[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2007/2008
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  P.A. Nova Gliwice 24 64 21 1 2 129-75 11 0 1 63-31 10 1 1 66-44
2.  Hurtap Łęczyca 24 57 18 3 3 112-57 10 2 0 57-23 8 1 3 55-34
3.  Clearex Chorzów 24 49 16 1 7 100-72 10 0 2 60-35 6 1 5 40-37
4.  Jango Katowice 24 44 12 8 4 98-70 7 4 1 58-39 5 4 3 40-31
5.  Akademia Słowa Poznań 24 39 12 3 9 106-91 8 0 4 63-40 4 3 5 43-51
6.  GKS Jachym Tychy '71 24 34 10 4 10 91-97 7 2 3 52-38 3 2 7 39-59
7.  Pogoń 04 Szczecin 24 33 9 6 9 82-88 4 4 4 49-44 5 2 5 33-44
8.  Kupczyk Kraków 24 32 8 8 8 84-80 5 3 4 46-31 3 5 4 38-49
9.  Grembach Zgierz 24 29 8 5 11 105-94 4 3 5 51-44 4 2 6 54-50
10.  ZIS Gaszyńscy Kraków 24 28 9 1 14 90-96 6 0 6 52-42 3 1 8 38-54
11.  Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 24 13 4 1 19 57-107 3 1 8 38-58 1 0 11 19-49
12.  AZS UW Warszawa 24 12 3 3 18 56-118 2 2 8 27-47 1 1 10 29-71
13.  Gazownik Wawelno 24 11 3 2 19 77-142 2 2 8 39-60 1 0 11 38-82
Grembach-Kolejarz Łódź zmienił nazwę na Grembach Zgierz przed rozpoczęciem sezonu.
Inpuls Siemianowice Śląskie rozgrywa swoje mecze w Chorzowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 P.A. Nova Gliwice    3-1 4-3 5-3 8-4 8-2 1-2 7-3 8-3 3-2 4-1 6-2 6-5 
 2 Hurtap Łęczyca5-2     5-2 4-3 7-2 5-1 3-3 1-1 6-3 6-2 3-1 4-1 8-2 
 3 Clearex Chorzów5-8 6-4     4-3 4-0 6-2 6-0 2-6 6-2 4-3 5-2 8-3 4-2 
 4 Jango Katowice2-6 5-5 5-2     7-5 4-4 3-2 3-3 3-3 7-1 2-1 11-4 6-3 
 5 Akademia Słowa Poznań3-4 0-2 3-2 1-7     10-11 8-3 7-2 3-1 4-3 4-0 11-3 9-2 
 6 GKS Jachym Tychy '713-5 3-5 5-5 6-6 8-2     2-3 5-3 5-3 5-2 1-0 2-1 7-3 
 7 Pogoń 04 Szczecin4-5 3-6 3-6 3-3 4-4 6-3     3-6 4-4 3-3 3-0 6-0 7-4 
 8 Kupczyk Kraków3-3 1-2 2-4 0-0 1-1 1-5 2-4     6-4 6-2 7-1 6-3 11-2 
 9 Grembach Zgierz8-10 4-5 2-3 3-3 3-4 1-1 1-1 4-6     7-4 4-3 5-2 9-2 
 10 ZIS Gaszyńscy Kraków3-4 5-4 2-3 2-3 2-4 4-1 7-1 9-0 3-7     5-3 4-8 6-4 
 11 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie4-5 1-10 5-4 2-4 2-7 1-3 5-3 5-5 1-7 1-3     7-1 4-6 
 12 AZS UW Warszawa1-6 3-6 0-1 1-3 3-3 6-1 1-5 1-1 0-8 4-6 2-4     5-3 
 13 Gazownik Wawelno3-8 0-5 1-5 0-2 2-7 7-5 5-6 2-2 5-9 4-7 9-3 1-1     

Kolejka 1 - 16 września

Pauza: Kupczyk Kraków.
 
Gazownik Wawelno 1-5 Clearex Chorzów
Marek Grendziak ? (k) - Andrzej Szłapa ?, ?, Krzysztof Jasiński ?, Krzysztof Marzec ?, Dariusz Wolański ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-4 Akademia Słowa Poznań
Robert Dąbrowski ?, Paweł Gawęcki ? - Daniel Lebiedziński ?, ?, ?, Łukasz Pieczyński ?
AZS UW Warszawa 1-3 Jango Katowice 18 marca
Karol Domżała ? - Radek Polášek ?, ?, Paweł Machura ?
Pogoń 04 Szczecin 4-5 P.A. Nova Gliwice 16 września, 18:00
Paweł Jatczak ?, Andrzej Sydor ?, ?, Paweł Dąbrowski ? - Rafał Franz ?, ?, ?, Rafał Jarzmik ?, Mateusz Pawlak ?
Hurtap Łęczyca 3-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie
Robert Hyży ?, Marcin Pawłowski II ?, Daniel Krawczyk ? - Lukáš Bobáček ?
Grembach Zgierz 1-1 GKS Jachym Tychy '71 16 września, 17:00
Krzysztof Kuchciak ? - Krystian Czyżo ?

Kolejka 2 - 6-7 października

Pauza: Clearex Chorzów.
 
Jango Katowice 6-3 Gazownik Wawelno 14 listopada, 20:00
Radek Polášek ?, ?, ?, Dominik Pawlak ?, ?, Tomasz Kasprzyk ? - Andrzej Sapa ?, ?, Kamil Haracz ?
Grembach Zgierz 7-4 ZIS Gaszyńscy Kraków 7 października, 17:00
Michał Maciąg ?, ?, Marcin Olejniczak ?, Krzysztof Kuchciak ?, Bogusław Saganowski ?, Marek Sadziński ?, Michał Marciniak ? - Robert Dąbrowski ?, ?, ?, Piotr Jamróz ?
P.A. Nova Gliwice 6-2 AZS UW Warszawa 6 października, 18:00
Mateusz Pawlak ?, ?, Błażej Korczyński ?, ?, Dariusz Brauhoff ?, Rafał Jarzmik ? - Paweł Staniszewski ?, Paweł Juchniewicz ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-3 GKS Jachym Tychy '71 7 października, 19:00
Paweł Szarek ? - Waldemar Górecki ?, Michał Słonina ?, Łukasz Gad ?
Hurtap Łęczyca 3-3 Pogoń 04 Szczecin 19 grudnia, 19:00
Tomasz Czajkowski ?, Marek Widzicki ?, Mariusz Milewski ? - Adam Celeban ?, ?, Łukasz Piasecki ?
Akademia Słowa Poznań 7-2 Kupczyk Kraków 14 grudnia, 19:00
Daniel Lebiedziński ?, ?, Łukasz Pieczyński ?, ?, Bartosz Łeszyk ?, Dariusz Pieczyński ?, Klaudiusz Hirsch ? - Marcin Domagała ?, Paweł Wasilewski ?

Kolejka 3 - 13-14 października

Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie.
 
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-3 Clearex Chorzów 1 października
Bartosz Szczepański ?, Robert Augustyn ? - Tomasz Leśniak ?, Krzysztof Kusia ?, Andrzej Szłapa ?
Hurtap Łęczyca 5-2 P.A. Nova Gliwice 14 października, 20:00
Mariusz Milewski ?, ?, Igor Sobalczyk ?, Daniel Krawczyk ?, Robert Czekalski ? - Dariusz Brauhoff ?, Rafał Franz ?
Pogoń 04 Szczecin 4-4 Grembach Zgierz 12 grudnia, 19:30
Łukasz Piasecki 3, 32, Andrzej Sydor 10, Tomasz Wydmuszek 33 - Marcin Olejniczak 2, 15, Michał Marciniak 25, Tomasz Kaczmarek 30
GKS Jachym Tychy '71 6-6 Jango Katowice 14 października, 17:00
Michał Słonina ?, ?, ?, Piotr Myszor ?, Mariusz Masternak ?, Dawid Frąckowiak ? - Paweł Machura ?, ?, Radek Polášek ?, Rafał Harazim ?, Damian Wojtas ?, Jan Janovský ?
AZS UW Warszawa 3-3 Akademia Słowa Poznań 14 października, 17:00
Paweł Juchniewicz ?, Karol Domżała ?, Paweł Staniszewski ? - Dariusz Pieczyński ?, Klaudiusz Hirsch ?, Daniel Lebiedziński ?
Gazownik Wawelno 2-2 Kupczyk Kraków 20 lutego
nieznany ?, ? - Tomasz Kępski ?, Robert Nazarewicz ?

Kolejka 4 - 20-21 października

Pauza: ZIS Gaszyńscy Kraków.
 
P.A. Nova Gliwice 8-3 Grembach Zgierz 21 października, 18:00
Sebastian Wiewióra ?, Dariusz Brauhoff ?, ?, Rafał Franz ?, ?, Błażej Korczyński ?, ?, Rafał Jarzmik ? - Łukasz Marciniak ?, Michał Marciniak ?, Michał Maciąg ?
Gazownik Wawelno 1-1 AZS UW Warszawa 21 października, 18:00
Marek Grendziak ? - Tadeusz Kiełbiewski ?
Akademia Słowa Poznań 0-2 Hurtap Łęczyca 21 października, 18:00
Mariusz Milewski ?, Adam Kryger ?
Jango Katowice 2-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 31 października
Paweł Machura ?, Damian Wojtas ? - Janusz Potempa ?
Clearex Chorzów 6-0 Pogoń 04 Szczecin 23 października, 19:30
Dariusz Wolański ?, Krzysztof Jasiński ?, ?, Tomasz Leśniak ?, ?, Krzysztof Marzec ?
Kupczyk Kraków 1-5 GKS Jachym Tychy '71 20 grudnia, 21:00
Grzegorz Bizoń ? - Michał Słonina ?, ?, Krystian Czyżo ?, Łukasz Wachewicz ?, Mariusz Masternak ?

Kolejka 5 - 27-28 października

Pauza: AZS UW Warszawa.
 
GKS Jachym Tychy '71 5-2 ZIS Gaszyńscy Kraków 28 października, 17:00
Michał Słonina ?, Waldemar Górecki ?, Mariusz Masternak ?, Adam Wolak ?, Piotr Myszor ? - Jakub Podgórski ?, Piotr Jamróz ?
Pogoń 04 Szczecin 7-4 Gazownik Wawelno 26 października, 20:20
Paweł Dąbrowski ?, ?, Łukasz Piasecki ?, Dawid Markiewicz ?, Mariusz Lewandowski ?, ?, Łukasz Żebrowski ? - Tomasz Wróblewski ?, Jacek Przybył ?, Andrzej Sapa ?, Dariusz Lubczyński ?
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Grembach Zgierz 3-3 Jango Katowice 18 listopada, 17:00
Michał Maciąg ?, Krzysztof Kuchciak ?, Marcin Olejniczak ? - Damian Wojtas ?, Marek Cierpioł ?, Sławomir Pękala ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-4 Clearex Chorzów 28 października, 17:00
Marcin Krzywka ?, ?, Paweł Szarek ?, Sylwester Kryger ?, Janusz Potempa ? - Krzysztof Jasiński ?, ?, ?, Andrzej Szłapa ?
Akademia Słowa Poznań 3-4 P.A. Nova Gliwice 28 października, 17:00
Klaudiusz Hirsch ?, Bartosz Łeszyk ?, Karol Bartkowiak ? - Dariusz Brauhoff ?, ?, Błażej Korczyński ?, Sebastian Wiewióra ?
Kupczyk Kraków 1-2 Hurtap Łęczyca 11 grudnia, 20:30
Michał Słupek ? - Igor Sobalczyk ?, Daniel Krawczyk ?

Kolejka 6 - 3-4 listopada

Pauza: GKS Jachym Tychy '71.
 
Clearex Chorzów 6-2 Grembach Zgierz 2 listopada, 19:30
Krzysztof Marzec ?, Andrzej Szłapa ?, Krzysztof Filipczak ?, Konrad Cebula ?, Krzysztof Jasiński ?, Krzysztof Kusia ? - Tomasz Kaczmarek ?, Bogusław Saganowski ?
Hurtap Łęczyca 6-2 ZIS Gaszyńscy Kraków 4 listopada, 19:00
Igor Sobalczyk ?, ?, Marcin Pawłowski II ?, Daniel Krawczyk ?, Tomasz Czajkowski ?, Robert Czekalski ? - Wojciech Wróbel ?, Paweł Gawęcki ?
Jango Katowice 7-5 Akademia Słowa Poznań 3 listopada, 19:00
Tomasz Kasprzyk ?, Dominik Pawlak ?, Damian Wojtas ?, Rafał Harazim ?, ?, Paweł Machura ?, ? - Tomasz Zibert ?, ?, ?, Klaudiusz Hirsch ?, Rafał Harazim ? (s)
AZS UW Warszawa 1-5 Pogoń 04 Szczecin 2 listopada, 20:30
Marcin Pawłowski I ? - Paweł Jatczak ?, ?, Paweł Dąbrowski ?, Mariusz Lewandowski ?, Michał Wójcik ?
Gazownik Wawelno 9-3 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2 listopada, 19:30
Dariusz Lubczyński ?, Kamil Haracz ?, ?, Andrzej Sapa ?, Marek Grendziak ?, Tomasz Ciastko ?, Przemysław Czajkowski ?, Jacek Przybył ?, ? - Michał Włodarek ?, Sylwester Kryger ?, Paweł Szarek ?
P.A. Nova Gliwice 7-3 Kupczyk Kraków 23 kwietnia
Błażej Korczyński ?, ?, ?, ?, ?, Sebastian Wiewióra ?, ? - Grzegorz Bizoń ?, ?, Michał Słupek ?
w pierwotnym terminie (3-4 listopada) przełożony

Kolejka 7 - 10-11 listopada

Pauza: Jango Katowice.
 
ZIS Gaszyńscy Kraków 7-1 Pogoń 04 Szczecin 11 listopada, 19:30
Robert Dąbrowski ?, ?, Jakub Podgórski ?, ?, ?, Wojciech Wróbel ?, ? - Łukasz Żebrowski ?
P.A. Nova Gliwice 4-3 Clearex Chorzów 11 listopada, 16:30
Rafał Jarzmik ?, Dariusz Brauhoff ?, Zbigniew Mirga ?, Błażej Korczyński ? - Krzysztof Jasiński ?, ?, Krzysztof Filipczak ?
Hurtap Łęczyca 8-2 Gazownik Wawelno 11 listopada, 19:00
Marek Widzicki ?, Tomasz Czajkowski ?, Mariusz Milewski ?, Marcin Stanisławski ?, ?, Marcin Pawłowski II ?, Daniel Krawczyk ?, Robert Hyży ? - Jacek Przybył ?, Sławomir Hetmański ?
GKS Jachym Tychy '71 2-1 AZS UW Warszawa 11 listopada, 17:00
Waldemar Górecki ?, Piotr Myszor ? - Tadeusz Kiełbiewski ?
Grembach Zgierz 3-4 Akademia Słowa Poznań 11 listopada, 17:00
Krzysztof Kuchciak ?, ?, Łukasz Marciniak ? - Daniel Lebiedziński ?, ?, Paweł Hoeft ?, Dariusz Pieczyński ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-5 Kupczyk Kraków 3 lutego
Sylwester Kryger ?, Sebastian Bartoszek ?, ?, Michał Włodarek ?, Wojciech Ćwieląg ? - Michał Słupek ?, ?, ?, Marcin Kossak ?, Grzegorz Bizoń ?
w pierwotnym terminie (10-11 listopada) mecz się nie odbył

Kolejka 8 - 17-18 listopada

Pauza: Grembach Zgierz.
 
Gazownik Wawelno 7-5 GKS Jachym Tychy '71 18 listopada, 19:00
Tomasz Wróblewski ?, Marek Grendziak ?, ?, Przemysław Czajkowski ?, Kamil Haracz ?, Paweł Grabowiecki ?, ? - Waldemar Górecki ?, ?, Michał Słonina ?, Krystian Czyżo ?, Mariusz Masternak ?
Jango Katowice 2-6 P.A. Nova Gliwice 19 grudnia, 20:00
Sławomir Pękala ?, Paweł Machura ? - Rafał Franz ?, Błażej Korczyński ?, ?, Sebastian Wiewióra ?, Rafał Jarzmik ?, ?
Akademia Słowa Poznań 4-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 18 listopada, 16:00
Klaudiusz Hirsch ?, Daniel Lebiedziński ?, ?, Tomasz Zibert ?
AZS UW Warszawa 4-6 ZIS Gaszyńscy Kraków 17 listopada, 18:00
Clearex Chorzów 6-4 Hurtap Łęczyca 6 października, 20:00
Krzysztof Filipczak ?, ?, Krzysztof Jasiński ?, ?, Andrzej Szłapa ?, Krzysztof Marzec ? - Robert Hyży ?, Daniel Krawczyk ?, Adam Kryger ?, Marcin Pawłowski II ?
Kupczyk Kraków 2-4 Pogoń 04 Szczecin 17 stycznia, 20:00
Michał Słupek ?, Grzegorz Bizoń ? - Paweł Dąbrowski ?, Łukasz Piasecki ?, Adam Celeban ?, Robert Sikorski ?
w pierwotnym terminie drużyna gości nie dojechała z powodu choroby zawodników

Kolejka 9 - 21 listopada

Pauza: P.A. Nova Gliwice.
 
Akademia Słowa Poznań 8-3 Pogoń 04 Szczecin 7 października, 16:00
Klaudiusz Hirsch ?, ?, ?, Daniel Lebiedziński ?, ?, ?, Paweł Hoeft ?, Jarosław Szuba ? - Andrzej Sydor ?, Paweł Dąbrowski ?, Łukasz Piasecki ?
GKS Jachym Tychy '71 5-5 Clearex Chorzów 21 listopada, 18:00
Łukasz Wachewicz ?, ?, Adam Wolak ?, Piotr Myszor ?, Piotr Słonina ? - Konrad Cebula ?, Krzysztof Jasiński ?, Krzysztof Filipczak ?, Krzysztof Kusia ?, Mirosław Miozga ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 6-4 Gazownik Wawelno 21 listopada, 19:00
Tomasz Księżyc ?, ?, Marcin Makuch ?, ?, Robert Dąbrowski ?, Maciej Musiał ? - Dariusz Lubczyński ?, Jacek Przybył ?, Sławomir Hetmański ?, Przemysław Czajkowski ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-7 Grembach Zgierz 21 listopada
Paweł Szarek ? - Krzysztof Kuchciak ?, ?, Bogusław Saganowski ?, ?, Marcin Olejniczak ?, Tomasz Kaczmarek ?, Michał Marciniak ?
Hurtap Łęczyca 4-3 Jango Katowice 21 listopada, 19:00
Marcin Stanisławski ?, ?, Mariusz Milewski ?, Marcin Pawłowski II ? - Jacek Rączka ?, Dominik Pollak ?, Paweł Machura ?
AZS UW Warszawa 1-1 Kupczyk Kraków 21 listopada
Tadeusz Kiełbiewski ? - Michał Słupek ?

Kolejka 10 - 24-25 listopada

Pauza: Gazownik Wawelno.
 
Akademia Słowa Poznań 10-11 GKS Jachym Tychy '71 25 listopada, 16:00
Dariusz Pieczyński ?, ?, ?, Daniel Lebiedziński ?, ?, ?, Tomasz Zibert ?, ?, Paweł Hoeft ?, Łukasz Pieczyński ? - Piotr Słonina ?, ?, ?, ?, Michał Słonina ?, ?, ?, Dawid Frąckowiak ?, Łukasz Wachewicz ?, Piotr Wieczorek ?, Adam Wolak ?
Jango Katowice 3-2 Pogoń 04 Szczecin 25 listopada, 18:00
Paweł Machura ?, Dominik Pawlak ?, Radek Polášek ? - Łukasz Piasecki ?, Łukasz Żebrowski ?
Grembach Zgierz 4-5 Hurtap Łęczyca 25 listopada, 17:00
P.A. Nova Gliwice 4-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 23 listopada, 17:00
Dariusz Brauhoff ?, Mateusz Pawlak ?, ?, Rafał Jarzmik ? - Paweł Szarek ?
Clearex Chorzów 8-3 AZS UW Warszawa 24 listopada, 19:00
Krzysztof Kusia ?, ?, ?, Krzysztof Marzec ?, Konrad Cebula ?, Krzysztof Jasiński ?, Dariusz Wolański ?, ? - Tadeusz Kiełbiewski ?, ?, Tomasz Siennicki ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 9-0 Kupczyk Kraków 24 listopada, 20:00
Marcin Kwater ?, ?, Robert Dąbrowski ?, ?, Maciej Musiał ?, ?, Tomasz Księżyc ?, Tomasz Kozioł ?, Piotr Jamróz ?

Kolejka 11 - 28 listopada

Pauza: Hurtap Łęczyca.
 
Pogoń 04 Szczecin 3-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 28 listopada, 19:30
Mariusz Lewandowski ?, Tomasz Wydmuszek ?, Łukasz Dąbrowski ? (k)
GKS Jachym Tychy '71 3-5 P.A. Nova Gliwice 28 listopada, 20:30
Piotr Słonina ?, ?, Mariusz Masternak ? - Dariusz Brauhoff ?, ?, Rafał Franz ?, Błażej Korczyński ?, Szymon Maksym ?
AZS UW Warszawa 0-8 Grembach Zgierz 28 listopada, 20:00
Michał Marciniak ?, ?, ?, Michał Maciąg ?, Bogusław Saganowski ?, Tomasz Kaczmarek ?, Krzysztof Kuchciak ?, Szymon Pawlak ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 2-3 Jango Katowice 28 listopada, 18:30
Wojciech Wróbel ?, Piotr Jamróz ? - Tomasz Kasprzyk ?, Rafał Harazim ?, Radek Polášek ?
Gazownik Wawelno 2-7 Akademia Słowa Poznań 28 listopada, 19:30
Tomasz Wróblewski ?, Jacek Przybył ? - Klaudiusz Hirsch ?, ?, ?, ?, ?, Daniel Lebiedziński ?, ?
Kupczyk Kraków 2-4 Clearex Chorzów 28 listopada, 19:30
Michał Słupek ?, Grzegorz Bizoń ? - Krzysztof Filipczak ?, ?, Krzysztof Marzec ?, Andrzej Szłapa ?

Kolejka 12 - 1-2 grudnia

Pauza: Akademia Słowa Poznań.
 
Clearex Chorzów 4-3 Jango Katowice 1 grudnia, 19:00
Andrzej Szłapa ?, ?, Piotr Powroźnik ?, Krzysztof Kusia ? - Tomasz Kasprzyk ?, Paweł Machura ?, Rafał Harazim ?
P.A. Nova Gliwice 6-5 Gazownik Wawelno 1 grudnia, 16:30
Szymon Maksym ?, ?, ?, Sebastian Wiewióra ?, Dariusz Brauhoff ?, Rafał Franz ? - Sławomir Hetmański ?, ?, Tomasz Wróblewski ?, Andrzej Sapa ?, Jacek Przybył ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 2 grudnia, 19:00
Wojciech Cwieląg ? - Piotr Jamróz ?, Marcin Kwater ?, Robert Dąbrowski ?
Hurtap Łęczyca 4-1 AZS UW Warszawa 2 grudnia, 10:00
Marcin Pawłowski II ?, ?, Daniel Krawczyk ?, ? - Igor Sobalczyk ? (s)
Pogoń 04 Szczecin 6-3 GKS Jachym Tychy '71 30 listopada, 19:30
Tomasz Wydmuszek ?, Paweł Dąbrowski ?, ?, ?, Mariusz Lewandowski ?, Łukasz Piasecki ? - Adam Wolak ?, Łukasz Wachewicz ?, Michał Słonina ?
Grembach Zgierz 4-6 Kupczyk Kraków 1 grudnia, 19:30
Michał Maciąg ?, Łukasz Marciniak ?, Krzysztof Kuchciak ?, Marcin Olejniczak ? - Tomasz Kępski ?, ?, Michał Słupek ?, Marcin Domagała ?, Grzegorz Bizoń ?, Paweł Wasilewski ?

Kolejka 13 - 8-9 grudnia

Pauza: Pogoń 04 Szczecin.
 
GKS Jachym Tychy '71 3-5 Hurtap Łęczyca 9 grudnia, 17:00
Krystian Czyżo ?, Adam Wolak ?, Michał Słonina ? - Marek Widzicki ?, Daniel Krawczyk ?, Adam Kryger ?, Igor Sobalczyk ?, Mariusz Milewski ?
AZS UW Warszawa 2-4 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 9 grudnia, 18:00
Tadeusz Kiełbiewski ?, Adrian Stępkowski ? - Sylwester Kryger ?, ?, Paweł Szarek ?, Michał Włodarek ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-4 P.A. Nova Gliwice 8 grudnia, 19:30
Jakub Podgórski ?, ?, Robert Dąbrowski ? - Błażej Korczyński ?, ?, Sebastian Wiewióra ?, ?
Gazownik Wawelno 5-9 Grembach Zgierz 9 grudnia, 18:00
Jacek Przybył ?, Dariusz Lubczyński ?, Przemysław Czajkowski ?, Maciej Miga ?, Andrzej Sapa ? - Michał Maciąg ?, ?, ?, Łukasz Marciniak ?, ?, ?, Michał Marciniak ?, Marek Sadziński ?, Marcin Olejniczak ?
Akademia Słowa Poznań 3-2 Clearex Chorzów 9 grudnia, 18:00
Paweł Hoeft ?, Bartosz Łeszyk 39, Dariusz Pieczyński 39 - Krzysztof Jasiński 8, Piotr Powroźnik 25
Jango Katowice 3-3 Kupczyk Kraków 7 grudnia, 20:00
Tomasz Kasprzyk ?, Radek Polášek 6, Damian Wojtas 24 - Adrian Mielec 4, Marcin Domagała 10, Michał Słupek 40

Kolejka 14 - 19-20 stycznia

Pauza: Kupczyk Kraków.
 
GKS Jachym Tychy '71 5-3 Grembach Zgierz 20 stycznia, 14:00
Michał Słonina ?, ?, Waldemar Górecki ?, Piotr Wieczorek ?, Piotr Myszor ? - Krzysztof Kuchciak ?, Marcin Olejniczak ?, Łukasz Marciniak ?
Clearex Chorzów 4-2 Gazownik Wawelno 19 stycznia, 17:00
Krzysztof Jasiński ?, ?, ?, Mirosław Miozga ? - Przemysław Czajkowski ?, ?
Akademia Słowa Poznań 4-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 19 stycznia, 17:00
Paweł Hoeft ?, ?, Daniel Lebiedziński ?, Klaudiusz Hirsch ? - Marcin Kwater ?, Wojciech Wróbel ?, Piotr Jamróz ?
Jango Katowice 11-4 AZS UW Warszawa 19 stycznia
Damian Wojtas ?, ?, ?, Radek Polášek ?, ?, ?, Tomasz Kasprzyk ?, ?, Jan Janovský ?, ?, Sławomir Pękala ? - Andrzej Januszewski ?, Sebastian Groszek ?, Tadeusz Kiełbiewski ?, Marcin Sianowski ?
P.A. Nova Gliwice 1-2 Pogoń 04 Szczecin 19 stycznia, 18:00
Sebastian Wiewióra ? - Adam Celeban ?, Łukasz Piasecki ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 1-10 Hurtap Łęczyca 19 stycznia
Wojciech Simon ? - Igor Sobalczyk ?, ?, ?, Robert Dąbrowski ?, ?, Robert Czekalski ?, ?, Marcin Pawłowski II ?, Marcin Stanisławski ?, Marcin Krzywka ? (s)

Kolejka 15 - 26-27 stycznia

Pauza: Clearex Chorzów.
 
Gazownik Wawelno 0-2 Jango Katowice 30 stycznia, 20:00
Damian Wojtas ?, Dominik Pawlak ?
w pierwotnym terminie (26 stycznia 2008) mecz odwołany z powodu żałoby narodowej
ZIS Gaszyńscy Kraków 3-7 Grembach Zgierz 27 stycznia, 19:00
Bartosz Szczepański ?, ?, Wojciech Wróbel ? - Michał Maciąg ?, ?, ?, Krzysztof Kuchciak ?, ?, Michał Marciniak ?, ?
AZS UW Warszawa 1-6 P.A. Nova Gliwice 27 stycznia, 20:00
Karol Domżała ? - Szymon Maksym ?, ?, ?, Rafał Jarzmik ?, ?, Dariusz Brauhoff ?
GKS Jachym Tychy '71 1-0 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 27 stycznia, 14:15
Waldemar Górecki ?
Pogoń 04 Szczecin 3-6 Hurtap Łęczyca 27 stycznia, 19:00
Adam Celeban ?, Paweł Jatczak ?, Paweł Dąbrowski ? - Mariusz Milewski ?, ?, Daniel Krawczyk ?, ?, Igor Sobalczyk ?, Robert Czekalski ?
Kupczyk Kraków 1-1 Akademia Słowa Poznań 27 stycznia, 18:00
Krzysztof Kusia ? - Daniel Lebiedziński ?

Kolejka 16 - 2-3 lutego

Pauza: Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie.
 
P.A. Nova Gliwice 3-1 Hurtap Łęczyca 3 lutego, 18:30
Błażej Korczyński ?, Szymon Maksym ?, ? - Marcin Pawłowski II ?
Grembach Zgierz 1-1 Pogoń 04 Szczecin 1 lutego, 20:00
Łukasz Żebrowski ? (s) - Mariusz Lewandowski ?
Jango Katowice 4-4 GKS Jachym Tychy '71 2 lutego, 18:00
Paweł Machura ?, ?, Dominik Pawlak ?, Rafał Harazim ? - Krystian Czyżo ?, ?, Waldemar Górecki ?, ?
Akademia Słowa Poznań 11-3 AZS UW Warszawa 2 lutego, 17:30
Bartosz Łeszyk ?, ?, Daniel Lebiedziński ?, ?, ?, ?, Łukasz Pieczyński ?, ?, Tomasz Zibert ?, ?, Klaudiusz Hirsch ? - Paweł Staniszewski ?, Tadeusz Kiełbiewski ?, Łukasz Rossa ?
Clearex Chorzów 4-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 2 lutego, 19:00
Piotr Słonina ?, ?, Krzysztof Jasiński ?, Andrzej Szłapa ? - Tomasz Kozioł ?, Piotr Jamróz ?, Maciej Musiał ?
Kupczyk Kraków 11-2 Gazownik Wawelno 1 lutego, 19:00
Michał Słupek ?, Krzysztof Marzec ?, ?, Marcin Kossak ?, Krzysztof Filipczak ?, ?, Grzegorz Bizoń ?, ?, Paweł Wasilewski ?, Andrzej Zagata ?, Krzysztof Kusia ? - Andrzej Sapa ?, Tomasz Wróblewski ?

Kolejka 17 - 9-10 lutego

Pauza: ZIS Gaszyńscy Kraków.
 
AZS UW Warszawa 5-3 Gazownik Wawelno 10 lutego, 16:00
Iwan Ilczyszyn ?, ?, Paweł Staniszewski ?, ?, Tomasz Siennicki ? - Andrzej Sapa ?, Kornel Zyla ?, Przemysław Czajkowski ?
Hurtap Łęczyca 7-2 Akademia Słowa Poznań 10 lutego, 19:00
Marek Widzicki ?, ?, Marcin Pawłowski II ?, ?, Mariusz Milewski ?, ?, Igor Sobalczyk ? - Karol Bartkowiak ?, Daniel Lebiedziński ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2-4 Jango Katowice 10 lutego, 15:00
Sebastian Bartoszek ?, Michał Włodarek ? - Radek Polášek ?, Sławomir Pękala ?, Rafał Harazim ?, Tomasz Kasprzyk ?
Pogoń 04 Szczecin 3-6 Clearex Chorzów 7 lutego, 20:00
Adam Celeban ?, Paweł Dąbrowski ?, Łukasz Żebrowski ? - Krzysztof Jasiński ?, Andrzej Szłapa ?, ?, Piotr Słonina ?, Dariusz Wolański ?, Robert Gładczak ?
Grembach Zgierz 8-10 P.A. Nova Gliwice 15 kwietnia, 20:00
Łukasz Marciniak ?, Michał Marciniak ?, ?, ?, Tomasz Kaczmarek ?, ?, Bogusław Saganowski ?, Marcin Olejniczak ? - Błażej Korczyński ?, ?, ?, ?, Sebastian Wiewióra ?, ?, Dariusz Brauhoff ?, Szymon Maksym ?, ?, Zbigniew Mirga ?
w pierwotnym terminie (10 lutego, 18:00) odwołany z powodu epidemii grypy w zespole gości
GKS Jachym Tychy '71 5-3 Kupczyk Kraków 10 lutego, 14:15
Roman Trojanowski ?, Mariusz Masternak ?, Michał Słonina ?, ?, Krystian Czyżo ? - Krzysztof Filipczak ?, Tomasz Leśniak ?, ?

Kolejka 18 - 16-17 lutego

Pauza: AZS UW Warszawa.
 
Clearex Chorzów 5-2 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 17 lutego, 18:00
Tomasz Zieliński ?, ?, ?, Krzysztof Jasiński ?, Andrzej Szłapa ? - Sebastian Bartoszek ?, Marcin Krzywka ?
P.A. Nova Gliwice 8-4 Akademia Słowa Poznań 16 lutego, 18:30
Rafał Jarzmik ?, ?, Rafał Franz ?, ?, Sebastian Wiewióra ?, Szymon Maksym ?, Błażej Korczyński ?, Zbigniew Mirga ? - Dariusz Pieczyński ?, ?, Bartosz Łeszyk ?, Łukasz Pieczyński ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 4-1 GKS Jachym Tychy '71 17 lutego, 19:00
Piotr Jamróz ?, Marcin Makuch ?, Krzysztof Zając ?, Jakub Podgórski ? - Piotr Słonina ?
Gazownik Wawelno 5-6 Pogoń 04 Szczecin 15 lutego, 19:00
Sławomir Hetmański ?, ?, ?, Dariusz Lubczyński ?, Przemysław Czajkowski ? - Paweł Dąbrowski ?, ?, Mariusz Lewandowski ?, ?, Adam Celeban ?, Łukasz Piasecki ?
Jango Katowice 3-3 Grembach Zgierz 16 lutego, 18:00
Paweł Machura ?, ?, Radek Polášek ? - Tomasz Kaczmarek ?, ?, Marcin Olejniczak ?
Hurtap Łęczyca 1-1 Kupczyk Kraków 17 lutego, 19:00
Robert Czekalski ? - Michał Słupek ?

Kolejka 19 - 8-9 marca

Pauza: GKS Jachym Tychy '71.
 
Pogoń 04 Szczecin 6-0 AZS UW Warszawa 26 marca, 20:00
Tomasz Wydmuszek ?, Andrzej Sydor ?, ?, ?, Łukasz Żebrowski ?, ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 4-6 Gazownik Wawelno 9 marca, 12:15
Mariusz Seget ?, ?, Kardas ?, Koch ? - Andrzej Sapa ?, ?, ?, Krzysztof Niedworok ?, Sławomir Hetmański ?, Tomasz Wróblewski ?
Grembach Zgierz 2-3 Clearex Chorzów 9 marca, 18:00
Krzysztof Kuchciak ?, ? - Krzysztof Jasiński ?, ?, Andrzej Szłapa ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-4 Hurtap Łęczyca 7 marca, 19:00
Krzysztof Zając ?, ?, Wojciech Wróbel ?, Piotr Jamróz ?, Maciej Musiał ? - Igor Sobalczyk ?, Daniel Krawczyk ?, Marcin Stanisławski ?, Robert Dąbrowski ?
Akademia Słowa Poznań 1-7 Jango Katowice 9 marca, 16:00
Kupczyk Kraków 3-3 P.A. Nova Gliwice 7 marca, 19:00
Michał Słupek ?, Krzysztof Kusia ?, ? - Sebastian Wiewióra ?, Zbigniew Mirga ?, Szymon Maksym ?

Kolejka 20 - 21-22 marca

Pauza: Jango Katowice.
 
Clearex Chorzów 5-8 P.A. Nova Gliwice 22 marca, 17:00
Krzysztof Jasiński ?, ?, Andrzej Szłapa ?, ?, Piotr Bąk ? - Błażej Korczyński ?, ?, ?, ?, ?, Dariusz Brauhoff ?, Rafał Jarzmik ?, Zbigniew Mirga ?
Gazownik Wawelno 0-5 Hurtap Łęczyca 21 marca, 20:00
Mariusz Milewski ?, Igor Sobalczyk ?, Daniel Krawczyk ?, ?, Robert Czekalski ?
AZS UW Warszawa 6-1 GKS Jachym Tychy '71 21 marca, 20:00
Paweł Staniszewski ?, ?, ?, ?, Marcin Rosłoń ?, Paweł Juchniewicz ? - Michał Słonina ?
Akademia Słowa Poznań 3-1 Grembach Zgierz 22 marca, 17:00
Klaudiusz Hirsch ?, Tomasz Zibert ?, Michał Marciniak ? (s) - Michał Marciniak ?
Pogoń 04 Szczecin 3-3 ZIS Gaszyńscy Kraków 21 marca, 20:00
Łukasz Żebrowski ?, ?, Paweł Dąbrowski ? - Wojciech Wróbel ?, Krzysztof Zając ?, Wojciech Salamon ?
Kupczyk Kraków 7-1 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 21 marca, 19:00
Marcin Kossak ?, ?, Krzysztof Filipczak ?, ?, Andrzej Zagata ?, Grzegorz Bizoń ? (k), Tomasz Leśniak ? - Sylwester Kryger ?

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Pauza: Grembach Zgierz.
 
ZIS Gaszyńscy Kraków 4-8 AZS UW Warszawa 6 kwietnia, 20:30
Krzysztof Zając ?, ?, Marcin Kwater ?, Wojciech Wróbel ? - Tadeusz Kiełbiewski ?, ?, ?, Marcin Rosłoń ?, ?, Iwan Ilczyszyn ?, Paweł Staniszewski ?, Paweł Juchniewicz ?
Hurtap Łęczyca 5-2 Clearex Chorzów 4 kwietnia, 19:00
Daniel Krawczyk ?, ?, ?, ?, Tomasz Czajkowski ? - Piotr Słonina ?, Krzysztof Jasiński ?
GKS Jachym Tychy '71 7-3 Gazownik Wawelno 6 kwietnia, 14:15
Marcin Skrzypczyk ?, ?, Piotr Myszor ?, Michał Słonina ?, Krystian Czyżo ?, Łukasz Gad ?, Mariusz Masternak ? - Andrzej Sapa ?, Paweł Grabowiecki ?, Kornel Zyla ?
P.A. Nova Gliwice 5-3 Jango Katowice 5 kwietnia, 18:00
Błażej Korczyński ?, Sebastian Wiewióra ?, Patryk Cygnarowski ?, Szymon Maksym ?, Dariusz Brauhoff ? - Radek Polášek ?, ?, Paweł Machura ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 2-7 Akademia Słowa Poznań 6 kwietnia, 18:00
Wasik ?, Wojciech Cwieląg ? - Bartosz Łeszyk ?, ?, ?, Łukasz Pieczyński ?, ?, Dariusz Pieczyński ?, Klaudiusz Hirsch ?
Pogoń 04 Szczecin 3-6 Kupczyk Kraków 4 kwietnia, 19:30
Tomasz Wydmuszek ?, Łukasz Żebrowski ?, Paweł Dąbrowski ? - Łukasz Piasecki ? (s), Krzysztof Kusia ?, Krzysztof Filipczak ?, Tomasz Kępski ?, Michał Słupek ?, ?

Kolejka 22 - 18-20 kwietnia

Pauza: P.A. Nova Gliwice.
 
Gazownik Wawelno 4-7 ZIS Gaszyńscy Kraków 18 kwietnia, 19:00
Andrzej Sapa ?, ?, Sławomir Hetmański ?, Przemysław Czajkowski ? - Marcin Kwater ?, ?, ?, Jakub Podgórski ?, Piotr Jamróz ?, Krzysztof Zając ?, Wojciech Salamon ?
Grembach Zgierz 4-3 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 20 kwietnia, 18:00
Jango Katowice 5-5 Hurtap Łęczyca 20 kwietnia, 18:00
Jan Janovský ?, Rafał Harazim ?, Sławomir Pękala ?, Tomasz Kasprzyk ?, ? - Robert Hyży ?, Robert Dąbrowski ?, Daniel Krawczyk ?, Marcin Pawłowski II ?, ?
Pogoń 04 Szczecin 4-4 Akademia Słowa Poznań 18 kwietnia, 20:00
Paweł Dąbrowski ? (k), Łukasz Piasecki ?, Tomasz Wydmuszek ?, Paweł Jatczak ? - Dariusz Pieczyński ?, Karol Bartkowiak ?, Łukasz Pieczyński ?, Klaudiusz Hirsch ?
Clearex Chorzów 6-2 GKS Jachym Tychy '71 19 kwietnia, 19:00
Robert Gładczak ?, ?, Dariusz Wolański ?, Andrzej Szłapa ?, Tomasz Zieliński ?, Kosecki ? - Adam Wolak ?, Marcin Skrzypczyk ?
Kupczyk Kraków 6-3 AZS UW Warszawa 18 kwietnia, 19:00
Krzysztof Marzec ?, Mariusz Badoń ?, Krzysztof Kusia ?, Michał Słupek ?, ?, Krzysztof Filipczak ? - Grzegorz Och ?, Iwan Ilczyszyn ?, Paweł Staniszewski ?

Kolejka 23 - 25-27 kwietnia

Pauza: Gazownik Wawelno.
 
GKS Jachym Tychy '71 8-2 Akademia Słowa Poznań 27 kwietnia, 14:15
Michał Słonina ?, ?, ?, Sławomir Maławy ?, ?, Mariusz Masternak ?, ?, Marcin Skrzypczyk ? - Tomasz Zibert ?, Karol Bartkowiak ?
Pogoń 04 Szczecin 3-3 Jango Katowice 25 kwietnia, 20:00
Paweł Dąbrowski 13, Łukasz Piasecki 18, Mariusz Lewandowski 38 - Radek Polášek 24, Łukasz Jagiełło 27, 38
Hurtap Łęczyca 6-3 Grembach Zgierz 27 kwietnia, 19:00
Daniel Krawczyk ?, ?, Robert Hyży ?, ?, Igor Sobalczyk ?, Marek Widzicki ? - Marcin Olejniczak ?, ?, Michał Maciąg ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 4-5 P.A. Nova Gliwice 27 kwietnia, 18:00
Daniel Wojtyna ?, ?, Krupanek ?, Sebastian Bartoszek ? - Dariusz Brauhoff ?, ?, Błażej Korczyński ?, ?, Rafał Jarzmik ?
AZS UW Warszawa 0-1 Clearex Chorzów 25 kwietnia, 20:00
Robert Gładczak 24
Kupczyk Kraków 6-2 ZIS Gaszyńscy Kraków 25 kwietnia, 19:00
Krzysztof Kusia 6, Krzysztof Filipczak 8, 33, Tomasz Leśniak 17, Krzysztof Marzec 28, Marcin Kossak 39 - Wojciech Wróbel 3, Paweł Kwiatkowski 27

Kolejka 24 - 1-4 maja

Pauza: Hurtap Łęczyca.
 
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 5-3 Pogoń 04 Szczecin 1 maja, 12:00
Sebastian Bartoszek ?, ?, Mariusz Seget ?, Zygarski ?, Lazar ? - Łukasz Piasecki ?, Mariusz Lewandowski ?, Paweł Dąbrowski ?
P.A. Nova Gliwice 8-2 GKS Jachym Tychy '71 4 maja, 20:00
Rafał Jarzmik ?, ?, Dariusz Brauhoff ?, ?, Rafał Franz ?, ?, Zbigniew Mirga ?, Błażej Korczyński ? - Piotr Myszor ?, Marcin Skrzypczyk ?
Grembach Zgierz 5-2 AZS UW Warszawa 22 kwietnia, 20:00
Łukasz Marciniak ?, Paweł Marek ?, Marcin Olejniczak ?, Piotr Golański ?, Marek Sadziński ? - Tadeusz Kiełbiewski ?, Paweł Juchniewicz ?
Jango Katowice 7-1 ZIS Gaszyńscy Kraków 4 maja, 18:00
Paweł Machura ?, ?, ?, Radek Polášek ?, ?, Marek Cierpioł ?, Rafał Harazim ? - Maciej Musiał ?
Akademia Słowa Poznań 9-2 Gazownik Wawelno 1 maja, 20:00
Klaudiusz Hirsch ?, ?, ?, Łukasz Pieczyński ?, ?, Tomasz Zibert ?, Michał Wojciechowski ?, Bartosz Łeszyk ?, Dariusz Pieczyński ? - Andrzej Sapa ?, ?
Clearex Chorzów 2-6 Kupczyk Kraków 3 maja, 17:00
Tomasz Zieliński ?, Krzysztof Jasiński ? - Michał Słupek ?, ?, ?, Andrzej Zagata ?, ?, Grzegorz Bizoń ?

Kolejka 25 - 10 maja

Pauza: Akademia Słowa Poznań.
 
Gazownik Wawelno 3-8 P.A. Nova Gliwice 10 maja, 20:00
Przemysław Czajkowski ?, ?, Krzysztof Niedworok ? - Michał Cygnarowski ?, ?, ?, Zbigniew Mirga ?, ?, Rafał Franz ?, ?, Patryk Cygnarowski ?
ZIS Gaszyńscy Kraków 5-3 Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 10 maja, 20:00
AZS UW Warszawa 3-6 Hurtap Łęczyca 10 maja, 20:00
Paweł Staniszewski ?, ?, Karol Domżała ? - Marcin Pawłowski II ?, ?, Mariusz Milewski ?, ?, Robert Czekalski ?, Daniel Krawczyk ?
GKS Jachym Tychy '71 2-3 Pogoń 04 Szczecin 10 maja, 20:00
Piotr Myszor ?, Sławomir Maławy ? - Łukasz Piasecki ?, ?, Mariusz Lewandowski ?
Jango Katowice 5-2 Clearex Chorzów 10 maja, 20:00
Rafał Harazim ?, ?, Radek Polášek ?, ?, Jacek Rączka ? - Dariusz Wolański ?, Andrzej Szłapa ?
Kupczyk Kraków 6-4 Grembach Zgierz 10 maja, 20:00
Krzysztof Marzec ?, ?, Krzysztof Filipczak ?, ?, Tomasz Leśniak ?, Michał Słupek ? - Krzysztof Kuchciak ?, ?, Marek Sadziński ?, Tomasz Kaczmarek ?

Kolejka 26 - 17 maja

Pauza: Pogoń 04 Szczecin.
 
Hurtap Łęczyca 5-1 GKS Jachym Tychy '71 17 maja, 20:00
Mariusz Milewski ?, ?, ?, ?, Igor Sobalczyk ? - Waldemar Górecki ?
Inpuls-Alpol Siemianowice Śląskie 7-1 AZS UW Warszawa 17 maja, 20:00
Wąsik ?, ?, Lazar ?, ?, Sylwester Kryger ?, Piotrowski ?, Sebastian Bartoszek ? - Grzegorz Och ?
P.A. Nova Gliwice 3-2 ZIS Gaszyńscy Kraków 16 maja, 19:00
Grembach Zgierz 9-2 Gazownik Wawelno 17 maja, 20:00
Paweł Marek ?, ?, ?, Bogusław Saganowski ?, ?, Piotr Golański ?, Łukasz Marciniak ?, Marek Sadziński ?, Krzysztof Kuchciak ? - Kamil Haracz ?, ?
Clearex Chorzów 4-0 Akademia Słowa Poznań 16 maja, 19:00
Robert Gładczak ?, ?, Andrzej Szłapa ?, Dariusz Wolański ?
Kupczyk Kraków 0-0 Jango Katowice 16 maja, 19:00

Baraże o udział w I lidze futsalu

II liga futsalu 2007/2008 (I)
II liga futsalu 2007/2008 (II)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas