[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Koszalin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bałtyk Koszalin 30 76 24 4 2 168-32 13 2 0 111-15 11 2 2 57-17
2.  Kotwica II Kołobrzeg 30 69 22 3 5 117-31 12 0 3 79-19 10 3 2 38-12
3.  Iskra Białogard 30 63 20 3 7 74-29 10 2 3 38-13 10 1 4 36-16
4.  Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 30 55 17 4 9 65-54 10 2 3 41-22 7 2 6 24-32
5.  Zryw Kretomino 30 51 15 6 9 74-58 12 1 2 43-19 3 5 7 31-39
6.  Błękitni Stary Jarosław 30 45 13 6 11 80-70 8 3 4 54-31 5 3 7 26-39
7.  Pomorzanin Sławoborze 30 42 13 3 14 59-62 9 2 4 34-20 4 1 10 25-42
8.  Płomień Myślino 30 40 11 7 12 72-74 7 3 5 37-31 4 4 7 35-43
9.  Płomień Jeżyczki 30 38 11 5 14 51-67 8 3 4 28-21 3 2 10 23-46
10.  Saturn Mielno 30 37 11 4 15 56-87 9 2 4 31-30 2 2 11 25-57 4 7 2 1 1 13-8
11.  Wrzos Wrzosowo 30 37 11 4 15 51-65 7 2 6 36-34 4 2 9 15-31 4 5 1 2 1 6-8
12.  Olimp Gościno 30 37 10 7 13 62-86 6 5 4 36-36 4 2 9 26-50 4 4 1 1 2 9-12
13.  Wybrzeże Biesiekierz 30 34 10 4 16 59-99 6 1 8 36-43 4 3 8 23-56
14.  Mechanik Bobolice 30 33 10 3 17 47-68 7 2 6 26-18 3 1 11 21-50
15.  Syrena/Grot Rymań 30 23 7 2 21 53-113 5 2 8 27-42 2 0 13 26-71
16.  LZS Zielenica 30 7 2 1 27 32-125 2 1 12 17-52 0 0 15 15-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bałtyk Koszalin    2-2 0-0 9-0 4-1 3-0* 7-0 9-2 7-1 11-3 6-1 12-0 16-2 6-0 5-2 14-1 
 2 Kotwica II Kołobrzeg1-3     0-3* 5-0 7-2 9-1 7-0 5-0 0-3* 8-2 2-0 3-1 7-2 10-0 5-1 10-1 
 3 Iskra Białogard1-3 0-2     3-0 1-1 1-2 2-0 4-2 2-1 5-0 2-0 2-0 1-1 2-1 6-0 6-0 
 4 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo2-1 1-2 2-0     2-2 3-2 2-0 2-1 1-5 2-3 4-1 1-1 4-0 4-2 7-1 4-1 
 5 Zryw Kretomino2-3 1-1 4-3 1-2     3-1 1-0 2-1 5-0 3-2 3-0 3-1 6-2 3-0* 3-1 3-2 
 6 Błękitni Stary Jarosław1-6 1-2 1-5 1-2 3-3     8-3 3-3 2-0 6-2 3-0* 2-2 4-0 4-0 9-2 6-1 
 7 Pomorzanin Sławoborze0-3 1-0 0-1 0-0 0-2 2-2     1-5 4-2 2-1 1-0 5-0 5-3 3-0* 3-0 7-1 
 8 Płomień Myślino2-2 0-4 2-1 1-2 4-3 2-4 2-5     2-2 3-0 1-1 1-3 4-1 3-0 5-1 5-2 
 9 Płomień Jeżyczki0-3 1-4 1-3 0-0 3-0 2-2 1-5 3-3     2-0 2-1 2-0 5-0 2-0 3-0 1-0 
 10 Saturn Mielno1-6 0-5 1-7 3-1 2-1 1-1 2-1 3-1 0-0     3-0* 6-2 0-2 2-1 3-1 4-1 
 11 Wrzos Wrzosowo2-5 0-2 1-3 0-3* 5-3 3-1 4-3 2-2 5-2 2-2     2-1 1-2 3-1 3-4 3-0 
 12 Olimp Gościno0-6 1-6 3-0 4-1 2-2 0-2 0-3 1-1 5-1 4-2 2-2     1-1 3-3 7-4 3-2 
 13 Wybrzeże Biesiekierz2-1 2-1 0-3 4-3 3-3 1-3 2-3 0-7 7-1 2-3 1-2 1-6     2-3 7-3 2-1 
 14 Mechanik Bobolice2-2 0-0 0-1 0-3 0-2 5-0 1-0 0-1 2-1 3-2 0-3* 7-0 0-2     4-1 2-0 
 15 Syrena/Grot Rymań0-10 2-3 1-3 1-2 2-1 3-0* 2-2 7-4 1-2 2-1 0-1 1-5 1-1 1-5     3-2 
 16 LZS Zielenica1-3 0-4 0-3* 0-5 1-5 1-5 1-0 1-2 3-2 2-2 1-3 2-4 1-4 2-5 1-5     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Syrena/Grot Rymań 1-3 Iskra Białogard 9 sierpnia, 16:00
Mechanik Bobolice 0-2 Wybrzeże Biesiekierz 9 sierpnia, 16:00
Wrzos Wrzosowo 3-0 LZS Zielenica 9 sierpnia, 16:00
Bałtyk Koszalin 11-3 Saturn Mielno 9 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Sławoborze 0-0 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 9 sierpnia, 16:00
Płomień Jeżyczki 3-3 Płomień Myślino 28 sierpnia, 18:00
Kotwica II Kołobrzeg 9-1 Błękitni Stary Jarosław 9 sierpnia, 16:00
Olimp Gościno 2-2 Zryw Kretomino 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Iskra Białogard 1-2 Błękitni Stary Jarosław
Płomień Myślino 0-4 Kotwica II Kołobrzeg
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1-5 Płomień Jeżyczki
Saturn Mielno 2-1 Pomorzanin Sławoborze
Olimp Gościno 2-2 Wrzos Wrzosowo
Wybrzeże Biesiekierz 3-3 Zryw Kretomino 21 sierpnia
Syrena/Grot Rymań 1-5 Mechanik Bobolice
Bałtyk Koszalin 14-1 LZS Zielenica

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Mechanik Bobolice 0-1 Iskra Białogard
Wrzos Wrzosowo 1-2 Wybrzeże Biesiekierz
Bałtyk Koszalin 12-0 Olimp Gościno
Pomorzanin Sławoborze 7-1 LZS Zielenica
Płomień Jeżyczki 2-0 Saturn Mielno
Kotwica II Kołobrzeg 5-0 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Błękitni Stary Jarosław 3-3 Płomień Myślino
Syrena/Grot Rymań 2-1 Zryw Kretomino

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Iskra Białogard 4-2 Płomień Myślino
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 3-2 Błękitni Stary Jarosław
Saturn Mielno 0-5 Kotwica II Kołobrzeg
LZS Zielenica 3-2 Płomień Jeżyczki
Olimp Gościno 0-3 Pomorzanin Sławoborze
Wybrzeże Biesiekierz 2-1 Bałtyk Koszalin
Syrena/Grot Rymań 0-1 Wrzos Wrzosowo
Mechanik Bobolice 0-2 Zryw Kretomino

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Zryw Kretomino 4-3 Iskra Białogard
Wrzos Wrzosowo 3-1 Mechanik Bobolice
Bałtyk Koszalin 5-2 Syrena/Grot Rymań
Pomorzanin Sławoborze 5-3 Wybrzeże Biesiekierz
Płomień Jeżyczki 2-0 Olimp Gościno 2 września
Kotwica II Kołobrzeg 10-1 LZS Zielenica
Błękitni Stary Jarosław 6-2 Saturn Mielno
Płomień Myślino 1-2 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo

Kolejka 6 - 6-7 września

Iskra Białogard 3-0 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Saturn Mielno 3-1 Płomień Myślino
LZS Zielenica 1-5 Błękitni Stary Jarosław
Olimp Gościno 1-6 Kotwica II Kołobrzeg
Wybrzeże Biesiekierz 7-1 Płomień Jeżyczki
Syrena/Grot Rymań 2-2 Pomorzanin Sławoborze
Mechanik Bobolice 2-2 Bałtyk Koszalin
Wrzos Wrzosowo 5-3 Zryw Kretomino

Kolejka 7 - 13-14 września

Wrzos Wrzosowo 1-3 Iskra Białogard
Bałtyk Koszalin 4-1 Zryw Kretomino 8 października
Pomorzanin Sławoborze 3-0 Mechanik Bobolice
(wo)
na boisku 3-2
Płomień Jeżyczki 3-0 Syrena/Grot Rymań
Kotwica II Kołobrzeg 7-2 Wybrzeże Biesiekierz
Błękitni Stary Jarosław 2-2 Olimp Gościno
Płomień Myślino 5-2 LZS Zielenica
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2-3 Saturn Mielno

Kolejka 8 - 20-21 września

Iskra Białogard 5-0 Saturn Mielno
LZS Zielenica 0-5 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Olimp Gościno 1-1 Płomień Myślino
Wybrzeże Biesiekierz 1-3 Błękitni Stary Jarosław
Syrena/Grot Rymań 2-3 Kotwica II Kołobrzeg
Mechanik Bobolice 2-1 Płomień Jeżyczki
Zryw Kretomino 1-0 Pomorzanin Sławoborze
Wrzos Wrzosowo 2-5 Bałtyk Koszalin

Kolejka 9 - 27-28 września

Bałtyk Koszalin 0-0 Iskra Białogard
Pomorzanin Sławoborze 1-0 Wrzos Wrzosowo
Płomień Jeżyczki 3-0 Zryw Kretomino 11 listopada, 14:00
Kotwica II Kołobrzeg 10-0 Mechanik Bobolice
Błękitni Stary Jarosław 9-2 Syrena/Grot Rymań
Płomień Myślino 4-1 Wybrzeże Biesiekierz 11 listopada, 14:00
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1-1 Olimp Gościno
Saturn Mielno 4-1 LZS Zielenica

Kolejka 10 - 4-5 października

Iskra Białogard 6-0 LZS Zielenica
Olimp Gościno 4-2 Saturn Mielno
Wybrzeże Biesiekierz 4-3 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Syrena/Grot Rymań 7-4 Płomień Myślino
Mechanik Bobolice 5-0 Błękitni Stary Jarosław
Wrzos Wrzosowo 5-2 Płomień Jeżyczki
Bałtyk Koszalin 7-0 Pomorzanin Sławoborze
Kotwica II Kołobrzeg 7-2 Zryw Kretomino

Kolejka 11 - 11-12 października

Pomorzanin Sławoborze 0-1 Iskra Białogard
Płomień Jeżyczki 0-3 Bałtyk Koszalin
Kotwica II Kołobrzeg 2-0 Wrzos Wrzosowo
Błękitni Stary Jarosław 3-3 Zryw Kretomino
Płomień Myślino 3-0 Mechanik Bobolice
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 7-1 Syrena/Grot Rymań
Saturn Mielno 0-2 Wybrzeże Biesiekierz
LZS Zielenica 2-4 Olimp Gościno

Kolejka 12 - 18-19 października

Iskra Białogard 2-0 Olimp Gościno
Wybrzeże Biesiekierz 2-1 LZS Zielenica
Syrena/Grot Rymań 2-1 Saturn Mielno
Mechanik Bobolice 0-3 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Wrzos Wrzosowo 3-1 Błękitni Stary Jarosław
Bałtyk Koszalin 2-2 Kotwica II Kołobrzeg
Pomorzanin Sławoborze 4-2 Płomień Jeżyczki
Płomień Myślino 4-3 Zryw Kretomino

Kolejka 13 - 25-26 października

Płomień Jeżyczki 1-3 Iskra Białogard
Kotwica II Kołobrzeg 7-0 Pomorzanin Sławoborze
Błękitni Stary Jarosław 1-6 Bałtyk Koszalin
Płomień Myślino 1-1 Wrzos Wrzosowo
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2-2 Zryw Kretomino
Saturn Mielno 2-1 Mechanik Bobolice
LZS Zielenica 1-5 Syrena/Grot Rymań
Olimp Gościno 1-1 Wybrzeże Biesiekierz

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Iskra Białogard 1-1 Wybrzeże Biesiekierz
Syrena/Grot Rymań 1-5 Olimp Gościno
Mechanik Bobolice 2-0 LZS Zielenica
Zryw Kretomino 3-2 Saturn Mielno
Wrzos Wrzosowo 0-3 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
(wo)
na boisku 0-1
Bałtyk Koszalin 9-2 Płomień Myślino
Pomorzanin Sławoborze 2-2 Błękitni Stary Jarosław
Płomień Jeżyczki 1-4 Kotwica II Kołobrzeg

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Kotwica II Kołobrzeg 0-3 Iskra Białogard
(wo)
Błękitni Stary Jarosław 2-0 Płomień Jeżyczki
Płomień Myślino 2-5 Pomorzanin Sławoborze
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2-1 Bałtyk Koszalin
Saturn Mielno 3-0 Wrzos Wrzosowo
(wo)
na boisku 1-3
LZS Zielenica 1-5 Zryw Kretomino
Olimp Gościno 3-3 Mechanik Bobolice
Wybrzeże Biesiekierz 7-3 Syrena/Grot Rymań 2 listopada

Kolejka 16 - 21-22 marca

Zryw Kretomino 3-1 Olimp Gościno
Iskra Białogard 6-0 Syrena/Grot Rymań
Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Mechanik Bobolice
LZS Zielenica 1-3 Wrzos Wrzosowo
Saturn Mielno 1-6 Bałtyk Koszalin
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2-0 Pomorzanin Sławoborze
Płomień Myślino 2-2 Płomień Jeżyczki
Błękitni Stary Jarosław 1-2 Kotwica II Kołobrzeg

Kolejka 17 - 28-29 marca

LZS Zielenica 1-3 Bałtyk Koszalin
Błękitni Stary Jarosław 1-5 Iskra Białogard
Kotwica II Kołobrzeg 5-0 Płomień Myślino
Płomień Jeżyczki 0-0 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Pomorzanin Sławoborze 2-1 Saturn Mielno
Wrzos Wrzosowo 2-1 Olimp Gościno
Zryw Kretomino 6-2 Wybrzeże Biesiekierz
Mechanik Bobolice 4-1 Syrena/Grot Rymań

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Zryw Kretomino 3-1 Syrena/Grot Rymań
Iskra Białogard 2-1 Mechanik Bobolice
Wybrzeże Biesiekierz 1-2 Wrzos Wrzosowo
Olimp Gościno 0-6 Bałtyk Koszalin
LZS Zielenica 1-0 Pomorzanin Sławoborze
Saturn Mielno 0-0 Płomień Jeżyczki
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 1-2 Kotwica II Kołobrzeg
Płomień Myślino 2-4 Błękitni Stary Jarosław

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Płomień Myślino 2-1 Iskra Białogard
Błękitni Stary Jarosław 1-2 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Kotwica II Kołobrzeg 8-2 Saturn Mielno
Płomień Jeżyczki 1-0 LZS Zielenica
Pomorzanin Sławoborze 5-0 Olimp Gościno
Bałtyk Koszalin 16-2 Wybrzeże Biesiekierz
Wrzos Wrzosowo 3-4 Syrena/Grot Rymań
Zryw Kretomino 3-0 Mechanik Bobolice
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Iskra Białogard 1-1 Zryw Kretomino
Mechanik Bobolice 0-3 Wrzos Wrzosowo
(wo)
na boisku 5-1
Syrena/Grot Rymań 0-10 Bałtyk Koszalin
Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Pomorzanin Sławoborze
Olimp Gościno 5-1 Płomień Jeżyczki
LZS Zielenica 0-4 Kotwica II Kołobrzeg
Saturn Mielno 1-1 Błękitni Stary Jarosław
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2-1 Płomień Myślino

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Zryw Kretomino 3-0 Wrzos Wrzosowo
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 2-0 Iskra Białogard
Płomień Myślino 3-0 Saturn Mielno
Błękitni Stary Jarosław 6-1 LZS Zielenica
Kotwica II Kołobrzeg 3-1 Olimp Gościno
Płomień Jeżyczki 5-0 Wybrzeże Biesiekierz
Pomorzanin Sławoborze 3-0 Syrena/Grot Rymań
Bałtyk Koszalin 6-0 Mechanik Bobolice

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Iskra Białogard 2-0 Wrzos Wrzosowo
Zryw Kretomino 2-3 Bałtyk Koszalin
Mechanik Bobolice 1-0 Pomorzanin Sławoborze
Syrena/Grot Rymań 1-2 Płomień Jeżyczki
Wybrzeże Biesiekierz 2-1 Kotwica II Kołobrzeg
Olimp Gościno 0-2 Błękitni Stary Jarosław
LZS Zielenica 1-2 Płomień Myślino
Saturn Mielno 3-1 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo

Kolejka 23 - 2 maja

Saturn Mielno 1-7 Iskra Białogard
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 4-1 LZS Zielenica
Płomień Myślino 1-3 Olimp Gościno
Błękitni Stary Jarosław 4-0 Wybrzeże Biesiekierz
Kotwica II Kołobrzeg 5-1 Syrena/Grot Rymań
Płomień Jeżyczki 2-0 Mechanik Bobolice
Pomorzanin Sławoborze 0-2 Zryw Kretomino
Bałtyk Koszalin 6-1 Wrzos Wrzosowo

Kolejka 24 - 9 maja

Iskra Białogard 1-3 Bałtyk Koszalin
Wrzos Wrzosowo 4-3 Pomorzanin Sławoborze
Zryw Kretomino 5-0 Płomień Jeżyczki
Mechanik Bobolice 0-0 Kotwica II Kołobrzeg
Syrena/Grot Rymań 3-0 Błękitni Stary Jarosław
(wo)
na boisku 1-10 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wybrzeże Biesiekierz 0-7 Płomień Myślino
Olimp Gościno 4-1 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
LZS Zielenica 2-2 Saturn Mielno

Kolejka 25 - 16 maja

Zryw Kretomino 1-1 Kotwica II Kołobrzeg
LZS Zielenica 0-3 Iskra Białogard
(wo)
na boisku 2-1
Saturn Mielno 6-2 Olimp Gościno 27 maja
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 4-0 Wybrzeże Biesiekierz
Płomień Myślino 5-1 Syrena/Grot Rymań
Błękitni Stary Jarosław 4-0 Mechanik Bobolice
Płomień Jeżyczki 2-1 Wrzos Wrzosowo
Pomorzanin Sławoborze 0-3 Bałtyk Koszalin

Kolejka 26 - 23 maja

Iskra Białogard 2-0 Pomorzanin Sławoborze
Bałtyk Koszalin 7-1 Płomień Jeżyczki
Wrzos Wrzosowo 0-2 Kotwica II Kołobrzeg
Zryw Kretomino 3-1 Błękitni Stary Jarosław
Mechanik Bobolice 0-1 Płomień Myślino
Syrena/Grot Rymań 1-2 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Wybrzeże Biesiekierz 2-3 Saturn Mielno
Olimp Gościno 3-2 LZS Zielenica

Kolejka 27 - 30 maja

Zryw Kretomino 2-1 Płomień Myślino
Olimp Gościno 3-0 Iskra Białogard
LZS Zielenica 1-4 Wybrzeże Biesiekierz
Saturn Mielno 3-1 Syrena/Grot Rymań
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 4-2 Mechanik Bobolice
Błękitni Stary Jarosław 3-0 Wrzos Wrzosowo
(wo)
na boisku 2-1
Kotwica II Kołobrzeg 1-3 Bałtyk Koszalin
Płomień Jeżyczki 1-5 Pomorzanin Sławoborze

Kolejka 28 - 6 czerwca

Iskra Białogard 2-1 Płomień Jeżyczki
Pomorzanin Sławoborze 1-0 Kotwica II Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin 3-0 Błękitni Stary Jarosław
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wrzos Wrzosowo 2-2 Płomień Myślino
Zryw Kretomino 1-2 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Mechanik Bobolice 3-2 Saturn Mielno
Syrena/Grot Rymań 3-2 LZS Zielenica
Wybrzeże Biesiekierz 1-6 Olimp Gościno

Kolejka 29 - 10 czerwca

Wybrzeże Biesiekierz 0-3 Iskra Białogard
Olimp Gościno 7-4 Syrena/Grot Rymań
LZS Zielenica 2-5 Mechanik Bobolice
Saturn Mielno 2-1 Zryw Kretomino
Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo 4-1 Wrzos Wrzosowo
Płomień Myślino 2-2 Bałtyk Koszalin
Błękitni Stary Jarosław 8-3 Pomorzanin Sławoborze
Kotwica II Kołobrzeg 0-3 Płomień Jeżyczki
(wo)
na boisku 8-0; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy

Kolejka 30 - 13 czerwca

Iskra Białogard 0-2 Kotwica II Kołobrzeg
Płomień Jeżyczki 2-2 Błękitni Stary Jarosław
Pomorzanin Sławoborze 1-5 Płomień Myślino
Bałtyk Koszalin 9-0 Leśnik/Rossa/Zefir II Manowo
Wrzos Wrzosowo 2-2 Saturn Mielno
Zryw Kretomino 3-2 LZS Zielenica 16 czerwca
Mechanik Bobolice 7-0 Olimp Gościno
Syrena/Grot Rymań 1-1 Wybrzeże Biesiekierz

Baraże o udział w V lidze (Koszalin)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Koszalin)

V liga 2008/2009 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Koszalin (południe))

Klasa A 2008/2009 (Koszalin I)
Klasa A 2008/2009 (Koszalin II)
Klasa A 2008/2009 (Koszalin III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas