[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Koszalin (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wielim Szczecinek 28 73 24 1 3 117-27 13 0 1 67-14 11 1 2 50-13
2.  Hubertus Biały Bór 28 71 23 2 3 100-24 13 0 1 61-11 10 2 2 39-13
3.  Zawisza Grzmiąca 28 61 19 4 5 94-41 9 3 2 58-24 10 1 3 36-17
4.  Pionier 95 Borne Sulinowo 28 46 14 4 10 60-58 7 3 4 32-20 7 1 6 28-38
5.  Drawa II Drawsko Pomorskie 28 43 12 7 9 50-44 8 1 5 27-22 4 6 4 23-22 2 4 1 1 0 5-4
6.  Calisia Kalisz Pomorski 28 43 13 4 11 64-46 8 1 5 43-21 5 3 6 21-25 2 1 0 1 1 4-5
7.  Jedność Tuczno 28 40 12 4 12 55-40 7 3 4 29-13 5 1 8 26-27
8.  Lech II Czaplinek 28 39 12 3 13 67-76 6 1 7 26-34 6 2 6 41-42 2 4 1 1 0 6-5
9.  Drzewiarz Świerczyna 28 39 11 6 11 67-64 7 3 4 39-25 4 3 7 28-39 2 1 0 1 1 5-6
10.  Spójnia Świdwin 28 37 11 4 13 50-69 5 3 6 22-25 6 1 7 28-44
11.  Korona Człopa 28 31 9 4 15 52-74 6 2 6 27-25 3 2 9 25-49
12.  Grom Giżyno 28 29 8 5 15 51-80 5 2 7 31-41 3 3 8 20-39
13.  Błękitni Gonne Małe 28 22 6 4 18 45-101 3 3 8 26-38 3 1 10 19-63
14.  Redłovia Redło 28 14 4 2 22 33-100 2 1 11 16-54 2 1 11 17-46
15.  Żaki 2000 Gmina Świdwin 28 14 4 2 22 23-84 3 2 9 18-39 1 0 13 5-45
Darzbór II Szczecinek wycofał się po 11. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Żaki 2000 Gmina Świdwin wycofali się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Wielim Szczecinek    2-0 2-1 6-1 2-1 1-2 4-0 4-3 4-1 9-1 9-2 8-0 10-1 3-1 3-0 
 2 Hubertus Biały Bór1-2     7-1 9-1 2-0 3-0* 2-1 5-1 4-0 9-3 1-0 2-0 7-1 6-1 3-0* 
 3 Zawisza Grzmiąca2-2 0-3     4-0 1-1 1-1 5-0 7-6 2-3 4-1 9-4 4-0 7-1 6-0 6-2 
 4 Pionier 95 Borne Sulinowo0-2 1-1 4-1     3-3 0-1 1-0 2-3 4-4 3-0 2-0 2-1 0-1 6-2 4-1 
 5 Drawa II Drawsko Pomorskie2-4 0-2 0-3* 0-0     3-2 0-3* 2-1 3-1 4-1 1-0 4-1 2-0 2-4 4-0 
 6 Calisia Kalisz Pomorski1-0 1-3 0-4 6-1 2-2     4-0 5-2 0-1 1-2 5-1 2-3 9-1 4-1 3-0* 
 7 Jedność Tuczno0-3* 0-1 0-0 3-0 3-0* 2-0     1-1 5-1 1-3 1-1 0-1 5-0 5-2 3-0* 
 8 Lech II Czaplinek0-5 0-3 2-5 0-3* 0-1 4-2 2-1     5-4 2-4 4-3 1-1 1-2 2-0 3-0* 
 9 Drzewiarz Świerczyna1-4 3-2 0-2 0-3* 1-1 4-1 6-1 1-1     6-0 1-2 5-2 5-5 3-1 3-0* 
 10 Spójnia Świdwin1-4 0-1 0-1 0-2 1-1 2-1 2-1 2-5 1-1     1-4 2-2 5-2 2-0 3-0* 
 11 Korona Człopa2-1 2-6 0-3 2-3 2-3 2-2 0-1 6-1 0-2 2-1     3-2 3-0* 0-0 3-0* 
 12 Grom Giżyno2-6 1-6 0-3 6-5 4-2 1-2 1-1 0-3 3-2 1-5 3-3     6-1 0-2 3-0* 
 13 Błękitni Gonne Małe1-3 1-6 2-4 1-4 1-1 0-2 0-6 2-3 2-2 1-1 6-1 3-1     5-2 1-2 
 14 Redłovia Redło0-11 0-3 0-5 1-2 0-4 2-2 0-6 1-6 3-4 1-3 1-3 1-4 3-1     3-0* 
 15 Żaki 2000 Gmina Świdwin0-3* 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-5 4-5 3-2 0-3* 5-1 2-2 0-3* 2-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Drawa II Drawsko Pomorskie 2-4 Wielim Szczecinek 9 sierpnia, 16:00
Hubertus Biały Bór 6-1 Redłovia Redło 9 sierpnia, 16:00
Błękitni Gonne Małe 0-2 Calisia Kalisz Pomorski 9 sierpnia, 16:00
Lech II Czaplinek 2-1 Jedność Tuczno 9 sierpnia, 16:00
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-0 Spójnia Świdwin 9 sierpnia, 16:00
Korona Człopa 0-2 Drzewiarz Świerczyna 9 sierpnia, 16:00
Darzbór II Szczecinek - Żaki 2000 Gmina Świdwin 9 sierpnia, 16:00
było 3-0, anulowany
Grom Giżyno 0-3 Zawisza Grzmiąca 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Wielim Szczecinek 2-1 Zawisza Grzmiąca
Żaki 2000 Gmina Świdwin 2-2 Grom Giżyno
Drzewiarz Świerczyna - Darzbór II Szczecinek
było 4-7, anulowany
Spójnia Świdwin 1-4 Korona Człopa
Jedność Tuczno 3-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Calisia Kalisz Pomorski 5-2 Lech II Czaplinek
Redłovia Redło 3-1 Błękitni Gonne Małe
Drawa II Drawsko Pomorskie 0-2 Hubertus Biały Bór

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Hubertus Biały Bór 1-2 Wielim Szczecinek
Błękitni Gonne Małe 1-1 Drawa II Drawsko Pomorskie
Lech II Czaplinek 2-0 Redłovia Redło
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-1 Calisia Kalisz Pomorski
Korona Człopa 0-1 Jedność Tuczno
Darzbór II Szczecinek - Spójnia Świdwin
było 7-1, anulowany
Grom Giżyno 3-2 Drzewiarz Świerczyna
Zawisza Grzmiąca 6-2 Żaki 2000 Gmina Świdwin

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Wielim Szczecinek 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Drzewiarz Świerczyna 0-2 Zawisza Grzmiąca
Spójnia Świdwin 2-2 Grom Giżyno
Jedność Tuczno - Darzbór II Szczecinek
było 3-0, anulowany
Calisia Kalisz Pomorski 5-1 Korona Człopa
Redłovia Redło 1-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Drawa II Drawsko Pomorskie 2-1 Lech II Czaplinek
Hubertus Biały Bór 7-1 Błękitni Gonne Małe

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Błękitni Gonne Małe 1-3 Wielim Szczecinek
Lech II Czaplinek 0-3 Hubertus Biały Bór
Pionier 95 Borne Sulinowo 3-3 Drawa II Drawsko Pomorskie
Korona Człopa 0-0 Redłovia Redło
Darzbór II Szczecinek - Calisia Kalisz Pomorski
było 1-2, anulowany
Grom Giżyno 1-1 Jedność Tuczno
Zawisza Grzmiąca 4-1 Spójnia Świdwin
Żaki 2000 Gmina Świdwin 3-2 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 6 - 6-7 września

Wielim Szczecinek 4-1 Drzewiarz Świerczyna
Spójnia Świdwin 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
na boisku 2-1
Jedność Tuczno 0-0 Zawisza Grzmiąca
Calisia Kalisz Pomorski 2-3 Grom Giżyno
Redłovia Redło - Darzbór II Szczecinek
było 2-3, anulowany
Drawa II Drawsko Pomorskie 1-0 Korona Człopa
Hubertus Biały Bór 9-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Błękitni Gonne Małe 2-3 Lech II Czaplinek

Kolejka 7 - 13-14 września

Lech II Czaplinek 0-5 Wielim Szczecinek
Pionier 95 Borne Sulinowo 0-1 Błękitni Gonne Małe
Korona Człopa 2-6 Hubertus Biały Bór
Darzbór II Szczecinek - Drawa II Drawsko Pomorskie
było 6-1, anulowany
Grom Giżyno 0-2 Redłovia Redło
Zawisza Grzmiąca 1-1 Calisia Kalisz Pomorski
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-5 Jedność Tuczno
Drzewiarz Świerczyna 6-0 Spójnia Świdwin

Kolejka 8 - 20-21 września

Wielim Szczecinek 9-1 Spójnia Świdwin
Jedność Tuczno 5-1 Drzewiarz Świerczyna
Calisia Kalisz Pomorski 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
Redłovia Redło 0-5 Zawisza Grzmiąca
Drawa II Drawsko Pomorskie 4-1 Grom Giżyno
Hubertus Biały Bór - Darzbór II Szczecinek
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Błękitni Gonne Małe 6-1 Korona Człopa
Lech II Czaplinek 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo
(wo)
na boisku 3-4

Kolejka 9 - 27-28 września

Pionier 95 Borne Sulinowo 0-2 Wielim Szczecinek
Korona Człopa 6-1 Lech II Czaplinek
Darzbór II Szczecinek - Błękitni Gonne Małe
było 8-3, anulowany
Grom Giżyno 1-6 Hubertus Biały Bór
Zawisza Grzmiąca 1-1 Drawa II Drawsko Pomorskie
Żaki 2000 Gmina Świdwin 2-1 Redłovia Redło
Drzewiarz Świerczyna 4-1 Calisia Kalisz Pomorski
Spójnia Świdwin 2-1 Jedność Tuczno

Kolejka 10 - 4-5 października

Wielim Szczecinek 4-0 Jedność Tuczno
Calisia Kalisz Pomorski 1-2 Spójnia Świdwin
Redłovia Redło 3-4 Drzewiarz Świerczyna
Drawa II Drawsko Pomorskie 4-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Hubertus Biały Bór 7-1 Zawisza Grzmiąca
Błękitni Gonne Małe 3-1 Grom Giżyno
Lech II Czaplinek - Darzbór II Szczecinek
było 2-3, anulowany
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-0 Korona Człopa

Kolejka 11 - 11-12 października

Korona Człopa 2-1 Wielim Szczecinek
Darzbór II Szczecinek - Pionier 95 Borne Sulinowo
było 0-1, anulowany
Grom Giżyno 0-3 Lech II Czaplinek
Zawisza Grzmiąca 7-1 Błękitni Gonne Małe
Żaki 2000 Gmina Świdwin 2-2 Hubertus Biały Bór
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Drawa II Drawsko Pomorskie
Spójnia Świdwin 2-0 Redłovia Redło
Jedność Tuczno 2-0 Calisia Kalisz Pomorski

Kolejka 12 - 18-19 października

Pauza: Korona Człopa.
 
Wielim Szczecinek 1-2 Calisia Kalisz Pomorski
Redłovia Redło 0-6 Jedność Tuczno
Drawa II Drawsko Pomorskie 4-1 Spójnia Świdwin
Hubertus Biały Bór 4-0 Drzewiarz Świerczyna
Błękitni Gonne Małe 1-2 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Lech II Czaplinek 2-5 Zawisza Grzmiąca
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-1 Grom Giżyno

Kolejka 13 - 25-26 października

Pauza: Wielim Szczecinek.
 
Grom Giżyno 3-3 Korona Człopa
Zawisza Grzmiąca 4-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Żaki 2000 Gmina Świdwin 4-5 Lech II Czaplinek
Drzewiarz Świerczyna 5-5 Błękitni Gonne Małe
Spójnia Świdwin 0-1 Hubertus Biały Bór
Jedność Tuczno 3-0 Drawa II Drawsko Pomorskie
(wo)
Calisia Kalisz Pomorski 4-1 Redłovia Redło

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Pauza: Grom Giżyno.
 
Wielim Szczecinek 3-1 Redłovia Redło
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-2 Calisia Kalisz Pomorski
Hubertus Biały Bór 2-1 Jedność Tuczno
Błękitni Gonne Małe 1-1 Spójnia Świdwin
Lech II Czaplinek 5-4 Drzewiarz Świerczyna
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-1 Żaki 2000 Gmina Świdwin
Korona Człopa 0-3 Zawisza Grzmiąca

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Pauza: Zawisza Grzmiąca.
 
Grom Giżyno 2-6 Wielim Szczecinek
Żaki 2000 Gmina Świdwin 5-1 Korona Człopa
Drzewiarz Świerczyna 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo
(wo)
na boisku 6-2 - w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Spójnia Świdwin 2-5 Lech II Czaplinek
Jedność Tuczno 5-0 Błękitni Gonne Małe
Calisia Kalisz Pomorski 1-3 Hubertus Biały Bór
Redłovia Redło 0-4 Drawa II Drawsko Pomorskie

Kolejka 16 - 21-22 marca

Pauza: Żaki 2000 Gmina Świdwin.
 
Wielim Szczecinek 2-1 Drawa II Drawsko Pomorskie 23 kwietnia, 17:30
Redłovia Redło 0-3 Hubertus Biały Bór
Calisia Kalisz Pomorski 9-1 Błękitni Gonne Małe
Jedność Tuczno 1-1 Lech II Czaplinek
Spójnia Świdwin 0-2 Pionier 95 Borne Sulinowo
Drzewiarz Świerczyna 1-2 Korona Człopa
Zawisza Grzmiąca 4-0 Grom Giżyno 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28 marca

Pauza: Drzewiarz Świerczyna.
 
Zawisza Grzmiąca 2-2 Wielim Szczecinek
Grom Giżyno 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
Korona Człopa 2-1 Spójnia Świdwin
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-0 Jedność Tuczno
Lech II Czaplinek 4-2 Calisia Kalisz Pomorski
Błękitni Gonne Małe 5-2 Redłovia Redło
Hubertus Biały Bór 2-0 Drawa II Drawsko Pomorskie

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Pauza: Spójnia Świdwin.
 
Wielim Szczecinek 2-0 Hubertus Biały Bór
Drawa II Drawsko Pomorskie 2-0 Błękitni Gonne Małe
Redłovia Redło 1-6 Lech II Czaplinek
Calisia Kalisz Pomorski 6-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Jedność Tuczno 1-1 Korona Człopa
Drzewiarz Świerczyna 5-2 Grom Giżyno
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-3 Zawisza Grzmiąca
(wo)

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Pauza: Jedność Tuczno.
 
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-3 Wielim Szczecinek
(wo)
Zawisza Grzmiąca 2-3 Drzewiarz Świerczyna
Grom Giżyno 1-5 Spójnia Świdwin 12 kwietnia
Korona Człopa 2-2 Calisia Kalisz Pomorski
Pionier 95 Borne Sulinowo 6-2 Redłovia Redło
Lech II Czaplinek 0-1 Drawa II Drawsko Pomorskie
Błękitni Gonne Małe 1-6 Hubertus Biały Bór

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Pauza: Calisia Kalisz Pomorski.
 
Wielim Szczecinek 10-1 Błękitni Gonne Małe
Hubertus Biały Bór 5-1 Lech II Czaplinek
Drawa II Drawsko Pomorskie 0-0 Pionier 95 Borne Sulinowo
Redłovia Redło 1-3 Korona Człopa
Jedność Tuczno 0-1 Grom Giżyno
Spójnia Świdwin 0-1 Zawisza Grzmiąca
Drzewiarz Świerczyna 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)

Kolejka 21 - 25 kwietnia

Pauza: Redłovia Redło.
 
Drzewiarz Świerczyna 1-4 Wielim Szczecinek
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-3 Spójnia Świdwin
(wo)
Zawisza Grzmiąca 5-0 Jedność Tuczno
Grom Giżyno 1-2 Calisia Kalisz Pomorski
Korona Człopa 2-3 Drawa II Drawsko Pomorskie
Pionier 95 Borne Sulinowo 1-1 Hubertus Biały Bór
Lech II Czaplinek 1-2 Błękitni Gonne Małe

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Pauza: Drawa II Drawsko Pomorskie.
 
Wielim Szczecinek 4-3 Lech II Czaplinek
Błękitni Gonne Małe 1-4 Pionier 95 Borne Sulinowo 7 maja
Hubertus Biały Bór 1-0 Korona Człopa
Redłovia Redło 1-4 Grom Giżyno
Calisia Kalisz Pomorski 0-4 Zawisza Grzmiąca
Jedność Tuczno 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
Spójnia Świdwin 1-1 Drzewiarz Świerczyna

Kolejka 23 - 2 maja

Pauza: Hubertus Biały Bór.
 
Spójnia Świdwin 1-4 Wielim Szczecinek
Drzewiarz Świerczyna 6-1 Jedność Tuczno
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-3 Calisia Kalisz Pomorski
(wo)
Zawisza Grzmiąca 6-0 Redłovia Redło
Grom Giżyno 4-2 Drawa II Drawsko Pomorskie
Korona Człopa 3-0 Błękitni Gonne Małe
(wo)
Pionier 95 Borne Sulinowo 2-3 Lech II Czaplinek 14 maja

Kolejka 24 - 9 maja

Pauza: Błękitni Gonne Małe.
 
Wielim Szczecinek 6-1 Pionier 95 Borne Sulinowo
Lech II Czaplinek 4-3 Korona Człopa
Hubertus Biały Bór 2-0 Grom Giżyno
Drawa II Drawsko Pomorskie 0-3 Zawisza Grzmiąca
(wo)
na boisku 4-0
Redłovia Redło 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
Calisia Kalisz Pomorski 0-1 Drzewiarz Świerczyna
Jedność Tuczno 1-3 Spójnia Świdwin

Kolejka 25 - 16 maja

Pauza: Lech II Czaplinek.
 
Jedność Tuczno 0-3 Wielim Szczecinek
(wo)
Spójnia Świdwin 2-1 Calisia Kalisz Pomorski
Drzewiarz Świerczyna 3-1 Redłovia Redło
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-3 Drawa II Drawsko Pomorskie
(wo)
Zawisza Grzmiąca 0-3 Hubertus Biały Bór
Grom Giżyno 6-1 Błękitni Gonne Małe
Korona Człopa 2-3 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 26 - 23 maja

Pauza: Pionier 95 Borne Sulinowo.
 
Wielim Szczecinek 9-2 Korona Człopa
Lech II Czaplinek 1-1 Grom Giżyno
Błękitni Gonne Małe 2-4 Zawisza Grzmiąca
Hubertus Biały Bór 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
Drawa II Drawsko Pomorskie 3-1 Drzewiarz Świerczyna
Redłovia Redło 1-3 Spójnia Świdwin
Calisia Kalisz Pomorski 4-0 Jedność Tuczno

Kolejka 27 - 30 maja

Pauza: Korona Człopa.
 
Calisia Kalisz Pomorski 1-0 Wielim Szczecinek
Jedność Tuczno 5-2 Redłovia Redło
Spójnia Świdwin 1-1 Drawa II Drawsko Pomorskie
Drzewiarz Świerczyna 3-2 Hubertus Biały Bór
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-3 Błękitni Gonne Małe
(wo)
Zawisza Grzmiąca 7-6 Lech II Czaplinek
Grom Giżyno 6-5 Pionier 95 Borne Sulinowo

Kolejka 28 - 6 czerwca

Pauza: Wielim Szczecinek.
 
Korona Człopa 3-2 Grom Giżyno
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-1 Zawisza Grzmiąca
Lech II Czaplinek 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
Błękitni Gonne Małe 2-2 Drzewiarz Świerczyna
Hubertus Biały Bór 9-3 Spójnia Świdwin
Drawa II Drawsko Pomorskie 0-3 Jedność Tuczno
(wo)
na boisku 2-1
Redłovia Redło 2-2 Calisia Kalisz Pomorski

Kolejka 29 - 10 czerwca

Pauza: Grom Giżyno.
 
Redłovia Redło 0-11 Wielim Szczecinek
Calisia Kalisz Pomorski 2-2 Drawa II Drawsko Pomorskie
Jedność Tuczno 0-1 Hubertus Biały Bór
Spójnia Świdwin 5-2 Błękitni Gonne Małe
Drzewiarz Świerczyna 1-1 Lech II Czaplinek
Żaki 2000 Gmina Świdwin 0-3 Pionier 95 Borne Sulinowo
(wo)
Zawisza Grzmiąca 9-4 Korona Człopa

Kolejka 30 - 13 czerwca

Pauza: Zawisza Grzmiąca.
 
Wielim Szczecinek 8-0 Grom Giżyno
Korona Człopa 3-0 Żaki 2000 Gmina Świdwin
(wo)
Pionier 95 Borne Sulinowo 4-4 Drzewiarz Świerczyna
Lech II Czaplinek 2-4 Spójnia Świdwin
Błękitni Gonne Małe 0-6 Jedność Tuczno
Hubertus Biały Bór 3-0 Calisia Kalisz Pomorski
(wo)
Drawa II Drawsko Pomorskie 2-4 Redłovia Redło

Baraże o udział w V lidze (Koszalin)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Koszalin)

V liga 2008/2009 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Koszalin (północ))

Klasa A 2008/2009 (Koszalin I)
Klasa A 2008/2009 (Koszalin II)
Klasa A 2008/2009 (Koszalin III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas