnia

Radan Gliwice 5-0 TPH Polkowice 27 kwietnia, 20:00
(wo)
goście nie dojechali
Globex Gorzów Wielkopolski 3-4 UKS SP Głogów 27 kwietnia, 20:00
Kanglida Gorzów Wielkopolski 14-2 Polonia Szczecin 27 kwietnia, 20:00
Gestamp Września 1-3 Remedium Pyskowice 27 kwietnia, 20:00
Tacho Arpol Toruń 5-0 MKS Praszka 27 kwietnia, 20:00
(wo)
Red Devils Chojnice 5-3 Marwit Zławieś Wielka 27 kwietnia, 18:00

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2007/2008

II liga futsalu 2007/2008 (I)

III liga futsalu 2007/2008 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga futsalu 2007/2008 (pomorska)
III liga futsalu 2007/2008 (wielkopolsko-lubuska)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas