[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Mazowiecki ZPN - Radom

I runda - 10 sierpnia
(Losowanie - 2 lipca 2008 - siedziba OZPN Radom)
Plon Garbatka - wolny los

Zorza Kowala 0-1 Gryfia Mirów 10 sierpnia, 16:00
KS Chomentów 2-6 Orzeł Wierzbica 10 sierpnia, 16:00
Iskra Janów 5-4 Polonia Iłża 10 sierpnia, 16:00
pd.
Centrum Radom 2-1 Petrus Radom 10 sierpnia, 16:00
Zamłynie Radom 1-2 Rexona Radom 10 sierpnia, 16:00
Orzeł Gielniów 1-4 Oskar Przysucha 10 sierpnia, 16:00
Gracja Tczów 2-0 Iłżanka Kazanów 10 sierpnia, 16:00
Belweder Mogielnica 5-3 LKS Promna 10 sierpnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-1 Strażak Stanisławice 10 sierpnia, 16:00
Megawat Świerże Górne 0-2 KS Kozienice-Janików 10 sierpnia, 16:00
LKS Jedlińsk 1-5 Akcja I Jastrzębia 10 sierpnia, 16:00
KS II Kozienice-Janików 3-0 LZS Magnuszew 10 sierpnia, 16:00
(wo)
LZS Magnuszew wycofał się z rozgrywek
Wisła Solec 2-2 Powiślanka Lipsko 10 sierpnia, 16:00
pd. k. 3-4
Krępianka Rzeczniów 1-11 Proch Pionki 10 sierpnia, 16:00

II runda - 20 sierpnia
Proch Pionki - wolny los

Belweder Mogielnica 1-2 Oskar Przysucha 20 sierpnia, 16:30
Iskra Janów 0-3 Rexona Radom 20 sierpnia, 16:30
(wo)
Powiślanka Lipsko 1-5 Gracja Tczów 19 sierpnia
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Orzeł Wierzbica 20 sierpnia, 16:30
Centrum Radom 3-3 Gryfia Mirów 20 sierpnia, 16:30
pd. k. 3-5
Akcja I Jastrzębia 2-3 KS Kozienice-Janików 20 sierpnia, 16:30
KS II Kozienice-Janików 0-4 Plon Garbatka-Letnisko 19 sierpnia

1/4 finału - 3 września

Oskar Przysucha 8-3 Gryfia Mirów 3 września, 16:30
Proch Pionki 3-1 Rexona Radom 3 września, 16:30
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 KS Kozienice-Janików 3 września, 16:30
Plon Garbatka-Letnisko 4-2 Gracja Tczów 3 września, 16:30

1/2 finału - 17 września

Oskar Przysucha 1-3 Proch Pionki 17 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 KS Kozienice-Janików 17 września, 16:00
pd. k. 5-4

Finał - 25 września
Finaliści kwalifikują się do rozgrywek wojewódzkich

Proch Pionki 1-3 Plon Garbatka-Letnisko 25 września, 15:45
Karol Gębczyk 63 - Artur Gugała 21, Ząbek 84, Marcin Karski 86
w Pionkach

Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Ciechanów-Ostrołęka)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Płock)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Siedlce)
Puchar Polski 2008/2009 (Mazowiecki ZPN - Warszawa)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas