[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Mazowiecki ZPN - Warszawa

I runda - 15 sierpnia

Grom Lipowo 2-1 Mazur II Karczew 15 sierpnia, 17:00
w Gliniance
KS Glinianka 5-0 Fenix Siennica 15 sierpnia, 13:00
GC United Gassy 0-2 Jedność Żabieniec 15 sierpnia, 17:00
Przelew Glinianka 1-3 Józefovia Józefów 15 sierpnia, 17:00
w Rzakcie
WKS Puznów 1-5 Orzeł Parysów 15 sierpnia, 17:00
w Miętnem
Sokół Kołbiel 1-2 Watra Mrozy 17 sierpnia, 17:00
PKS II Radość (Warszawa) 3-9 UKS Siekierki (Warszawa) 15 sierpnia, 17:00
Start III Otwock 2-2 Rokola Otwock Wielki 16 sierpnia, 17:00
pd. k. 1-2
KS II Wesoła (Warszawa) 0-3 Ligowiec Warszawa 15 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze nie zapewnili boiska do gry
WKS Rząśnik 0-2 Bóbr Tłuszcz 15 sierpnia, 17:00
w Wyszkowie
Polonia Kuligów 1-3 Korona Jadów 15 sierpnia, 17:00
w Dąbrówce
Białołęka II Warszawa 3-1 Reprezentacja Dziennikarzy Warszawa 15 sierpnia, 20:00
w Nowym Dworze Mazowieckim
Polonia Warszawa (juniorzy) 3-0 KS II Raszyn 15 sierpnia, 17:00
Okęcie II Warszawa 3-0 BP Arbiter 15 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Korona II Góra Kalwaria 0-1 PKS Radość (Warszawa) 15 sierpnia, 17:00
FC Płochocin 0-6 CWKS Legia Warszawa 15 sierpnia, 17:00
Wisła Jabłonna 3-1 Mazur II Radzymin 15 sierpnia, 17:00
Wrzos Międzyborów 0-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia, 17:00
(wo)
w Żyrardowie / gospodarze nie stawili się na mecz
Piast Feliksów 6-2 Orkan Sochaczew (oldboje) 15 sierpnia, 17:00
LKS Osuchów 1-6 Błękitni Korytów 15 sierpnia, 17:00
Orzeł Kampinos 3-5 Partyzant Leszno 15 sierpnia, 17:00
Orion Cegłów 1-4 Naprzód II Zielonki 15 sierpnia, 17:00
Wicher II Kobyłka 1-2 Legionovia II Legionowo 15 sierpnia, 17:00
KS Teresin 5-0 KS II Łomianki 15 sierpnia, 17:00
Omega Warszawa 2-4 Wkra Pomiechówek 15 sierpnia, 17:00
w Nowym Dworze Mazowieckim; boisko w Okuninie
Wrzos Celestynów 1-2 Advit Wiązowna 15 sierpnia, 17:00
w Wiązownie

II runda - 20 sierpnia

Grom Lipowo 1-4 Drukarz Warszawa 19 sierpnia, 17:00
KS Glinianka 1-4 Wilga Garwolin 20 sierpnia, 17:00
Jedność Żabieniec 0-2 UKS Łady 20 sierpnia, 17:00
Józefovia Józefów 9-1 KS Wesoła (Warszawa) 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Parysów 3-0 Promnik Łaskarzew 20 sierpnia, 17:00
(wo)
Watra Mrozy 2-8 Start II Otwock 20 sierpnia, 17:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-7 Dolcan II Ząbki 20 sierpnia, 17:00
Rokola Otwock Wielki 4-1 KS Falenica (Warszawa) 20 sierpnia, 17:00
Ligowiec Warszawa 2-6 Białołęka Warszawa 20 sierpnia, 17:00
na boisku Białołęki; Ligowiec gospodarzem
Bóbr Tłuszcz 3-4 Bug Wyszków 20 sierpnia, 17:00
Korona Jadów 3-2 Sokół Serock 20 sierpnia, 17:00
pd.
Białołęka II Warszawa 2-4 Legion Warszawa 21 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa (juniorzy) 3-0 KS II Piaseczno 20 sierpnia, 17:00
(wo)
KS II Piaseczno wycofał się z rozgrywek
Okęcie II Warszawa 3-2 Gwardia Warszawa 19 sierpnia, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 0-2 GKP Targówek (Warszawa) 20 sierpnia, 17:00
CWKS Legia Warszawa 4-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 sierpnia, 18:00
w Ożarowie Mazowieckim; CWKS Legia gospodarzem
Wisła Jabłonna 3-0 Wicher Kobyłka 20 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 Orkan Sochaczew 20 sierpnia, 17:00
pd. k. 2-4
Piast Feliksów 0-3 Żyrardowianka Żyrardów 20 sierpnia, 17:00
Błękitni Korytów 2-6 KS Raszyn 20 sierpnia, 17:00
Partyzant Leszno 1-2 Naprzód Brwinów 20 sierpnia, 17:00
Naprzód II Zielonki 0-5 Milan Milanówek 20 sierpnia, 17:00
Legionovia II Legionowo 5-2 Świt Warszawa 19 sierpnia, 17:30
pd.
KS Teresin 1-0 Tur Jaktorów 19 sierpnia, 17:30
Wkra Pomiechówek 2-1 Advit Wiązowna 20 sierpnia, 17:40
w Nowym Dworze Mazowieckim; boisko w Okuninie / mecz zaplanowany na 17 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem

III runda - 3 września
CWKS Legia Warszawa - wolny los

Józefovia Józefów 4-2 Start II Otwock 3 września, 16:30
Korona Jadów 2-4 Bug Wyszków 3 września, 16:50
mecz zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Polonia Warszawa (juniorzy) 5-0 Dolcan II Ząbki 4 września, 16:30
Okęcie II Warszawa 2-3 UKS Łady 18 września, 16:30
Wisła Jabłonna 3-9 Legionovia II Legionowo 3 września, 16:30
KS Teresin 0-1 Orkan Sochaczew 3 września, 16:30
pd.
Wkra Pomiechówek 2-1 Białołęka Warszawa 3 września, 16:30
w Nowym Dworze Mazowieckim; boisko w Okuninie
Rokola Otwock Wielki 0-7 Drukarz Warszawa 3 września, 16:30
w Warszawie; boisko KS Falenica
Orzeł Parysów 2-4 Wilga Garwolin 3 września, 16:30
Naprzód Brwinów 3-4 Żyrardowianka Żyrardów 3 września, 16:30
pd.
KS Raszyn 1-4 Milan Milanówek 3 września, 16:30
Legion Warszawa 5-2 GKP Targówek (Warszawa) 3 września, 16:30
pd.

IV runda - 24 września
UKS Łady - wolny los

Józefovia Józefów 6-2 Wilga Garwolin 1 października, 15:30
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wkra Pomiechówek 2-6 Bug Wyszków 24 września, 16:25
w Nowym Dworze Mazowieckim; boisko w Okuninie / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu nieprzygotowania boiska
CWKS Legia Warszawa 4-1 Milan Milanówek 8 października, 15:30 (1500)
Legionovia II Legionowo 2-4 Legion Warszawa 24 września, 16:00
Orkan Sochaczew 1-3 Żyrardowianka Żyrardów 24 września, 16:00
Polonia Warszawa (juniorzy) 2-2 Drukarz Warszawa 8 października, 15:30
pd. k. 4-2

V runda - 15 października
Bug Wyszków - wolny los
Zwycięzcy V rundy kwalifikują się do rozgrywek wojewódzkich.

CWKS Legia Warszawa 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 30 października, 20:00 (800)
pd. k. 2-4
Józefovia Józefów 2-0 UKS Łady 15 października, 15:00 (50)
Polonia Warszawa (juniorzy) 3-3 Legion Warszawa 15 października, 15:00
pd. k. 3-4

Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Radom)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas