[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga futsalu 2007/2008, grupa: I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwiazda Ruda Śląska 20 46 15 1 4 109-63 9 1 0 57-21 6 0 4 52-42
2.  Rekord Bielsko-Biała 20 45 14 3 3 115-48 8 1 1 63-23 6 2 2 52-25
3.  Strzelec Gorzyczki 20 38 11 5 4 142-103 5 2 3 64-49 6 3 1 78-54 2 3 1 0 1 17-13
4.  UPOS System Knurów 20 38 12 2 6 116-82 6 1 3 60-41 6 1 3 56-41 2 3 1 0 1 13-17
5.  Kamionka Mikołów 20 27 8 3 9 74-78 5 2 3 47-38 3 1 6 27-40
6.  Marex Chorzów 20 23 7 2 11 79-78 4 2 4 40-35 3 0 7 39-43
7.  AZS UŚ Katowice 20 22 7 1 12 78-104 5 0 5 42-41 2 1 7 36-63
8.  Ratownik EC Rzeszów 20 21 6 3 11 77-106 6 2 2 51-37 0 1 9 26-69
9.  Rodakowski Tychy 20 19 6 1 13 79-125 5 1 4 47-62 1 0 9 32-63
10.  Dąbrovia 2003 Jaworzno 20 17 5 2 13 80-112 4 0 6 41-49 1 2 7 39-63
11.  Energy Ostrowiec Świętokrzyski 20 21 6 3 11 68-118 6 1 3 57-52 0 2 8 11-66
Energy Ostrowiec Świętokrzyski wycofał się po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Gwiazda Ruda Śląska    2-1 5-5 4-3 4-0 5-2 9-3 9-3 9-4 4-0 6-0 
 2 Rekord Bielsko-Biała6-4     8-2 5-3 4-3 2-4 6-1 5-5 5-1 11-0 11-0 
 3 Strzelec Gorzyczki4-8 5-5     6-7 3-5 9-6 12-5 5-0 9-3 6-5 5-5 
 4 UPOS System Knurów4-5 3-6 6-11     5-1 3-0 5-5 6-4 6-5 5-4 17-0 
 5 Kamionka Mikołów3-5 4-4 5-8 1-3     5-2 7-6 9-1 7-4 4-4 2-1 
 6 Marex Chorzów0-4 1-8 6-6 3-5 5-2     2-3 5-0* 6-0 7-7 5-0* 
 7 AZS UŚ Katowice2-6 4-2 1-5 6-7 5-1 0-7     7-3 7-3 5-7 5-0* 
 8 Ratownik EC Rzeszów7-2 2-8 4-4 6-4 2-2 4-2 9-2     3-6 7-5 7-2 
 9 Rodakowski Tychy5-4 3-9 4-15 3-13 8-3 8-5 1-3 8-4     4-3 3-3 
 10 Dąbrovia 2003 Jaworzno3-7 1-4 7-11 2-6 4-5 0-8 6-3 9-2 4-3     5-0* 
 11 Energy Ostrowiec Świętokrzyski8-7 0-5 8-11 5-5 0-5* 7-3 6-5 6-4 7-3 10-4     

Kolejka 1 - 22-23 września

Pauza: Ratownik EC Rzeszów.
 
Kamionka Mikołów 7-6 AZS UŚ Katowice 24 października, 19:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 0-5 Rekord Bielsko-Biała 22 września, 19:00
Dąbrovia 2003 Jaworzno 2-6 UPOS System Knurów 23 września, 19:00
Strzelec Gorzyczki 9-3 Rodakowski Tychy 23 września, 20:00
Marex Chorzów 0-4 Gwiazda Ruda Śląska 23 września, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 września

Pauza: Marex Chorzów.
 
AZS UŚ Katowice 1-5 Strzelec Gorzyczki 30 września, 19:00
Rekord Bielsko-Biała 5-5 Ratownik EC Rzeszów 30 września, 18:00
UPOS System Knurów 5-1 Kamionka Mikołów 10 października, 20:30
Rodakowski Tychy 3-3 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 30 września, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-0 Dąbrovia 2003 Jaworzno 30 września, 17:30

Kolejka 3 - 6-7 października

Pauza: Kamionka Mikołów.
 
Marex Chorzów 6-0 Rodakowski Tychy 7 października, 17:00
Dąbrovia 2003 Jaworzno 1-4 Rekord Bielsko-Biała 7 października, 19:00
Strzelec Gorzyczki 4-8 Gwiazda Ruda Śląska 7 października, 19:30
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 5-5 UPOS System Knurów 6 października, 19:00
Ratownik EC Rzeszów 9-2 AZS UŚ Katowice 6 października, 19:30

Kolejka 4 - 13-14 października

Pauza: Strzelec Gorzyczki.
 
Gwiazda Ruda Śląska 6-0 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 14 października, 17:30
UPOS System Knurów 6-4 Ratownik EC Rzeszów 14 października, 17:30
Rodakowski Tychy 4-3 Dąbrovia 2003 Jaworzno 14 października, 14:00
Rekord Bielsko-Biała 4-3 Kamionka Mikołów 13 października, 19:00
AZS UŚ Katowice 0-7 Marex Chorzów 14 października, 18:45

Kolejka 5 - 20-21 października

Pauza: Energy Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Dąbrovia 2003 Jaworzno 6-3 AZS UŚ Katowice 21 października, 19:00
Strzelec Gorzyczki 5-5 Rekord Bielsko-Biała 21 października, 19:30
Marex Chorzów 3-5 UPOS System Knurów 21 października, 17:00
Ratownik EC Rzeszów 3-6 Rodakowski Tychy 20 października, 19:00
Kamionka Mikołów 3-5 Gwiazda Ruda Śląska 21 października, 15:00

Kolejka 6 - 28 października

Pauza: Dąbrovia 2003 Jaworzno.
 
UPOS System Knurów 6-11 Strzelec Gorzyczki 28 października, 17:30
AZS UŚ Katowice 5-0 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 28 października, 18:45
(wo)
mecz się nie odbył - goście nie mieli ważnych kart zdrowia
Rekord Bielsko-Biała 2-4 Marex Chorzów 28 października, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 9-3 Ratownik EC Rzeszów 28 października, 17:30
Rodakowski Tychy 8-3 Kamionka Mikołów 28 października, 14:00

Kolejka 7 - 3-4 listopada

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Dąbrovia 2003 Jaworzno 4-5 Kamionka Mikołów 4 listopada, 19:00
Rekord Bielsko-Biała 5-1 Rodakowski Tychy 4 listopada, 18:00
Strzelec Gorzyczki 5-5 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 4 listopada, 19:00
AZS UŚ Katowice 6-7 UPOS System Knurów 4 listopada, 20:00
Marex Chorzów 5-0 Ratownik EC Rzeszów 4 listopada, 18:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 8 - 10-11 listopada

Pauza: UPOS System Knurów.
 
Ratownik EC Rzeszów 7-5 Dąbrovia 2003 Jaworzno 10 listopada, 19:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 17:30
Kamionka Mikołów 5-8 Strzelec Gorzyczki 11 listopada, 19:30
Rodakowski Tychy 1-3 AZS UŚ Katowice 11 listopada, 14:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 7-3 Marex Chorzów 10 listopada, 19:00

Kolejka 9 - 17-18 listopada

Pauza: Rodakowski Tychy.
 
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 6-4 Ratownik EC Rzeszów 18 listopada, 19:00
UPOS System Knurów 4-5 Gwiazda Ruda Śląska 18 listopada, 18:30
Marex Chorzów 5-2 Kamionka Mikołów 18 listopada, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 6-1 AZS UŚ Katowice 18 listopada, 18:00
Strzelec Gorzyczki 6-5 Dąbrovia 2003 Jaworzno 18 listopada, 18:30

Kolejka 10 - 1-2 grudnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Kamionka Mikołów 2-1 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 30 grudnia, 18:00
Rodakowski Tychy 3-13 UPOS System Knurów 2 grudnia, 17:00
AZS UŚ Katowice 2-6 Gwiazda Ruda Śląska 2 grudnia, 18:30
Ratownik EC Rzeszów 4-4 Strzelec Gorzyczki 1 grudnia, 17:00
Dąbrovia 2003 Jaworzno 0-8 Marex Chorzów 2 grudnia, 19:00

Kolejka 11 - 8-9 grudnia

Pauza: AZS UŚ Katowice.
 
Ratownik EC Rzeszów 2-2 Kamionka Mikołów 8 grudnia, 19:00
Gwiazda Ruda Śląska 9-4 Rodakowski Tychy 9 grudnia, 17:30
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 10-4 Dąbrovia 2003 Jaworzno 8 grudnia, 19:00
UPOS System Knurów 3-6 Rekord Bielsko-Biała 9 grudnia, 17:30
Strzelec Gorzyczki 9-6 Marex Chorzów 9 grudnia, 17:30

Kolejka 12 - 20 stycznia

Pauza: Ratownik EC Rzeszów.
 
AZS UŚ Katowice 5-1 Kamionka Mikołów 20 stycznia, 18:45
Rekord Bielsko-Biała 11-0 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 20 stycznia, 17:00
UPOS System Knurów 5-4 Dąbrovia 2003 Jaworzno 20 stycznia, 17:30
Rodakowski Tychy 4-15 Strzelec Gorzyczki 20 stycznia, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 5-2 Marex Chorzów 20 stycznia, 17:30

Kolejka 13 - 26-27 stycznia

Pauza: Marex Chorzów.
 
Ratownik EC Rzeszów 2-8 Rekord Bielsko-Biała 27 stycznia, 14:00
Kamionka Mikołów 1-3 UPOS System Knurów 27 stycznia, 15:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 7-3 Rodakowski Tychy 29 stycznia, 20:00
w pierwotnym terminie (26 stycznia) mecz się nie odbył z powodu żałoby narodowej
Dąbrovia 2003 Jaworzno 3-7 Gwiazda Ruda Śląska 27 stycznia, 19:00
Strzelec Gorzyczki 12-5 AZS UŚ Katowice 27 stycznia, 18:00

Kolejka 14 - 3 lutego

Pauza: Kamionka Mikołów.
 
Rodakowski Tychy 8-5 Marex Chorzów 3 lutego, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 11-0 Dąbrovia 2003 Jaworzno 3 lutego, 18:00
Gwiazda Ruda Śląska 5-5 Strzelec Gorzyczki 3 lutego, 17:30
UPOS System Knurów 17-0 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 3 lutego, 17:30
AZS UŚ Katowice 7-3 Ratownik EC Rzeszów 3 lutego, 19:00

Kolejka 15 - 9-10 lutego

Pauza: Strzelec Gorzyczki.
 
Marex Chorzów 2-3 AZS UŚ Katowice 10 lutego, 18:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 8-7 Gwiazda Ruda Śląska 9 lutego, 18:00
Ratownik EC Rzeszów 6-4 UPOS System Knurów 10 lutego, 16:30
Dąbrovia 2003 Jaworzno 4-3 Rodakowski Tychy 10 lutego, 19:00
Kamionka Mikołów 4-4 Rekord Bielsko-Biała 10 lutego, 15:00

Kolejka 16 - 16-17 lutego

Pauza: Energy Ostrowiec Świętokrzyski.
 
AZS UŚ Katowice 5-7 Dąbrovia 2003 Jaworzno 17 lutego, 18:30
Rekord Bielsko-Biała 8-2 Strzelec Gorzyczki 16 lutego, 17:00
UPOS System Knurów 3-0 Marex Chorzów
Rodakowski Tychy 8-4 Ratownik EC Rzeszów 17 lutego, 15:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-0 Kamionka Mikołów 17 lutego, 17:30

Kolejka 17 - 1-2 marca

Pauza: Dąbrovia 2003 Jaworzno.
 
Strzelec Gorzyczki 6-7 UPOS System Knurów 2 marca, 18:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 6-5 AZS UŚ Katowice 25 marca, 20:00
Marex Chorzów 1-8 Rekord Bielsko-Biała 2 marca, 20:00
Ratownik EC Rzeszów 7-2 Gwiazda Ruda Śląska 2 marca, 16:30
Kamionka Mikołów 7-4 Rodakowski Tychy 30 marca, 20:00

Kolejka 18 - 8-9 marca

Pauza: Gwiazda Ruda Śląska.
 
Ratownik EC Rzeszów 4-2 Marex Chorzów 9 marca, 16:30
Kamionka Mikołów 4-4 Dąbrovia 2003 Jaworzno 9 marca, 20:00
Rodakowski Tychy 3-9 Rekord Bielsko-Biała 9 marca, 15:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 8-11 Strzelec Gorzyczki 15 kwietnia, 20:00
w pierwotnym terminie (8 marca, 20:00) mecz się nie odbył z powodu epidemii grypy w zespole gości
UPOS System Knurów 5-5 AZS UŚ Katowice 9 marca, 17:30

Kolejka 19 - 22-23 marca

Pauza: UPOS System Knurów.
 
Dąbrovia 2003 Jaworzno 9-2 Ratownik EC Rzeszów 22 marca, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 6-4 Gwiazda Ruda Śląska 22 marca, 17:00
Strzelec Gorzyczki 3-5 Kamionka Mikołów 27 marca, 20:00
AZS UŚ Katowice 7-3 Rodakowski Tychy 22 marca, 17:00
Marex Chorzów 5-0 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 22 marca, 19:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia

Pauza: Rodakowski Tychy.
 
Dąbrovia 2003 Jaworzno 7-11 Strzelec Gorzyczki 5 kwietnia, 19:00
Ratownik EC Rzeszów 7-2 Energy Ostrowiec Świętokrzyski 6 kwietnia, 20:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-3 UPOS System Knurów 6 kwietnia, 20:00
Kamionka Mikołów 5-2 Marex Chorzów 6 kwietnia, 20:00
AZS UŚ Katowice 4-2 Rekord Bielsko-Biała 6 kwietnia, 20:00

Kolejka 21 - 19 kwietnia

Pauza: Rekord Bielsko-Biała.
 
Strzelec Gorzyczki 5-0 Ratownik EC Rzeszów 20 kwietnia, 20:00
Marex Chorzów 7-7 Dąbrovia 2003 Jaworzno 20 kwietnia, 20:00
Energy Ostrowiec Świętokrzyski 0-5 Kamionka Mikołów
(wo)
UPOS System Knurów 6-5 Rodakowski Tychy 20 kwietnia, 20:00
Gwiazda Ruda Śląska 9-3 AZS UŚ Katowice 20 kwietnia, 20:00

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Pauza: AZS UŚ Katowice.
 
Kamionka Mikołów 9-1 Ratownik EC Rzeszów 26 kwietnia, 20:00
Rodakowski Tychy 5-4 Gwiazda Ruda Śląska 26 kwietnia, 20:00
Dąbrovia 2003 Jaworzno 5-0 Energy Ostrowiec Świętokrzyski
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 5-3 UPOS System Knurów 26 kwietnia, 20:00
Marex Chorzów 6-6 Strzelec Gorzyczki 26 kwietnia, 20:00

Baraże o udział w I lidze futsalu

I liga futsalu 2007/2008

II liga futsalu 2007/2008 (II)

III liga futsalu 2007/2008 (podkarpacko-lubelska)
III liga futsalu 2007/2008 (śląska)

Autor: Adrian Sobolewski

 

Napisz do nas